بهترین سایت های فریلنسری ایران

بهترین سایت فریلنسری در ایران

در ابتدا باید توضیحی در مورد فریلنسر بدهیم، فریلنسری یا فریلنسینگ به معنی آزادکاری است و فریلنسرها برای خودشان و به صورت پروژه ای کار می کنند پس دستمزد و تعیین میزان حقوق هم به عهده خودشان است. برای تعریف بهتر و راحت تر فریلنسر می تواند گفت که امروزه کسانی که دورکار یا آزادکار هستند و در زمینه ترجمه، نوشتن آکهی تبلیغاتی، طراحی گرافیک، مشاوره کسب و کار، بازاریابی، ویراستاری، دیجیتال مارکتینگ، ویراستاری، طراحی سایت و نرم افزار فعالیت می کنند در واقع به عنوان یک فریلنسر شناخته می شوند.

امروزه شاهد این هستیم که کسب و کارهای اینترنتی در حال گسترش هستند و یکی از بهترین راه ها برای کسب درآمد از راه اینترنت فریلنسری یا فریلنسینگ است. فریلنسری مزایایی دارد که باعث شده تا طرفدارهای بیشتری داشته باشد که روز به روز به تعداد آن ها اضافه می شود در ادامه مقاله در مورد این مزایا بیشتر خواهیم گفت. در کشور ما هم چند سالی است که بحث فریلنسری داغ شده و همچنین مطالعات هم نشان می دهد که تا پایان سال 2029 بیشتر از نصف جمعیت جهان فریلنسر شوند. همان طور که گفتیم فریلنسرها رئیس خود هم هستند و سایت های فریلنسری، واسطه بین کارفرما و فریلنسرها هستند.

بهترین سایت فریلنسری در ایران

زمانی که شما در بهترین سایت فریلنسری فعالیت کنید، درآمد بسیار خوبی خواهید داشت و با بهترین شرکت ها می توانید همکاری کنید و زمانی که در سایت های فریلنسری خارجی فعالیت کنید، درآمدتان دلاری می شود که این بسیار عالی است. بنابراین اگر می خواهید فریلنسر شوید و یا این که در حال فعالیت در این زمینه هستید توصیه می کنیم تا انتها همراهمان باشید.

نکات مهم برای موفقیت یک فریلنسر

بعد از این که با مفهوم فریلنسری آشنا شدید و فهمیدید که فریلنسری یعنی دورکاری، در ادامه می خواهیم چند نکته مهم برای موفقیت در این شغل را بگوییم. در واقع اگر از فریلنسرها بپرسید که درآمدشان چه قدر است، جواب های متفاوتی خواهند داد زیرا در این شغل برای درآمد بیشتر باید دائما در حال فعالیت باشید و با مشتریان مذاکره کنید. برای این کار باید مهارت های لازم را داشته باشید تا موفق شوید در حقیقت در این شغل باید تمامی مسئولیت ها را خودتان به تنهایی انجام دهید پس لازم است تا چند نکته مهم را یاد بگیرید.

فریلنسرهای موفق تمام وقت کار می کنند، طبق مطالعاتی که در مورد زندگی فریلنسرها انجام شده نشان می دهد که 67 درصد از آن ها تمام وقت کار می کنند، 13 درصد از آن ها پاره وقت و 17 درصد هم کارمند تمام وقت هستند و هم فریلنسر پاره وقت هستند. همچنین 90 درصد از فریلنسرها در خانه کارهایشان را انجام می دهند که از میان آن ها 33 درصد خانم ها هستند و 67 درصد آقایان.

