افزایش فالوور اینستاگرام با 10 روش رایگان (100%واقعی)

شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از بهترین شبکه های اجتماعی در دنیا و به خصوص در کشور ما است. افراد زیادی در این شبکه اجتماعی در حال فعالیت هستند. بسیاری از افرادی که در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت می کنند به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام هستند.

شاید تصور کنید که افزایش فالوور اینستاگرام کار سخت و دشواری است. ولی اصلا اینطور نیست. راه و روش های زیادی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد. قبل از اینکه شما را با روش های افزایش فالوور اینستاگرام آشنا کنم قصد دارم شما را بیشتر با این شبکه اجتماعی آشنا کنم.

شاید تصور کنید که اینستاگرام فقط جهت سرگرمی است. اما واقعاً این طور نیست! افراد زیادی هستند که در این شبکه اجتماعی در حال کسب درآمد هستند. شاید تصور کنید که کسب درآمد از اینستاگرام غیر ممکن به نظر برسد! ولی افراد زیادی هستند که با استفاده از همین شبکه اجتماعی اینستاگرام توانستن به درآمدهای بسیار زیادی در ماه برسند.

افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

همان طور که گفتیم شبکه اجتماعی اینستاگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی در جهان و حتی ایران است. که روزانه افراد زیادی به این شبکه اجتماعی اضافه می شوند و فعالیت شان را شروع می کنند. بعد از اینکه شبکه اجتماعی تلگرام فیلتر شد محبوبیت اینستاگرام چندین و چند برابر شد و کاربران زیادی از تلگرام به اینستاگرام مهاجرت کردند.

اینستاگرام یکی از بهترین شبکه های اجتماعی برای بازاریابی، برندسازی، تبلیغات و در کل برای هر کسب و کار جدیدی است. شاید تصور کنید افراد زیادی فقط برای سرگرمی از شبکه اجتماعی اینستاگرام استفاده می کنند. اما اینستاگرام یک رسانه اجتماعی برای تمام کسب و کار ها است.

اگر کسب و کاری دارید یا قصد راه اندازی کسب و کاری را دارید پیشنهاد می کنم از این شبکه اجتماعی برای برندسازی کسب و کارتان استفاده کنید. به عنوان مثال ممکن است شما صاحب یک فروشگاه فروش لباس باشید. می توانید در اینستاگرام یک پیج را راه اندازی کنید و تصاویر محصولاتتان را در آن قرار بدهید. اگر هم تازه کسب و کاری راه اندازی کرده اید میتوانید برای برندسازی و اعتماد سازی از این شبکه اجتماعی استفاده کنید.

همانطور که می دانید دارایی هر کسب و کار در اینستاگرام فالوورها و دنبال کنندگان است. پس دنبال کننده ها یا همان فالوورها در اینستاگرام بسیار مهم هستند. اگر به فکر افزایش فالوور اینستاگرام تان هستید و می خواهید فالوور های اینستاگرام تان را به صورت کاملا رایگان افزایش بدهید شما با استفاده از امکاناتی که اینستاگرام در اختیارتان قرار داده است می توانید این کار را انجام بدهید.

وقتی اسم افزایش فالوور اینستاگرام میاید بسیاری از افراد فکر می کنند که حتماً باید به سایت های فروش فالوور مراجعه کنند و سفارش شان را ثبت کنند تا این سایت ها با سرور های اینستاگرام برای شان فالوور بزنند. البته این هم یکی از روش های افزایش فالوور اینستاگرام است. اما هدف اصلی من این نیست که با این روش فالوور های اینستاگرام تان را افزایش بدهید.

هدف اصلی من این است که شما را با روش های افزایش فالوور اینستاگرام رایگان آشنا کنم. یعنی روش هایی را به شما آموزش بدهم که به صورت کاملا رایگان میتوانید فالوورهایتان را افزایش بدهید.

افزایش فالوور رایگان اینستاگرام

البته این موضوع افزایش فالوور اینستاگرام برای افرادی که قصد برندسازی و تبلیغات کسب و کارشان را در این شبکه اجتماعی دارند بسیار مهم است. شما باید به دنبال فالوور های واقعی و علاقه‌مند در حوزه کسب و کاری تان باشید.

برای افزایش فالوور اینستاگرام هم راه و روش های زیادی وجود دارد. از خرید فالوور اینستاگرام گرفته تا استفاده از ربات های افزایش فالوور اینستاگرام!

