دیدن پست های پیج خصوصی اینستاگرام

اینستاگرام محیطی جذاب است که تقریبا می توان گفت بیشتر افراد در آن یک حساب و پیج برای خود ساخته اند تا از این محیط و فضای جذاب استفاده کنند، در ایران نیز استفاده از برنامه اینستاگرام بسیار زیاد است.

این برنامه اختیاراتی به کاربران داده است که قفل کردن و شخصی سازی پیج یکی از آن هاست.

معمولا برخی از افراد به دنبال آنند تا پست های یک شخص خاص را دنبال کنند، اما با مراجعه به پیج و دیدن اکانت متوجه می شوند که حساب کاربر مورد نظر خصوصی است و این بدان معناست که فرد نمی تواند به پست های آن پیج دسترسی داشته باشد.

در این مقاله قصد داریم شما را با این موضوع که می توان پست های یک پیج خصوصی را مشاهده کرد یا خیر، آشنا کنیم پس تا پایان ما را همراهی کنید.

 

برنامه های مشاهده پست های یک حساب خصوصی اینستاگرام

برنامه های متعددی ادعا می کنند که می توانند پست های یک پیج قفل شده ایسنتا را به نمایش در آورند و معمولا با شکست نیز مواجه شده اند. در ادامه به معرفی دو برنامه در این رابطه پرداخته ایم.

  • نرم افزار private Instagram viewer

این ابزار ادعا کرده است که بدون آن که یک حساب خصوصی را دنبال کنید، می توانید به پست های آن دسترسی پیدا کنید. طبق این ادعا از طریق این نرم افزار با وارد کردن نام پروفایل صفحه خصوصی  دیگران، می توانید به پست های آن دسترسی داشته باشید.

افراد زیادی این ورش را انجام داده اند که طبق نظرشان و با استناد برگفته های آن ها، برنامه نا موفق عمل کرده است و هیچ پستی نمایش داده نشده است.دیدن پست های پیج خصوصی اینستاگرام

  • نرم افزار instagram viewer

نرم افزار دیگری که برای مشاهده پست های یک پیج خصوصی اینستاگرام ساخته شده است، نرم افزار instagram viewer می باشد.

طبق ادعای سازندگان این نرم افزار، می توان به راحتی به پست های حساب های قفل شده اینستاگرام دسترسی پیدا کرد که طبق نظر استفاده کنندگان این نرم افزار، پست های پیج خصوصی نشان داده نشده است.

 

این نرم افزارها و هر نوع نرم افزار دیگری در انجام این امر عاجز مانده اند و افراد برای مشاهده پست های یک حساب خصوصی اینستاگرام با فالو کردن، راه را برای خود آسان کنند.

تنها راه دیدن پست های یک پیج خصوصی در اینستاگرام

اگر به دنبال مشاهده پست های یک پیج خصوصی در اینستاگرام هستید، باید گفت که تنها یک راه برای انجام این کار وجود دارد که آن هم ارسال درخواست فالوو برای کاربر و شخص مد نظر است.

خوشبختانه یا متاسفانه این ویژگی اینستاگرام نشان دهنده یکی از روش های ایمن کردن حساب ها، در فضای گسترده اینستاگرام است.

گفته فوق نشان می دهد اگر افرادی قصد دارند که پست های منتشر شده در یک اکانت خصوصی را مشاهده کنند، باید حتما آن پیج را دنبال کنند زیرا به هیچ وجه نمی توانند این کار را انجام دهند و حتما باید صاحب پیج درخواست فالو آن ها را قبول کرده باشد.

تبلیغاتی که در صفحات مختلف برای مشاهده پست های خصوصی اینستاگرام منتشر می شود، حقیقت دارد؟

همان طور که گفته شد، افراد زیادی به دنبال انند تا پست های یک اکانت خصوصی در اینستاگرام را بدون فالو کردن مشاهده کنند، به همین دلیل سایت های زیادی را رصد می کنند که نسبت به انجام این کار موفق شوند.

تبلیغات زیادی در خصوص مشاهده پست های خصوصی اینستاگرام در صفحات مجازی صورت می گیرد که باید گفت تقریبا همه آن ها صحت ندارند.

در واقع کار اصلی این سایت ها و تبلیغات بر پایه هیچ بنا شده اند و ممکن است کلاهبرداری های متعددی توسط آن ها انجام شود و یا اینکه حاوی ویروس باشند تا به برخی اطلاعات شخصی شما دست پیدا کنند.

پس با این اوصاف نمی توان به این تبلیغات اکتفا و توجه کرد و ایمنی ترین راه که بتوان پست های خصوصی یک پیج را دید، فالو کردن و پذیرفتن درخواست است.

عدم دسترسی افراد به پست های حساب های خصوصی اینستاگرام

این که اینستاگرام اجازه نمی دهد به پست های یک پیج خصوصی بدون فالو کردن آن دسترسی پیدا کرد، می تواند خیال افراد بابت انتشار پست های شخصی در این برنامه را راحت کند و با شخصی سازی صفحه خود مانع از دسترسی برخی افراد سودجو به اطلاعات خود شوند.

در واقع این امر می تواند نشانه ای از ایمنی اینستاگرام باشد که بتوان با خیال راحت پست های خود را منتشر کرد تا افرادی که فالوور شما هستند، بتوانند آن ها را ببینند.

چگونه قفل پیج اینستاگرام دیگران را باز کنیم

از جمله قابلیت هایی که به برنامه اینستاگرام اضافه شده است، امکان قفل کردن پیج و یا خصوصی کردن آن است. با این کار هیچ فردی بدون فالو کردن شما نمی تواند به پست ها و استوری های شما دسترسی پیدا کند.

بسیاری از کاربران این سوال را از ما می پرسند که چگونه قفل پیج اینستاگرام دیگران را باز کنیم؟

در پاسخ به این کاربران باید بگوییم که این امکان برای ما فراهم نیست و فقط شخص اداره کننده پیج می تواند قفل اینستاگرام را باز نماید. برنامه ها و سایت هایی وجود دارند که ادعا می کنند این امکان را فراهم کرده اند در صورتی که این کار در حال حاضر امکان پذیر نمی باشد.

چگونه پست های پیج خصوصی را ببینیم

اگر اهل گشت و گذار در برنامه اینستاگرام باشید، شاید برایتان پیش آمده که امکان دسترسی به پست های برخی از کاربران را نداشته باشید و نمی توانید آنها را مشاهده کنید. برای این کار کافی است درخواست فالو به طرف مقابل بدهید تا در صورت پذیرفتن بتوانید به پست های آن شخص دسترسی پیدا کنید.

امکان مشاهده پست های پیج خصوصی توسط برنامه ها و سایت های دیگر وجود ندارد. برای این کار هرگز مشخصات حساب کاربری خود را در اختیار سایت ها قرار ندهید زیرا احتمال هک اکانت شما افزایش پیدا می کند.

جمع بندی

تلاش کردن برای دسترسی به پست های یک پیج خصوصی در اینستاگرام می تواند افراد را به استفاده از نرم افزارهای متعددی مجبور کند، باید گفت که تنها فالو کردن یک پیجحصوصی می تواند پست های آن را برای شما نمایش دهد و استفاده از نرم افزارهای مختلف ناکارآمد خواهد بود.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

دو × سه =