راز افزایش فروش و کسب درآمد اینترنتی

راز افزایش فروش و کسب درآمد اینترنتی

موفقیت در هر کسب و کاری اعم از سنتی و اینترنتی راز و رمزهای خاص خود را دارد شناخت و تحلیل راز افزایش فروش و کسب درآمد اینترنتی می تواند موجب آگاهی بخشی و پیشرفت در کار شود . در این مقاله تلاش کردیم تا اسرار و راز افزایش فروش و کسب درآمد اینترنتی را از زبان بزرگترین مدیران فروش دنیا و برترین بازاریابان اینترنتی جهان گردآوری کنیم .

هدف از ارائه راز افزایش فروش و کسب درآمد اینترنتی ، شناخت شیوه های نوین بازاریابی اینترنتی، افزایش سود و کسب درآمد، تغییر و تحول در فروش سنتی و حرکت به سمت فروش مشتری محور نوین، جلب رضایت مشتری و به ویژه شناخت بازار هدف می باشد.

درآمد از طریق سایت فریلنس پارس

(www.freelancepars.com)

فریلنس پارس ، یک سایت فریلنسینگ و دورکاری برای سفارش و انجام پروژه های اینترنتی در ایران است. انواع پروژه ها و نیازهای کاری و شغلی در زمینه های سفارش تایپ، تولید محتوا، ترجمه زبان های مختلف، طراحی گرافیک، عکاسی، ادیت عکس و فیلم، برنامه نویسی، طراحی سایت، دستیار مجازی، آهنگسازی و ویرایش صوت، معماری، نقشه کشی، مدلسازی و… در این سایت قابل تعریف و اجراست.کارفرمایان، نیازها یا پروژه های خود را در این سایت به صورت رایگان مطرح کرده و متخصصان یا فریلنسرهای سایت، با ارائه پیشنهاد همکاری، پروژه‌ها را انجام داده و تحویل می‌دهند. کارفرما، پس از ثبت پروژه و توافق نهایی با فریلنسر بر سر هزینه و روش انجام کار، هزینه پروژه را واریز کرده و سایت، مبلغ را نزد خود نگه می‌دارد. پس از انجام کار و تحویل به کارفرما، تایید و رضایت او، مبلغ برای فریلنسر آزاد می‌شود. با این قابلیت که در اصطلاح “پرداخت امن” نامیده می‌شود، هم کارفرما از انجام پروژه خود اطمینان دارد و هم فریلنسر از واریزی مبلغ توسط کارفرما.

مراحل ثبت نام و عضویت در سایت فریلنس پارس

1-در سایت به عنوان فریلنسر ثبت نام کنید و ایمیل و شماره موبایل خود را تایید کنید.

www.freelancepars.com

2- سپس پروفایل خود را کامل کنید و مهارت‌ها، سابقه تحصیلی، شغلی و… را بنویسید.

3- اگر نمونه کارهای مناسبی دارید، در سایت آپلود کنید.

4- وارد قسمت پروژه های سایت شده، پروژه های مد نظر و مرتبط با مهارت ها و توانایی های خود را پیدا کنید و آن‌هایی که از نظر زمانی و هزینه، مایل به انجام آن‌ها هستید را ثبت پیشنهاد زده و مبلغ پیشنهادی، زمان و توضیحات لازم را برای کارفرما بنویسید.

فهرست راز افزایش فروش و کسب درآمد اینترنتی

۱- برجسته و متمایز کردن محصول

یک شیوه و راز افزایش فروش و کسب درآمد اینترنتی این است که محصول خود را متمایز و خاص کنید. چرا یک مشتری باید از شما خرید کند نه از رقیبان‌تان؟ باید حداقل ۳ دلیل برای خرید به مشتری بدهید. مردم دوست ندارند برای امتحان کردن چیزی جدید از محدوده‌ی امن خود خارج شوند. پس به آنها سه دلیل خوب بدهید تا محصول شما را امتحان کنند. برای مثال محصول یا سرویس شما باید سریع‌تر کار کند، ارزان‌تر باشد و قطعه‌های باکیفیت‌تری داشته باشد.⁣

تمایز در ارائه محصولاتو جلب رضایت مشتری موجب افزایشکسب درآمد و هم تبلیغ و برند شدن شما در کسب و کار می شود.

⁣۲- تمرکز روی فروش دوم

راز افزایش فروش و کسب درآمد اینترنتی توجه به فروش دوم است اگر مشتری فقط یک محصول بخرد و دیگر برای خریدهای دوم و سوم برنگشت در واقع کسب درآمد شما موفقیت آمیز نبوده است لذا تمرکز بر روی فروش دوم اهمیت دارد. ⁣هر کاری که انجام می‌دهید، باید با هدف رسیدن به خرید دوم باشد. از خودتان بپرسید آیا کاری که می‌کنید تجربه‌‌ رضایت‌بخشی برای مشتری خواهد بود و او را برای خرید دوباره یا توصیه‌ی محصولات شما به دیگران ترغیب خواهد کرد.

بازگشت مشتری به مغازه یا سایت شما یعنی از خرید اول رضایت داشته و کار شما در کسب درآمد موفقیت آمیز بوده است. عده ای با بررسی تعداد فروش های بعد از فروش اول، میزان رضایت مشتری را اندازه گیری می کنند.

۳- یادگیری ⁣گوش کردن در کسب درآمد

فقط نباید حرف زد بلکه گوش دادن هم یک هنر در کسب درآمد می باشد. ⁣فروشندگانی که در طی ارائه‌ محصول فقط خودشان صحبت می‌کنند، نه تنها مشتری را خسته می‌کنند بلکه غالبا فرصت فروش را نیز از دست می‌دهند. باید حداقل ۵۰ درصد از زمان ارائه‌ی محصول را به مشتری گوش بدهید. شما می‌توانید با یادداشت‌برداری از حرف‌های مشتری خود، دقت کردن به زبان بدن او، سریع نتیجه‌گیری نکردن و تمرکز بر گفته‌هایش مهارت خود را در گوش دادن بهبود بدهید.

نظرات و دیدگاههای مشتری را در بخش نظرات سایت بخوانید و تلاش کنید تا در دستور کار کسب درآمدتان لحاظ کنید هر نظری می تواند پنجره ای به سوی شناخت مشتری و جلب رضایتش باشد.

۴- هدف گذاری کالا برای مخاطبان خاص

یک راز افزایش فروش و کسب درآمد اینترنتی این است که ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣اجناس خود را برای مخاطبان خاص هدف‌گذاری کنید. این باید یک برنامه و استراتژی در کسب درآمد از اینترنت و یا هر جای دیگر باشد. درک و برطرف کردن نیازهای همه‌ مشتریان تقریبا غیرممکن است. نشان بدهید که در کارتان متخصص هستید. زمانی که اجناس را برای مخاطب خاصی هدف‌گذاری و بهینه کنید، برتری‌هایی در فروش کسب خواهید کرد و برای مشتری باورپذیرتر خواهید بود. مثلا به‌جای فقط یک سرویس حسابداری، یک سرویس حسابداری ویژه‌ شرکت‌های تبلیغاتی ارائه کنید.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

ده + ده =