ولی در این مقاله قصد دارم راه و روش های کاملا واقعی افزایش فالوور اینستاگرام را به شما آموزش بدهم. همانطور که گفتم راه و روش های زیادی برای بالا بردن فالوور اینستاگرام وجود دارد ولی اکثر آن ها اصولی نیستند و ممکن است زمان بر باشند.

قبل از اینکه به سراغ روش های اصلی افزایش فالوور اینستاگرام برویم بهتر است به این نکته اشاره کنم که اصلاً هدف من کار با نرم افزار های افزایش فالوور اینستاگرام مثل جمع آوری سکه و… نیست. این روش کاملاً منسوخ شده اند.

پس اگر فکر می کنید که قرار است یک شبه فالوور های زیادی را جذب کنید سخت در اشتباهید و پیشنهاد می کنم این مقاله را اصلاً نخوانید. این مقاله مناسب افرادی است که می‌خواهند به صورت کاملاً طبیعی فالوور های واقعی برای پیج شان جذب کنند. اگر تک تک روش های افزایش فالوور اینستاگرام را که در ادامه به شما معرفی خواهم کرد انجام بدهید مطمئن باشید مخاطبان و کاربران زیادی را می توانید جذب کنید. البته مخاطبان و کاربران هدفمند! اگر صاحب کسب و کاری باشید با روشهایی که به شما معرفی خواهم کرد مطمئن باشید می توانید درآمدتان را از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام افزایش بدهید.

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

10 روش افزایش فالوور اینستاگرام

به طور کلی شما با دو روش میتوانید فالوور های اینستاگرام تان را افزایش بدهید.

۱_ روش های افزایش فالوور اینستاگرام به صورت پولی:

در روش اول برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام تان باید هزینه کنید. در این روش شما در زمان بسیار کوتاهی می توانید فالوور های زیادی را جذب کنید. به عنوان مثال می توانید از سایت های فروش فالوور، فالوور سفارش بدهید یا اینکه می توانید از ربات های پولی اینستاگرام استفاده کنید.یا میتوانید در پیج های بزرگ سفارش دهید تا پیج اینستاگرامتان را تبلیغ کنند.

این روش مناسب افرادی است که می خواهند فقط تعداد فالوور های شان زیاد باشد. البته در این روش شما به سرمایه نیاز دارید. ولی اصلا نگران نباشید چون در ادامه بهترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام را به صورت کاملاً رایگان به شما آموزش میدهیم.

۲_ روش های افزایش فالوور رایگان اینستاگرام

در این روش شما به صورت کاملاً رایگان با توجه به امکاناتی که اینستاگرام در اختیارتان قرار داده است میتوانید فالوورهای واقعی جذب کنید. این روش نسبت به روش بالا بسیار بهتر است. چون فالوورهایی که جذب میکنید کاملا واقعی هستند و اینکه نیازی به هزینه اضافی برای افزایش فالوور اینستاگرام ندارید. اگر هم می خواهید کسب و کارتان را اینستاگرامی کنید یعنی در زمینه کسب و کارتان در اینستاگرام فعالیت کنید این روش مناسب شماست. چون در این روش خیلی ساده می توانید مخاطبان و کاربران زیادی را به مشتری تبدیل کنید.

چرا نباید به دنبال خرید فالوور فیک اینستاگرام باشیم؟

بسیاری از افراد فکر می کنند که با خرید فالوور فیک اینستاگرام میتوانند اعتبارشان را یک شبه افزایش بدهند و در اینستاگرام محبوب شود. ولی واقعاً اینطور نیست! علاوه بر اینکه خرید فالوور فیک باعث افزایش اعتبارتان نمی شود ممکن است اعتبارتان را کاهش بدهد. چون تمام فالوور های فیک هستند و افرادی که شما را دنبال می کنند متوجه می شوند که فالوور های فیک دارید.

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که مخاطبانم از کجا متوجه این موضوع می شوند؟ خب خیلی ساده است! به عنوان مثال اگر شما یک پیج با 10 کا فالوور فیک داشته باشید تعداد لایک های تان بسیار پایین است. اگر ۱۰ کا فالوور واقعی داشته باشید باید حداقل 2 کا شما را لایک کنند. یعنی هر پستی را که می گذارید ۲ هزار نفر از ۱۰ هزار نفر باید شما را لایک کنند. حالا تصور کنید که دیگر تمام فالوور های فیک باشد!

