نحوه کار و عملکرد فریلنسر

ابتدا در وب سایت ثبت نام کنید. از داخل پروفایل کاربری وارد بخش اطلاعات حساب شوید و موارد را تکمیل کنید.

بعد از ثبت اطلاعات کاربری همکاران ما ظرف مدت 24 ساعت حساب شما را تایید خواهند کرد.

از داخل منوی وب سایت جستجوی پروژه را کلیک نمایید. پروژه های مورد نظر خود را از این صفحه براساس موارد مورد نظر خود یافت کنید.

  • اگر از دسکتاپ خود پرینت اسکرین گرفته باشید، نمونه کار حرفه ای نخواهد بود و تایید نخواهد شد (اگر اسکرین شاتی تهیه می کنید، بهتر است بخشی که حاوی اطلاعات دسکتاپ شماست، حذف شود)
  • اگر از سایت شخصی خود به عنوان نمونه کار استفاده کرده باشید،نمونه کار تایید نخواهد شد
  • اگر تصویری از سایت هایی که پروژه های مشابه فریلنس پارس انجام میدهند به عنوان نمونه کار استفاده کرده باشید، نمونه کار تایید نخواهد شد
  • اگر تصویری که ارسال کرده باشید از کیفیت لازم برخوردار نباشد، نمونه کار تایید نخواهد شد
  • اگر از اطلاعات تماس خود (آدرس تلگرام، ایمیل، شماره همراه، نام سایت، اینستاگرام، …) در تصویر استفاده کرده باشید، نمونه کار تایید نخواهد شد
  • اگر از نمونه کار فرد دیگری استفاده کرده باشید، نمونه کار تایید نخواهد شد
  • اگر تصویر کشیده شده باشد یا از ابعاد اصلی خارج شده باشد، نمونه کار تایید نخواهد شد
  • اگر در توضیحات نمونه کار، از آدرس سایت شخصی استفاده شده باشد و توضیحات به صورت تبلیغاتی نوشته شده باشد، نمونه کار تایید نخواهد شد
  • اگر به دلیل مشکل در سرعت اینترنت شما، نمونه کار به خوبی آپلود نشده باشد، نمونه کار تایید نخواهد شد

قبل از ارسال پیشنهاد روی پروژه ها، ابتدا پروفایل خود را تکمیل کنید، مهارت های خود را مشخص کنید، نمونه کارهای خود را به پروفایلتان اضافه کنید، رزومه خود را تکمیل کنید تا کارفرمایانی که پس از بررسی پیشنهاد شما به پروفایلتان مراجعه می کنند، با یک پروفایل خالی مواجه نشوند.

هر چقدر پروفایل شما حرفه ای تر باشد، شانس شما برای گرفتن پروژه بالاتر خواهد رفت. برای پروفایل خود تصویر مناسب انتخاب کنید.

برای ارسال پیشنهاد، وارد صفحه پروژه شوید. و ارسال پیشنهاد را کلیک نمایید.

تماس با کارفرما فقط از طریق ارسال پیشنهاد در یک پروژه امکان‌پذیر است.

شما فقط می‌توانید در پروژه هایی شرکت کنید که مهارت انجام آن پروژه را داشته باشید، پیشنهادهای شما تمام نشده باشد و پروژه باز باشد.

در ابتدا شما امکان ارسال تنها یک پیام به کارفرما را دارید و تا زمانی که کارفرما پاسخی به شما ندهد، نمی توانید مجددا به وی پیام ارسال کنید. پس حتما سعی کنید پیش از ارسال پیام، توضیحات پروژه را با دقت مطالعه کنید، دقت کنید چه کاری از شما خواسته شده که انجام دهید، و بر اساس تمامی این موارد، به کارفرما پیغامی ارسال کنید و در یک یا دو پاراگراف به وی نشان دهید که چطور تجربیات و مهارت های شما کمک می کند که بهترین فرد برای انجام پروژه وی باشید و توضیح دهید چطور می خواهید کار را انجام دهید.