رتبه اول گوگل را با این 6 نکته بدست بیاورید

رتبه اول گوگل برای افرادی که سایت شان را می سازند یک رویا است. بعد از راه اندازی و ساخت سایت برای این که بتوانید درآمد تان را افزایش دهید و بتوانید افراد و کاربران زیادی را جذب کسب و کارتان کنید باید در کلمات کلیدی مدنظرتان به رتبه اول گوگل یا رتبه یک گوگل برسید.

اما رسیدن به صفحه اول گوگل بخصوص  رتبه اول گوگل کار بسیار سخت و دشواری است! و ممکن است ماه ها و یا حتی تا چندین سال طول بکشد که شما در کلمات کلیدی مدنظرتان به رتبه اول گوگل و نتایج اول گوگل برسید. در این مقاله با توجه به سوال بسیاری از دوستان که می پرسیدند چگونه رتبه اول گوگل را کسب کنیم و به نتایج اول گوگل برسیم تصمیم گرفتم یک مقاله کامل و جامع برای این افراد بنویسم که با رعایت کردن این نکات در بسیاری از کلمات کلیدی سایت تان می توانید به رتبه اول گوگل و یا رتبه های اول گوگل برسید.

رسیدن به نتایج اول گوگل همانطور که گفتیم اصلا کار راحتی نیست و نیاز به تلاش و پشتکار زیادی دارد. من از شما میخواهم تمام نکات گفته شده در این مقاله را جدی بگیرید و برای رسیدن به رتبه اول گوگل سخت تلاش کنید. اگر مرحله به مرحله همراه من باشید به شما یاد خواهم داد که چطور میتوانید به رتبه اول گوگل برسید .

البته کسب رتبه اول گوگل کار راحتی نیست و نیاز به تلاش بسیار زیادی دارد. اگر شما بتوانید خیلی هوشمندانه طبق مراحلی که در ادامه به شما آموزش خواهیم داد عمل کنید و این روند را در سایت تان ادامه دهید خیلی راحت می توانید در کلمات کلیدی مدنظرتان به نتایج اول گوگل برسید.

از شما میخواهم که طبق تمام مطالب گفته شده در این مقاله عمل کنید و هر نکته ای را که به شما آموزش دادیم رعایت کنید. ممکن است یک سری نکات بسیار ساده و راحت باشد . اما برای رسیدن به نتایج اول گوگل باید تمام نکات را عملی کنید .

برای اینکه به رتبه اول گوگل برسید باید برای سایتتان برنامه ریزی کنید. منظور از برنامه ریزی همان برنامه ریزی برای تولید محتوا، بررسی رقبا، ساخت بک لینک و تحلیل سایت خودتان است. در مقالات زیادی در مورد سئو و بهینه سازی سایت توضیح دادم. اما برای اینکه بتوانید به نتایج اول گوگل برسید باید تمام نکات سئو را به صورت کاملا حرفه ای یاد بگیرید و روی سایتتان پیاده سازی کنید. از شما می‌خواهم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا شما را با نکات کلیدی برای رسیدن به رتبه یک گوگل  در کلمات کلیدی مدنظرتان آشنا کنم.

چرا رتبه اول گوگل ؟

خیلی از دوستان از من این سوال را می پرسند که چرا باید به فکر رسیدن به رتبه اول گوگل باشیم؟ اگر شما یک سایت راه اندازی کنید و ترافیک نداشته باشید هرگز نمی توانید محصولات و خدماتتان را در اینترنت بفروشید. وقتی نتوانید ورودی بگیرید و ترافیک سایتتان را افزایش دهید هر چقدر هم که روی سایتتان بازاریابی کنید نمی توانید فروش سایت تان را بیش از حد بالا ببرید. پس به این نکته توجه کنید که رسیدن به رتبه اول گوگل باید یکی از اهداف شما باشد. شما باید در کلمات کلیدی مدنظرتان به نتایج اول گوگل برسید. رسیدن به رتبه یک گوگل بسیار مهم است زیرا :

۱. وقتی شما به نتایج اول گوگل می رسید و کاربران وارد سایت شما می شوند باعث ایجاد یک حس اطمینان و رضایت در کاربران میشود. همین موضوع باعث می شود که راحت تر به شما اعتماد کنند و از محصولات و خدمات تان استفاده کنند. پس رسیدن به رتبه یک گوگل در کلمات کلیدی مدنظرتان باعث افزایش اعتماد کاربران تان نسبت به کسب و کار و سایت تان می شود.