5 نکته مهم برای موفقیت فریلنسرها کدام است؟

تصمیم گیری: نکته مهم برای موفقیت در کار فریلنسری، قدرت تصمیم گیری شماست زیرا اگر در این زمینه مهارت نداشته باشید، در کار فریلنسری موفق نخواهید شد. اگر دقت کنید می بینید که ما در زندگی روزمره دائما در حال تصمیم گیری هستیم و اگر در تصمیم گیری هایمان به مشکلی برخورد کنیم، زندگی روزمره مان هم دچار اختلال می شود. در شغل فریلنسری باید تصمیم های بسیاری بگیرید که هر کدام از آن ها مسیر زندگی تان را مشخص می کنند.

در کار فریلنسری گاهی چند پروژه برای انجام دادن دارید که ممکن است زمان کافی برای آن را نداشته باشید پس باید بعضی از آن ها حذف کنید که برای این کار می توانید از کارفرما وقت بگیرید تا بیشتر و دقیق تر پروژه ها را بررسی کنید و بعد تصمیم بگیرید.

نکات مهم برای موفقیت یک فریلنسر

مدیریت زمان: برای موفقیت در کار فریلنسری باید قدرت مدیریت زمان را داشته باشید و برنامه ریزی های خود را به طور جدی انجام دهید. کار فریلنسری طوری است که خیلی ها آن را به زندگی فریلنسری ترجیح می دهند و یکی ازدلایل آن، ساعت کاری منعطف آن است، اما اگر نتوانید زمان را مدیریت کنید و از این کار خسته شوید، فریلنسر موفقی نمی شوید. در شغل فریلنسری مدیریت زمان اهمیت زیادی دارد زیرا اگر مدیریت درستی بر زمان نداشته باشید، هم در شغل فریلنسری به مشکل می خورید و هم در زندگی شخصیتان زمان کم می آورید.

برای مدیریت زمان باید به این نکته توجه کنید که گاهی ممکن است پیشنهاد پروژه های زیاد شما را وسوسه کند اما باید واقع بین باشید و در صورتی آن ها را قبول کنید که می توانید زمان را مدیریت کنید و تمام آن ها را انجام دهید.

برنامه ریزی: یکی دیگر از نکات مهم برای موفقیت در شغل فریلنسری، برنامه ریزی درست است. یک فریلنسر باید پروژه های خود را با نظم و برنامه ریزی پیش ببرد. بهتر است برای این کار بعد از این که پروژه ای را به دست آورد برای انجام آن یک برنامه مشخص و دقیق بنویسد. در این برنامه ریزی باید زمان شروع پروژه و تاریخ تحویل آن به کارفرما را بنویسید در نتیجه وقتی با یک برنامه هفتگی یا ماهانه دقیق پیش بروید، تمام کارهایتان را می توانید به موقع انجام دهید و به موفقیت برسید. نتیجه این موفقیت در پروژه هایتان باعث می شود تا کارنامه کاری شما موفق تر باشد و کارفرماها بهتر به شما اطمینان کنند.

تعامل و مذاکره: یک فریلنسر مسئول روابط عمومی خودش هم هست پس باید مهارت های لازم برای مذاکره را بلد باشد. پایه های مهم مذاکره، احترام و خوش رویی است اما باید در کنار آن مشتری را قانع کنید که برای انجام پروژه فرد مناسبی هستید و هم این که در مذاکره ها باید حرفه ای رفتار کنید مثلا در زمان صحبت تلفنی سعی کنید در جایی خلوت باشید و صدای دیگری وجود نداشته باشد.

در مذاکره ها اگر ابهامی برایتان وجود دارد آن را برطرف کنید و سعی کنید که درخواست خودتان را واضح توضیح دهید و فراموش نکنید که این ابهامات کوچک ممکن است در آینده به مشکلات بزرگی تبدیل شوند.

طراحی کارت ویزیت: برای این که خودتان را به دیگر کارفرماها معرفی کنید بهتر است یک کارت و یا رزومه طراحی کنید که شما را به دیگران معرفی کند. در این کارت می توانید نام و نام خانوادگی، تحصیلات و حرفه و چند نمونه از پروژه های موفق تان را بنویسید. این را بدانید که یک فریلنسر موفق رقبای زیادی دارد پس همواره باید بهترین باشد.

