قابلیت Instagram Mode گلکسی اس ۱۰ ناامیدکننده بوده است

سامسونگ گلکسی اس ۱۰ و دو مدل دیگر این خانواده، به یک حالت اختصاصی به منظور استفاده سریع از اینستاگرام مجهز شده اند. اما بر اساس بازخورد کاربران، حالت اینستاگرام گلکسی اس ۱۰ عملکرد خوبی ندارد.

بعید نیست با توجه به سرعت رشد اینستاگرام، این شبکه اجتماعی به زودی با کنار زدن فیس بوک، تبدیل به بزرگترین شبکه اجتماعی دنیا شود. به همین دلیل روز به روز ابزارهای بیشتری برای آن توسعه پیدا می کند. اخیرا فیسبوک اعلام کرده که فیس بوک، اینستاگرام و واتس اپ ادغام می شوند.

افزایش محبوبیت اینستاگرام آن به حدی است که حتی گوشی ساز بزرگی همچون سامسونگ، در پرچمدار خود یک ویژگی منحصربه فرد مخصوص اینستاگرام، توسعه داده است!

فعالیت در اینستاگرام با سامسونگ گلکسی اس ۱۰
پیشتر اخباری مربوط به وجود یک حالت اختصاصی اینستاگرام در سامسونگ گلکسی اس ۱۰ ، گلکسی اس ۱۰ پلاس و گلکسی اس ۱۰ ای شنیده بودیم که به لطف آن می توان از طریق اپلیکیشن دوربین این سه گوشی، به طور مستقیم اقدام به ایجاد استوری کرد! همچنین اعلام شد به لطف دست کاری های نرم افزاری صورت گرفته، حین استفاده از پرچمداران تازه وارد سامسونگ، محتواهایی با بیشترین رزولوشن ممکن در اینستاگرام بارگذاری خواهند شد.

اما بعد از کار با گوشی، کاربران از این قابلیت سامسونگ گلکسی اس ۱۰ ناامید شدند. رزولوشن استوری ها در زمان ارسال مستقیم آن ها از طریق اپلیکیشن دوربین به مراتب پایین تر بوده و وضوح تصویر پست های عادی حین ارسال با استفاده از این گوشی، تفاوتی با دیگر گوشی های هوشمند ندارد. کیفیت تصاویر و ویدیوها در مقایسه با محتواهای اشتراک گذاری شده توسط آیفون ایکس اس، پایین تر نیز بوده اند!

فراموش نکنید فلسفه استوری، ارسال سریع کوچک ترین اتفاقات زندگی خود با دوستان است، به همین دلیل هر فرآیندی که به انجام این کار سرعت بدهد، قابل تحسین است. به لطف ویژگی نرم افزاری جدید گوشی های هوشمند خانواده سامسونگ گلکسی اس ۱۰ می توان بدون نیاز به باز کردن اپلیکیشن اینستاگرام، مستقیما از طریق برنامه دوربین، بعد از ویرایش ویدیو یا تصویر، آن را در قالب استوری بارگذاری کرد. اما در اینجا سرعت فدای کیفیت می شود و استوری شما باکیفیت پایینی ارسال خواهد شد.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

نه + 13 =