آموزش نصب اینستاگرام و طریقه نصب اینستاگرام

تقریبا همه نام اینستاگرام را شنیده اند زیرا در بین مردم دنیا بسیار محبوب است که این محبوبیت را به دلیل فضای جذاب و امکانات متعدد خود کسب کرده است.

نرم افزار اینستاگرام به صورت رایگان قابل دانلود می باشد و تعداد کاربران فعال در آن، در هر لحظه از زمان بیشتر می شود.

برای نصب کردن اینستا باید مراحلی را به ترتیب طی کرد تا نصب آن به طور کامل انجام شود که برای انجام آن معمولا زمان زیادی از شما گرفته نمی شود.

در این مقاله مراحل نصب به طور کامل و به زبان ساده آورده شده است تا شما بتوانید از این برنامه پرمخاطب استفاده کنید، پس لطفا ما را تا پایان همراهی کنید.

مراحل نصب اینستاگرام برای سیستم عامل اندروید

برای آن که اینستاگرام را بر روی گوشی خود نصب کنید، باید مراحل نصب را به طور کامل انجام دهید. این مراحل عبارتند از:

 • در مرحله اول باید برنامه اینستاگرام را دانلود کنید. می توانید این برنامه را از play store دانلود کنید که کافی است با ورود به برنامه، در قسمت سرچ instagram را بنویسید و آن را دانلود کنید.
مراحل نصب اینستاگرام برای سیستم عامل اندروید
مراحل نصب اینستاگرام برای سیستم عامل اندروید
 • پس از آن که برنامه اینستاگرام را نصب کردید، آن را راه اندازی کنید.
 • در این مرحله یک صفحه برای شما باز می شود که دارای چند کادر است. کادرهایی که برای شما ظاهر می شوند، هر کدام یک روش نصب اینستاگرام است که این روش ها در ادامه آورده شده اند.
 • Log in with face book : این کادر مشخص می کند که نرم افزار اینستاگرام  نیز متعلق به facebook است. اگر از قبل دارای اکانت face book بوده اید، می توانید به اکانت خود در فیسبوک وارد شوید و سپس اینستاگرام خود را فعال کنید.
 • Log in: این گزینه برای افرادی است که قبلا در اینستاگرام فعالیت داشته اند و می خواهند از همان پیج و اکانت قبلی خود استفاده کنند.
مراحل نصب اینستاگرام برای سیستم عامل اندروید
مراحل نصب اینستاگرام برای سیستم عامل اندروید
 • Don’t have an account? sign up: این کادر به شما این امکان را می دهد که از طریق وارد کردن ایمیل یا شماره تلفن خود، اکانت اینستاگرام خود را راه اندازی کنید.

 1. اگر قصد انجام این روش را دارید، باید شماره تلفن و ایمیل خود را وارد کنید و سپس در قسمت پایین گزینه next را لمس کنید. وارد کردن ایمیل و شماره تلفن با هم سبب می شود که ایمنی پیج بالاتر برود.
 2. در ادامه برای شما یک پیام کوتاه ارسال می شود که باید آن را در کادر مخصوص به خود وارد کنید. حال که این مراحل انجام شد، در صفحه جدید باید یک رمز دشوار و یک نام را برای اکانت خود انتخاب کنید.

نکته: رمز اینستاگرام را همیشه به یاد داشته باشید و از رمزهای با کاراکترهای گوناگون استفاده کنید.

 1. حال اینستاگرام مرحله به مرحله از شما سوالاتی را می پرسد که در زیر به برخی از آن ها اشاره شده است.
 2. در همان قسمت که نام و رمز خود را وارد کردید، گزینه ای به نام continue and sync contacts دیده می شود که این یعنی با لمس این گزینه می توانید مخاطبان گوشی خود را در حساب اینستاگرام خود همگام سازی کنید. اگر چنین تمایلی ندارید می توانید continue without sync را لمس کنید.
 3. در ادامه با فعال کردن همگام سازی، نرم افزار اینستاگرام از شما می خواهد که به مخاطبانتان دسترسی داشته باشد که باید به او این اجازه را بدهید.
 4. بعد از اجازه دادن، زمان تولد خود را در تقویم میلادی وارد کنید.
 5. حال در صفحه خوشامدگویی، می توانید نام کاربری خود را عوض کنید و به مرحله بعد بروید.
 6. در صفحه جدید باز شده، می توانید اکانت فیسبوک و اینستاگرام خود را به یکدیگر وصل کنید که با انتخاب گزینه connect facebook مراحل این کار آغاز می شود و اگر قصد چنین کاری را ندارید، skip را لمس کنید.
 7. در نهایت می توانید یک پروفایل برای اکانت خود انتخاب کنید که اینستا روش های مختلفی را برای آن در نظر گرفته است و با انتخاب هر کدام می توانید پروفایل خود را عوض کنید.

مراحل نصب اینستاگرام فارسی

برای نصب اینستاگرام فارسی نیز به مانند روش های قبل اقدام می کنیم که می توان از طریق فیلم آموزش نصب اینستاگرام فارسی، این کار را سریع تر انجام داد. اگر بخواهیم این روش ها را  تیتر وار ذکر کنیم، به صورت زیر قابل ذکر هستند.

 1. دانلود نرم افزار اینستاگرام
 2. باز کردن این برنامه و نرم افزار
 3. وارد کردن شماره تلفن و ایمیل کاربر
 4. انتخاب یک نام و رمز دلخواه پیچیده
 5. سیو کردن اطلاعات خود

لازم به ذکر است که در اینستاگرام فارسی نیز از رمزهایی استفاده کنید که به راحتی حدس زده نشوند. رمزها را با کاراکترهایی چون حروف، اعداد و … بسازید، همچنین توصیه می شود که این رمز را در یک جای مطمئن بنویسید تا در صورت فراموش شدن، آن را در اختیار داشته باشید.

جمع بندی

استفاده از اینستاگرام و فعالیت در آن، ایجاب می کند که نرم افزار آن را بر روی گوشی خود نصب کنید. استفاده از ایسنتاگرام می تواند یک دنیای دیگری را به شما نشان دهد که افراد و کاربرهای زیادی در سراسر جهان در آن فعالیت دارند.

نصب و راه اندازی اینستا چندان دشوار نیست و تنها باید این مراحل را با صبر و حوصله انجام داد. در این مقاله مراحل نصب اینستاگرام به طور کامل ذکر شد که با مطالعه آن می توانید به راحتی این نرم افزار را بر روی گوشی های خود نصب کنید.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

4 × پنج =