مزایا و معایب فریلنسینگ برای کسب درآمد

هر کاری در مقابل سختی ها و پیچیدگی هایش، مزایایی هم دارد که اگر کار را به درستی انجام دهید از این مزایا بهره مند می شوید. از جمله مزایای فریلنسینگ یا همان دورکاری برای کسب درآمد می توان موارد زیر را نام برد:

 • مالیاتی نمی پردازید.
 • رئیس خودتان هستید.
 • وقت آزاد بیشتری دارید.
 • نگران بیکار شدنتان نیستید.
 • شروع این کار کم هزینه است.
 • برای کار نیازی به اجاره مکانی ندارید.
 • میزان درآمدتان حد و مرزی وجود ندارد.
 • در برنامه ریزی ها آزادی بیشتری دارید.
 • تسریع در انجام کار به دلیل پروژه ای بودن
 • کاری که به آن علاقه دارید را انجام می دهید.
 • به عنوان شغل دوم می توانید استفاده کنید.
 • برای کار کردن محدودیت زمانی و مکانی ندارید
 • حق انتخاب بین سفارشات کاری و کارفرما دارید.
 • کاهش میزان رفت و آمد و کاهش ترافیک و آلودگی
 • روش انجام کار را خودتان تعیین می کنید نه کارفرما

مزایا و معایب فریلنسینگ برای کسب درآمد

معایب فریلنسینگ برای کسب درآمد:

 • درآمد ثابتی در ماه ندارید.
 • مدیر و همکاری در این شغل ندارید.
 • ممکن است در زندگی شخصی تان تداخل ایجاد کند.
 • برای فریلنسرها بیمه، پاداش و مزایای شغل ثابت وجود ندارد.

مزایا و معایب استفاده از سایت فریلنسری

استفاده از سایت های فریلنسری مزایایی برای کارفرما دارد مانند:

 • همیشه بین فریلنسرها رقابتی وجود دارد که باعث می شود تا هزینه کمتری را بگیرند.
 • کارفرما می تواند روی مسائل مهم تر کسب و کار خود تمرکز کند و بخش های کوچک را به نیروهای متخصص بسپارد.
 • استفاده از سایت های فریلنسری به کارفرما اجازه می دهد تا از بین فریلنسرها، کسی که مطابق با ملاک هایش است را انتخاب کند.
 • نیازی نیست که کارفرما برای انجام کارها کارمندان زیادی استخدام کند و حقوق ثابت ماهیانه بدهد. بلکه هر زمان مشکلی پیش آمد می تواند از افرادی استفاده کند تا مشکلش را حل کنند و فقط برای همان پروژه به آن ها مبلغی بپردازد.

مزایا و معایب استفاده از سایت فریلنسری

از معایب استفاده از سایت های فریلنسری برای کارفرماها این است که اگر در زمان بستن قرارداد دقت نکنند، ممکن است مشکلاتی به وجود بیاید پس بهتر است در زمان قرارداد دقت کنید تا از بروز مشکلات در آینده جلوگیری شود.

در ادامه مقاله بهترین سایت های فریلنسری ایران، به شما 10 سایت برتر در این زمینه را معرفی می کنیم، همراهمون باشید.

سایت فریلنسری پونیشا

سایت فریلنسری پونیشا

در معرفی بهترین سایت های فریلنسری ایران، می خواهیم سایت پونیشا را معرفی کنیم زیرا یکی از قدیمی ترین و معتبرترین سایت های فریلنسری ایرانی است و این سایت 270 هزاتر فریلنسر ماهر دارد که بیشتر از 60 هزار پروژه را با موفقیت در کارنامه خودشان ثبت کرده اند. سایت پونیشا به شما کمک می کنه تا فریلنسر مناسب برای پروژه ها پیدا کنید که برای این کار کارفرماها باید پروژه های خود را تعریف کنند تا بهترین پیشنهاد را انتخاب کنند. پونیشا توانسته برای خیلی از فریلنسرها کارآفرینی و درآمدزایی داشته باشه.