پس همانطور که متوجه شدید خرید و افزایش فالوور های فیک برای افرادی که کسب و کار اینستاگرامی دارند بسیار نامناسب است و باعث لطمه زدن به کسب و کارشان میشود..

البته اگر به فکر خرید فالوور اینستاگرام هستید پیشنهاد می کنم حتما فالوور های واقعی بخرید تا در کسب و کارتان لطمه وارد نشود.

اگر به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام رایگان هستید باید اصولی کار کنید. در ادامه شما را با راه و روش های واقعی افزایش فالوور اینستاگرام آشنا میکنم . در اینستاگرام هیچ چیز مثل فالوورهای واقعی تان برای شما اهمیت ندارد. در این مقاله ایده هایی را به شما معرفی کردم که با استفاده از آنها بتوانید فالوور های را جذب کنید که واقعا عاشق کسب و کارتان هستند. پس همراه ما باشید تا شما را با این روش ها آشنا کنم.

۱۰ راه افزایش فالوور رایگان اینستاگرام

اگر واقعاً به دنبال افزایش فالوور های واقعی اینستاگرام هستید و می خواهید در اینستاگرام بسیار محبوب شوید باید روش های اصولی و واقعی افزایش فالوور اینستاگرام را بدانید. اگر هم کسب و کاری دارید و میخواهید متناسب با موضوع کاری تان کسب و کار اینستاگرامی تان را راه اندازی کنید راه و روش هایی که به شما معرفی خواهم کرد مناسب شماست. با استفاده از روش هایی که در ادامه به شما معرفی خواهم کرد میتوانید مخاطبان و کاربران زیادی را جذب پیج اینستاگرام تان کنید.مطمئن باشید خیلی ساده و راحت می توانید کاری کنید که مشتریانتان خیلی راحت شما را پیدا کنند.

اما اگر واقعاً فکر می کنید که پیج در اینستاگرام راه اندازی کنید و با افزایش فالوور های آنان بخواهید اعتبار زیادی را کسب کنید تا بتوانید از طریق گرفتن سفارش تبلیغات داخل پیج شان درآمدزایی داشته باشید سخت در اشتباه هستید و این روش ها اصلا به دردتان نمی خورد.

۱- پروفایل تان را جذاب کنید

همان طور که میدانید شبکه اجتماعی اینستاگرام، یک شبکه اجتماعی تصویر محور است و حرف اول و آخر را در اینستاگرام تصاویر می زنند. اولین نکته‌ای که برای افزایش فالوور رایگان اینستاگرام باید رعایت کنید این است که برای پروفایل تان از تصاویر جذاب استفاده کنید.

یکی از دلایلی که باعث می شود مخاطبان و کاربران تان جذب پیج اینستاگرام تان نشوند این است که یا از تصاویر جذاب استفاده نمی کنید یا اینکه از تصاویر بی مورد با حوزه کسب و کاری تان استفاده می کنید.

پروفایل اینستاگرام تان دقیقا مشابه ویترین مغازه است. اگر ویترین مغازه تان جذاب نباشد مشتری هایتان از شما خرید نمی کنند و دنبال کننده شما نمی شود.

باید تصاویر جذاب برای پروفایلتان طراحی کنید. پیشنهاد می کنم در این موضوع خلاقیت به خرج دهید و سعی کنید بهترین تصاویر را برای پیج تان طراحی کنید. هرچه تصاویر پروفایل تان جذاب تر باشد این کار باعث می شود مخاطبان تمایلی به دنبال کردن شما داشته باشد. پیج های زیادی در اینستاگرام فعالیت می‌کنند که تصاویر جذابی را داخل صفحه پروفایلشان قرار می دهند.
البته بهترین راه این است که برای پروفایل تان یک تصویر جذاب بسازید. علاوه بر تصویر جذاب حتماً از بیو جذاب هم استفاده کنید.

2- استفاده درست از هشتگ ها

هشتگ ها در شبکه اجتماعی اینستاگرام نقش بسیار مهمی دارند. یکی از دلایلی که باعث می شود مخاطبان و کاربران زیادی شما را دنبال کنند این است که باید از هشتگ های مناسب استفاده کنید.

استفاده صحیح از هشتگ ها باعث می شود پست های اینستاگرام تان در معرض مخاطبان و کاربران زیادی قرار بگیرد. هشتگ ها در اینستاگرام مثل کلمات کلیدی در سئو هستند. در سئو و بهینه سازی سایت اگر مناسبترین و بهترین کلمات کلیدی را انتخاب کنید می توانید مخاطبان و کاربران زیادی را جذب سایت تان کنید.

