آموزش رپورتاژ آگهی از 0 تا 100 (آپدیت جدید)

آموزش رپورتاژ آگهی سایت آکادمی سبز یکی از کامل ترین مقالات در زمینه رپورتاژ نویسی برای سایت است. در این مقاله به صورت کامل و قدم به قدم آموزش رپورتاژ آگهی را را به شما آموزش خواهیم داد تا بتوانید وقتی برای سایتتان رپورتاژ می گیرید بهترین نتیجه و بهترین تاثیر را بگیرید. اگر نکات گفته شده در این مقاله را رعایت کنید میتونید بهترین نتیجه از رپورتاژ خبری بگیرید و سئو سایت تون بهبود بدید. این مقاله آموزش سئو که در مورد نوشتن رپورتاژ برای بهبود رتبه سایته میتونه خیلی خیلی کمکت کنه!

بزرگترین اشتباهی که بسیاری از افراد انجام می دهند این است بدون اینکه مهارت لازم در طراحی کردن کمپین رپورتاژ آگهی داشته باشند بدون هیچ اصول و برنامه‌ای شروع به نوشتن رپورتاژ آگهی می‌کنند. برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه از ساخت بک لینک از رپورتاژ را بگیرید باید یک سری اصول و قوانین بلد باشید تا بتوانید بهترین نتیجه و تاثیر را بگیرید. در ادامه به صورت کامل درباره این موضوع با شما صحبت کردیم و نکاتی را به شما گفتیم که حتماً باید رعایت کنید تا بتوانید بهترین نتیجه از رپورتاژ آگهی را بگیرید.

از شما می خواهم تمام نکاتی که در این مقاله به شما آموزش می دهیم را قدم به قدم انجام بدهید و این نکات را یادداشت کنید و هر موقع می خواستید برای سایتتان رپورتاژ آگهی تهیه کنید مانند چک لیست این موارد را رعایت کنید تا بتوانید بهترین تاثیر و نتیجه را بگیرید.

خب دیگر بهتر از تو سراغ اصل موضوع برویم. پس همراه من باشید.

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی یکی از روش های بهبود سئو و بهینه سازی سایت است. در این مقاله آموزش رپورتاژ آگهی قصد دارم قدم به قدم به شما آموزش بدم که چطور با رپورتاژ نویسی میتونید بهترین نتیجه از لینک سازی بگیرید و قدرت رپورتاژ هایی که منتشر میکنید بالا ببرید

به زبان خیلی ساده منظور از رپورتاژ آگهی یعنی اینکه، وقتی شما یک محتوا در قالب مقاله به یک سایت می دهید و آن سایت آن مقاله را در قالب یک خبر در سایتش منتشر می کند و به صفحات سایت شما لینک میدهد را رپورتاژ آگهی می گویند.

در واقع رپورتاژ نوعی تبلیغات است که شما به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم سایت یا محصولتان را در آن معرفی می کنید به یک صفحه یا صفحاتی از سایتتان لینک می‌دهید.

راه و روش های زیادی برای دریافت بک لینک وجود دارد، میتوانید برای سایتتان شروع به ساخت لینک های وبلاگی، کامنتی، پروفایلی و… کنید. اما بهترین راه برای دریافت و ساخت بک لینک با کیفیت تهیه و خرید رپورتاژ است.

با توجه به اینکه خیلی از افراد به دنبال این هستند تا بتوانند سایتشان را در عبارات کلیدی مختلفی به نتایج اول مخصوصاً صفحه اول گوگل برسانند در گاهی اوقات نیاز به خرید رپورتاژ آگهی هستند.

وقتی شما برای سایتتان رپورتاژ خریداری میکنید باعث می شود سایتی که به سایت شما لینک داده است یک اعتباری به صفحه سایت شما بدهد و همین اعتباری که به شما می دهد باعث بهبود رتبه سایتتان در گوگل می شود.

به عنوان مثال برای اینکه ما در کلمه کلیدی “کسب درآمد اینترنتی” به نتایج اول گوگل برسیم در سایت های خبری که اعتبار بسیار بالایی دارند رپورتاژ آگهی خریداری کردیم و به این کلمه به صفحه موردنظر مان لینک دادیم.

اما با این حال افراد زیادی هستند که ممکن است هزینه های زیادی بابت خرید رپورتاژ بدهند و تاثیری که می‌خواهند را نگیرند! درست شنیدید ممکن است شما در بهترین سایت خبری یک رپورتاژ برید و آن نتیجه ای که می خواهید را نگیرید.