در سایت پونیشا فریلنسرها در دسته بندی های زیر می توانند فعالیت کنند:

 • تولید محتوا
 • تایپ و ترمجمه
 • طراحی گرافیک
 • اپلیکیشن اندروید و بازی
 • برنامه نویسی وب و نرم افزار
 • خدمات سئو و دیجیتال مارکتینگ
 • نصب و راه اندازی وردپرس، طراحی قالب وردپرس
 • و …

ویژگی های سایت پونیشا:

 • سریع و باکیفیت است.
 • از پرداخت مظمئن و امن استفاده کنید.
 • فریلنسرها بیش از 60 هزار پروژه موفق را انجام داده اند.

سایت فریلنس پارس

فریلنس پارس ، یک سایت فریلنسینگ و دورکاری برای سفارش و انجام پروژه های اینترنتی در ایران است. انواع پروژه ها و نیازهای کاری و شغلی در زمینه های سفارش تایپ، تولید محتوا، ترجمه زبان های مختلف، طراحی گرافیک، عکاسی، ادیت عکس و فیلم، برنامه نویسی، طراحی سایت، دستیار مجازی، آهنگسازی و ویرایش صوت، معماری، نقشه کشی، مدلسازی و… در این سایت قابل تعریف و اجراست.کارفرمایان، نیازها یا پروژه های خود را در این سایت به صورت رایگان مطرح کرده و متخصصان یا فریلنسرهای سایت، با ارائه پیشنهاد همکاری، پروژه‌ها را انجام داده و تحویل می‌دهند. کارفرما، پس از ثبت پروژه و توافق نهایی با فریلنسر بر سر هزینه و روش انجام کار، هزینه پروژه را واریز کرده و سایت، مبلغ را نزد خود نگه می‌دارد. پس از انجام کار و تحویل به کارفرما، تایید و رضایت او، مبلغ برای فریلنسر آزاد می‌شود. با این قابلیت که در اصطلاح “پرداخت امن” نامیده می‌شود، هم کارفرما از انجام پروژه خود اطمینان دارد و هم فریلنسر از واریزی مبلغ توسط کارفرما.

مراحل ثبت نام و عضویت در سایت فریلنس پارس

1-در سایت به عنوان فریلنسر ثبت نام کنید و ایمیل و شماره موبایل خود را تایید کنید.

2- سپس پروفایل خود را کامل کنید و مهارت‌ها، سابقه تحصیلی، شغلی و… را بنویسید.

3- اگر نمونه کارهای مناسبی دارید، در سایت آپلود کنید.

4- وارد قسمت پروژه های سایت شده، پروژه های مد نظر و مرتبط با مهارت ها و توانایی های خود را پیدا کنید و آن‌هایی که از نظر زمانی و هزینه، مایل به انجام آن‌ها هستید را ثبت پیشنهاد زده و مبلغ پیشنهادی، زمان و توضیحات لازم را برای کارفرما بنویسید.

سایت فریلنسری کارلنسر

سایت فریلنسری کارلنسر

دیگر سایت فریلنسری، سایت کارلنسر است که فریلنسرهای حرفه ای در ایران را استخدام می کند و هدف اصلی اش این است که دسترسی به بازار کار و اشتغال برای متخصصین را در سراسر کشور فراهم کند. کارلنسر معتقد است که در همه جا مهارت و دانش وجود دارد و ایجاد فرصت های کاری برای افراد باعث رشد اقتصادی می شود پس کمکی که سایت کارلنسر می کند هم باعث اشتغال زایی است و هم این که ایجاد فرصت های کاری برابر، بستری را ایجاد می کند تا دسترسی به کسب و کارها سریع تر شود و کارآفرینان سریع تر بتوانند نیازهایشان را رفع کنند و به کسب و کارشان ارتقا ببخشند.

