بهترین سایت های فریلنسر خارجی برای کسب درآمد

بهترین سایت های فریلنسر خارجی برای کسب درآمد

اگر به دنبال راه های مختلف برای کسب درآمد اینترنتی هستید، مشاغل آنلاین یا فریلنسرd می توانند یکی از بهترین گزینه های موجود برای شما باشند. به همین دلیل در این مقاله بهترین سایت های فریلنسر خارجی را به شما معرفی می کنیم، تا بتوانید از این طریق درآمد کسب کرده، و درآمد خود را به ریال تبدیل کنید.

کار کردن به عنوان یک فریلنسر یا دور کار مزایای زیادی دارد، و مهم ترین مزیت آن، این است که می توانید با سرمایه ای بسیار کم و یا بدون هیچ سرمایه ای شروع به کار کنید، و همچنین آزادی ای که در مشاغل دورکاری دارید را هیچ وقت در کارهای دفتری و حضوری نمی توانید تجربه کنید.

اما موضوعی که همواره مانعی بر سر راه کارهای فریلنسری بوده است، موضوع اعتماد است، چرا که شما باید به کارفرمای خود که از طریق اینترنت با او در ارتباط هستید، اعتماد داشته باشید. برای حل این مشکل، سایت های فریلنسری زیادی در طول سال ها تکامل یافته اند که محیطی امن برای فریلنسرها و همچنین کارفرمایان فراهم می کنند، تا بتوانند بدون هیچ گونه نگرانی مشغول به کار شوند.

در ادامه لیستی از بهترین سایت های فریلنسر دنیا که می توانید از آن ها برای انجام کار به صورت دورکاری استفاده نمایید را به شما معرفی می کنیم.

بهترین سایت های فریلنسر

بهترین سایت های فریلنسر

برای این که به صورت مستقل به اهداف خود برسید راه های زیادی وجود دارد، اما به عنوان یک فریلنسر برای کسب درآمد بیشتر، تنها عضو شدن در یک وب سایت فریلنسر معروف کافی نیست. برای این کار باید ویژگی های شخصیتی یک فریلنسر موفق را در خود بهبود بخشیده، یک رزومه خوب از کارهایی که تا کنون انجام داده اید را آماده کرده، و حتی مهارت خود را با به چالش کشیدن آن ها اثبات کنید.

در ادامه، بهترین سایت های فریلنسر که می توانید از آن ها برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان استفاده کنید را معرفی و بررسی خواهیم کرد.

Upwork

سایت فریلنسر خارجی Upwork شاید بزرگ ترین بازار پروژه های آنلاین  در دنیا باشد. شما با هر تخصصی می توانید در این سایت شغلی فریلنسری پیدا کنید. جدا از تکنولوژی های مختلف در این سایت، فریلنسرها می توانند پروژه های کوتاه مدت، بلند مدت و سطح تخصصی پروژه ها را نیز انتخاب نمایند.

Upwork یکی از بهترین سایت های فریلنسر خارجی در سال ۲۰۱۹ است که شما می توانید تنها با کار در منزل در آن کسب درآمد اینترنتی واقعی داشته باشید.

Toptal

سایت فریلنسر Toptal، هدفی منحصر به فرد و جدا از دیگر وب سایت های فریلنسر که در این مقاله معرفی خواهیم کرد دارد. این وب سایت برای فریلنسرهای ماهر و حرفه ای ساخته شده است. به دلیل فرآیند نظارتی که تاپتال برای پذیرش مشتریان دارد، می توانید شاهد پروژه های عالی ومشتریان عالی همچون JPMorgan، و Zendesk، و Airbnb و بسیاری دیگر، با قیمت های رقابتی باشید.