بزرگترین دلیل این که بسیاری از افراد نتیجه که می‌خواهند را نمی‌گیرند این است که اصول رپورتاژ نویسی را بلد نیستند و نمی دانند که چه اصول را باید رعایت کنند تا بتوانند بهترین نتیجه از این روش لینک سازی را برای سایت شان بگیرد.

البته اصلا جای نگرانی نیست من در این مقاله آموزش رپورتاژ آگهی به صورت قدم به قدم شما را با نکات بسیار کلیدی و مهمی آشنا خواهم کرد که با رعایت کردن این نکات می توانید بهترین نتیجه را بگیرید.

آموزش رپورتاژ آگهی قدم به قدم

نوشتن محتوای رپورتاژ آگهی یک سری اصول و قوانین داره که اگه رعایت کنید میتونید بهترین نتیجه از رپورتاژ بگیرید. باید روند لینک سازی سایت تون از طریق رپورتاژ کاملا اصولی باشه که به صورت کامل به شما گفتیم چطور با نوشتن یک محتوای اصولی میتونید بهترین نتیجه رو بگیرید.

رسیدیم به مهمترین قسمت این مقاله آموزش رپورتاژ آگهی، در این قسمت می خواهم هم نکات بسیار کلیدی و مهمی را به شما بگویم که باید رعایت کنید تا بتوانید بهترین نتیجه از رپورتاژ آگهی را بگیرید. یکی از بزرگترین این مسائل بسیاری از افراد این است که نمی دانند باید چه کاری را انجام بدهند و فقط به فکر می‌کنند بعد از اینکه محتوا شان را قرار دادند و به صفحه مورد نظرشان لینک دادند دیگر کار تمام است.

هنوز هم خیلی از افراد فکر می کنند که قدرت بک لینک بسیار کم شده است! البته درست است. بک لینک مثل قبل جواب نمی دهد و تنها دلیلش این است که گوگل خیلی راحت می تواند متوجه شود که شما خودتان برای سایتتان لینک ساخته‌اید یا دیگران به سایت شما ما لینک داده اند.

مهمترین نکته برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه از لینک سازی را بگیرید این است که بک لینک طبیعی برای سایت تان بسازید. در این قسمت نکاتی را به شما خواهیم گفت که می‌توانید این هم لینک های طبیعی از رپورتاژ بگیرید و همین که قدرت رپورتاژ تان را چندین برابر کنید و بهترین نتیجه را بگیرید.

1- سایت هم مرتبط

یکی از بهترین و مهمترین نکات در آموزش رپورتاژ آگهی این است که شما باید سعی کنید در سایتهای هم مرتبط با موضوع کاری تان رپورتاژ خریداری کنید. هرچقدر موضوع سایتی که می خواهید در آن رپورتاژ برید هم مرتبط‌ تر با موضوع سایت شما باشد بک لینک ای که از این سایت دریافت میکنید قدرت بسیار بیشتری دارد.

نه تنها وقتی شما در سایت هم مرتبط به موضوع سایت خودتان لینک می دهید ورودی بیشتری از آن سایت دریافت می کنید. مثلا اگر من یک سایت در زمینه آموزش سئو دارم میتونم در سایت هایی که هم مرتبط با موضوع کاری من هستند مثل سایت های در زمینه طراحی سایت، بازاریابی اینترنتی، دیجیتال مارکتینگ و… رپورتاژ خریداری کنم.

مسلماً لینک یکی از این سایت ها میگیرم بسیار قدرتمندتر از سایتهای خبری است. پس اولین نکته ای که می خواهم به شما بگویم سعی کنید سایت هایی را برای رپورتاژ انتخاب کنید که تقریباً هم مرتبط به موضوع سایت شما هستند.

2- بررسی اعتبار سایت

یکی دیگر از نکات بسیار کلیدی در رپورتاژ آگهی این است که حتماً باید شما به اعتبار سایت که می خواهید در آن رپورتاژ برید و به سایت کندیک بدهید را کامل مورد بررسی قرار بدهید. باید بررسی کنید که اعتبار این ساعت چقدر است، روزانه چقدر ورودی دارد، تعداد بک لینک های این سایت چقدر است؟ ، و… و البته در ادامه همین مقاله آموزش رپورتاژ آگهی بیشتر درباره این موارد توضیح دادیم که با استفاده از ابزارهای باید سایتی که می خواهید در آن رپورتاژ بگیرید را کامل مورد بررسی قرار بدهید.

