لینک سازی در وبلاگ ها

لینک سازی در وبلاگ ها یک روش ساده و باکیفیت برای دریافت بک لینک های با کیفیت میباشد . این روش لینک سازی میتوان گفت جزء روش های کلاه سیاه و خاکستری محسوب میشود که میتوانید به طور نامحدود از وبلاگ ها برای دریافت لینک های با کیفیت استفاده کنید که در ادامه یک فیلم کامل در مورد روش های لینک سازی در وبلاگ ها را برای شما قرار داده ایم که طبق آن ویدیو میتوانید به طور نامحدود بک لینک با کیفیت دریافت کنید پس تا انتها همراه ما باشید .

مطالبی که در این مطلب یاد خواهید گرفت:

  • اصول باکیفیت لینک سازی در وبلاگ ها
  • نکات مهم در لینک سازی 
  • فیلم آموزش لینک سازی در بلاگ ها
  • معرفی بهترین سیستم های وبلاگ دهی

اصول با کیفیت لینک سازی در وبلاگ ها

ظاهرا در کشور ما به دلیل اینکه کسی به سایت کسی به طور طبیعی لینک نمیدهد و یا خیلی کم این مورد پیش می آید ما مجبوریم به صورت مصنوعی برای وبسایت خود شروع به لینک سازی دستی کنیم اما باید به یک نکته ی بسیار مهمی توجه کنیم که ممکن است ساخت بک لینک برای وبسایت ما خطرناک باشد .

از آنجا که گوگل اصلا از دریافت بک لینک های مصنوعی خوشش نمیاد و ممکن است که سایت شما را پنالتی کند خودتان باید به صورت کاملا طبیعی برای وبسایتتان لینک بسازید . لینک سازی در وبلاگ ها جزء لینک سازی کلاه سیاه و خاکستری محسوب میشود .

طبق درخواست گوگل  نباید خودمان به صورت مصنوعی بک لینک بسازید بلکه باید وبسایت های دیگر به صورت کاملا طبیعی به سایت شما لینک بدهند . بدست آوردن بک لینک طبیعی  خیلی کار سخت و دشواری میباشد  بنابراین در بعضی مواقع باید خودتان شروع به لینک سازی و دریافت بک لینک  های با کیفیت کنید .

اما نکته ی بسیار بسیار مهمی اینجاست که باید برای لینک سازی به صورت کاملا طبیعی رفتار کنید که گوگل متوجه ساخت بک لینک ها توسط خودتان نشود . روش های زیادی برای لینک سازی و دریافت بک لینک وجود دارد اما یکی از مهمترین و باکیفیت ترین روش بک لینک ها لینک سازی در وبلاگ ها میباشد .

بنابراین همان طور که گفتیم لینک سازی در وبلاگ ها یک روش کلاه سیاه محسوب میشود و اگر یکسری از اصول و نکات را رعایت نکنید ممکن است گوگل متوجه بشود و وبسایت شما را پنالتی کند , این را بدانید که اگر وبسایتتان در صفحه ی خاصی پنالتی شود خیلی سخت میتوانید آن صفحه را به جایگاه اول خود برسانید .

ما در ادامه یکسری نکات را برای جلوگیری از پنالتی شدن سایت به شما یاد میدهیم و شما باید این نکات را در هنگام لینک سازی رعایت کنید تا گوگل متوجه نشود شما به صورت مصنوعی برای وبسایت خود بک لینک ساخته اید و تا جای ممکن ریسک پنالتی شدن را کاهش دهید .

نکات مهم در لینک سازی در وبلاگ ها

1_سعی کنید برای دریافت بک لینک باکیفیت از وبلاگ ها در هر انجمن وبلاگ دهی یک وبلاگ با نام های متفاوت بسازید .

2_سعی کنید در داخل هر وبلاگ یک متن در قالب 500 کلمه و بیشتر بنویسید و لینک خودتان را در داخل متن به کلمه کلیدی خودتان بدهید این کار باعث میشود تاثیر لینکی که میسازید بیشتر باشد .

3_در هر متنی که در وبلاگ هایتان ارسال میکنید تعداد زیادی لینک نسازید , هرچه تعداد لینک ها بیشتر باشد کیفیت آنها کاهش پیدا میکند .

