ایده های کسب درآمد در منزل با کمترین سرمایه

کسب درآمد در منزل برای هرکسی می تواند امکان پذیر باشد!”

«کسب در آمد در منزل؟! آن هم برای همه؟! مگر چنین چیزی هم ممکن است؟!؟! غیر ممکن است! حتما آن هایی که در منزل خود نشسته اند و درآمدهای بسیار بالایی دارند قبل از آن سرمایه های بزرگی نیز داشته اند و شاید آن ها مهارت هایی دارند که ما نداریم و برای کسب آن مهارت ها نیز به سرمایه نیاز داریم! حتی اگر همه شرایط هم موجود باشد برای شروع بسیار دیر است!»

تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا به شما ثابت کنیم هر شخصی با کمترین سرمایه نیز می ‌تواند در منزل کسب درآمد کند.

همه ی ما از ارزش زمان با خبر هستیم اما روزانه در منزل چه مقدار از زمانمان را صرف انجام کار های مفید می کنیم؟ انسان در هر سن و هر شرایطی می تواند مفید باشد برای خودش و یا اطرافیانش؛ اما آیا ما واقعا از زمانمان درست استفاده می کنیم؟! یا آنقدر درگیر روزمرگی های بعضا بیهوده شده ایم که فقط اعمالی را در طی روز انجام می دهیم تا شب شود و دوباره از نو…

در میان این چرخه ی روزمرگی که هر روز تکرار می شود می توانیم کارهایی اضافه کنیم که این چرخه ی کسل کننده را از این حالت در بیاورد، به طور مثال می توانیم در منزل خود کسب درآمد کنیم. در این مطلب علاوه بر اینکه می خواهیم شما را از باور های غلط بالا دور کنیم می خواهیم روش هایی معرفی کنیم تا کسب درآمد در منزل را در چرخه ی روزمرگی های خود وارد کنید و از وقتتان بهترین بهره را ببرید. علاوه بر این ها همانطور که اکثر ما تجربه کردیم، هیچکس از آینده با خبر نیست و یک ویروس می تواند ناگهان در زندگی ما وارد شود و با آن جثه ی کوچکش کسب و کار ما را به کل منحل کند؛ اما چاره چیست؟ باید بنشینیم و منتظر باشیم تا کسب و کارمان را پس بگیریم؟ آیا تضمینی وجود دارد که دیگر اتفاقی برای کار و درآمد ما نیفتد؟ پس به غیر از استفاده ی بهینه از زمان با کسب درآمد در منزل می توانیم آینده کاری خود را نیز تضمین کنیم.

این مدل‌های درآمدزایی در همه کسب و کارها میتواند متفاوت باشد و ممکن است برخی از کسب و کارهای آنلاین فقط با 1 یا 2 روش از این راه‌هایی که برای شما بیان میکنیم توان کسب درآمد از اینترنت داشته باشند. موضوع کسب و کار اینترنتی شما اهمیت ویژه‌ای دارد و میتوانید از راه‌هایی که بزرگان حوزه خودتان به موفقیت رسیده‌اند، الگوبرداری کنید. ( زمانی که شما بهترین روش‌هایی که آن‌ها اجرا کرده‌اند و به اهداف خود رسیدند را شناسایی کنید، بهتر میتوانید با استراتژی دقیق‌تری شروع به کار کنید )

درآمد از طریق سایت  فریلنس پارس

(www.freelancepars.com)

فریلنس پارس ، یک سایت فریلنسینگ و دورکاری برای سفارش و انجام پروژه های اینترنتی در ایران است. انواع پروژه ها و نیازهای کاری و شغلی در زمینه های سفارش تایپ، تولید محتوا، ترجمه زبان های مختلف، طراحی گرافیک، عکاسی، ادیت عکس و فیلم، برنامه نویسی، طراحی سایت، دستیار مجازی، آهنگسازی و ویرایش صوت، معماری، نقشه کشی، مدلسازی و… در این سایت قابل تعریف و اجراست.کارفرمایان، نیازها یا پروژه های خود را در این سایت به صورت رایگان مطرح کرده و متخصصان یا فریلنسرهای سایت، با ارائه پیشنهاد همکاری، پروژه‌ها را انجام داده و تحویل می‌دهند. کارفرما، پس از ثبت پروژه و توافق نهایی با فریلنسر بر سر هزینه و روش انجام کار، هزینه پروژه را واریز کرده و سایت، مبلغ را نزد خود نگه می‌دارد. پس از انجام کار و تحویل به کارفرما، تایید و رضایت او، مبلغ برای فریلنسر آزاد می‌شود. با این قابلیت که در اصطلاح “پرداخت امن” نامیده می‌شود، هم کارفرما از انجام پروژه خود اطمینان دارد و هم فریلنسر از واریزی مبلغ توسط کارفرما.

