طراحی سایت، درگاهی مناسب برای ورود به دنیای مجازی
  • آیا شما تا به حال به داشتن سایت فکر کردید؟
  • در رابطه با سایت و چگونگی فعالیت مجازی اطلاعات کافی دارید؟
  • می‌دانید که چگونه می‌توان با استفاده از سایت فروش خود را چندین برابر کرد؟

پیشرفت تکنولوژی توانسته تاثیر زیادی بر جنبه‌های مختلف زندگی ما بگذارد. در واقع می‌توان گفت  در حال حاضر بسیاری از کارهای روزمره ما به اینترنت بستگی دارد. برای مثال امروزه کسی برای پرداخت قبض به بانک مراجعه نمی‌کند و می‌تواند تنها با چند کلیک ساده و از طریق گوشی تلفن همراه این کار را انجام دهد. حالا شما با این شرایط فکر می‌کنید این دنیای بزرگ مجازی چه تاثیری بر کسب‌وکارها دارد؟

یکی از مواردی است که هر مدیر کسب‌وکاری می‌تواند با کمک آن به دنیای بزرگ مجازی وارد شده و از مزایای بی‌شمار آن استفاده نماید. در ادامه در رابطه با طراحی سایت اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

طراحی سایت

چرا طراحی سایت در مشهد مهم است؟

همانطور که گفتیم پیشرفت تکنولوژی تاثیرات زیادی در زندگی هریک از ما داشته است. مشاغل مختلف نیز می‌توانند با سوار شدن بر موج این تغییرات، به نتایج بسیار خوبی دست پیدا کنند.

حتما زمانی را به خاطر دارید که همه افراد نمی‌توانستند به اینترنت دسترسی داشته باشند و مجبور بودند برای انجام کاهای ضروری که نیاز حتمی آن اینترنت بود، به کافی نت‌ها مراجعه کرده و کار خود را انجام دهند. برای مثال زمانی که ثبت نام کنکور اینترنتی شد، همه داوطلبان برای این کار باید به کافی نت می‌رفتند. حتما شما نیز خاطرات آن دوران را در ذهن دارید و این نشان دهنده این موضوع می‌باشد که خیلی دور نبوده و خاطرات بسیار قدیمی نیستند.

این ماجرا شاید مربوط به 10 الی 15 سال پیش باشد. می‌توانید مشاهده کنید که اینترنت در عرض 10 سال چه‌قدر پیشرفت کرده و توانسته به حدی برسد که زندگی همه افراد را به خود مشغول کند. اگر در گذشته باید برای اتصال به اینترنت حتما از مودم و سیستم کامپیوتری استفاده می‌شد، در حال حاضر تنها کاری که باید برای اتصال به آن انجام دهید این است که گوشی تلفن همراه خود را برداشته و دکمه اتصال به اینترنت را لمس نمایید. حالا شما فکر می‌کنید که چند سال آینده اینترنت در چه جایگاهی ایستاده باشد و میزان وابستگی زندگی ما به آن چه‌قدر است؟

خیلی از ما شاید دیگر وقت این را نداشته باشیم که برای خریدهای مختلف به بازار رفته و زمان زیادی برای آن صرف کنیم. به همین دلیل ترجیح می‌دهیم تنها با فشردن چند کلیک ساده، به فروشگاه‌های مجازی مراجعه کرده و با سرعت هرچه بیشتر اقلام مورد نیاز خود را خریداری نماییم.

به همین دلیل شما می‌توانید تعداد زیادی از مشتریان خود را در این فضا پیدا کنید. به این توجه کنید که امروزه خیلی از افراد حتی اگر قصد خرید مجازی را نداشته باشند، اولین کاری که برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود انجام می‌ دهند این است که با یک جستجوی ساده لیست فروشگاه‌های مورد نیاز خود را پیدا کرده و به آن‌ها مراجعه می‌کنند.

حالا اگر شما دارای سایت نبوده و از این مزیت بزرگ دوری کنید، مشتریانتان رقیبان شما که قبلا وارد فضای مجازی شدند را پیدا کرده و خرید خود را انجام می‌دهند. هم‌چنین دیگر نمی‌توانید از پیشرفت تکنولوژی به نفع خود استفاده نمایید.

چرا برای ورود به فضای مجازی باید سایت را انتخاب کنیم؟

طراحی سایت در مشهد به عنوان امن‌ترین روش برای ورود به فضای پرقدرت اینترنت معرفی می‌شود. همه افراد فعال در این حوزه اتفاق نظر دارند که سایت به عنوان هویت مجازی شما مدنظر قرار می‌گیرد.

شما می‌توانید از طریق پلتفرم‌های دیگری مانند اینستاگرام، کانال‌های تلگرامی یا حتی گروه‌های واتس اپ نیز فروش خود را انجام داده و تبلیغات مجازی خود را انجام دهید. ولی اینجا چند نکته وجود دارد. پلتفرم‌هایی که اسم برده شد، کاربردهای متفاوتی دارند. عموما افراد برای برقراری ارتباط با یگدیگر یا دنبال کردن پیج‌های مختلف از آن‌ها استفاده می‌کنند. شاید اعتماد کردن به افرادی که در این فضا به فروش مشغول هستند کمی سخت باشد.

ولی زمانی که شما سایت داشته باشید، افراد با احساس امنیت بیشتری برای خرید مجازی از شما اقدام خواهند کرد. همچنین به صورت معمول اولین برنامه‌ای که هر کسی برای انجام خرید مجازی وارد آن می‌شود، گوگل است. یعنی دقیقا جایی که سایت شما در آن وجود دارد.

نکته دومی که وجود دارد این است که هر کدام از این برنامه‎ها ممکن است به راحتی فیلتر شود و این موضوع باعث می‌شود که کسب‌وکار مجازی شما نیز از دست برود. در حالی که سایت ممکن نیست با چنین مشکلاتی رو به رو شود.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

11 − یازده =