3- رتبه الکسا سایت

ابزار الکسا ابزارهای بسیار کاربردی برای تحلیل سئو سایت است. شما با استفاده از این ابزار میتوانید اطلاعات مفیدی از سایتی که می خواهید در آن رپورتاژ بگیرید را پیدا کنید. با استفاده از این سایت به شما می دهد می توانید خیلی راحت تفاوت بین دو سایت مطرح و غیر مطرح را مشاهده کنید.

برای استفاده از این ابزار کافی است ابزار الکسا را روی مرورگر کروم نصب کنید و خیلی راحت وارد سایت مورد نظرتان شوید و این افزونه را فعال کنید.

اولین چیزی که این افزونه به شما نشان می دهد این است که رتبه سایت که می خواهید در آن رپورتاژ بگیرید در ایران چقدر است. هرچقدر که رتبه الکسا یک سایت کمتر باشد نشانه این است که آن سایت مطرح تر است و بازدید بیشتری دارد.

4- بررسی da سایت

یکی از معیارهای بسیار مهم برای بررسی اعتبار یک سایت استفاده از ابزار mozbar است.وقتی شما این ابزار را روی مرورگر کروم نصب کنید خیلی راحت می توانید اعتبار دامنه سایتی که می خواهید در آن رپورتاژ بگیرید را مشاهده کنید. هرچقدر da آن بیشتر باشد نشانه این است که قدرت دامنه بالاتری دارد و در نهایت لینکی که به شما می دهد لینک با ارزش تری است.

5- تعداد ورودی سایت

یکی از معیارهای مهم در رپورتاژ آگهی این است که در سایتی که می‌خواهید و پرتال برید حتماً تعداد ورودی آن را کامل بررسی کنید. کامل ببینید که آن سایت در روز چقدر ورودی دارد. معمولاً سایت های خبری که اعتبار خیلی بالایی دارند ورودی روزانه آن ها بالای 400 هزارتا در ماه است.

حالا ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که از کجا میتوانیم تعداد ورودی یک سایت را متوجه شویم؟

برای اینکه ببینید یک سایت در ماه چقدر ورودی دارد کافیست افزونه similarweb روی مرورگر کروم خود نصب کنید و بعد از آن وارد سایتی که میخواهید در آن رپورتاژ بروید بشوید و بعد از آن این افزونه را فعال کنید. خیلی راحت تعداد ورودی ماهانه آن سایت به شما نشان داده میشود.

6- دائمی بودن رپورتاژ

نکته بسیار مهم دیگری که باید رعایت کنید این است که در لینک سازی از طریق رپورتاژ آگهی حتماً حتماً لینکی که دریافت می کنید باید کاملاً دائمی باشد. بعضی از سایت‌های رپورتاژی هستند که وقتی شما در آنها رپورتاژ میرید محتوای آن را به صورت مدت دار منتشر می کنند. قبل از اینکه برای سایتتان رپرتاژ برید حتما مطمئن شوید از سایتی که میخواهید لینک دریافت کنید لینک دائمی به شما بدهد. اصلاً چنین سایتهایی که مدت دار هستند و بعد از یک مدتی لینک شما را پاک می کنند را به شما توصیه نمی کنیم. پس حواستان باشد.

7- تعداد و نوع لینک دریافتی

وقتی شما از یک سایت شروع به خرید رپورتاژ میکنید، هر سایتی با توجه به قوانین خودش به سایت شما لینک میدهد. مثلاً ممکن است یک سایت رپرتاژی اجازه درج ۴ تا لینک در محتوا را به شما بدهد، یا یک سایت رپورتاژ ای دیگر ممکن است اجازه درج 3 لینک به شما بدهد. پس تعداد لینک ها به قوانین سایت ها بستگی دارد.

نکته خیلی کلیدی و مهمی که می خواهم به شما بگویم این است که وقتی شما داخل یک رپورتاژ چندتا لینک به چندتا از صفحات سایتتان می دهید اعتبار آن صفحه بین صفحاتی که به آنها لینک دادید تقسیم می شود. پس به این نکته بسیار مهم توجه کنید که حتماً بیشتر از دو تا لینک داخل رپورتاژ تان ندهید.