مراحل ثبت نام و عضویت در سایت فریلنس پارس

1-در سایت به عنوان فریلنسر ثبت نام کنید و ایمیل و شماره موبایل خود را تایید کنید.

www.freelancepars.com

2- سپس پروفایل خود را کامل کنید و مهارت‌ها، سابقه تحصیلی، شغلی و… را بنویسید.

3- اگر نمونه کارهای مناسبی دارید، در سایت آپلود کنید.

4- وارد قسمت پروژه های سایت شده، پروژه های مد نظر و مرتبط با مهارت ها و توانایی های خود را پیدا کنید و آن‌هایی که از نظر زمانی و هزینه، مایل به انجام آن‌ها هستید را ثبت پیشنهاد زده و مبلغ پیشنهادی، زمان و توضیحات لازم را برای کارفرما بنویسید.

برای کسب درآمد در منزل به چه میزان سرمایه نیاز داریم؟

در کلامی ساده می توان گفت برای کسب درآمد در منزل روش هایی وجود دارند که در واقع به هیچ سرمایه ای احتیاج ندارند. اما روش هایی هستند که به سرمایه هایی زیر 5 میلیون تومان احتیاج دارند. البته که 5 میلیون تومان هم می تواند مبلغ بزرگی باشد اما در ادامه ی این مسیر شما 10 ها برابر این مبلغ را کسب خواهید کرد.

برای کسب درآمد در منزل به چه مهارت هایی نیاز داریم؟

مجددا پاسخ به این سوال هم “هیچ” است. شما برای انجام دادن بعضی از این روش ها نهایتا نیاز به یک آموزش یکی دوساعته دارید و بعد از آن می توانید کسب درآمد در منزل را شروع کنید.

نیازی نیست که در این مورد به خودتان سخت بگیرید حتما نیاز نیست که مهارت یا هنر خیلی خارق العاده ای داشته باشید تا در این زمینه شروع به فعالیت کنید. در حد نوشتن و خواندن که بلد هستید؟! گاهی کارهایی که در خانه برای گذران امور روزمرگی انجام می دهیم خود یک مهارت است برای شروع کسب درآمد در منزل! مثلا آشپزی!

از کجا شروع کنیم؟

اگر تصمیم گرفته اید که کسب درآمد در منزل را شروع کنید ابتدا باید لیستی از توانایی ها و ایده هایی که دارید را تهیه نمایید. میزان سرمایه ای که می توانید برای این کار هزینه کنید را بنویسد، سپس برای هر ایده میزان درآمد و میزان سرمایه ی مصرفی را محاسبه کنید. حالا می توانید بهترین گزینه را برای شروع کسب درآمد در منزل را پیدا کنید.

اکنون که ایده انتخاب شده است وقت آن رسیده است که با ترفند های تبلیغات آشنا شوید و با استفاده از آن ها به کسب و کار خود در منزل رونق دهید.

آنچه حائز اهمیت است این است که در کار خود تداوم داشته باشید، پا پس نکشید و با قدرت ادامه دهید. یک شبه و در منزل ثزوتمند شدن در این مسیر امکان پذیر نیست، اما با شروع و ادامه ی کسب درآمد در منزل میتوان به مرحله ای رسید که هرشب ثروتمند شد!

ایده ها و روش های کسب درآمد در منزل

اگر نمی توانید ایده هایی برای کسب درآمد در منزل پیدا کنید نگران نباشید ما در اینجا برای شما چند ایده تهیه کرده ایم که با استفاده از آن ها می توانید با کمترین سرمایه کسب درآمد در منزل را شروع کنید.

روش اول: کسب درآمد در منزل با انجام کار های هنری:

منظور از کار هنری تولید آثار پیکاسو نیست! تمامی مواردی که در ادامه به شما معرفی می کنیم نیز یک کار هنری هستند که با انجام دادن آن ها می توانید در منزل خود کسب درآمد کنید. گاهی ممکن است شما مهارت یا استعدادی داشته باشید که خودتان از آن خبر ندارید، بعضی وقت ها باید شروع کنید تا مهارت ها و استعداد های خود را بیابید.