۲. هدف شما از راه اندازی سایتتان این است که بتوانید محصولات و خدمات تان را در اینترنت بفروشید. برای این که بتوانید کاری کنید که مخاطبان و کاربران زیادی شما را بشناسند باید سایت در نتایج اولیه گوگل دیده شود.

۳. اگر سایت تان را سئو کنید دیگر نیازی به هزینه های اضافی مثل تبلیغات گوگل و تبلیغات بنری برای جذب ترافیک ندارید. شما با استفاده از بهینه سازی سایتتان و رسیدن به نتایج اول گوگل ترافیک نامحدود زیادی را جذب سایتتان کنید و با پیاده سازی مباحث بازاریابی اینترنتی بر روی آنها آن ها را به مشتری تبدیل کنید.

۴. بعد از رسیده به نتایج اول گوگل می توانید مخاطبان هدف تان را خیلی راحت تر جذب کنید. در سئو و بهینه سازی سایت شما راحت می توانید کاری کنید که مخاطبان و کاربرانی که نیاز به محصولات و خدماتتان دارند خودشان شما را پیدا کنند و از محصولات و خدمات تان استفاده کنند.

۵. یکی از روشهای کاملا رایگان در بازاریابی اینترنتی است. با توجه به اینکه یک سری از روش های بازاریابی اینترنتی نیاز به هزینه و سرمایه دارد اما شما با استفاده از سئو می توانید به صورت کاملا رایگان از این روش بازاریابی اینترنتی استفاده کنید.

چطور رتبه اول گوگل را کسب کنیم؟

مهمترین نکته برای رسیدن به نتایج اول گوگل بخصوص رتبه یک گوگل این است که شما باید نسبت به بقیه سایت ها بهتر باشید. گوگل سایت هایی را به رتبه اول می آورد که نسبت به بقیه سایت ها بهتر دیده شود و کاربران زیادی از این سایت استقبال کنند و یا حتی سایت های زیادی به این سایت لینک داده باشند.

وقتی اعتبارتان به این صورت بالا می‌رود یعنی کاری میکنید که سایت های زیادی به شما لینک بدهند و افراد زیادی وارد سایت تان شوند این کار باعث می‌شود که گوگل سایت شما را به نتیجه اول بیاورد.

پس برای اینکه بتوانید سایتتان را در کلمات کلیدی مدنظرتان به رتبه‌های اول بیاورید باید نسبت به بقیه سایت ها بهتر عمل کنید. محتوای تان کامل تر و جامع تر از رقیبان تان باشد. خیلی هوشمندانه کلمات کلیدی مناسبی انتخاب کنید و هدفتان فقط نباید کار کردن روی کلمات سخت و دشوار باشد.

بک لینک های با کیفیتی برای سایت تان بسازید این کار باعث می شود شما زودتر به رتبه یک گوگل برسید. در کل برای اینکه شما به نتایج و رتبه های اول گوگل برسید باید تمام فاکتورهای مهم سئو را در سایتتان اجرا کنید و نسبت به بقیه سایتا کامل تر و جامع تر باشید.

البته در ادامه به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش خواهیم داد که چطور می‌توانید در کلمات کلیدی مد نظرتان به رتبه اول گوگل برسید.

رسیدن به رتبه اول گوگل کار سختی است!

رسیدن به رتبه اول گوگل قطعاً کار سخت و دشواری است. البته سختی رسیدن به رتبه اول گوگل به این بستگی دارد که چقدر کلمه کلیدی مدنظرتان سخت و دشوار است. یعنی هر چقدر کلمه کلیدی تان سخت تر باشد شما سخت تر به رتبه یک گوگل میرسید .

برای همین است که اصلا توصیه نمی کنیم در همان اوایل راه که سایتتان را راه اندازی کردید به فکر کار کردن روی کلمات کلیدی سخت باشید. البته برای این که شما راحت تر بتوانید روی کلمات کلیدی سایتتان مخصوصاً کلمات کلیدی سخت به نتایج اول گوگل برسید باید استراتژی داشته باشید. یعنی به درستی کلمات کلیدی سایتتان را انتخاب کنید.