Guru از بهترین سایت های فریلنسر

Guru یکی دیگر از بازارهای جهانی برای پیدا کردن شغل و پروژه های اینترنتی است. این سایت شیوه بسیار آسانی برای استخدام در پیش گرفته است که به همین دلیل مشتریان می توانند به سادگی فریلنسرهای خود را استخدام کنند. از آن جایی که Guru نسبت به دو سایت قبلی کوچک تر است شما در آن جا فریلنسرهای کمتری پیدا می کنید که این رقابت را برای شما آسان تر می کند. جدا از این مسئله، سایت Guru قابلیت Work Room دارد که این اجازه را به فریلسنرها می دهد تا بتوانند کارهایشان را آسان تر مدیریت کنند.

Fiverr

در صورتی که به عنوان کارفرما در سایت Fiverr ثبت نام کنید، می توانید بر اساس ویژگی هایی مانند زمان تحویل، میزان رضایت مشتری، کیفیت کار و … فریلنسرها را با هم مقایسه کنید. این قابلیت به صورت معکوس برای نیروی کار نیز وجود دارد.

ارتباط کارفرما و نیروی کار در این پلتفرم کاملا امن و بدون مشکل خواهد بود. پس بدون این که نگران امنیت مکالمات و فایل هایتان باشید، با کارفرمای خود ارتباط برقرار کنید. به عنوان فریلنسر می توانید از روش های مختلفی برای دریافت درآمدتان مانند حساب پی پال، انواع ویزا کارت مجازی یا فیزیکی، و انواع مستر کارت فیزیکی یا مجازی استفاده نمایید.

سایت دورکاری خارجی

Freelancer

سایت Freelancer برای مشتریان این امکان را فراهم می کند تا پروژه های خود را ارسال و تعدادی از مزایده ها را انتخاب کنند. در حالی که جمعیت آن با بیش از 16 میلیون کاربر، فرصت کاری خوبی برای انجام کار را فراهم می کند. علاوه بر این به شما اجازه می دهد تا کار خود را با دیگر فریلنسرها مقایسه کرده و توانایی خود را اثبات کنید.

Craigslist از بهترین سایت های فریلنسر

با این که بسیاری از افراد Craigslist را به عنوان یک پلتفرم برای خرید و فروش ابزار می دانند، اما در حقیق این وب سایت می تواند مکانی مناسب برای پیدا کردن کار از خانه باشد. می توانید به سادگی پیشنهادهای نزدیک به خود را بررسی کنید، اما نکته ای که باید در مورد این وب سایت در نظر بگیرید این است که آیا خدمات آن در کشور شما در دسترس هست یا نه. این وب سایت برای افراد خارج از ایران کاربرد بیشتری دارد.

99designs

سایت 99designs به شما این امکان را می دهد تا مسابقات طراحی را با توجه به نیازهای خود اجرا کنید و سپس طرح برنده را انتخاب نمائید. این سایت به شما امکان ارزیابی تعداد زیادی از گزینه ها را می دهد، با این مزیت که شما با انواع گزینه های خلاقانه نیز برای کار خود مواجه می شوید.

PeoplePerHour

در این سایت، فریلنسرها می توانند به بازار وسیعی از پروژه های گوناگون از طراحی وب سایت گرفته تا فروش، مارکتینگ و ترجمه متون دسترسی پیدا کنند.

سایت فریلنسری PeoplePerHour از قابلیت های Fiverr نیز استفاده کرده است که در آن جا فریلنسرها می توانند اعلام کنند که در یک ساعت چه کارهایی می توانند انجام دهند تا افرادی که پروژه تعریف می کنند از آن ها استفاده نمایند.

Demand Media از بهترین سایت های فریلنسر

Demand Media یک پلتفرم برای نویسنده ها، فیلم سازان، تهیه کنندگان، عکاسان، و دیگر افراد است. این وب سایت نیز یکی از بهترین سایت ها فریلنسر است که می توانید در آن محتوای منحصر به فرد ایجاد کنید، با مخاطبان خود در ارتباط باشید، و مهارت های خود را نمایش دهید.

Proz

یکی از معتبر ترین سایت های فریلنسر خارجی Proz می باشد. اعضای سایت Proz را مجموعه ای از مترجمان آماتور و حرفه ای تشکیل می دهد که بیش از 850000 عضو دارد.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

نوزده − چهارده =