10 نکته کلیدی افزایش لایک اینستاگرام

روش‌های افزایش لایک اینستاگرام یکی از سوالات روزانه بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی پرطرفدار است. بدون شک داشتن تعداد بالای لایک در اینستاگرام آرزوی هر شخص است اما ممکن است، فکر کنیم افزایش لایک اینستاگرام کار زیاد سختی نیست! برای افزایش لایک اینستاگرام بهتر است‌ از همه روش‌هایی که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد استفاده کنید تا حداکثر بازدهی را دریافت کنید.

عکس‌های با کیفیت منتشر کنید!

برخی از کاربران تاثیر انتشار عکس‌های با کیفیت بر افزایش لایک اینستاگرام را نمی‌دانند. اگر تصویر شما بلور شده (واضح نیست)، خیلی روشن و یا تاریک است، بهتر است بدانید شما نباید انتظار تعداد زیادی لایک را داشته باشید.
همچنین‌ اگر شما بیش از حد‌ از‌ متن‌ها روی پست‌های خود استفاده کنید، یا متن‌هایی با‌ اندازه‌های ریز بنویسید، فالوورهای شما رغبتی به لایک آن پست شما نخواهند داشت.

افزایش لایک اینستاگرام-عکس‌های با کیفیت منتشر کنید
افزایش لایک اینستاگرام-عکس‌های با کیفیت منتشر کنید

نیازی‌نیست حتما شما یک عکاس یا طراح حرفه‌ای باشید، فقط افزایش کیفیت پست‌های خود را در نظر داشته باشید؛ سعی‌کنید با‌ یک‌ دوربین بهتر عکس بگیرید یا برای عکس گرفتن در مکانی با شرایط نوری مناسب باشید. همه این قوانین به شما کمک می‌کنند تا تعداد لایک‌های اینستاگرام خود را افزایش دهید.

نوشتن کپشن جذاب

اگرچه انتشار عکس‌های با کیفیت تاثیر بسیار زیادی‌ روی افزایش لایک اینستاگرام دارد اما کافی نیست! عنوان شما باید به همان اندازه انتشار عکس‌های با کیفیت جذاب باشد. از نوشتن کپشن‌های تک کلمه‌ای یا یک جمله‌ای خودداری کنید، در عوض سعی کنید با نوشتن متنی طولانی‌تر توجه مخاطب را جلب کنید. سعی کنید با استفاده از دستگاه ادبی خود، کپشن خود را طوری بنویسید که بیشترین تاثیر گذاری را در مخاطب خود داشته باشید. نوشتن کپشن جذاب یکی دیگر از روش‌های افزایش لایک اینستاگرام است.

خرید لایک اینستاگرام

یکی‌از سریع‌ترین روش‌های افزایش لایک‌ اینستاگرام، خرید لایک اینستاگرام است. شاید شما وقت کافی برای انجام دیگر روش‌های افزایش تعامل در شبکه اجتماعی اینستاگرام نداشته باشید. وبسایت پارس اینستاگرام یکی از برترین ارائه کنندگان لایک ایرانی اینستاگرام است. به شما توصیه می‌کنیم حتما صفحه خرید لایک اینستاگرام ما را ببینید.

از مخاطب خود بخواهید!

اگر فکر می‌کنید درخواست از مخالب برای لایک پست شما ناممکن است شما در اشتباه هستید. کافیست یک بار در میان کپشن خود از فالوورهای اینستاگرام درخواست کنید تا پست شما را لایک کنند. نتیجه شما را شگفت‌زده خواهد کرد. به همین سادگی یکی از روش‌های افزایش لایک اینستاگرام درخواست شما از فالوورهای خودتان است.
مثال: “اگر این پست رو دوست داشتید لایک کنید!”

فالوورهای خود را بشناسید!