اگر اصولی بهترین کلمات کلیدی را انتخاب کنید در طول زمان می توانید حتی روی کلمات کلیدی سخت هم به صفحه اول گوگل برسید. امام بحث صفحه اول گوگل با رتبه اول گوگل بسیار فرق می کند. و ممکن است خیلی سخت تر باشد.

رسیده به رتبه یک گوگل در سئو (مراحل سئو)

برای رسیدن به رتبه اول گوگل شما باید سایتتان را سئو و بهینه سازی کنید. سئو یا SEO به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر بخصوص گوگل است.

وقتی شما سایتتان را سئو می کنید باعث می شود که کاربران و مخاطبان زیادی سایت تان را پیدا کنند و روزانه افراد زیادی از شما استقبال کنند و یا حتی اگر روی اعتمادسازی و یا برندسازی سایتتان کار کرده باشید باعث می شود که بعد از این که مخاطبان تان وارد سایت شده اند محصولات و یا خدماتی که نیاز دارند را از شما تهیه کنند.

برای اینکه به رتبه یک گوگل برسید شما باید تمام مراحل سئو را به صورت کامل روی سایتتان پیاده کنید. البته در ادامه شما را دقیق تر با تکنیک های رسیدن به رتبه یک گوگل آشنا خواهیم کرد اما در این بخش می خواهم به شما مراحل سئو را آموزش بدهم که چه مراحلی را باید پشت سر بگذارید تا سایتتان در کلمات کلیدی مدنظرتان به رتبه های اول گوگل برسد.

کلاً مبحث سئو به سه مرحله تقسیم می شود. مرحله اول انتخاب کلمات کلیدی، مرحله دوم سئو داخلی یا on page seo و مرحله سوم سئو خارجی یا off page seo است.

در مرحله اول شما باید مناسبترین و بهترین کلمات کلیدی سایتتان را انتخاب کنید. منظور از کلمات کلیدی همان عبارات و کلماتی هستند که مخاطبان و کاربران تان در گوگل جستجو میکنند. در این مرحله شما باید خیلی هوشمندانه مناسب ترین و اصلی ترین کلمات کلیدی را برای سایتتان انتخاب کنید. البته در در مبحث انتخاب کلمات کلیدی هوشمند شما را به صورت کامل و جامع با بهترین روش های انتخاب کلمات کلیدی آشنا خواهیم کرد.

در مرحله دوم شما باید مباحث سئو داخلی یا on page seo را روی سایت تان پیاده کنید. منظور از سئو داخلی به مجموعه کارهایی که شما باید داخل سایت تان انجام دهید تا سایتتان برای گوگل و بقیه موتورهای جستجو بهینه سازی شود. مبحث سئو داخلی بسیار مهم است. اگر شما تمام فاکتورهای سئو مثل انتخاب کلمات کلیدی و سئو خارجی را انجام دهید اگر مرحله سئو داخلی را به درستی انجام ندهید هرگز نمی توانید در کلمات کلیدی مورد نظرتان به نتایج اول گوگل برسید. در ادامه بیشتر شما را با مبحث سئو داخلی آشنا خواهیم کرد.

مرحله سوم در سئو، سئو خارجی یا off page seo است. در این مرحله شما باید یک سری کارها در خارج از سایتتان انجام دهید تا زودتر بتوانید به رتبه های اول گوگل برسید باز در این مورد در ادامه به صورت کامل و مفصل با شما صحبت خواهیم کرد.

نکته بسیار مهم در سئو و بهینه سازی سایت این است که شما وقتی بخواهید به رتبه اول گوگل برسید حتما باید تمام مراحل سئو را کامل روی سایتتان پیاده سازی کنید. تمام مراحل سئو به هم وابسته هستند و شما هرگز نمی توانید یکی از مراحل را به درستی انجام ندهید و به رتبه های اول گوگل برسید. در ادامه شما را می‌خواهیم با نکات کاربردی برای رسیدن به رتبه یک گوگل آشنا کنیم.

