سایت رسانا، اولین مرجع نیازمندی‌ های زندگی در امارات

سایت رسانا با هدف برطرف کردن نیازهای مختلف جامعه‌ ی فارسی زبان ساکن امارات و همچنین بیزینس‌ های مرتبط با این کشور راه اندازی شده و فعالیت می‌ کند. سایت رسانا در واقع مانند یک دفترچه‌ ی راهنماست که به افراد برای پیدا کردن اطلاعات لازم در زمینه‌ های مختلف برای کار و زندگی در دبی و سایر بخش‌ های امارات یاری می‌ رساند.
کشور امارات متحده‌ی عربی با توجه به اقتصاد رو به رشد، فرصت‌ های تجاری و سرمایه‌ گذاری، موقعیت استراتژیک با سایر کشورهای فعال در حوزه‌ ی تجارت و همچنین سطح رفاه بالا، همواره یکی از بهترین انتخاب‌ ها برای تحصیل، کار و زندگی بوده است. جمعیت قابل توجهی از ایرانیان و دیگر فارسی زبانان نیز از سال‌های گذشته امارات را به عنوان مقصدی مناسب برای زندگی، شروع بیزینس و یا مراودات کاری انتخاب کرده‌ اند. سایت رسانا با شعار همیشگی « همراه شما در امارات » تلاش می‌ کند نیازمندی‌ های این دسته از افراد را به خوبی شناسایی و برطرف نماید.

سایت رسانا چه خدماتی را ارایه می دهد؟
وبسایت رسانا اهداف متنوع اما یکپارچه و همسویی را دنبال می‌ کند. در وهله‌ ی اول، سایت رسانا بیزینس‌ های فارسی زبان فعال در امارات را به مخاطبان خود معرفی می‌ کند. از این رو می‌توان رسانا را اولین مرجع اطلاعات طبقه‌ بندی شده‌ ی بیزینس‌ های فارسی زبان در امارات دانست.
سایت رسانا مشاغل مختلف را در دسته‌ بندی‌ های مشخص مثل کسب‌ و‌ کارهای خدماتی، فروشگاه‌ ها، مشاورین املاک و غیره به مخاطبین خود معرفی می‌کند و اطلاعات کاملی از این بیزینس‌ ها شامل معرفی کامل خدمات و محصولات، تصاویر، شماره‌های تماس، آدرس و شبکه‌ های اجتماعی را در اختیار کاربران سایت قرار می‌دهد.
به این ترتیب فارسی زبانان ساکن امارات و آن دسته از افرادی که به شیوه‌ های مختلف به دنبال تعامل و برقراری ارتباط با بیزینس‌ های امارات هستند، به این اطلاعات گسترده و جامع دسترسی خواهند داشت. برای مثال اگر شخصی برای رزرو تورهای تفریحی و یا تمدید ویزای امارات به دنبال یک آژانس توریستی در دبی می‌گردد، می‌تواند با چند کلیک ساده در سایت رسانا، به سرعت وارد صفحه‌ی مرتبط با کسب‌ و کارهای گردشگری شود و لیست شرکت‌‌ های فعال در این زمینه را همراه با اطلاعات کامل در اختیار داشته باشد. دسترسی به این اطلاعات امکان مقایسه‌ ی خدمات شرکت‌ های مختلف و برقراری ارتباط سریع با آنان را فراهم می‌ کند. علاوه بر این، نظرات سایر کاربران در مورد خدمات یا محصولات آن کسب‌ و کار، به دیگر کاربران سایت برای انتخاب بهتر کمک می‌ کند.