اگر هم کلمه کلیدی تان خیلی سخت است می توانید داخل رپورتاژ تان فقط یک لینک به کلمه کلیدی مدنظرتان بدهید تا تمام اعتبار آن صفحه به کلمه کلیدی منتقل شود. فقط حواستان باشد وقتی از سایتی میخواهید رپورتاژ خریداری کنید حتما لینک فالو به شما بدهد. اگر لینکی که از یک پورتاژ دریافت می کنید لینک نوفالو باشد اعتبار آن صفحه وب سایت شما منتقل نمی‌شود.

8- لینک سازی طبیعی برای رپورتاژ

یکی دیگر از مهمترین کارهایی که باید انجام بدهید تا قدرت رپورتاژ آگهی تان افزایش پیدا کند این است که باید به صورت کاملاً طبیعی برای رپورتاژ آگهی تان شروع لینک سازی کنید.

بعد از اینکه داخل هر سایتی رپورتاژ خریدید حتما در سایت های وبلاگ دهی ، سایت های کامنتی، سوشال بوک مارک، شبکه های اجتماعی شروع به لینک سازی کنید تا قدرت صفحه مد نظرتان افزایش پیدا کند. این کار باعث میشود قدرت رپورتاژتان بیشتر شود و بهترین تاثیر را بگیرید.

فقط نکته خیلی کلیدی و مهم این است حتما لینک سازی که برای سایت تان انجام میدهید باید کاملا طبیعی باشد. اگر غیر طبیعی برای سایت تان شروع به لینک سازی کنید ممکن است نتیجه منفی بگیرید و حتی رپورتاژ تان بی اثر شود.

9- رعایت اصول سئو محتوا

محتوایی که برای رپورتاژ آگهی تان تولید می کنید تاثیر بسیار زیادی بر روی قدرت لینکی که می خواهید در یک سایت بگیرید دارد. بزرگترین اشتباهی که خیلی از افراد انجام می دهند این است بدون رعایت اصول سئو محتوا شروع به تولید محتوا برای سایتی که میخواهند از آن لینک بگیرند محتوا تولید میکنند.

برای سایتی که می خواهید در آن رپورتاژ بگیرید باید وسواس به خرج دهید و بهترین محتوا از نظر سئو را تولید کنید. تولید محتوا تولید کنید که انگار می خواهید همان محتوا را در سایت خودتان منتشر کنید. به هیچ عنوان نباید محتوای تکراری برای سایت هایی که می خواهید از آنها رپورتاژ بگیرید تولید کنید. مثلاً اگر من می خواهم در ده تا سایت خبری رپورتاژ بگیرم نباید محتوای این ۱۰ تا سایت کپی باشد. باید برای هر کدام از این سایتها یک محتوای یونیک و اختصاصی تولید کنم تا بتونم بهترین تاثیر از لینک سازی از طریق رپورتاژ آگهی را بگیرم.

10- لینک دادن اصولی به کلمه کلیدی

یکی از نکات بسیار مهم  در این است که شما باید از سایتی که میخواهید لینک بگیرید، لینک کاملا طبیعی دریافت کنید. یکی از مهمترین موضوعات که گوگل خیلی راحت می تواند بفهمد شما به صورت طبیعی یا غیرطبیعی از یک سایت لینک دریافت کرده اید این است که به انکر تکستی  که به صفحه سایت تان لینک داده اید نگاه می کند.  وقتی شما فقط به این کلمه کلیدی تان  در سایت های مختلف لینک بدهید خیلی راحت به سایت شما شک می کنم چون برای گوگل کاملاً غیر طبیعی است.

برای همین وقتی می‌خواهید از یک سایتی بک لینک دریافت کنید فقط نباید دقیقا به عین کلمه کلیدی تان لینک بدهید. اگر از نوع رپورتاژی لینک دریافت می‌کنید حتماً باید به کلمات هم خانواده با کلمه کلیدی اصلی لینک بگیرید این کار باعث می شود روند سازی سایت تان کاملا طبیعی باشد و شما بهترین نتیجه از رپورتاژ آگهی را بگیرید.