6 نکته مهم برای کسب رتبه اول گوگل

رسیدم به اصلی ترین و کاربردی ترین بخش این مقاله و می خواهم شما را با نکات بسیار مهم و کلیدی برای رسیدن به رتبه اول گوگل آشنا کنم. فقط قبل از اینکه وارد مبحث کلی شویم ، می خواهم به شما بگویم که من مناسب این هستم که به شما آموزش بدهم چطور به نتایج اول گوگل برسید زیرا وب سایت های زیادی را در کلمات کلیدی زیادی به نتایج اول گوگل رساندم و تجربیاتی که کسب کردم تصمیم گرفتم این مقاله را برای شما دوستان عزیز که میخواهید در کلمات کلیدی مدنظرتان رتبه های اول گوگل مخصوصاً رتبه یک گوگل برسید آموزش بدهم.
فقط از شما میخواهم که تمام این نکات را جدی بگیرید و با پیاده‌سازی این نکات در کلمات کلیدی مدنظرتان به صفحات اول گوگل و حتی رتبه یک گوگل برسید.

با رعایت کردن این نکاتی که در ادامه به شما آموزش خواهد داد توانستیم سایت آکادمی سبز و مدیر افکار را در کلمات کلیدی است بسیار سخت به نتایج و رتبه یک گوگل برسانیم.

پس همراه ما باشید تا شما را با نکات کلیدی برای رسیدن به رتبه اول گوگل آشنا کنیم.

1- انتخاب بهترین کلمات کلیدی

اولین مرحله برای رسیدن به رتبه اول گوگل انتخاب هوشمندانه کلمات کلیدی است. شما باید خیلی هوشمندانه ، دقیقترین و بهترین کلمات کلیدی را برای سایتتان انتخاب کنید. کلمات کلیدی همان عبارات و کلماتی هستند که مخاطبان و کاربران تان برای رفع مسائل و مشکلاتشان در گوگل جستجو می کنند.

شما در مرحله اول باید کامل بررسی کنید و ببینید که مخاطبان و کاربران دقیقاً چه مشکلات و چه مسائلی دارند و با توجه به نیاز آنها بهترین و اصلی ترین کلمات کلیدی را برای سایت تان انتخاب کنید. یکی از اشتباهات رایج بسیاری از افراد این است که در همان اوایل راه که سایتشان را راه اندازی می‌کنند به سراغ کلمات کلیدی اصلی سایت شان می روند.

اگر شما هم جزو این دسته افراد هستید که در همان ابتدای راه سایت تان را راه اندازی کردید به سراغ کلمات کلیدی اصلی سایتتان می‌روید و می‌خواهید سایتتان را روی چنین کلماتی به رتبه های اول گوگل برسانید باید بگم که سخت در اشتباهید و خیلی سخت است که در همان اوایل راه بتوانید با کلمات کلیدی اصلی‌تان به صفحه اول گوگل برسید.

برای انتخاب بهترین کلمات کلیدی باید کامل بررسی کنید و ببینید که دقیقاً مخاطبان و کاربران تان چه مشکلاتی دارند. راه و روش های زیادی برای انتخاب کلمات کلیدی وجود دارد می توانید از یک سری ابزار ها مثل google keyword planner، kwfinder، keywordtool.io و … استفاده کنید.

البته بهترین راه برای انتخاب کلمات کلیدی استفاده از از خود گوگل است. برای اینکه بهترین کلمات کلیدی را انتخاب کنید کلمه کلیدی اصلی سایتتان را در گوگل جستجو کنید و در انتهای صفحه گوگل به شما یک سری کلمات کلیدی پیشنهاد می‌کند. کلماتی که گوگل به شما پیشنهاد می کند می تواند جزو بهترین کلمات کلیدی برای سایت تان باشد.دقیقاً مشابه تصویر زیر، در ادامه میخواهم از طریق گوگل بهترین کلمات کلیدی مربوط به کلمه ” کسب درآمد ” را پیدا کنم.
00

برای این که بتوانید روی کلمات کلیدی سخت و یا خیلی سخت بگیرید باید در ابتدا روی کلمات متوسط رتبه گرفته باشید، برای اینکه روی کلمات متوسط رتبه بگیرید باید روی کلمات راحت و خیلی راحت رتبه گرفته باشید. یکی از بهترین استراتژی ها برای این که بتوانید به رتبه اول گوگل برسید این است که خیلی هوشمندانه کلمات کلیدی را برای سایت تان انتخاب کنید و سعی کنید در اوایل راه که سایتتان را راه اندازی می کنید روی کلمات راحت تر بگیرید و بعد از آن که رتبه گرفتید روی کلمات متوسط کارتان را شروع کنید و روی کلمات که رتبه گرفتید به سراغ کلمات کلیدی اصلی و کلمات کلیدی سخت بروید. اگر این استراتژی را پیاده کنید خیلی دقیق می توانید به نتایج اول گوگل برسید.

