معرفی بهترین سایت فریلنسری ایران

جهان پیرامون انسان همواره درحال تغییر و پیشرفت است و انسان چاره ای ندارد جز آنکه، خود را با این تغییرات تطبیق داده و راه های تازه ای برای زندگی بیاید. یکی از این تغیرات که به مدد پیشرفت در دنیای تکنولوژی ممکن شده است، شروع و گسترش زندگی فریلنسری است. شلوغی شهرها، ترافیک، آلودگی هوا، بیماری کرونا و مواردی از این قبیل، عواملی هستند که موجب شده اند تا، بسیاری از افراد کار کردن در خانه را به کار کردن در محل کار ترجیح دهند و آزادکاری یا فریلنسری را برگزینند. این افراد مایل هستند کنترل بیشتری بر وقت و زندگیشان داشته باشند و به جای جواب دادن به کس دیگری، برای خود کار کنند. البته کار کردن به عنوان یک فریلنسر چالش های زیادی نیز دارد که، از میان آنها می توان به سختی پیدا کردن کار و یا عدم اطمینان به کارفرما برای پرداخت دستمزد اشاره کرد. از این رو سایت های فریلنسری پا به عرصه وجود نهادند و در تلاش هستند تا این چالش ها را کاهش دهند. این سایت ها بسیار زیاد هستند و هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند، بنابراین تصمیم گرفتیم یکی از بهترین سایت های فریلنسری را خدمت شما معرفی کنیم تا، در صورت انتخاب شیوه زندگی فریلنسری، کار خود را با بهترین ها شروع کنید.

مزایای کار کردن در بهترین سایت فریلنسری ایران (حامی ورکس)

به جرئت می توان سایت معتبر و کارآمد حامی ورکس را، بهترین سایت فریلنسری ایران معرفی کرد. این سایت ویژگی های مفید زیادی دارد که می توانند به فریلنسرها برای داشتن یک تجربه کاری مطمئن و مفید کمک کند. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

  • کمیسیون صفر درصد: بسیاری از سایت های فریلنسری بخشی از درآمد شما را به عنوان کمیسیون برمی دارند و شما تمام هزینه ی پروژه را دریافت نمی کنید. که این مسئله می تواند برای شما مشکل ساز باشد. اما سایت حامی ورکس تمام هزینه پروژه را به شما پرداخت می کند و باعث می شود با امید بیشتری به کار خود ادامه دهید.
  • اطلاع رسانی پروژه ها به صورت پیامکی: سایت حامی ورکس بسیار هوشمند بوده و پروژه هایی که با مهارت های شما مرتبط باشد را، برای شما پیامک می کند. این اقدام مفید سبب می شود تا، شما هیچ پروژه ای را از دست ندهید و بتوانید از میان پروژه های مرتبط با توانمندی های خود، بهترین آنها را برگزینید.
  • سیستم چت پرقدرت: شما در صورتی می توانید در رابطه با پذیرش یا عدم پذیرش یک پروژه تصمیم بگیرید که، اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشید و بتوانید بر سر شرایط انجام آن با کارفرما مذاکره کنید. از این رو سایت حامی ورکس، به دلیل داشتن یک سیستم آنلاین چت پرقدرت می تواند انتخاب مناسب و مفیدی برای شما باشد.
  • دارای سیستم پرداخت امن: قبلا اشاره شد که یکی از چالشهای کار به عنوان یک فریلنسر، می تواند نگرانی بابت دریافت دستمزد باشد. از این رو سایت حامی ورکس سیستم پرداخت امن را به وجود آورده است که در این سیستم هزینه درخواستی شما برای انجام پروژه قبل از شروع کار، توسط کارفرما پرداخت شده و نزد سایت امانت می ماند و پس از تحویل پروژه توسط شما، سایت هزینه را پرداخت خواهد کرد.
  • دارای سیستم ضمانت انجام پروژه: یکی از دلایلی که باعث می شود کارفرمایان پروژه خود را برون سپاری نکنند، این است که در رابطه با انجام نشدن کار توسط فریلنسر و بر زمین ماندن پروژه نگران هستند. ولی با وجود سیستم ضمانت انجام پروژه سایت حامی ورکس، دیگر جایی برای نگرانی وجود ندارد.
  • تضمین حداقل هزینه انجام پروژه: یکی از دغدغه های همیشگی کارفرمایان را، کاهش هزینه های انجام پروژه و صرفه جویی در هزینه ها تشکیل می دهد. سایت حامی ورکس با تضمین حداقل هزینه انجام پروژه این دغدغه را نیز برطرف نموده و شما می توانید با خیالی آسوده به این سایت مراجعه کرده و پروژه خود را برون سپاری کنید. علاوه بر این شما می توانید پیش از واگذاری پروژه خود، با درخواست نمونه کار از فریلنسر از مهارت او اطمینان یابید.

