نحوه کار و عملکرد کارفرما

ابتدا در وب سایت ثبت نام کنید و اطلاعات خود را تکمیل نمایید. سپس از منو حساب کابری خود از بخش پروژه ها افزودن پروژه را کلیک و ادامه دهید…!

پروژه شما بعد از ثبت حداکثر ظرف مدت زمان 24 ساعت توسط مدیریت تایید میشود.

بعد از ثبت پروژه، فریلنسرها برای شما پیشنهاد ارسال مینمایند، از بین آنها بهترین فریلنسر را انتخاب نمایید و کار را شروع کنید.

 • اگر پروژه شما نتواند توجه فریلنسرهای حرفه ای را به خود جلب کند، پیشنهاد خوبی دریافت نخواهید کرد. سعی کنید برای ایجاد پروژه خود وقت کافی صرف کنید.

  انتخاب عنوان : عنوان مناسب برای پروژه خود انتخاب کنید. عنوان مناسب عنوانی است که بلافاصله فریلنسر مفهوم پروژه شما را متوجه شود و علاقمند شود جزئیات پروژه شما را بررسی کند.

  انتخاب بودجه : در انتخاب بودجه دقت کنید. اگر بودجه شما خیلی پایین باشد، فریلنسرهای خوب و حرفه ای علاقه ای برای ارسال پیشنهاد روی پروژه شما نشان نخواهند داد.

  با کمی تحقیق و جستجو می توانید به راحتی بودجه مناسب برای پروژه خود را پیدا کنید.

  انتخاب مهارت های مناسب: مهارت‌هایی را انتخاب کنید که انجام پروژه شما به آن نیاز دارد. درصورت انتخاب مهارت های اشتباه، فریلنسرهایی که مهارت انجام پروژه شما را دارند انتخاب نمی شوند.

  توضیحات پروژه : کارهایی که باید برای شما انجام شود را با دقت وارد کنید. تا جای ممکن جزئیاتی که برای شما مهم است را بنویسید. شما می توانید یک فایل ضمیمه پروژه کنید. توضیحات باید طوری باشد که فریلنسر بتواند زمان انجام پروژه شما را برآورد کند تا بتواند برای انجام آن قیمت مناسب پیشنهاد دهد.

  فریلنسرها دوست دارند با کارفرمایانی کار کنند که به صورت مشخص و واضح می دانند چه می خواهند. اگر اطلاعات کافی ندارید، یک پروژه ایجاد کنید تا افراد متخصص به شما راهنمایی لازم را ارائه دهند.

  ادبیات به کار رفته در متن پروژه نیز، تاثیر زیادی در دریافت پیشنهادات حرفه ای تر دارد.

ممکن است متن پروژه یا عنوان پروژه مناسب نبوده باشد و فریلنسرها متوجه منظور پروژه نشده باشند، کاری که شما می خواهید تخصص خاصی نیاز داشته باشد، فریلنسرهایی که تخصص دارند در حال حاضر مشغول انجام پروژه های دیگری باشند و نتوانند بر روی پروژه شما پیشنهاد ارسال کنند، و یا بودجه پروژه شما خیلی پایین باشد.

ادبیاتی که در توضیحات پروژه به کار می برید نیز بسیار مهم است. حتما تمامی این موارد را در نظر داشته باشید.