هدف دیگر سایت کارلنسر این موضوع است که برای افراد معلول و کم توان شرایطی را مهیا کند که کسب درآمد داشته باشند. در این سایت اطلاعات دقیقی از فریلنسرها وجود دارد که کارآفرینان با مراجعه به آن می توانند خدمات حرفه ای مورد نیازشان را با کیفیت و قیمت مناسب تحویل بگیرند.

در سایت کارلنسر فریلنسرها در دسته بندی های زیر می توانند فعالیت کنند:

 • تولید محتوا
 • ترجمه و تایپ
 • برنامه نویسی
 • طراحی سایت
 • ساخت تیزر تبلیغاتی
 • سئو و دیگر مهارت ها
 • طراحی لوگو و کاتالوگ
 • طراحی گرافیک و دیزاین
 • ساخت اپلیکیشن موبایل
 • تهیه محتوا نوشتاری و تصویری
 • و …

سایت فریلنسری حامی ورکس

سایت فریلنسری حامی ورکس

حامی ورکس یک پلتفرم دورکاری یا فریلنسری در ایران است که از سال 1397 فعالیتش را آغاز کرده و هدفش این بوده که هزینه های انجام پروژه ها را کاهش بدهد و بستر مناسبی برای کسب درآمد فریلنسرها باشد. این سایت به دست 4 نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه تهران، علم و صنعت و امیرکبیر تشکیل شده است. در سایت حامی ورکس از هر مهارتی فریلنسر عضو شده است برای این که اگر کارفرمایی پروژه خاصی داشت امکان انجام آن فراهم باشد.

سایت حامی ورکس کمک می کند تا در هر جا که باشید و هر نوع پروژه ای که داشته باشید از سراسر جهان، بهترین متخصص برای انجام آن را پیدا کنید. همچنین این سایت به فریلنسرها هم کمک می کند تا با هر نوع مهارتی که دارند، با دیگر فریلنسرها برای انجام پروژه رقابت کنند و این که برای پیدا کردن متخصص جهت انجام پروژه هایتان مکان امنی است.

حامی ورکس به فریلنسرها کمک می کند تا برای کسب درآمد، سبک زندگی جدیدی را تجربه کنند و از وقت خود بهترین استفاده را داشته باشند و همچنین به کارفرماها کمک می کند تا با بهترین کیفیت پروژه هایشان را بدون از دست دادن زمان با بهترین کیفیت به فریلنسرها واگذار کنند.

در سایت حامی ورکس فریلنسرها در دسته بندی های زیر می توانند فعالیت کنند:

 • برنامه نویسی
 • طراحی سایت
 • تایپ و ترجمه
 • عکاسی
 • طراحی لوگو
 • طراحی بنر
 • طراحی چهره
 • مدل سازی
 • آهنگسازی
 • هنر و معماری
 • طراحی بوستر
 • طراحی داخلی
 • ساخت اینفوگرافیک
 • پروژه های مهندسی
 • ویرایش فایل های صوتی
 • ساخت و تدوین کلیپ و تیزر
 • و …

سایت فریلنسری پارسکدرز

سایت فریلنسری پارسکدرز

یکی دیگر از سایت های فریلنسری برای کسب درآمد، سایت پارسکدرز است که اولین وبسایت برون سپاری ایرانی است و فعالیت خودش را از سال 1386 آغاز کرده و یکی از قدیمی ترین استارتاپ های ایرانی است. پارسکدرز بین مجریان و خریداران محیطی امن ایجاد کرده و در این سایت افرادی که می خواهند پروژه ای را برون سپاری کنند درخواستشان را به طور عمومی یا خصوصی ثبت می کنند تا متخصصی که توانایی دارد، آن را انجام بدهد. این پروژه ها همان کارهایی هستند که می تواند در بستر اینترنت انجام شود.

در پارسکدرز فقط درصدی از پروژه هایی که با موفقیت انجام شده اند را برای خود بر می دارد.