استفاده از هشتگ ها هم به همین صورت است. شما باید مناسب ترین هشتگ ها را برای پست هایتان انتخاب کنید و در زیر پست هایتان قرار بدهید. به عنوان مثال اگر من در زمینه بهینه سازی سایت و سئو در اینستاگرام پست و مطلبی را قرار دادم می توانم از هشتگ هایی مثل: # سئو ، # آموزش_ سئو ،# سئو_سایت و… استفاده کنم.

باید در اینستاگرام محبوب ترین هشتگ ها را انتخاب کنید. بهترین راه برای پیدا کردن هشتگ ها این است که رقیبانتان را در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید و بررسی کنید ببینید که در پستهای شان از چه هشتگ های استفاده کردند. بهترین هشتگ ها را گلچین کنید و درون پست هایتان قرار بدهید.

سعی کنید داخل هر پست لیستی از هشتگ های پرطرفدار با موضوع کسب و کاری تان را قرار بدهید. استفاده درست ازهشتگ ها یکی از بهترین راه ها برای افزایش فالوور اینستاگرام است.

حالا شاید این سوال برایتان پیش بیاید که از کجا بفهمیم پرطرفدار ترین هشتگ ها کدامند. اینستاگرام یک قابلیتی که دارد این است که می توانید هشتگ ها را جستجو کنید. برای اینکه بفهمید پرطرفدار ترین هشتگ ها چه هشتگ هایی هستند هر هشتگ را در اینستاگرام جستجو کنید هر چه تعداد پست هایی که به نمایش نشان داده می شود بیشتر باشد هشتک ها پرطرفدارتر هستند.

۳ – استفاده از امکانات جدید اینستاگرام ( لایو و استوری)

یکی دیگر از راه هایی که باعث افزایش فالوور اینستاگرام می شود این است که از امکانات جدید اینستاگرام مثل لایو و استوری آن استفاده کنید. امروزه امکانات جدید اینستاگرام باعث شده که این شبکه اجتماعی نسبت به بقیه رقبا محبوب تر شناخته شود. و مخاطبان و کاربران زیادی روز به روز به هواداران اینستاگرام بپیوندند.

استفاده درست از لایو و استوری اینستاگرام باعث افزایش فالوور اینستاگرام تان می شود. البته علاوه بر افزایش فالوور اینستاگرام می توانید در جهت برند سازی و اعتمادسازی مخاطبانتان استفاده کنید.

برای افزایش فالوور اینستاگرام باید استوری های جذابی را داخل پیج تان قرار بدهید. برای زیبا کردن استوری هایتان می توانید از اپلیکیشن های inshot و drool استفاده کنید.

لایو اینستاگرام هم یکی دیگر از جدیدترین امکانات اینستاگرام است. شما در لایو اینستاگرام میتوانید به صورت زنده با مخاطبان تان در ارتباط باشید. هرچه مخاطبان تان بیشتر شما را ببینند مطمئن باشید تمایل بیشتری دارند که شما را دنبال کنند.

پس از لایو و استوری اینستاگرام در جهت افزایش فالوور اینستاگرام تان استفاده کنید.

۴- با پیچ های هم حوزه خود در تعامل باشید

یکی از بهترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام این است که با پیج های هم حوزه خود در تعامل باشید. اگر در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت می کنید خیلی ساده و راحت می توانید افرادی که در حوزه شما فعالیت می کنند را پیدا کنید.

برای پیدا کردن این افراد اصلا نیازی نیست که به دنبال آن ها بگردید. به طور طبیعی اینستاگرام این امکان را برای شما فراهم کرده است که مخاطبان و کاربرانی که در حوزه کاری شما فعالیت می کنند پست های شان برای شما به نمایش نشان داده می شود.

برای تعادل با آنها فقط باید با آنها در ارتباط باشید. سعی کنید پست های هم حوزه کاریتان را دنبال کنید. آنها را بررسی و تحلیل کنید که چگونه در اینستاگرام فعالیت می کنند. و از طریق دایرکت با آنها تماس بگیرید با شما تبادل کنند.

