راههای کسب درآمد اینترنتی ساده و پول ساز

راههای کسب درآمد اینترنتی ساده و پول ساز

درآمد از طریق سایت  فریلنس پارس

(www.freelancepars.com)

فریلنس پارس ، یک سایت فریلنسینگ و دورکاری برای سفارش و انجام پروژه های اینترنتی در ایران است. انواع پروژه ها و نیازهای کاری و شغلی در زمینه های سفارش تایپ، تولید محتوا، ترجمه زبان های مختلف، طراحی گرافیک، عکاسی، ادیت عکس و فیلم، برنامه نویسی، طراحی سایت، دستیار مجازی، آهنگسازی و ویرایش صوت، معماری، نقشه کشی، مدلسازی و… در این سایت قابل تعریف و اجراست.کارفرمایان، نیازها یا پروژه های خود را در این سایت به صورت رایگان مطرح کرده و متخصصان یا فریلنسرهای سایت، با ارائه پیشنهاد همکاری، پروژه‌ها را انجام داده و تحویل می‌دهند. کارفرما، پس از ثبت پروژه و توافق نهایی با فریلنسر بر سر هزینه و روش انجام کار، هزینه پروژه را واریز کرده و سایت، مبلغ را نزد خود نگه می‌دارد. پس از انجام کار و تحویل به کارفرما، تایید و رضایت او، مبلغ برای فریلنسر آزاد می‌شود. با این قابلیت که در اصطلاح “پرداخت امن” نامیده می‌شود، هم کارفرما از انجام پروژه خود اطمینان دارد و هم فریلنسر از واریزی مبلغ توسط کارفرما.

مراحل ثبت نام و عضویت در سایت فریلنس پارس

1-در سایت به عنوان فریلنسر ثبت نام کنید و ایمیل و شماره موبایل خود را تایید کنید.

www.freelancepars.com

2- سپس پروفایل خود را کامل کنید و مهارت‌ها، سابقه تحصیلی، شغلی و… را بنویسید.

3- اگر نمونه کارهای مناسبی دارید، در سایت آپلود کنید.

4- وارد قسمت پروژه های سایت شده، پروژه های مد نظر و مرتبط با مهارت ها و توانایی های خود را پیدا کنید و آن‌هایی که از نظر زمانی و هزینه، مایل به انجام آن‌ها هستید را ثبت پیشنهاد زده و مبلغ پیشنهادی، زمان و توضیحات لازم را برای کارفرما بنویسید.

اولین قدم راههای کسب درآمد اینترنتی ساده و پول ساز داشتن ایده خوب و مناسب است با ارائه یک ایده پولساز به راحتی می توان از اینترنت کسب درآمد داشت. قبل از پرداختن به راههای کسب درآمد اینترنتی ساده و پول ساز باید اشاره کنم که هر فردی دارای ایده خوب و مناسب می تواند باشد ولی صرف داشتن ایده برای کسب درآمد از اینترنت کافی نیست چون ایده ای پول ساز می شود که صاحب آن با مطالعه و بررسی همه جوانب ، اقدام به عملی شدن کند.

در طرف دیگر هم علاقمندان به راه اندازی کسب درآمد از اینترنت و یا عاشقان کسب و کار اینترنتی هم کم نبودند ولی این افراد علاقمند چون ایده مناسب و درخور کسب درآمد از اینترنت نداشتند هرگز موفق به راه اندازی کسب و کار نشدند.

راههای کسب درآمد اینترنتی ساده و پول ساز توسط افراد

با توضیح مختصری که در بالا آمد،در مراحل و راههای کسب درآمد اینترنتی ساده و پول ساز، افراد را می توان به چند دسته تقسیم کرد:

۱- افرادی که دارای ایده هستند ولی نتوانستند به دلایلی ایده خود را عملی کنند لذا کسب درآمدشان میسر نشد.

۲- افرادی که علاقمند به راه اندازی کسب درآمد از اینترنت هستند ولی ایده مناسب برای کسب و کار ندارند لذا موفق به راه اندازی کسب درآمد نشدند.

۳- افرادی هستند که از ایده هایی که در قبل بوده استفاده کرده و به راه اندازی کسب و کار اینترنتی اقدام کردند . برخی از این افراد ممکن است در کسب و کارشان هم موفق بودند.

۴- افرادی هستند که خود دارای خوب فکر و ایده جدید و بکر بوده و اقدام به راه اندازی کسب درآمد از اینترنت کردند و اتفاقا یکی از بهترین راههای کسب درآمد اینترنتی ساده و پول ساز همین افراد انتخاب کردند. هم ایده خوب و تازه داشتند و هم تولید سرمایه و کسب ثروت کردند.