نکات مهم قبل از خرید رپورتاژ

در این قسمت از آموزش رپورتاژ آگهی به یکسری نکات بسیار مهم و کلیدی پرداختم که با رعایت کردن این نکات شما میتوانید بهترین نتیجه و تاثیر از رپورتاژ بگیرید

قبل از اینکه شروع به راه اندازی کمپین رپورتاژ آگهی کنید حتماً یکسری نکات را باید رعایت کنید تا بتوانید بهترین نتیجه و تاثیر از رپورتاژ آگهی را بگیرید. رعایت کردن نکاتی که در ادامه به شما خواهیم گفت نکات بسیار مهمی است که باید رعایت کنید.

1- بررسی سایت های رقبا

قبل از اینکه شروع به خرید رپورتاژ کنید اول از همه باید سایتهای رقیبانتان را کامل بررسی کنید و ببینید که در چه سایتهایی برای خودشان رپورتاژ آگهی خریدند. مثلا اگر من بخواهم برای صفحه ” کسب و کار اینترنتی” رپورتاژ آگهی خرید کنم اول از همه این کلمه را در گوگل جستجو می کنم و سایت هایی که جایگاه بهتری نسبت به سایت من دارند را با استفاده از ابزارهایی مثل moz ahrefs و… کامل بررسی می کنم و ببینم در چه جاهایی برای سایت شان رپورتاژ خرید کردند و سایت هایی که در آنها رپورتاژ خرید کردن را کامل بررسی می کند و اگر اعتبار بالایی داشتند در آنها به سایت خودم لینک می دهم.

این یکی از کارهای بسیار مهم است که قبل از خرید پرتال آگهی باید رعایت کنید.

2- بررسی محتوای سایت تان

دومین نکته بسیار کاربردی که خیلی ترکیب می کنم در این مقاله آموزش رپورتاژ آگهی رعایت کنید این است که باید محتوایی که برای سایت خودتان تولید کرده اید و برای آن می خواهید رپورتاژ بگیرید را کامل بررسی کنید و اگر جایی نقص یا ایراد دارد آن را برطرف کنید و بعد از آن شروع به خرید رپورتاژ کنید.

می خواهم به شما بگویم وقتی برای هر کلمه کلیدی شروع به تولید محتوا می کنید، محتوایی که تولید می کنید باید کاملاً جامع و کاربردی باشد تا بتوانید از آن بهترین نتیجه را بگیرید. در غیر این صورت هر چقدر هم برای کلمه کلیدی تان را رپورتاژ بگیرید نتیجه ای که می خواهید را نمیگیرید. پس هدف اصلیتان اول از همه تولید محتوای با کیفیت باشد و بعد از آن شروع کنید به لینک سازی و خرید رپورتاژ.

3- بروزرسانی محتوای سایت تان

نکته بسیار کلیدی و مهم دیگری که باید رعایت کنید این است قبل از اینکه برای هر صفحه از سایت تان رپورتاژ بگیرید حتما حتما آن صفحه را به روز رسانی کنید. مثلاً من اگر بخواهم برای همین صفحه شروع به خرید رپورتاژ کنم اول یک بار این محتوا را به روز رسانی می کنم، 250 تا 500 کلمه به این محتوا اضافه میکنم و بعد از اون این صفحه رو از طریق ابزار وبمستر تولز به گوگل معرفی میکنم. بعد از اینکه آپدیت این صفحه توی گوگل ثبت شد شروع به خرید رپورتاژ میکنم.

چرا از رپورتاژ نتایجه نمیگیریم؟

فکر میکنی رپورتاژ آگهی مثل قبل نتیجه نمیده؟ اگر فکر میکنی نتیجه نمیده چون اصولش بلد نیستی. یکسری نکات باید رعایت کنی تا بتونی مثل قبل از رپورتاژ نتایجه بگیرید.

یکی از بزرگترین دلایل که بسیاری از افراد نتیجه کافی از خرید پرتقال را نمی گیرند این است که لینک های غیر طبیعی دریافت می کنند. همانطور که گفتیم الگوریتم های گوگل انقدر هوشمند شده است که خیلی راحت لینک های طبیعی از لینک های غیر طبیعی را تشخیص بدهد. یکسری دلایل وجود دارد که باعث می شود شما نتیجه ای که می خواهید را نگیرید. که در ادامه مهمترین این دلایل را به شما گفتیم.

1- غیر طبیعی لینک دادن به سایت

مهمترین دلیلی که باعث میشود شما از رپورتاژ آگهی که منتشر کرده اید بهترین نتیجه را نگیرید این است که شما به صورت کاملاً غیر طبیعی در محتوای رپورتاژ آگهی تان به سایت تان لینک داده اید. وقتی غیر اصولی شروع به لینک دادن کنید گوگل خیلی راحت متوجه می شود که لینک برای سایتتان خریدید.