چند نکته قبل از شروع:

بخش “سرمایه و لوازم مورد نیاز” که برای هر ایده جداگانه بررسی خواهیم کرد را با تصور فروش محصولات به صورت اینترنتی نوشته ایم، توجه داشته باشید که می توانید محصول خود را از طرق دیگری به غیر از اینترنت به فروش بگذارید و کسب درآمد کنید.

روش تولید یک شبکه ی اجتماعی و یک سایت را در همین سایت قبلا آموزش داده ایم که در پایان مطلب آن ها را لینک می کنیم تا بتوانید از آن ها استفاده کنید.

برای یادگیری این هنر ها کافیست در یوتیوب یا شبکه های اجتماعی دیگر کمی جست و جو کنید تا با کمترین هزینه یا حتی به صورت رایگان آن ها را یاد بگیرید.

کسب درآمد در منزل

ایده های کسب درآمد در منزل با انجام کارهای هنری:

  • آشپزی و شیرینی پزی (محصولات غذایی)

ایده های های کسب درآمد در منزل با هنر آشپزی: فروش محصولات غذایی، فروش ویدیوهای آموزشی آشپزی، برگزاری کارگاه های آنلاین، تولید و فروش مواد اولیه پخت و پز (به طور مثال پودر کیک خانگی، رب و …)، فروش ایده ها و ترفند هایی برای راحت تر شدن آشپزی (مثلا روشی که برای آسان تر شدن خرد کردن پیاز برای خودتان اختراع کرده اید را آموزش دهید!)، پخت شیرنی و دسر برای کافی شاپ ها، تهیه ناهار روزانه یک مدرسه، شرکت و یا ….

سرمایه و لوازم مورد نیاز: مواد غذایی، هنر آشپزی، شبکه ی اجتماعی یا یک سایت برای معرفی و تبلیغ، اینترنت، گوشی دوربین دار

  • شمع سازی

در اینترنت ویدیو های آموزشی این هنر را می توانید پیدا کنید یا در یک کارگاه آموزشی آن شرکت کنید، کافیست ایده بگیرید و با ابزار آن آشنا شوید، بعد از آن با سلیقه و هنر خودتان  می توانید در این کار مشغول شوید و کسب درآمد کنید.

ایده های کسب درآمد در منزل با هنر شمع سازی: تولید و فروش شمع های تزئینی، برگزاری کارگاه آموزشی آنلاین، تولید ویدیوهای آموزشی، آموزش ایده های مختلف، تولید مواد اولیه لازم برای شمع سازی مانند لوازم تزیینی مورد نیاز آن و ….

سرمایه و لوازم مورد نیاز: ابزار شمع سازی، در صورت نیاز هزینه یادگیری هنر شمع سازی، شبکه اجتماعی یا یک سایت برای معرفی، تبلیغ و فروش، اینترنت، گوشی دوربین دار

  • صنایع دستی
اگر صنایع دستی شهر خود یا شهر دیگری را می‌ شناسید و می دانید که آن ها را چگونه باید درست کنید این نیز یک هنر است تا شما بتوانید با استفاده از آن در منزل کسب درآمد کنید اگر هم صنایع‌ دستی خاصی را بلد نیستید می توانید با شرکت در یک کارگاه چند ساعته یکی از انواع صنایع دستی را بیاموزید و با آن کسب درآمد کنید.
ایده های کسب درآمد در منزل با هنر صنایع دستی: فروش محصولات صنایع دستی، فروش ویدیو های آموزشی صنایع دستی، فروش مواد اولیه صنایع دستی (به طور مثال نخ یا پارچه و …)، برگزاری کارگاه های آنلاین و ….
سرمایه و لوازم مورد نیاز: ابزار لازم برای تولید صنایع دستی، شبکه اجتماعی یا یک سایت برای معرفی، تبلیغ و فروش، اینترنت، گوشی دوربین دار
  • صابون سازی

صابون سازی نیز درست مانند شمع سازی است و برای جلوگیری از تکرار مکررات بیش از این به آن نمیپردازیم!

  • دستبند بافی
دستبند بافی نیز یکی از کارهایی است که به سرمایه بسیار کمی احتیاج دارد و به راحتی می شود آن را یاد گرفت.
ایده های کسب درآمد در منزل با هنر دستبند بافی: تولید و فروش دستبند، تولید و فروش ویدیو های آموزشی، تولید و فروش ابزار تزیینی دستبند بافی، برگزاری کارگاه های آموزشی آنلاین، تولید بوک مارک یا جاسوییجی با استفاده از بافتن و…
سرمایه و لوازم مورد نیاز: نخ های مخصوص دستبند بافی (ابزار تزیینی، مهره ها و دیگر وسایل )، در صورت نیاز هزینه شرکت در کارگاه های آموزشی، شبکه اجتماعی یا یک سایت برای معرفی تبلیغ و فروش، اینترنت، گوشی دوربین دار

و …

اگر خود شما هیچکدام از مهارت های بالا را ندارید می توانید با شخصی همکاری کنید و در بسته بندی و ارسال محصولات شرکت کنید، یا اینکه در تهیه فیلم ها، عکس های آموزشی و تبلیغی او را یاری کنید.