2- رعایت کامل اصول سئو داخلی

بعد از این که بهترین کلمات کلیدی را برای سایتتان انتخاب کردید نوبت این است که تمام اصول سئو داخلی را در سایتتان و مقالاتی که تولید می کنید رعایت کنید. رعایت کردن اصول سئو داخلی باعث می‌شود که شما راحت‌تر به نتایج اول گوگل برسید. منظور از سئو داخلی مجموعه کارهایی است که باید داخل سایت تان انجام دهید تا سایت دان برای گوگل بهینه سازی شود مثل:

  • تولید محتوا سئو شده ( در ادامه به صورت کامل شما را سئو محتوا آشنا خواهیم کرد)
  • بهینه سازی دسته ها و تگ ها
  • بهینه سازی سرعت سایت
  • بهینه سازی کدهای قالب سایت
  • استفاده از هاست پرسرعت و با کیفیت
  • بهینه سازی تصاویر
  • و….

3- بررسی سایت رقبا در کلمه کلیدی مد نظرتان

بعد از این که اصول سئو داخلی را کامل رعایت کردید. برای اینکه به نتایج اول گوگل و رتبه یک گوگل برسید باید کلمات کلیدی تان را در گوگل جستجو کنید و رقیبانتان را کامل بررسی کنید.

بررسی سئو سایت رقبا یکی از مهم ترین وظایف شما برای رسیدن به رتبه اول گوگل است.برای اینکه سئو سایت رقیبانتان را بررسی کنید طبق مراحل زیر پیش بروید. فقط به این نکته توجه کنید برای اینکه سایت تان را روی هر کلمه کلیدی بخواهید به رتبه یک گوگل بیاورید باید برای هر کلمه کلیدی رقیبانتان را کامل بررسی کنید.

۱. برای بررسی رقبا بهتر است یک فایل اکسل باز کنید. برای رسیدن به رتبه اول گوگل بهتر است سه رقیب اول در نتایج اول گوگل و سه رقیب دوم در صفحه اول گوگل را کامل طبق اصولی که به شما آموزش خواهم داد بررسی کنید و تمام اطلاعات را در فایل اکسل ذخیره کنید.

۲. در اولین مرحله شما باید کلمه کلیدی مد نظرتان را در گوگل جستجو کنید. به عنوان مثال اگر من بخواهم روی کلمه ” کسب درآمد اینترنتی” سایت مرا به رتبه های اول گوگل بیاورم باید در ابتدا این کلمه را در گوگل جستجو کنم.

۳. سایت هایی که در سه رتبه اول صفحه اول گوگل و سه رتبه اول صفحه دوم گوگل است را باز کنید.

۴. اولین مرحله برای بررسی رقبا این است که ببینید آیا رقیبتان یک سایت تخصصی دارد یا یک سایت عمومی دارند ؟!. منظور از سایت تخصصی سایت هایی هستند که در یک حوزه خاصی فعالیت می کند اما سایت های عمومی سایت هایی هستند که در تمام حوزه فعالیت می‌کنند.به عنوان مثال یک سایتی که فقط گوشی موبایل میفروشد و در این زمینه فعالیت می‌کند یک سایت تخصصی محسوب می شود. اما یک سایتی که مثل دیجی کالا همه نوع محصول می فروشد یک سایت عمومی محسوب می شود. رقابت با سایت های عمومی برای رسیدن به رتبه اول گوگل بسیار راحت است.

۵. محتوای رقیبانتان را کامل بررسی کنید و ببینید که از چند کلمه تشکیل شده است.

۶. محتوای رقیبان را کامل بررسی کنید و ببینید که آیا از تصاویر و ویدیو در محتوا استفاده کرده است یا نه؟!

۷. کامل بررسی کنید و ببینید که آیا اصول لینک سازی داخلی را رعایت کرده است یا نه؟

۸. کامل بررسی کنید ببینید که آیا به منابع معتبر در محتوا و مقاله لینک داده است یا نه؟( منظورم لینک خارجی به منابع معتبر است است که باعث افزایش اعتبار سایت تان میشود)

۹. کامل بررسی کنید و ببینید که در مقاله آیا به درستی از تگ های h2 و h3 استفاده کرده است یا نه؟

10. بعد از اینکه کامل محتوا رقیبانتان و بررسی کردید باید یک محتوای کامل تر و جامع تر نسبت به رقبای تان بنویسید و تمام اصول داخلی را در محتوای آن رعایت کنید. محتوای که مینویسید باید یک محتوای جامع و آسمان خراش باشد. در مورد محتوای آسمان خراش در ادامه کامل آموزش دادیم.