وقتی شما در محتوایی که برای متن رپورتاژ تان آماده میکنید به چند تا صفحات سایت تان لینک میدهید این کاملا غیر طبیعی است. شما در هر صفحه باید نهایتا 2 لینک به سایت خودتان بدهید تا کاملا طبیعی باشد.

وقتی شما دقیقاً داخل چند رپورتاژ  به این کلمه کلیدی تا لینک می دهید این مورد کاملاً غیر طبیعی است و گوگل خیلی راحت متوجه می‌شود که شما برای سایتتان لینک سازی کرده اید و در نهایت نتیجه ای که می خواهید را نمی گیرید.

2- پایین بودن اعتبار سایت

یک سری از سایت ها بسیار پایینی دارند، ممکن است شما بابت یک سری سایت که قیمت نسبتاً ارزانی دارند هزینه کنید و در آن ها رپورتاژ بگیرید. اگر کلمه کلیدی تان نسبتاً سخت باشد خب نمی توانید از سایت هایی که اعتبار پایینی دارند لینک هایی با قدرت بالایی دریافت کنید. برای همین باید سعی کنید از سایت هایی که اعتبار بسیار بالایی دارند و قدرت بالایی دارند لینک دریافت کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. برای همین سعی کنید قبل از اینکه از هر سایتی رپورتاژ خریداری کنید حتماً اعتبار آن سایت را کامل بررسی کنید.

3- تولید محتوای ضعیف

یکی دیگر از مواردی که باعث میشود شما از رپورتاژ تا بهترین نتیجه را نگیرید این است که محتوای که تولید می‌کنید کاملاً غیر اصولی است. مثلاً ممکن است شما یک محتوا آماده کنید و همان محتوا را در ۵ تا سایت خبری منتشر کنید و به سایتتان لینک بدهید. وقتی تمام محتوا ها کپی باشد نمی توانید آن نتیجه و تاثیری را که میخواهید از رپورتاژ تان بگیرید. برای همین باید سعی کنید در هر سایتی که میخواهید داخل آن به سایتتان لینک بدهید محتوای یونیک و غیر کپی تولید کنیم تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید.

محتوا ایم که برای سایت های رپورتاژی که تولید می کنید باید تمام فاکتورها و اصول سئو محتوا در آن رعایت شده باشد. محتوایی که میخواهید برای سایت های خبری تولید کنید تا به سایت شما لینک بدهند باید محتوایی باشد که کاملا اصولی طراحی شده باشد. اگر خودتان محتوای رپورتاژ تان را می نویسید وسواس به خرج دهید و یک محتوای با کیفیت و حرفه‌ای تولید کنید.

4- رعایت فاکتورهای رپورتاژ آگهی

در این مقاله آموزش رپورتاژ آگهی یک سری نکات بسیار کلیدی و مهمی به شما آموزش داده ایم که باید رعایت کنید. نکاتی که در این مقاله یاد گرفتید را اگر رعایت نکنید و سرسری از آنها بگذرید نمی‌توانید آن نتیجه ای که می خواهید را از محتوای رپورتاژ تان بگیرید.

جمع بندی

اگر به فکر خرید رپورتاژ آگهی برای سایت تان هستید و می خواهید بهترین نتیجه برای بهبود سئو سایت تان را بگیرید باید اصول رپورتاژ نویسی را کامل یاد بگیرید که در این مقاله آموزش رپورتاژ آگهی از صفر تا صد نکات بسیار کلیدی و مهمی را به شما آموزش داده ایم که با رعایت کردن این نکات می توانید بهترین تاثیر و نتیجه از خرید رپورتاژ را بگیرید.

افراد زیادی را دیدم که هزینه های زیادی بابت رپورتاژ میدهند اما تاثیری که میخواهند را نمیگیرد. بزرگ ترین دلیلی که شما نمی توانید نتیجه دلخواهتان را بگیرید این است که به صورت کاملاً غیر طبیعی رپورتاژ میگیرید. گوگل با توجه به الگوریتم های پیشرفته ای که دارد خیلی راحت متوجه می شود که خودتان برای سایتتان لینک ساخته اید یا افراد به سایت شما لینک داده اند.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

دوازده − نه =