رسانا؛ یک بازی برد-برد برای مصرف‌ کنندگان و صاحبین مشاغل
چگونه صاحبین مشاغل مختلف فارسی زبان در امارات، از درج اطلاعات کسب و کار خود در کنار دیگر آگهی‌ های سایت رسانا بهره می‌برند؟ چرا از بین راه‌های تبلیغاتی متداول دیگر، از جمله شبکه‌ های اجتماعی مثل اینستاگرام و فیسبوک، پلتفرم رسانا را برای معرفی بیزینس توصیه می‌کنیم؟
سایت رسانا با در نظر گرفتن نیازهای جامعه‌ ی فارسی زبان ساکن امارات طراحی و طبقه‌ بندی شده است. چنین شناختی حاصل سال‌ ها تجربه‌ی زندگی و فعالیت اعضای تیم شرکت رسانا در امارات است. قرار گرفتن اطلاعات کسب‌ و‌ کار صاحبین مشاغل در کنار ده‌ ها شرکت یا فروشگاه فعال و موفق دیگر در پلتفرم رسانا، کمک شایان توجهی به معرفی بیزینس به افراد جدید، جذب مشتریان بیشتر می‌ کند که در نهایت منجر به تحقق هدف نهایی هر کسب‌ و‌ کار یعنی افزایش سطح فروش خواهد شد.
به بیان ساده‌تر، سایت رسانا یک پل ارتباطی میان مصرف‌ کنندگان و صاحبین مشاغل در امارات است. علاوه بر این، نقش یک بیلبورد تبلیغاتی دائمی را برای بیزینس‌ ها بازی می‌ کند؛ بیلبوردی که با هزینه‌ ی مناسب، طولانی‌ تر و ماندگارتر از هر روش تبلیغاتی دیگری در دسترس مخاطبین قرار می‌گیرد.

کاریابی در امارات به کمک سایت رسانا
در کنار مسئله‌ی طبقه‌ بندی اطلاعات بیزنس‌ ها، بخش کاریابی در امارات، از مهم‌ ترین و پرطرفدارترین بخش‌ های سایت رسانا است. صاحبین مشاغل برای استخدام نیروی جدید، آگهی مورد نظر خود را با شرح کامل در سایت رسانا و شبکه‌های اجتماعی آن منتشر می‌ کنند. از سوی دیگر، نیروهای آماده به کار با مشاهده‌ ی این فرصت‌ های استخدام، در جریان اخرین موقعیت‌ های شغلی در بیزینس‌ های فارسی زبان دبی و سایر امارت‌ ها قرار می‌ گیرند.
سایت رسانا برای افراد جویای کار نیز امکان ویژه‌ای را مهیا کرده است. این افراد می‌توانند به صورت کاملا رایگان فرم جویای کار پر کنند. این فرم شامل زمینه‌ ی کاری مورد نظر، توانایی‌ ها، مهارت‌ ها، سوابق کاری و اطلاعات تماس فرد جویای کار است. پس از انتشار روی سایت رسانا، افراد دیگر می‌ توانند این آگهی‌ ها را مشاهده کنند و در صورت نیاز به یک کارمند جدید، برای پیشنهاد کاری و مصاحبه با افراد تماس بگیرند.

اگرچه یافتن شغل مناسب و پیشرفت بیزینس‌ ها را می‌توان از مهم‌ ترین دغدغه‌ ها ایرانیان امارات و سایر فارسی زبانان ساکن این کشور دانست، اما همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، هدف سایت رسانا برطرف کردن نیازمندی‌ های مختلف مخاطبان در ابعاد مختلف است. از این رو سایت رسانا تلاش می‌کند تا آخرین اطلاعات کاربردی نظیر معرفی تفریحات دبی، قوانین و شرایط جدید مرتبط با کار، خرید یا اجاره‌ ی خانه، تحصیل فرزندان و به طور کلی هرآنچه برای زندگی در امارات مفید و حائز اهمیت می‌ باشد را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

اطلاعات تماس وب سایت رسانا
برای بازدید می‌توانید به آدرس سایت رسانا به نشانی  www.resanauae.com  مراجعه نمایید. درج اطلاعات بیزینس و امکان پر کردن فرم جویای کار نیز از طریق سایت رسانا فراهم شده است. همچنین راه‌ های ارتباطی، شبکه‌ های اجتماعی، ایمیل و دیگر اطلاعات لازم در وبسایت قابل مشاهده هستند. شماره تماس رسانا برای ارتباط بیشتر با بخش روابط عمومی شماره‌ ی زیر می‌باشد.
00971551108919

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

نوزده − یک =