تبادل با پیج های هم حوزه خود یکی از راه های افزایش فالوور رایگان اینستاگرام است. البته تبادل باعث می شود مخاطبان و کاربران هدف تان خیلی راحت تر شما را پیدا کنند و این کار باعث افزایش فالوور اینستاگرام می شود.

۵- استفاده از سایت برای افزایش فالوور اینستاگرام

اگر وب سایت داشته باشید ایده های خوبی برای افزایش فالوور اینستاگرام تان وجود دارد. اگر خیلی جدی به فکر افزایش فالوور اینستاگرام هستید پیشنهاد می کنم یک سایت راه اندازی کنید.

شما با راه اندازی و ساخت سایت می توانید مخاطبان و کاربران زیادی را جذب کنید و آنها را به فالوور هایتان تبدیل کنید. شاید تصور کنید که برای راه اندازی و ساخت سایت باید برنامه نویسی بلد باشید. ولی واقعاً این طور نیست!

شما بدون هیچ برنامه نویسی می توانید برای خودتان سایت راه اندازی کنید. برای راه اندازی و ساخت سایت بدون کدنویسی می توانید از سایت ساز ها استفاده کنید. سایت ها این امکان را به شما می دهند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن بدون هیچ برنامه نویسی سایت تان را بسازید. طراحی سایت با وردپرس بسیار ساده است. در این مقاله قصد ندارم راه اندازی و ساخت سایت اشاره کنم. اما اگر میخواهید به صورت کاملا عملی طراحی سایت بدون برنامه نویسی را یاد بگیرید پیشنهاد می کنم از منابع معتبر رایگان مثل یوتیوب و آپارات استفاده کنید.

همانطور که گفتم اگر سایتتان را راه اندازی کنید ایده های خوبی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد. یکی از ایده هایی که می توانید از آن استفاده کنید این است که داخل سایت تان از بنر اینستاگرام استفاده کنید. با این کار افرادی که وارد سایتتان میشوند را می‌توانید به فالوور هایتان تبدیل کنید.

البته اگر قصد افزایش فالوور اینستاگرام به این روش را داشته باشید باید روی سایت تان کار کنید. یعنی باید برای سایتتان شروع به تولید محتوا کنید تا مخاطبان و کاربرانتان شما را پیدا کنند.

البته علاوه بر اینکه می توانید فالوور های خودتان را افزایش بدهید می توانید از این طریق آن هم کسب درآمد کنید. یعنی با راه اندازی و ساخت سایت میتوانید وب سایت فروش فالوور، لایک و ویو اینستاگرام راه اندازی کنید و به مخاطبان تان بفروشید.

البته فروشندگان فالوور، لایک و ویو اینستاگرام از این روش کسب درآمد کسب می کنند. اگر قصد دارید که به صورت عملی راه اندازی و ساخت سایت را یاد بگیرید و از طریق فروشندگان فالوور، لایک و ویو اینستاگرام کسب درآمد کنید پیشنهاد می کنم بر روی بنر زیر کلیک کنید.

۶- استفاده از تبلیغات آفلاین برای افزایش فالوور اینستاگرام

اگر صاحب کسب و کار سنتی هستید و از اینستاگرام برای تبلیغات کسب و کارتان استفاده می کنید این روش مناسب شماست. از تبلیغات آفلاین میتوانید برای افزایش فالوور اینستاگرام تان استفاده کنید.

به عنوان مثال اگر برای کسب و کارتان از تبلیغات آفلاین مثل تراکت ها و بروشور ها استفاده می‌کنید می‌توانید آدرس پیج اینستاگرام تان را روی آنها قرار بدهید.

یا اگر کارت ویزیت دارید می توانید آدرس صفحه اینستاگرام تان را داخل آن به کار ببرید. یا اگر مغازه و فروشگاهی دارید می توانید آدرس اینستاگرام تان را در پشت شیشه مغازه تان قرار بدهید.

۷- برگزاری مسابقات اینستاگرامی

برگزاری مسابقات اینستاگرامی یکی از بهترین و موثرترین روش ها برای افزایش فالوور رایگان اینستاگرام است. که امروزه حتی بزرگ ترین پیج های اینستاگرام هم از این روش استفاده می کنند.

برای برگزاری مسابقات اینستاگرامی سعی کنید خلاقیت به خرج دهید و از هدایای با ارزش و ترغیب کننده استفاده کنید. هرچه هدایای تان با ارزش تر باشد افراد زیاد ترغیب می‌شوند تا در مسابقه شما شرکت کنند.

