چرا استوری اینستا بالا نمیاد؟ چرا استوری اینستا نمیاد!!

در این مقاله به سوالات چرا استوری اینستا بالا نمیاد ، چرا استوری اینستا نمیاد ، چرا استوری های اینستا بالا نمیاد پاسخ خواهیم داد.

همان طور که می دانید استوری یکی از ویژگی های جذاب اینستاگرام است و روزانه افراد بسیاری از این طریق عکس ها و فیلم های مورد نظر خود را با دیگران به اشتراک می گذارند.

این ویژگی جذاب اینستاگرام برای افرادی که از طریق این شبکه اجتماعی کسب درآمد می کنند، بسیار کارآمد است و از این طریق می توانند محصولات خود را به دیگر کاربران معرفی کنند!

در این زمینه ، یکی از مشکلاتی که برخی از کاربران اینستاگرام با آن مواجه هستند این است که زمانیکه می خواهند تصاویر و فیلم های استوری دوستان خود را مشاهده کنند این تصاویر و ویدئوها لود نمی شود و یا اینکه سیاه می شوند و قابل دیدن نیستند.

علت باز نشدن استوری اینستاگرام

در واقع مشکل باز نشدن استوری اینستاگرام یکی از مشکلات رایج این شبکه اجتماعی محسوب می‌شود در هر صورت، با هر مشکل یا به اصطلاح باگی که در اینستاگرام برخورد کنید، پس از یک جست و جوی ساده متوجه می‌شوید که بر اساس تجربه کاربران چند راهکار ساده وجود دارد که بهتر است برای رفع مشکل ابتدا آن‌ها را انجام دهید.

در ادامه به معرفی این راهکارهای کلی برای رفع مشکل استوری اینستاگرام می‌پردازیم.

باز نشدن استوری اینستاگرام ممکن است 4 دلیل داشته باشد:

  • نداشتن حافظه خالی (حافظه گوشی پر باشد)
  • تنظیم نبودن تاریخ و ساعت گوشی
  • پایین بودن ورژن اندروید گوشی
  • سوییچ کردن مداوم بین پیچ های اینستاگرام

حل مشکل باز نشدن استوری اینستاگرام

فضای خالی گوشی را چک کنید :

گاهی اوقات ممکن است علت باز نشدن استوری اینستاگرام، پر  بودن حافظه داخلی گوشی باشد؛ به همین دلیل به روش زیر، مقدار حافظه خالی گوشی را بررسی نمایید:

با توجه به ورژن اندورید گوشی ها، ممکن است محل جایگیری گزینه ها در هر گوشی متفاوت باشد اما روش دسترسی به اطلاعات حافظه در همه گوشی های اندرویدی یکسان است.

در قدم اول وارد تنظیمات ( Settings ) گوشی خود شوید:

سپس Storage را پیدا کرده و انتخاب کنید.

برای دسترسی به گزینه Storage  بعد از انتخاب گزینه تنظیمات گزینه Device care را انتخاب نمایید.

در قدم بعدی از صفحه باز شده، گزینه Storage قابل مشاهده است؛ در اینجا می توانید میزان حافظه خالی دستگاه را بررسی نمایید (حداقل 1 گیگ فضای خالی لازم است)

در صورت پر بودن حافظه داخلی گوشی ، برنامه ها و اطلاعات اضافه را پاک کنید .

در قدم بعدی، برای حل مشکل باز نشدن استوری های اینستاگرام، توصیه می شود  Clear cash و Clear data اینستاگرام را بزنید (توجه کنید با زدن گزینه کلیر دیتا، رمز عبور و نام کاربری شما از حافظه اینستاگرام پاک شده و باید دوباره Login کنید).

برای Clear cash و Clear data به روش زیر عمل کنید.

ابتدا وارد تنظیمات گوشی شده و سپس گزینه Apps را انتخاب نمایید.

در قدم بعدی به دنبال اینستاگرام بگردید و بعد از پیدا کردن، بر روی آیکون اینستاگرام تپ کنید.

سپس گزینه Storage را انتخاب کنید و از این صفحه گزینه های  Clear cashو  Clear data را بزنید.

تاریخ و ساعت دستگاه را تنظیم کنید

برای تنظیم کردن تاریخ و ساعت، در همان منوی تنظیمات (Settings) گزینه General management را انتخاب نمایید.

در قدم بعدی بر روی گزینه Date and Time تپ کنید.

در این مرحله بهتر است گزینه Automatic date and time را فعال کنید تا ساعت و تاریخ گوشی به صورت اتوماتیک تنظیم شود.

ورژن اندروید گوشی خود را بررسی کنید

همانطور که گفته شد، پایین بودن ورژن اندروید گوشی، ممکن است یکی از دلایل باز نشدن استوری اینستاگرام و مشکل در شبکه های اجتماعی باشد.

برای حل این مشکل یا به صورت دستی اندروید خود را آپدیت نمایید و یا از متخصصین این امر کمک بگیرید تا اگر امکان آپدیت کردن اندروید گوشی شما باشد، آن را آپدیت نمایند.

به طور مداوم بین اکانت های اینستاگرام ، سوییچ نکنید

سوییچ کردن مداوم بین اکانت های اینستاگرام، یکی دیگر از دلایل لود نشدن استوری های اینستاگرام است! توصیه می شود برای این که با این مشکل مواجه نشوید، به صورت مداوم بین اکانت های خود سوییچ نکنید و اگر استوری یکی از اکانت ها باز نمی شود، از همان اکانت Logout کرده و دوباره وارد اکانت شوید.

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله روش‌های رفع مشکل باز نشدن استوری اینستاگرام را برایتان شرح دادیم. شما می‌توانید با استفاده از روش‌های فوق نسبت به رفع مشکل خود اقدام نمایید.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

یک × یک =