انتشار محتوایی که فالوورهای شما دوست دارند باعث افزایش لایک ابنستاگرام خواهد شد. شاید این مهم‌ترین فاکتور باشد! مهم نبست که شما عکس‌های مسافرتی را‌ منتشر می‌کنید یا اینکه شما یک پیج اینستاگرام علمی دارید. شما باید محتوایی تولید کنید که برای‌مخاطبین شما بسیار جذاب باشد. اینستاگرام یک‌ پلتفرم ساده است. فقط کافی است محتوای مورد علاقه دنبال کنندگان خود را تولید کنید و هر روز شاهد افزایش لایک و فالوورهای ‌اینستاگرام باشید.

انتخاب لوکیشن (موقعیت مکانی) مناسب

هنگامی که افراد از من سوال‌می‌کنند که “افزایش لایک اینستاگرام چگونه امکان‌پذیر است؟” من ابتدا پست‌های آن‌ها را چک می‌کنم تا ببینم آیا آن‌ها از موقعیت مکانی (لوکیشن) در پست‌های خود استفاده کرده‌اند یا خیر؟!
زمانی که شما از یک موقعیت مکانی استفاده می‌کنید، پست شما برای دیگران نیز در موقعیت مکانی که شما در پست خود از آن استفاده کردید، قابل مشاهده است. (دقیقا همانند یک هشتگ)
این باعث می‌شود که بازدهی پست شما خیلی بهتر می‌شود و افزایش لایک اینستاگرام خواهید داشت.

افزایش لایک اینستاگرام-انتخاب لوکیشن (موقعیت مکانی) مناسب
افزایش لایک اینستاگرام-انتخاب لوکیشن (موقعیت مکانی) مناسب

شما نیازی نیست، هنگامی که در موقعیت مکانی خاصی هستید پست خود را‌منتشر کنید، شما می‌توانید در هرکجای دنیا، هر موقعیت مکانی را در اینستاگرام انتخاب کنید. سعی ‌کنید ‌از موقعیت مکانی در پست خود استفاده کنید که حدس می‌زنید افراد بیشتری پست شما را خواهند دید.
بیاد داشته باشید بهتر است انتخاب ‌موقعیت مکانی بهتر است‌ هنگام انتشار پست‌انجام شود تا بیشترین بازدهی را داشته باشد.

هر روز لایک و کامنت کنید!

اگر می‌خواهید افزایش لایک اینستاگزام را تجربه کنید، اول لایک شما باید دیگران را لایک کنید. بخاطر بسپارید که اینستاگرام یک خیابان یکطرفه نیست! اگز می‌خواهید نرخ تعامل خود را افزایش دهید، پس باید وقت خود را صرف تعامل با دیگران کنید.
وقتی شما پست کسی را دی اینستاگرام لایک می‌کنید یا در مورد آن‌ها کامنت می‌گذارید، باعث می‌شود دیگران نیز ترغیب شوند تا از پیج شما بازدید کنند. همین تعامل‌ها باعث افزایش لایک اینستاگرام شما بصورت تدریجی خواهد شد.

تعامل روزانه شما با دیگر افراد در اینستاگرام باعث می‌شود جایگاه شما در الگوریتم‌های اینستاگرام بهبود یابد. اینستاگرام با استفاده از هوش مصنوعی خود قادر به تشخیص افراد واقعی از ربات‌های خودکار است. اگر تمام وقت خود را صرف تولید محتوا و پست کردن کنید، شما به این نتیجه خواهید رسبد که افزایش لایک و فالوور اینستاگرام کاری دشوار است.

برای بهترین نتیجه، پیشنهاد می‌کنم روزانه حداقل 15 الی 30 دقیقه در اینستاگرام به گشت و گذار بپردازید و پست‌های دیگران را لایک کنید، در مورد آن‌‌ها نظر دهید و برخی استوری‌ها را رپلای کنید. شما می‌توانید افرادی را از طریق هشتگ‌ها، موقعیت‌های مکانی و دیگر صفحات مرتبط پیداکنید که به پیج و محتوای شما علاقمند باشند.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

یک + 11 =