در مسابقات اینستاگرامی سعی کنید که حتماً شرکت کنندگان در مسابقات دعوت کنید. مثلاً از شرکت‌کنندگان بخواهید که هر نفر ۵ نفر از دوستانش را به مسابقه دعوت کنند. اگر خلاقیت به خرج دهید و مسابقات جذابی برگزار کنید مخاطبان و کاربران زیادی شما را دنبال خواهند کرد.

۸- رفتار کاربران تان را تحلیل و بررسی کنید

تحلیل و بررسی رفتار کاربران تان باعث بهبود کیفیت کار شما می شود. شما باید کاربران تان را تحلیل کنید و ببینید که نیازهای آنها چه چیزهایی هست. باید در هر حوزه ای که فعالیت می کنید بتوانید نیازهای آنها را شناسایی کنید و آنها را رفع کنید.

شما اگر رفتار کاربران را به خوبی تحلیل کنید می‌توانید بفهمید که دقیقاً به چه چیزهایی علاقه دارند. البته تحلیل و بررسی رقبا در اینستاگرام کار سخت و دشواری نیست. خود اینستاگرام هم این امکان را برای شما فراهم کرده است.

برای تحلیل و بررسی رقبا اینستاگرام ابزاری به نام insight را در اختیار پروفایل های تجاری قرار داده است. با استفاده از این ابزار می توانید بفهمید که محتوایی که تولید کرده اید و درون اینستاگرامتان قرار داده اید تا چه حدی برای مخاطبان و کاربران تان جذاب بوده است. حتماً با این ابزار بررسی کنید و ببینید که محتوا هایتان تا چه حدی برای کاربران تا جذاب بوده است. یکی از عوامل تاثیر گذار برای افزایش فالوور اینستاگرام این است که محتوای جذاب با توجه به نیاز مخاطبان و کاربران تان تولید کنید.

۹- استفاده از ابزارها و جوامع مجازی دیگر

یکی دیگر از راه های افزایش فالوور اینستاگرام این است است که از ابزارهای دیگر برای جذب افزایش فالوور اینستاگرام تان کمک بگیرید. به عنوان مثال می توانید درون شبکه های اجتماعی دیگر فعالیت کنید.

به عنوان مثال اگر در تلگرام فعال هستید میتوانید برای افزایش فالوور اینستاگرام توان استفاده کنید. اگر وب سایت دارید می توانیم مخاطبان و کاربران تان را به شبکه اجتماعی اینستاگرام تان هدایت کنید.

البته از این روش هم می‌توانید از خود اینستاگرام استفاده کنید. به عنوان مثال می‌توانید در پروژه‌های بزرگ اینستاگرامی که فالوور های زیادی دارند فعالیت کنید و نظرتان را بنویسید. این کار تاثیر مثبتی برای افزایش فالوور اینستاگرام دارد.

۱۰- منتشر کردن پست های چالشی و ویروسی

یکی از پر تعامل ترین پست ها در شبکه اجتماعی اینستاگرام پست های چالشی و ویروسی است. در هر حوزه ای که فعالیت می کنید می توانید در مرتبط با موضوع کاری تان پستهای چالشی ایجاد کنید.

سعی کنید پست هایی را منتشر کنید تا کاربران را وادار کند تا با شما تعامل داشته باشند و در بحثی که ایجاد کردید شرکت کنند.

یکی از بهترین نوع پست های چالشی سوال پرسیدن از کاربرانتان است. به عنوان مثال اگر در زمینه کسب و کار اینترنتی فعالیت می کنید می توانید از آنها بپرسید که ” پردرآمدترین مدل کسب درآمد اینترنتی چیست؟” یا اینکه ” دیجی کالا در روز چقدر فروش دارد؟”

برای انتشار کردن پست های چالشی پیشنهاد می کنم حتما سوالتان را به صورت عکس نوشته داخل پیج تان منتشر کنید. مطمئن باشید اگر از مباحث جذاب استفاده کنید مردم در مبحث شما شرکت خواهند کرد.

می توانید از شرکت‌کنندگان بخواهید که پست هایتان را برای دوستانشان ارسال کنند. یا اینکه از آنها بخواهید تا زیر پستان دوستانشان را ترک کنند. زمانی که پست هایتان به صورت دست بهتر است به چرخه مطمئن باشید مخاطبان و کاربران زیادی پست شما را می بینند و اگر پوستتان جذاب باشد شما را دنبال می کنند.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

3 + 3 =