۱۱. بعد از این که محتوای کامل بررسی کردید و متوجه شدید که باید چه مطلبی بنویسید تا نسبت به رقیبانتان کامل تر باشید باید بک لینک رقیبانتان را کامل بررسی کنید.

منظور از بک لینک این است که وقتی لینک سایتتان را در یک وبسایت دیگر قرار می دهید و به مقاله سایت دانلود می دهید یک بک لینک برای شما حساب میشود. البته در مورد ساخت بک لینک در ادامه به صورت کامل و جامع توضیح داد. ولی باید بک لینک سایت رقیبانتان را کامل بررسی کنید. برای بررسی بک لینک سایت رقیبانتان می توانید از سایت های مثل moz و ahrefs استفاده کنید. اگر به دنبال منبع کاملا  عملی برای ساخت بک لینک هستید حتما مقاله زیر را کامل مطالعه کنید.

آیا رتبه اول گوگل تضمینی است؟

خیلی از دوستان از من می‌پرسند که بسیاری از سایت ها هستند که ادعا می کنند سایتتان را می توانند به رتبه اول گوگل برسانند و فکر می کنند که رسیدن به رتبه یک گوگل تضمینی است. در صورتی که اصلا اینطور نیست!

برای رسیدن به رتبه اول گوگل هیچ تضمینی وجود ندارد و شما باید به بهترین شکل ممکن کل تلاشتان را کنید تا در کلمات کلیدی مدنظرتان به رتبه اول گوگل برسید.

رسیدن به رتبه اول گوگل ممکن است چندین ماه و یا حتی در کلمات خیلی سخت چندین سال زمانبر باشد اما اگر اصولی کار کنید مطمئن باشید میتوانید در چنین جایگاهی سایتتان را بالا بیاورید.

هزینه رسیدن به رتبه اول گوگل چقدر است؟

هزینه رسیدن به رتبه اول گوگل بستگی به شما دارد که چقدر اصول سئو و بهینه سازی سایت را بلد هستید. به عنوان مثال اگر مبحث لینک بیلدینگ را کامل یاد بگیرید و بتوانید با ساخت بک لینک های با کیفیت بک لینک های قدرتمند برای سایتتان بسازید نیازی به هزینه های اضافی مثل خرید بک لینک و یا خرید رپورتاژ آگهی ندارید.

اگر اصول سئو محتوا و تولید محتوای حرفه‌ای و با کیفیت را را کامل یاد بگیرید بدون اینکه نیازی به هزینه های اضافی جهت سئو سایت داشته باشید خودتان می توانید در بیشتر کلمات کلیدی رتبه های اول گوگل برسید. به شما توصیه می کنم حتماً مبحث سئو و بهینه سازی سایت را کامل یاد بگیرید سعی کنید به یک سئوکار حرفه ای تبدیل شوید تا در هزینه های شما صرفه جویی شود.

جمع بندی

رسیدن به رتبه اول گوگل برای افرادی که سایت شان را راه‌اندازی کرده‌اند و قصد کسب درآمد اینترنتی دارند بسیار مهم است. اگر این مقاله را خوانده باشید تا حالا متوجه شده که چطور می توانید در یک سری از کلمات کلیدی سایتتان به رتبه یک گوگل برسید.

با رسیدن به رتبه یک گوگل شما میتوانید ترافیک سایت تان را چندین و چند برابر کنید وقتی ترافیک سایت و افزایش پیدا کند مخاطبان و کاربران زیادی با شما آشنا خواهند شد و خیلی ساده می توانید کاری کنید که مخاطبان هدف تان شما را پیدا کنند.

مهم ترین فاکتور برای رسیدن به رتبه اول گوگل این است که شما یک محتوای با کیفیت و بسیار حرفه‌ای برای کلمه کلیدی مدنظرتان تولید کنید. تمام اصولی که در بالا به شما گفتیم را باید در محتوای تان رعایت کنید تا یک محتوای جامع و حرفه‌ای تولید کرده باشید.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

11 + 1 =