در سایت پارسکدرز فریلنسرها در دسته های زیر می توانند فعالیت کنند:

 • عکاسی
 • برنامه نویسی
 • طراحی سایت
 • تایپ و ترجمه
 • طراحی لوگو
 • طراحی بنر
 • طراحی چهره
 • مدل سازی
 • آهنگسازی
 • هنر و معماری
 • پروژه های مهندسی
 • ویرایش فایل های صوتی
 • ساخت و تدوین کلیپ و تیزر
 • و …

سایت فریلنسری انجام میدم

سایت فریلنسری انجام میدم

سایت فریلنسری انجام میدم برای تمام افراد بستری را فراهم کرده تا در هر نقطه از سراسر جهان که هستند، تخصص ها، استعدادها، مهارت ها و توان مندی های خود را بشناسند و بتوانند آن را تقویت کنند و آن ها را برای فروش ارائه بدهند. با این سایت خیلی از استارتاپ ها و شغل های کوچک و بزرگ می توانند راحت و سریع در یک فضای امن، خدماتی که نیاز دارند را دریافت کنند و با دیگر همکاران در ارتباط باشند.

سایت انجام میدم در زمینه های طراحی، فناوری و کسب و کار از متخصصان و کارشناسانی تشکیل شده که در کنار هم هستند و برای رفع نیازهای افراد تلاش می کنند. این افراد به دلیل سال ها تجربه در زمینه تجارت الکترونیک در ایران و همین طور به دلیل اصول تفکر طراحی محصولی جدید برای رفع نیازها و برون سپاری کارها به بازار ارائه می کنند. در سایت انجام میدم فریلنسرها باید مهارت های خودشان را با رعایت اصول قیمت گذاری در سایت منتشر کنند و بعد از آن کارفرماها با جستجوبی که در سایت انجام می دهند می توانند برای پروژه خود فریلنسر مناسبی را انتخاب کنند.

در سایت انجام میدم فریلنسرها در دسته های زیر می تونند فعالیت کنند:

 • برنامه نویسی
 • دستیار مجری
 • انیمیشن سازی
 • موسیقی و صدا
 • آموزش و مشاوره
 • بازی و سرگرمی
 • تبلیغات و بازاریابی
 • تایپ و ترجمه و نویسندگی
 • و …

سایت فریلنسری تایپایران

سایت فریلنسری تایپایران

در ادامه معرفی بهترین سایت های فریلنسری در ایران، به معرفی سایت تایپایران رسیدیم، این سایت از مجموعه سایت های کارایران است که بستری است برای انجام دورکاری پروژه های تایپ به صورت تخصصی و کارآفرینی تایپیست های مختلف از سراسر کشور. همچنین سایت تایپایران تخصصی است و با امکانات و قابلیت های خود و با برپایی آزمون های آنلاین و تخصصی و دیگر معیارهای اعتبارسنجی، تلاش می کند تا پروژه های تایپ را با حداکثر نتیجه به انجام برساند.

هدف تایپایران این است که بستری مناسب برای انجام پروژه ها ایجاد کند و با ارجاع پروژه ها به متخصصین مربوطه باعث کارآفرینی و تسهیل در اجرای پروژه های دورکاری به صورت تخصصی و دقیق تر بشود.

ویژگی های سایت تایپایران:

 • با تایپایران به راحتی پروژه های تایپ در هر مکان و زمانی انجام می شود.
 • تایپایران بستری را ایجاد کرده تا هزاران تایپیست در آن مشغول به کار شوند.
 • تایپایران برای تمامی تایپیست ها، کافی نت ها و مراکز خدمات تایپی پشتوانه ای قوی است.

