بهترین افزونه سئو برای وردپرس چیست ؟

چکیده مطلب : در این مطلب میخواهم شما را با بهترین افزونه سئو وردپرس اشنا کنم . افزونه های بسیار زیادی برای سئو وردپرس وجود دارد که در ادامه شما را با بهترین انها اشنا خواهم کرد پس تا انتها همراه ما باشید .

بهترین افزونه سئو وردپرس چیست؟

برای وبسایت های وردپرس افزونه های بسیار زیادی وجود دارد که امکانات و قابلیت انها با هم متفاوت است تعداد افزونه های سئو بسیار زیادی است که از مهم ترین انها میتوان به , premium seo packو yoast seo , All in one seo pack  پرداخت .این 3 افزونه بهترین افزونه سئو وردپرس میباشد اما از بین این 3 افزونه کدام بهتر است ؟

3 تا از بهترین افزونه های سئو سایت وردپرسی چیست ؟

بهترین افزونه سئو وردپرس

1_افزونه yoast seo : 

اولین و بهترین افزونه سئو وردپرس , افزونه یوآست سئو میباشد که توسط شرکت yoast برنامه نویسی شده است . این افزونه امکانات فوق العاده خوبی داردو از نظر کارایی هم بسیار ساده و شیک میباشد . این افزونه دارای دو نسخه رایگان و پریمیوم میباشد . در نسخه ی پریمیوم این افزونه دارای امکانات فوق العاده ای میباشد توصیه من این است که اگر میخواهید از این افزونه برای سئو سایت خود استفاده کنید نسخه ی پریمیوم ان را تهیه کنید چون yoast بهترین افزونه سئو وردپرس میباشد .

2_افزونه سئو All in one seo pack :

یکی دیگر از بهترین افزونه سئو وردپرس افزونه All in one seo pack میباشد که چند سالی است در بین کاربران قرار گرفته است این افزونه دارای 2 نسخه رایگان و پریمیوم میباشد . که نسخه پریمیوم ان دارای امکانات بسیار زیادب میباشد.

3_افزونه سئو premium seo pack :

یکی دیگر از بهترین افزونه های سئو وردپرس این افزونه premium seo pack میباشد این افزونه امکانات بسیار زیادی را دارد و فقط یک نسخه ی پریمیوم و پولی دارد که یکی از پرفروش ترین افزونه های سئو در سایت تم فارست میباشد.

کدام افزونه را انتخاب کنیم ؟

از بین این 3 افزونه , افزونه yoast بهترین افزونه سئو وردپرس میباشد که امکانات و قابلیت های بسیار زیادی را دارد . همان طور که گفتیم این افزونه دارای 2 نسخه میباشد یک نسخه رایگان و یک نسخه پریمیوم . که نسخه پریمیوم ان قابلیت های بسیار زیادی را دارد  . از قابلیت های نسخه پریمیوم ان میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. محیط زیبای افزونه .
  2. حذف تبلیغات yoast در نسخه ی رایگان .
  3. ریدایرکت کردن لینک های پاک شده .
  4. بهبود سئو سایت .
  5. اپدیت مداوم 
  6. و…

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

18 − 17 =