سایت های پرداخت آنلاین ایران

سایت های پرداخت آنلاین ایران

درگاه های پرداخت آنلاین ایرانی به دلیل رشد تجارت الکترونیک زیاد شده است و خرید و فروش اینترنی از طریق این درگاه های در دسترس برای کاربران ساده شده است. در واقع رشد زیاد فروشگاههای آنلاین، افزایش خریدهای اینترنتی و توجه به کسب درآمد از اینترنت موجب توجه به سایت های دارای درگاه پرداخت انلاین شده است. یک خوب بزرگ درگاه های آنلاین سادگی و راحتی آنهاست و دردسر درگاه های بانکهای دولتی و خصوصی را ندارد. لذا فروشندگان و هم خریداران برای دردسر کمتر، گرایش بیشتری به این گونه پرداخت دارند.

مزیت سایت های پرداخت آنلاین ایران

علاوه بر سادگی ،راحت بودن و در واقع سهل وصول بودن درگاه های پرداخت آنلاین ایرانی مزیت های دیگری هم دارند. در واقع این درگاه های پرداخت آنلاین بستر مناسب جهت جابه‌جایی پول در شبکه‌ی بانکی را فراهم می کنند. تنها با کارت بانکی و درگاه پرداخت اینترنتی، به سادگی می‌توان اقدام به پرداخت پول و انجام خرید اینترنتی اقدام کرد.
هر کسی می تواند با عضویت در سایت های درگاه پرداخت  و دریافت درگاه پرداخت آنلاین ، کالا و خدمات خود را به صورت آنلاین به مشتریان خود ارائه دهد و هزینه آن را به صورت لحظه ای در حساب خود دریافت کند.
معمولا تمام درگاه پرداخت آنلاین امکان پرداخت با تمامی کارت های بانکی عضو شبکه شتاب را دارا می باشد .

فهرست سایت های پرداخت آنلاین ایران

در اینجا فهرست دو درگاه معروف و معتبر سایت های پرداخت آنلاین ایران رائه می شود:

۱-پی لاین
www.payline.ir

وب سایت خود را با استفاده از سیستم مدیریت محتوای خاصی راه اندازی نموده اید؟ برای وب سایت خود درگاه پرداخت نیاز دارید؟ با استفاده از پلاگین ها و نمونه کدهای موجود، می توانید در کمترین زمان ممکن وب سایت خود را به درگاه پرداخت پی لاین مجهز نموده و تجارت خود را آغاز نمایید!

۲-زرین پال
www.zarinpal.com

پزرین پال ارائه دهنده خدمات پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین یا همان پول الکترونیکی در ایران می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد که از سراسر ایران به صورت آنلاین ، آنی و ایمن پول دریافت یا برای سایر افراد ارسال نمایید و در هر زمان که بخواهید پول یا اعتبار خود را به حساب بانکی خود واریز نمایید.زرین‌پال گذرگاه تراکنش‌های مالی امن است . زرین‌پال اولین ارایه دهنده درگاه پرداخت واسط در ایران است، در واقع یک راهکار ساده، جامع و کار‌آمد برای قراردادن امکان پرداخت در بستر اینترنت و موبایل است. با استفاده از زرین‌پال می توانید چندین درگاه پرداخت را به سادگی به وبسایت خود اضافه کنید، سریع‌تر و آسان‌تر امکانات پرداخت را به کسب و کار خود اضافه کنید و با خیالی آسوده درآمد خود را مدیریت کنید

 

درآمد از طریق سایت  فریلنس پارس

(www.freelancepars.com)

فریلنس پارس ، یک سایت فریلنسینگ و دورکاری برای سفارش و انجام پروژه های اینترنتی در ایران است. انواع پروژه ها و نیازهای کاری و شغلی در زمینه های سفارش تایپ، تولید محتوا، ترجمه زبان های مختلف، طراحی گرافیک، عکاسی، ادیت عکس و فیلم، برنامه نویسی، طراحی سایت، دستیار مجازی، آهنگسازی و ویرایش صوت، معماری، نقشه کشی، مدلسازی و… در این سایت قابل تعریف و اجراست.کارفرمایان، نیازها یا پروژه های خود را در این سایت به صورت رایگان مطرح کرده و متخصصان یا فریلنسرهای سایت، با ارائه پیشنهاد همکاری، پروژه‌ها را انجام داده و تحویل می‌دهند. کارفرما، پس از ثبت پروژه و توافق نهایی با فریلنسر بر سر هزینه و روش انجام کار، هزینه پروژه را واریز کرده و سایت، مبلغ را نزد خود نگه می‌دارد. پس از انجام کار و تحویل به کارفرما، تایید و رضایت او، مبلغ برای فریلنسر آزاد می‌شود. با این قابلیت که در اصطلاح “پرداخت امن” نامیده می‌شود، هم کارفرما از انجام پروژه خود اطمینان دارد و هم فریلنسر از واریزی مبلغ توسط کارفرما.

مراحل ثبت نام و عضویت در سایت فریلنس پارس

1-در سایت به عنوان فریلنسر ثبت نام کنید و ایمیل و شماره موبایل خود را تایید کنید.

www.freelancepars.com

2- سپس پروفایل خود را کامل کنید و مهارت‌ها، سابقه تحصیلی، شغلی و… را بنویسید.

3- اگر نمونه کارهای مناسبی دارید، در سایت آپلود کنید.

4- وارد قسمت پروژه های سایت شده، پروژه های مد نظر و مرتبط با مهارت ها و توانایی های خود را پیدا کنید و آن‌هایی که از نظر زمانی و هزینه، مایل به انجام آن‌ها هستید را ثبت پیشنهاد زده و مبلغ پیشنهادی، زمان و توضیحات لازم را برای کارفرما بنویسید.

نکته پایانی درباره سایت های پرداخت آنلاین ایران :

درگاههای پرداخت آنلاین دیگری هم هستند منتهی ما در سایت بر اساس مطالعه و تحقیق این دو درگاه از همه معروف تر و معتبرتر بوده و کاملا ایمن می باشند . بعضی درگاه ها مثل جهان پی مسدود شده و یا درگاه هایی که کاربران با انها مشکل دارند و در پرداختی و در دسترس بودن مشکلاتی دارند را در این فهرست نیاوردم.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

دو × 4 =