کارفرما هستید؟

ابتدا در وب سایت ثبت نام کنید و اطلاعات خود را تکمیل نمایید. سپس از منو حساب کابری خود از بخش پروژه ها افزودن پروژه را کلیک و ادامه دهید…!

بعد از ثبت پروژه، فریلنسرها برای شما پیشنهاد ارسال مینمایند، از بین آنها بهترین فریلنسر را انتخاب نمایید و کار را شروع کنید.

پروژه شما بعد از ثبت حداکثر ظرف مدت زمان 24 ساعت توسط مدیریت تایید میشود.

فریلنسر هستید؟

ابتدا در وب سایت ثبت نام کنید. از داخل پروفایل کاربری وارد بخش اطلاعات حساب شوید و موارد را تکمیل کنید.

بعد از ثبت اطلاعات کاربری همکاران ما ظرف مدت 24 ساعت حساب شما را تایید خواهند کرد.

از داخل منوی وب سایت جستجوی پروژه را کلیک نمایید. پروژه های مورد نظر خود را از این صفحه براساس موارد مورد نظر خود یافت کنید.

سوالات و پرسش های عمومی

در پنل کاربری، از بخش تنظیمات حساب میتوانید برای حذف حساب کاربری اقدام نمایید.

  • پس از مسدود سازی حساب، به هیچ عنوان امکان بازگشت وجود ندارد.
  • در صورت مسدود شدن حساب، امکان استفاده مجدد از اطلاعاتی مانند ایمیل، شماره شبا و شماره تلفن تایید شده در این حساب، در حساب دیگر وجود ندارد.
  • پس از مسدود شدن حساب کاربری پروژه‌های شما یا نظر و رتبه های شما حذف نخواهند شد، فقط به صورت بی‌نام نمایش داده می‌شوند.

پرداخت کارفرما به فریلنسر از طریق پرداخت امن فریلنس پارس انجام می شود، یعنی کارفرما پرداخت را به فریلنس پارس انجام می دهد و هر زمان که پروژه را تحویل گرفت و از نتیجه کار راضی بود پرداخت امن را آزاد کرده و فریلنس پارس مبلغ را به حساب فریلنسر انتقال می دهد.

پرداخت امن فریلنس پارس برای محافظت از کارفرما و فریلنسر طراحی شده است. همه پرداخت ها در فریلنس پارس می بایست از طریق ایجاد پرداخت امن انجام شود. هر گونه درخواست پرداخت خارج از سایت خلاف قوانین سایت می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل، فریلنس پارس هیچ مسئولیتی قبول نخواهد کرد.

فریلنسر در هنگام ارسال پیشنهاد و در میزکار پروژه، می تواند برای کارفرما درخواست پرداخت امن ارسال کند و کارفرما می تواند درخواست را قبول یا رد کند. همینطور کارفرما می تواند به هر میزان که صلاح دانست، برای فریلنسر پرداخت امن ایجاد کند.

اگر پرداخت امن قبل از تحویل کار آزاد شود، فریلنس پارس هیچ مسئولیتی قبول نخواهد کرد.

همینطور فریلنسر می بایست پروژه را پس از ایجاد کامل مبلغ پروژه بصورت پرداخت امن، تحویل دهد اگر پروژه زودتر تحویل داده شود و کارفرما مبلغ پرداخت امن را ایجاد نکند، مسئولیت آن به عهده فریلنسر می باشد.

همه پیام ها در فریلنس پارس بین کارفرما و فریلنسر می باشد. شما امکان ارسال پیام به فریلنسرها را ندارید مگر اینکه آنها روی پروژه شما پیشنهاد ارسال کرده باشند. همچنین پس از ارسال پیام توسط کارفرما، گفتگو برای آنها طرف مقابل نیز فعال می شود و می توانند به شما پاسخ دهند.

 

شناسه حساب بانکی ایران (شبا) کدی است ۲۴ رقمی که یک حساب بانکی را به صورت منحصر به فرد در تمام نظام بانکی ایران مشخص می کند.

این شماره با IR شروع شده و پس از آن ۲۴ رقم دیگر قرار می‌گیرد.

هر شماره حساب بانکی، قابل تبدیل به یک شماره شبا است.

برای دریافت شماره شبای صحیح مربوط به حساب بانکی خود می‌توانید از طریق مراجعه حضوری به بانک، خودپرداز و یا سایت رسمی بانک مورد نظر اقدام کنید.

شماره شبا را همچنین می‌توانید بر روی دفترچه حساب‌های بانکی خود بیابید.

برخی بانک‌ها نیز شماره شبا را روی کارت‌های بانکی چاپ می‌کنند.

خیر، فریلنس پارس تمام امکانات ارسال پیام را در اختیار فریلنسر و کارفرما قرار می دهد. شما می توانید از طریق سیستم پیام و گفتگو و اپلیکیشن موبایل فریلنس پارس، با کارفرما و فریلنسر پروژه خود به راحتی در ارتباط باشید.

متاسفانه اگر در حین پروژه با کاربر مقابل با مشکل مواجه شوید و وارد سیستم حل اختلاف شوید، داوران تنها به پیام های موجود در پروژه اکتفا خواهند کرد و بر اساس آن نظر خود را اعلام خواهند کرد. پس از شما می خواهیم تا پیام های خود را در بستر سایت انجام دهید تا حقی از شما و کاربر مقابل ضایع نشود.

اگر به هر دلیل مشکلی در برقراری ارتباط به وجود آمد، با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

برای اینکار ابتدا وارد بخش تنظیمات در پنل کاربری شوید. در تنظیماتی که مشاهده خواهید کرد امکان درج شماره شبا و درخواست تسویه حساب را خواهید داشت.