روش دوم: کسب درآمد در منزل با استفاده از فریلنسرینگ

فریلنسر به کسی گفته می‌ شود که پروژه‌ های سایر افراد را به صورت کار در منزل و به صورت دورکاری انجام می‌ دهد و در ازای انجام آن، مبلغی دریافت می‌کند. حالا اگر یکی از مهارت های زیر را دارید می توانید به عنوان یک فریلنسر کسب درآمد در منزل را شروع کنید.

ایده های کسب درآمد در منزل با استفاده از فریلنسرینگ

شما برای این کار نیاز هست آموزش اینستاگرام را ببینید و سعی کنید در حوزه هایی همانند بلاگری و ولاگری کار کنید. برای این مورد میتوانید پست آموزش بلاگری و آموزش ولاگری را مشاهده کنید. افراد زیادی از اینستاگرام ماهانه درآمدهای چند صد میلیونی را دارند و شما نیز میتوانید یکی از این افراد باشید.

اگر زبان خاصی را بلد هستید می توانید با استفاده از ترجمه ی متون مشغول به این کار شوید.

ایده ها: گرفتن کار از بیرون و ترجمه متون، ترجمه زیرنویس، ترجمه یک کتاب یا یک مقاله تحقیقی و فروش آن، آموزش، ترجمه همزمان و آنلاین و …

سرمایه و لوازم مورد نیاز: اینترنت، نرم افزار ورد، شبکه اجتماعی یا سایت برای معرفی رزومه، تبلیغ یا فروش، تولید چند نمونه کار

حتی حوزه های آموزش زبان همانند آموزش زبان آلمانی و آموزش زبان انگلیسی و آموزش زبان ترکی یکی از حوزه های بسیار پولساز برای کسب درآمد در منزل میباشد.

مقاله های زیادی وجود دارند که نیاز به تایپ شدن و دیجیتال شدن دارند و یا پروژه های دیگری از این قبیل که نیاز به یک تایپیست دارند.

ایده ها: تایپ یک کتاب درسی و فروش نسخه پی دی اف آن، دریافت پروژه از سایت های مختلف و …

سرمایه و لوازم مورد نیاز: اینترنت، نرم افزار ورد، شبکه اجتماعی یا سایت برای معرفی رزومه، تبلیغ یا فروش، تولید چند نمونه کار، یادگیری تایپ سریع

اگر با یک زبان برنامه نویسی اشنا هستید، تبریک می گوییم شما با دریایی از مشاغل رو به رو هستید! برای این کار حتما آموزش برنامه نویسی را ببینید.

ایده ها: تولید یک محصول با زبانی که بلدید و فروش آن، دریافت تبلیغات (اگر اپلیکیش یا سایتی ساخته اید) ، شرکت در یک پروژه برنامه نویسی، آموزش و …

سرمایه و لوازم مورد نیاز: یادگیری مهارت برنامه نویسی، کامپیوتر، رزومه، نمونه کار

درباره آموزش تولید محتوا و کسب درآمد از آن در مطلب آموزش تولید محتوا به صورت مفصلی پرداخته ایم.

با یادگیری فتوشاپ و آموزش فتوشاپ نیز دریایی از مشاغل در انتظار شما هستند.

ایده ها: ادیت عکس، آموزش، تنظیم نور و عکس تصاویر به صورت تخصصی، طراحی پوستر، کارت ویزیت، لوگو و بروشور، طراحی UI  و  UX و ….

سرمایه و لوازم مورد نیاز: نرم افزار فتوشاپ، کامپیوتر، نمونه کار

اگر نرم افزاری برای تدوین فیلم می شناسید و کار با آن را بلدید می توانید با استفاده از آن کسب درآمد در منزل را شروع کنید.

ایده های تدوین فیلم: تولید محتوای ویدیویی، دریافت پروژه، تولید فیلم های جالب و کسب درآمد از طریق تبلیغات، آموزش و ….

سرمایه و لوازم مورد نیاز تدوین فیلم: نرم افزار تدوین، کامپیوتر، در مواردی دوربین، نمونه کار

و …

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

17 + نوزده =