تعاریف عمومی قانون جذب که شما را شگفت زده خواهند کرد

قانون جذب به قدری محبوب شده است که ترجمه آن به واژه های ساده تر، معنای عمیق آن را از بین خواهد برد.

از این قانون اغلب این طور برداشت شده است که تنها از تخیل استفاده می شود و نیازی به کار سخت نیست. این حرف مانند این است که باور کنید، زمین مسطح است. از این رو باید یک توضیح علمی برای این قانون که به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد، ارائه شود.

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که آیا این قانون وجود دارد؟ قوانین جذب چه هستند و چگونه می توان آنها را در زندگی خود اعمال کرد؟

در مقاله پیشرو تعاریف عمومی قانون جذب ارائه شده است و مقاله به بررسی این موضوع می پردازد که این قانون چطور به معنای این است که رویاهای شما را به واقعیت تبدیل می کند و چگونه می تواند برای رسیدن به موفقیت با اهداف کسب و کار و شخصی به کار رود.

تعاریف عمومی قانون جذب چگونه هستند؟

حتما برایتان پیش آمده است که از خود بپرسید که قانون جذب چیست؟ این قانون بیان می کند که همسان، همسان خودش را جذب می کند. همچنین چیزی که به اطرافیان خود می دهید، به شما بر می گردد. این قانون، قانونی جهانی است که در همه سطوح جسمی، ذهنی و معنوی کار می کند.

همچنین به آن قانون جهانی یا قانون طبیعی نیز گفته می شود. این قانون بیان می کند که مانند جذب نیرو، افکار مثبت چیزهای مثبت را به خود جذب می کنند، در حالی که افکار منفی چیزهای منفی را به سمت خود می کشند.

در این مقاله، تعاریف عمومی قانون جذب از جهات مختلف توضیح داده شده است. این تعاریف شما را شگفت زده خواهند کرد.

تعریف ۱- شما آهنربا هستید

براساس قانون جذب، شما آهنربا هستید. آهنربای مثبت، جذب می کند و آهنربای منفی، دفع می کند. براساس این تعریف همه چیز در اطراف شما به موجب این قانون وجود دارد. این باور به طور ناخودآگاه سال های زیادی است که در بین افراد بسیاری رواج دارد.

این مسئله به این شکل ساده می شود:” هر چیزی به دلیلی اتفاق می افتد.”

بنابراین اکنون دلیل این اتفاق را می دانیم. وجود یک هدف باعث می شود که همه چیز در اطراف شما رشد کند. این اساس همه چیزهایی است که شما دارید یا تجربه خواهید کرد که از همه مهم تر است.

تعریف۲- همسان، همسان را جذب می کند

ما با این واقعیت آشنا هستیم که هر چیزی که در جهان وجود دارد، انرژی هایی با اندازه های مختلف هستند که در آن همسان، همسان خود را جذب می کند.

برای اینکه جهان روند معمول خود را طی کند، ما فرایند را با تنظیم فرکانس های خود تقویت می کنیم. این با انتظارات و خواسته های ما مطابقت دارد. فرکانس های ما به گونه ای ادغام می شوند که ما آن را افکار می نامیم.

همچنین ما تمایل داریم انرژی ارتعاشی را از افرادی که ملاقات می کنیم، بگیریم و از این رو باید اطراف خود را نگاه کنیم و ببینیم آیا آنها مثبت هستند یا خیر.

در این تعریف، قانون جذب به عنوان یک نظریه بسیار ناچیز مطرح شده است. غالبا به دلیل انتظارات نامعقول و نادرست مردم، آنها از این قانون جهانی فاصله می گیرند و قادر به درک قدرت این قانون نیستند.

اما بر اساس تعاریف عمومی قانون جذب واقعیتی که همه باید به آن واقف شوند این است که قانون جذب در همه جا وجود دارد و اگر نگاه کنیم، متوجه آن می شویم. وجود آن مانند وجود هوا و قانون جاذبه زمین ضروری است.

باید به خاطر داشت که تجلی زمان می برد و این آزمایشی است که نباید هرگز از آن دست بردارید.

