ایجاد تغییرات در روش کسب درآمد

ایجاد تغییرات در روش کسب درآمد

ایجاد تغییرات در روش کسب درآمد با توجه به شرایط زمانی و مکانی ضروری است. دلیلی وجود ندارد عامی که امروز در کسب درآمد از اینترنت و یا کسب و کار خانگی موجب موفقیت ما شده  است فردا هم موجب درآمدزایی یا موفقیت ما شود. این شرایط زمانی و مکانی است در روش کسب درآمد ایجاد تغیرات می کند. قیاس  همه موارد با هم و گرفتن تصمیم واحد هرگز نمی تواند تضمین کننده موفقیت باشد

حکایت لزوم ایجاد تغییرات در روش کسب درآمد

برای درک درست لزوم ایجاد تغییرات در روش کسب درآمد حکایتی قدیمی را می آورم : مردی بار سنگینی از نمک بر پشت الاغش گذاشته بود و به شهر می برد تا آنها را بفروشد. در مسیر به رودخانه ای رسیدند.. هنگام رد شدن از رودخانه پای الاغ سر خورد و درون آب افتاد..الاغ وقتی بیرون آمد بار نمک در آب حل شده بود و بارش سبکتر شده بود. روز بعد مرد و الاغ بار دیگر راهی شهر شدند وبه همان رود رسیدند.. الاغ با بخاطر داشتن اتفاق دیروز خود را به درون آب انداخت و بار خود را سبکتر کرد. مرد که بسیار ناراحت شده بود با خود گفت:اینطوری نمیشود. باید به جای نمک چیز دیگری برای فروش به شهر ببرم.

کسب درآمد از طریق ایجاد فروشگاه محصولات خود بصورت رایگان در سرکالا

اگر هر کدام از شما کسب و کاری داره چه کسب و کار خانگی و یا مغازه ای داره و علاقه داره که کارشو توسعه بده و محصولاتش رو بیشتر معرفی کنه و  فروشگاه اینترنتی داشته باشه میتونه فروشگاه خودشو تو سایت سرکالا درست کنه و محصولاتشو و اجناس مغازه شو تو فروشگاه خودش بذاره و لینک فروشگاه خودشو تو کانال های مختلف بذاره و یا به دوستان خودش بده تا محصولاتشو تو فروشگاهش ببینند و خرید کنند .

هدف از ایجاد سایت فروشگاهی سرکالا، تجمع محصولات و کالاهای موجود در مغازه‌های کوچک گسترده سطح شهر در یک فروشگاه جامع و کامل و ارائه حق انتخاب بهینه به مشتریان از میان انبوهی از کالاهای مشابه و دسترسی سریع و آسان به آنهاست.

هدف، ایجاد یک ارتباط مستقیم بین فروشنده و خریدار است به‌گونه‌ای که فروشنده بتواند تمامی کالاهای موجود در فروشگاه خود را در کمترین زمان ممکن و به نحو احسن به خریدار معرفی کند و خریدار نیز بتواند کالاهای موردنیاز خود را با دقت و اطلاعات کامل و با صرف کمترین وقت و انرژی و مناسب‌ترین قیمت تهیه کند

دستورالعمل اجرایی

برای ساختن فروشگاه خودتون مراحل زیر را دنبال کنید

مراحل ایجاد فروشگاه با موبایل :

۱- وارد سایت زیر بشید .

www.sarkala.com

۲- گزینه حساب کاربری رو در پایین بزنید

۳-عضویت را بزنید

۴-گزینه من یک فروشنده هستم را بزنید و اطلاعات خود را وارد کنید ودکمه عضویت را بزنید .

۵-دقت داشته باشید در بخش اطلاعات ایمیل شما و گذر واژه شما نام کاربری و پسورد شما برای ورود به سایت هستند که باید جایی یادداشت کنید که فراموش نکنید .

در زیر باکس اسم فروشگاه لینکی نمایش داده میشود که این لینک آدرس فروشگاه شماست که باید آنرا هم جایی یادداشت کنید تا برای دیگران بفرستید .

۶- بقیه مراحل را ادامه دهید تا پنل پیشخوان فروشگاه شما ایجاد شود .

۷ – سپس وارد تنظیمات پنل پیشخوان شما شوید و عکس بنر و پروفایل فروشگاه خود را ایجاد کنید .

بعد از اینکه فروشگاهتون رو ساختید حالا نوبت گذاشتن محصولاتتون تو فروشگاهتون است

روش گذاشتن محصول در فروشگاهتون

1- وارد سایت سرکالا بشید

www.sarkala.com

2- با یوزر نیم و پسورد وارد پیشخوان فروشگاه خودتون بشید

3- در پیشخوان و در باکس مشکی وسط صفحه منو را باز کنوید

4- گزینه محصولات و افزودن محصول جدید را بزنید

5- تصاویر و قیمت و توضیحات محصول خود را اضافه کنید و افزودن محصول را بزنید و در صفحه جدیدی که باز میشود اطلاعات محصول را چک کنید و ذخیره اطلاعات را بزنید .
محصول شما در فروشگاهتان ذخیره شد

ایجاد تغییرات در روش کسب درآمد

مرد برای رسیدن به نتیجه دلخواه خود لازم دید تا تاکتیک خود را عوض کند چون شیوه قدیمی همیشه به ضررش بوده و این الاغ است که منفعت می برد . درک مرد از این موضوع حکایت را  به نفعش برد:

فردای آن روز مرد مقدار زیادی پشم بار الاغ کرد.. هنگام گذشتن از رودخانه الاغ بار دیگر خود را به آب انداخت. اما وقتی بلند شد مجبور شد باری چند برابر قبل را تا شهر حمل کند.

نتیجه ایجاد تغییرات در روش کسب درآمد:

این حکایت در همه مراحل زندگی با نوعی تغییرات اتفاق می افتد اصل همان است. مرد در شیوه کارش تغییر ایجاد کرد موفقیت به دست آورد ضمن اینکه الاغ را بابت ضررهای قبلی تنبیه کرد و بارش را سنگین تر کرد . علاوه بر اینها الاغ با پریدن در آب به نوعی پشم هایش را شست و تمیز تر و این در فروش بهتر پشم کمک می کند

نتیجه دیگر اینکه، بسیاری از مشکلات ما در زندگی ناشی از این است که متوجه تغییرات نمیشویم و با استراتژیها و الگوهای قدیمی به استقبال شرایط جدید میرویم. روشی که دیروز عامل موفقیت ما بود ،معلوم نیست که امروز هم عامل موفقیت باشد! الاغ از این عامل تعیین کننده درس نگرفت و مجازات سختی شد.

کسب درآمد از اینترنت

لذا در کسب درآمد از اینترنت هم اینگونه هست بر  فرض کار و ایده ای در زمانی موجب موفقیت شد دلیلی ندارد در زمان دیگر هم موجب کسب درآمد شود. بارها درسایت تاکید کردیم در ارائه ایده دقت کنید و با بررسی شرایط آن را اجرایی کنید و از کپی کار پرهیز کنید تا در کسب درآمد از اینترنت و یا کسب و کار خانگی موفق شوید.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

نوزده − دوازده =