با عضویت در سایت حامی ورکس، در چه زمینه هایی می توان فعالیت کرد؟

هر شغلی که را که بتوان به صورت دورکاری انجام داد و به سرانجام رساند، قابلیت برون سپاری را دارد و می توان آن را به فریلنسرها سپرد. سایت حامی ورکس نیز به عنوان یکی از بهترین سایت های فریلنسری ایران، امکانی را فراهم نموده است تا شما بتوانید هر پروژه ای را در آن برون سپاری کنید و یا با مهارت خود به عنوان یک فریلنسر شروع به فعالیت کنید.

بخش های اصلی سایت حامی ورکس، که مجریان این سایت به فعالیت در آنها مشغول هستند، عبارت است از: تولید محتوا، طراحی گرافیکی، برنامه نویسی، ترجمه، مهندسی و علوم تجربی، طراحی سایت، سئو SEO، پشتیبانی، عکس، انیمیشن، ویدئو، گویندگی، صوت ، موسیقی و دیجیتال مارکتینگ که هر کدام از این بخش ها موارد جزئی تری را در بر می گیرند. توصیه می کنم با مراجعه به سایت حامی ورکس و مطالعه توضیحات هر کدام از این موارد، اطلاعات بیشتری در رابطه با آنها کسب کنید.

برنامه نویسی

اینکه شما می توانید با یک سرچ ساده و با استفاده از موبایل، تبلت و یا لب تاب خود و بدون هیچ مشکلی، این مطلب را مطالعه می کنید و یا بسیاری از کارهای روزمره ی خود را به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن به وسیله تلفن همراه خود انجام دهید و مواردی از این قبیل، امکاناتی هستند که به وسیله رشد و پیشرفت دانش برنامه نویسی ممکن شده اند. دانش برنامه نویسی را می توان یکی از مهم ترین و جذاب ترین دانش ها، در دنیای امروز دانست. دانش برنامه نویسی تنها راه ارتباط میان انسان و کامپیوتر است و وظیفه قابل فهم کردن دستورات ما برای کامپیوتر را بر عهده دارد. از آنجایی که دنیای امروز دنیای دیجیتال است و بدون استفاده از انواع برنامه ها بسیاری از جنبه های زندگی ما معطل می ماند، برنامه نویسی و خلق کردن برنامه های مفید و کاربردی یکی از مهم ترین و موثرترین شغل ها در دنیای امروز محسوب می شود.

برنامه نویسی بسیار متنوع است و حوزه های مختلفی را در بر می گیرد اما میتوان آن را به به سه دسته کلیِ برنامه نویسی دسکتاپ، برنامه نویسی تحت و وب و برنامه نویسی اندروید تقسیم کرد. هر کدام از این سه دسته ویژگی های خاص خود را دارند و به تبع آن مهارت های خاص خود را نیز می طلبند.

برنامه نویسان برای خلق برنامه های موثر و مفید، معمولا فقط به کامپیوتر خود نیاز دارند از این رو برنامه نویسی یکی از شغل هایی است که، بسیاری از افراد شاغل در آن فریلنسری و دور کاری را ترجیح می دهند. البته مجریان تنها کسانی نیستند که از فریلنسری سود می برند بلکه برون سپاری پروژه ها برای کارفرمایانی که به یک برنامه نویس نیاز دارند نیز، بسیار به صرفه تر خواهد بود. اگر به فعالیت در این زمینه علاقه مندید می توانید با مراجعه به سایت حامی ورکس، اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید و پروژه ی خود را به دست متخصصان این سایت بسپارید و با یه عنوان یک فریلنسر مشغول به کار شوید.

