آموزش انتشار موسیقی از Soundcloud در استوری اینستاگرام

امروز در ، آموزش انتشار موسیقی از soundcloud در استوری اینستاگرام را با شما کاربران همیشگی پارس اینستا .بررسی خواهیم کرد

soundcloud ، یک وب سایت اشتراک گذاری موسیقی ویژه می باشد .مهر ماه سال قبل، SoundCloud اعلام کرده بود که 1این تیم در حال اضافه کردن گزینه ای برای به اشتراک گذاشتن موسیقی های موجود در SoundCloud به طور مستقیم در استوری های اینستاگرام هستند. این خبر به عنوان درخواست بی شمار از سوی طرفداران SoundCloud در سراسر جهان بوده است. سرانجام ، اکنون به راحتی می توانید آهنگ های مورد علاقه خود را از SoundCloud انتخاب کنید تا استوری های اینستاگرام خود در یک لحظه به اشتراک گذاشته شوند.

این شرکت از ارائه این ویژگی در یک پست رسمی وبلاگ خبر داد. این مقاله شامل مراحل اشتراک گذاری موسیقی از SoundCloud در استوری اینستاگرام است.

این ویژگی جدید فرصت های بسیاری را برای طرفداران موسیقی و سازندگان موسیقی از سراسر جهان ارائه می کند. برای ارسال آنها به عنوان استوری در اینستاگرام ، لازم نیست که از عکس های مورد علاقه خود عکس بگیرید. به عنوان یک موسیقی دان،
می توانید لینکی را به آهنگی که اخیراً انتخاب کرده اید ، ارسال کنید تا دنبال کنندگان شما این امکان را داشته باشند تا مستقیماً به آهنگ در SoundCloud وصل شوند و به موسیقی جدید شما دسترسی پیدا کنند. علاوه بر آن ، طرفداران می توانند با امکانات موجود در استوری اینستاگرام در ارتباط بوده تا به موسیقی های شما رای دهند یا آن ها را نقد کنند .

آموزش انتشار موسیقی از SoundCloud در استوری اینستاگرام

استوری های اینستاگرام به ویژه برای افراد مشهور و صاحب نام ، از سطح بالایی برخوردار است . یکی از قابلیت های رقابتی اشتراک آهنگ در soundcloud این می باشد که هنگامی که موسیقی به اشتراک گذاشته می شود ، سریعتر نیز پخش می شود. در اینجا مراحل رسمی برای به اشتراک گذاری آهنگ های موسیقی از SoundCloud در استوری های اینستاگرام در ذیل ذکر شده است:

  • نرم افزار soundcloud را از گوگل پلی و یا اپ استور دریافت نمائید .
  • در آخرین ورژن برنامه ، موسیقی نمونه خود را جهت اشتراک گذاری انتخاب نمائید .
  • بر روی دکمه اشتراک گذاری روی نمایشگر تلفن همراه خود لمس نمائید .
آموزش انتشار موسیقی از soundcloud در استوری های اینستاگرامی
آموزش انتشار موسیقی از soundcloud در استوری های اینستاگرامی

  • طبق تصویر زیر روی آیکون اشتراک گذاری در اینستاگرام کلیک نمائید (بستگی به تلفن همراهی که استفاده می کنید ).
  • کار تمام است و می توانید موسیقی مورد نظر را به راحتی با تمامی دنبال کنندگان خود ، در استوری اینستاگرامی خود به اشتراک بگذارید .
آموزش انتشار موسیقی از soundcloud در استوری اینستاگرام
آموزش انتشار موسیقی از soundcloud در استوری اینستاگرام

طرفداران SoundCloud هم اکنون می توانند با این ویژگی بسیار جدید و جذاب ، مخاطبان خود را در اینستاگرام حیرت زده کنید . این ویژگی جدید در حال حاضر برای همه کاربران تلفن همراه SoundCloud در سرتاسر جهان در نظر گرفته شده است. برای لذت بردن از اشتراک گذاری موسیقی در استوری های اینستاگرام خود، بایستی برنامه خود را به جدیدترین نسخه به روز کنید.

علاوه بر SoundCloud ، کمپانی محبوب پخش موسیقی Spotify نیز در ماه مه میلادی ویژگی مشابهی را برای استوری اینستاگرام معرفی کرده است . اخیراً نیز اینستاگرام گزینه اضافه کردن مستقیم موسیقی پس زمینه به استوری های اینستاگرام را نیز اضافه کرده است.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

دو + 13 =