در تایپایران پروژه های تایپ تان به بهترین صورت انجام می شود برای این کار کارفرما پروژه ای را سفارش می دهد و فردی به عنوان مجری، پروژه را انجام می دهد. یعنی در ابتدا کارفرما پروژه را در سایت به صورت رایگان ثبت می کند، این پروژه سریع در سایت قرار می گیرد و در همان لحظه مجری ها می توانند پروژه را ببینند.

سایت فریلنسری سان تایپ

سایت فریلنسری سان تایپ

سان تایپ یکی دیگر از بهترین سایت های فریلنسری ایران است. این سایت با مجموعه خدمات منحصربه فردی که دارد، یک مرکز ترجمه و تایپ آنلاین است که بسته جامع ارائه خدمات ویراستاری و تهیه مقاله تخصصی به همراه دارد. تمامی سفارشات ترجمه، تایپ و تهیه مقاله با ضمانت کیفیت و گارانتی برگشت وجه انجام می شود یعنی مبلغی که قرار است مشتری به متخصص پرداخت کند تا زمان تایید سفارش توسط مشتری، پرداخت نمی شود.

در سان تایپ این امکان برای شما فراهم است تا قبل از تحویل و تسویه بخشی از کار را ببینید. شما می توانید در تمام پروژه هایتان درخواست کنید تا بخشی از کار انجام شده را مشاهده کنید زیرا این کار باعث میشه تا مشتری از انجام پروژه رضایت و اطمینان داشته باشد.

فعالیت هایی که فریلنسرها در سان تایپ می توانند انجام بدهند:

 • ویراستاری تخصصی
 • تهیه مقاله و تحقیق
 • ترجمه و تایپ آنلاین فوری
 • تهیه پروژه های دانشجویی و غیر دانشجویی

سایت فریلنسری دورکاری

سایت فریلنسری دورکاری

یکی از سایت های فریلنسری، سایت دورکاری است که در زمینه های مختلف پروژه هایی برای انجام دارد. روند کار در این سایت به این گونه است که د قدم اول باید در وب سایت ثبت نام کنید و پس از آن یک پروفایل با خدمات گسترده و پیشرفته در اختیارتان قرار می گیرد که با آن می توانید خودتان را به دیگران معرفی کنید و مهارت های خودتان را ثبت کنید.

همچنین در سایت دورکاری می توانید به مشاغل کارفرماها درخواست انجام کار بفرستید یا این که در سایت خدمتی جدید اضافه کنید تا کارفرماها با شما ارتباط بگیرند. در سایت دورکاری به مدت یک ماه می توانید به صورت رایگان از خدمات سایت استفاده کنید و بعد اگر خواستید پکیجی را تهیه کنید.

در این سایت کارفرماها می توانند در پروفایل شان انواع شغل و خدمات مورد نیازشان را ثبت کنند تا در لیست مشاغل سایت قرار بگیرند و به فریلنسرها اطلاعا داده شود.

در سایت دورکاری فریلنسرها در دسته بندی های زیر می توانند فعالیت کنند:

 • برنامه نویسی
 • موسیقی و صوتی
 • گویندگی
 • و …

سایت فریلنسری پل دیزاینرز

سایت فریلنسری پل دیزاینرز

یکی دیگر از سایت های فریلنسری در ایران سایت پل دیزاینرز است که یکی از برترین های فریلنسینگ در زمینه هنر و طراحی است که متخصصانی با مهارت های گرافیک، نقاشی، معماری و هنر در این سایت کسب درآمد می کنند. در این سایت در ابتدا باید عضو شوید و نمونه کارهای طراحی تان را برای آن ها ارسال کنید. این نمونه کارها توسط کارشناسان بررسی می شود و تا 48 ساعت پذیرش یا عدم پذیرش شما مشخص می شود.

در مرحله بعد از پذیرش از شما تعرفه هایتان را درخواست می کنند و در زمان کم تر از 24 ساعت پروفایلی برای شما می سازند. در این مرحله توصیه می کنیم که نمونه کارهای بیشتری برایشان ارسال کنید تا پروفایلتان قوی شود.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

4 × چهار =