ترجمه

ارتباط برقرار کردن یکی از اصلی ترین نیازهای هر انسان است و باعث می شود تا انسان ها، دیگر نیازهای خود را بیان و برطرف کنند. ارتباط بین کشورها و فرهنگ های مختلف نیز از این قاعده مستثنی نبوده و از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ترجمه پلی است که این ارتباط را ممکن می سازد و موجب می شود تا، کشورهایی که زبان های مختلفی دارند نیز، بتوانند با یک دیگر تعامل داشته باشند. امروزه که به لطف پیشرفت تکنولوژی، ارتباط برقرار کردن با تمام دنیا بسیار راحت تر از گذشته شده است، بر اهمیت ترجمه نیز افزوده شده و یکی از شغل های مهم و کاربردی محسوب می شود. ترجمه تبادل فرهنگ و دانش را میان کشورهای مختلف ممکن می سازد و تبادلات اقتصادی و تجارت را میان آنها سرعت و سهولت می بخشد. سایت حامی ورکس در زمینه ترجمه در بخش های ترجمه فوری، ترجمه آنلاین، ترجمه کتاب، ترجمه کاتالوگ و بروشور، ترجمه متون تخصصی و …. فعال می باشد و امکان همکاری با کارفرمایان و مجریان را دارد.

فنی و مهندسی

اگر از افرادی باشید که در رشته های فنی و مهندسی تحصیل می کنید و یا به کار در یکی از شغل های زیر شاخه ی این موضوع مشغول باشید، قطعا می دانید که این حوزه بسیار متنوع و گسترده است و فعالیت های زیادی را دربرمیگرد که انجام دادن بسیاری از آنها نیاز به کسب مهارت دارد. یک مثال ساده از این فعالیت ها، نرم افزارهای متنوع و زیادی است که این افراد معمولا با آنها سر و کار دارند و گاهی بر حسب صلاح دید خود، برخی از این کارها را به صورت پروژه ای، برون سپاری می کنند. از این رو زیر شاخه فنی و مهندسی یکی از زیر شاخه های محبوب در میان فریلنسرها است.

سایت حامی ورکس در این زمینه در بخش های متنوعی مانند: مهندسی مکانیک، برق، عمران، هوافضا، کامپیوتر، صنایع، نفت، شیمی، کشاورزی، معماری، فناوری اطلاعات، راه آهن، هسته ای، نساجی، شهرسازی، پزشکی، پلیمر، معدن، دریا و ….. فعالیت می کند که، شما می توانید با مراجعه به سایت اطلاعات بیشتری در رابطه با هر کدام از آنها کسب کنید.

طراحی لگو

تحقیقات نشان داده اند که، تصاویر بهتر از متن ها در ذهن انسان ها می مانند و تاثیر بهتری روی آنها می گذارند، البته از جذابیت بیشتری نیز برخوردار می باشند. همه این دلایل سبب شده تا از دیر باز تا کنون بسیاری از سازمان ها، شرکت ها برندها و هر نوع کسب و کاری که قصد دارد تبلیغات موثری داشته باشد و در یادها ماندگار شود، از یک لگوی زیبا و اصولی و جذاب کنار اسم خود بهره بگیرند. یک لگوی مناسب و زیبا می تواند، علاوه بر توصیف نام برند شما و نوع کسب و کارتان، زینت بخش نام محصولات و تبلیغات شما باشد. داشتن لگو برای هر کسب و کاری واجب است. بنابراین طراحی لگو یکی از شاخه های مهم طراحی گرافیکی محسوب می شود و طراحان زیادی در این زمینه، به صورت فریلنسری مشغول به کار هستند. داشتن ویژگی هایی مانند امکان درخواست نمونه کار از مجری، پیش از تحویل کار به او و سیستم آنلاین چت پر قدرت و سیستم پرداخت امن سبب شده تا، سایت حامی ورکس به محیطی مناسب برای برون سپاری پروژه شما تبدیل شود.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

17 − چهار =