تعریف ۳- همه چیز در ارتعاش مداوم است

این مسئله ما را به این واقعیت می رساند که همه چیز، انرژی است. هر چیزی که انرژی داشته باشد، ارتعاشات نهفته دارد. می توان این واقعیت را گسترش داد که درون هر انسانی نیز ارتعاشاتی وجود دارد.

این نیروها واسطه ای هستند که منجر به این می شود که با هر آنچه که ذهن بخواهد ارتباط برقرار کرده یا آن را درک کنید. همچنین می توان هر چیزی را که انرژی خود را با آن هم تراز می کنید، رها کنید.

اگر چنین است، چگونه نمی توانیم با این حقیقت کنار بیاییم که می توانیم با قدرت ارتعاشات خود اتفاقاتی را رقم بزنیم؟

تعریف ۴- اتصال ارتعاشات

وقتی این توانایی نهفته در شناخت ارتعاشات اطرافمان را آزاد کنید، قانون جذب نمایان می شود. انرژی خود را با انرژی های پیرامون هم تراز کنید.

نقاط را با ایمان به احتمال وقوع رخدادی که همیشه می خواستید از آن لذت ببرید، به هم متصل کنید. در اینجاست که حلقه ای از انرژی های مشابه را ایجاد می کنید که از طریق ارتعاشات متصل می شوند و منجر به تحقق آن می شوند.

اگر این موضوع شما را شگفت زده نمی کند، پس نمی دانم چه چیزی شما را شگفت زده خواهد کرد؟

تعریف ۵- تعریف نهایی

همانطور که جری و استر هیکس توضیح داده اند، قانون جذب می گوید که آنچه شبیه خودتان است، ترسیم می شود. در واقع می توان گفت ضرب المثل کبوتر با کبوتر، باز با باز نیز در مورد این قانون سخن می گوید.

به خاطر نسبیت، توضیح بهتری از قانون جذب برای این موضوع وجود ندارد. با مثال های بارز و زیبا نمی توان آن را ساده تر و قابل ارائه تر کرد. اکنون نیاز است که تعریف دقیق تر و عمیق تری مطرح شود.

جنبش افکار جدید که از قرن ۱۹ گسترش یافته است، بر این امر اعتقاد دارد که هوش بی نهایت یا خدا در همه جا وجود دارد و بیماری از ذهن نشات می گیرد. همچنین بهبودی بخشی از تفکر درست است.

به طور کلی طرفداران این الگوی ذهنی تکنیک های بازآفرینی شناختی را با عبارات تاکیدی و تجسم سازی خلاق ترکیب می کنند که افکار محدود کننده یا خود مخرب (منفی) را با تفکرات توانمند تر و سازگارتر (مثبت) جایگزین کنند.

یک مولفه کلیدی فلسفه این است که برای تغییر الگوهای تفکر منفی، فرد باید حس کند که تغییرات مورد نظر قبلا اتفاق افتاده است. این کار را از طریق تجسم خلاق انجام می دهد.

بر طبق تعاریف عمومی قانون جذب، اعتقاد بر این است که ادغام افکار مثبت با احساسات مثبت به فرد اجازه می دهد که تجربیات و فرصت های مثبتی را با دست یابی به قانون انرژی جذب کند.

کلام آخر

قانون جذب در عمیق ترین شکل خود، حضور حق تعالی است که کوه ها را به حرکت در می آورد و خواسته های ما ابتدایی ترین و در عین حال مهمترین اهداف قدرت او هستند.

توصیف عظمت خداوند متعال در کلمات دست کم گرفتن او خواهد بود و این را به خوانندگان عزیز می سپاریم که این نظریه عالی را با استفاده آن در تمام تلاش های آینده خود تحلیل کنند.

درک این قانون مسئله بزرگی است که به شما کمک می کند، خودتان، افکار و احساساتتان و آنچه را که شما را خوشحال می کند، بهتر درک کنید. همچنین به شما دانش لازم برای ایجاد فرصت های بیشتر جهت خوشبختی در زندگی را می دهد.

برای این منظور، در این مقاله تعاریف عمومی قانون جذب ارائه شده است.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

3 + سیزده =