معرفی راههای کسب درآمد اینترنتی ساده و پول ساز

۱- کسب درآمد اینترنتی با پیک موتوری یاب آنلاین

این ایده جزو راههای کسب درآمد اینترنتی ساده و پول ساز می باشد و در کسب درآمد از اینترنت تاثیر گذار خواهد بود. در این ایده باید اپلیکیشن موبایلی تحت عنوان پیک موتوری آنلاین راه اندازی کنید. از طریق برنامه تمام افرادی که صاحب موتور سیکلت هستند می توانند در برنامه شما عضو شوند و اطلاعات خود را ثبت کنند. افرادی هم که نیازمند پیک موتوری هستند می توانند وارد برنامه شما شوند و پیک های موتوری آنلاینی که در اطراف خود می بینند را انتخاب کنند و بسته خود را برای رساندن به مقصد به آن ها تحویل دهند.

حال سوال مهم درباره امنیت سفارش و محموله است. ممکن است بعضی وقت ها افراد بسته های ارزشمندی را به پیک های موتوری برای رساندن به مقصد تحویل دهند اگر این وسط مشکلی پیش بیاید کی پاسخ گو است؟ مسلما شما. برای رفع این مشکل شما باید سفته یا هر مدرک ارزشمند دیگری را از پیک های موتوری خود دریافت کنید. در برنامه خود باید امکان نظر دهی به پیک های موتوری را هم فراهم کنید. روی این ایده باید بیشتر فکر کنید. روش های درآمد زایی از آن را بررسی کنید و ببینید این ایده برای عملی شدن نیازمند به چه موارد دیگری است.

۲- راه اندازی کسب درآمد اینترنتی با قالیشویی آنلاین

یکی از راههای کسب درآمد اینترنتی ساده و پول ساز ایده قالیشویی آنلاین است. حتما با سایت زودفود آشنایی دارید. این سایت در زمینه سفارش و تحویل غذای آنلاین فعالیت می کند. توسط این سایت می توانید به نزدیکترین رستوران محل زندگی خود سفارش غذا بدید و در کمترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید. توی این ایده شما باید همانند سایت زود فود با تمام قالیشویی های سطح شهر قرار داد ببندید و تمام آن ها را در سایت خود درج کنید. کاربران با استفاده از سایت شما می توانند نزدیکترین قالیشویی محل زندگی خود را پیدا کنند و درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنند. به عنوان مثال قالیشویی که درخواست خود را برای آن فرستادید به منزل شما می آید و فرش های شما را برای شست و شو می برد و بعد از مدتی به شما تحویل می دهد.

این روش روش های کسب درآمد مختلفی دارد یکی از روش های درآمد زایی از این سایت گرفتن مبالغی در قبال ثبت هر قالیشویی در سایت شماست. روش دیگر این است که بابت ثبت هر سفارش در سایت شما کارمزدی برای آن از قالیشویی مورد نظر دریافت کنید.

۳- کسب درآمد از اینترنت با معرفی استارت آپ ها

معرفی استارت آپ ها هم یکی از راههای کسب درآمد اینترنتی ساده و پول ساز می باشد. وب سایتی راه اندازی کنید و استارتاپ های جدید را معرفی کنید. تولید محتوای منظم و جذاب در مورد کار آفرینی از الزامات سایت شما است. شما از طریق انتشار محتوا در مورد کسب و کار، بازاریابی، آموزش های مربوط به استارتاپ ها و … می توانید افراد زیادی را با سایت خود آشنا کنید. بعد از معروف شدن سایت خود می توانید مبالغ هایی را بابت ثبت هر استارت آپ و معرفی آن در سایت خود دریافت کنید. شما می توانید برای تبلیغات و معرفی استارت آپ ها در شبکه های اجتماعی خود هم مبالغ جداگانه ای دریافت کنید.

 توصیه پایانی راههای کسب درآمد اینترنتی ساده و پول ساز

ایده های کسب درآمد از اینترنت و همچنین راههای کسب درآمد اینترنتی ساده و پول ساز بسیار متنوع و گسترده هستند مجموعه چند ایده که در اینجا معرفی شد به شرط تحقیق و مطالعه درست می توانید در شهر و استان خود و یا ایده آخری یعنی معرفی استارت آپ را در کل کشور و جهان عملی کنید. شرط موفقیت یک ایده ، درستی عمل کردن به آن می باشد و گرنه صرف ایده خوب برای کسب درآمد نمی تواند موفقیت داشته باشد.( ایده های کسب درآمد موفق از شبکه های اجتماعی)

چنانچه ایده خوب و مناسبی برای کسب درآمد از اینترنت دارید با ما در میان بگذارید منتظر نظرات خوبتان هستیم تا به نام خودتان در سایت پول یابی منتشر کنیم.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

یازده + 7 =