4_لینک گرفتن از وبلاگ هایی که پیج آتوریتی و اعتبار دامنه ی آنها بالا باشد کیفیت بهتری خواهد داشت , پیج آتوریتی وبلاگ خود را افزایش بدهید  .

6_در لینک سازی خود تنوع داشته باشید یعنی فقط با یک انکرتکست به یک کلمه کلیدی لینک ندهید و از کلمات کلیدی مختلف و هم خانواده در لینک سازی استفاده کنید ( هرچه از انکرتکست های متفاوت استفاده کنید لینک سازی شما طبیعی تر میشود)

7_برای لینک سازی فقط تمرکز خود را فقط بر روی وبلاگ ها قرار ندهید در انجمن ها , شبکه های اجتماعی و… نیز لینک سازی کنید .

8_بیشتر وبلاگ دهی ها لینک فالو میدهند بنابراین سعی کنید از وبلاگ هایی استفاده کنید که اتوریتی بالاتری دارند لینک سازی کنید .

9_در لینک سازی در وبلاگ ها فقط به وبلاگ خودتان لینک ندهید به بقیه ی سایت ها در مطالبی که انتشار میدهید لینک بدهید این کار باعث طبیعی جلوه دادن لینک سازی شما میشود .

10_اگر وبسایت تازه تاسیس دارید توصیه میکنم در اوایل راه اندازی وبسایت خود تعداد بسیار زیادی بک لینک نسازید .

11_ به صورت ماشین وار هرگز لینک نسازید به عنوان مثال هرروز صبح شروع نکنید به لینک ساختن , در تایم ها و زمان های مختلفی برای سایت خود بک لینک بسازید .

اگر به نکاتی که در بالا گفتیم خوب عمل کنید مطمئن باشید لینک هایی که برای وبسایت خود میسازید خیلی خوب جلوه میدهند , هرچه روش لینک سازی شما طبیعی تر باشد قاعدتا کیفیت بیشتری خواهند خواهند داشت و درصد پنالتی شدن سایت شما به صفر خواهد رسید .

بهترین لیست سیستم های وبلاگدهی ایرانی :

در این قسمت لینک بهترین سیستم های وبلاگ دهی ایرانی را معرفی کرده ایم که برای لینک سازی توصیه میکنیم از این سیستم ها استفاده کنید .

1) بلاگفا :

سیستم های گوناگونی متفاوت وبلاگ دهی برای لینک سازی وجود دارد که بهترین آنها برای دریافت بک لینک های رایگان بلاگفا میباشد . بلاگفا یکی از پرطرفدار ترین و بهترین سیستم های وبلاگ دهی در ایران میباشد . اعتبار این سیستم وبلاگ دهی بسیار بالا میباشد (da=94 و pa=90) . شما با لینک سازی در این سیستم وبلاگ دهی میتوانید بک لینک های باکیفیتی را دریافت کنید .

2) پرشین بلاگ :

دومین و محبوبترین سیستم وبلاگ دهی بعد از بلاگفا , پرشین بلاگ است که از این سیستم وبلاگ دهی میتوانید برای دریافت بک لینک باکیفیت استفاده کنید . این سیستم وبلاگ دهی دارای اعتبار بسیار بالایی میباشد (da=92 , pa=65)  در این وبلاگ ثبت نام کنید و لینک وبسایت خود را رایگان قرار بدهید .

3) میهن بلاگ :

یکی دیگر از سیستم های با کیفیت وبلاگ دهی برای ساخت بک لینک های با کیفیت میهن بلاگ میباشد . میهن بلاگ نیز دارای کیفیت مطلوبی در جهت ساخت بک لینک های با کیفیت میباشد  ( da=66 , pa=46)

4) بلاگ اسکای :

چهارمین وبلاگ باکیفیت در جهت ساخت بک لینک های با کیفیت بلاگ اسکای میباشد . این وبلاگ نیز مانند بقیه ی سیستم های وبلاگ دهی از کیفیت بالایی برخوردار است (da=91 , pa=65)

سیستم های وبلاگ دهی بسیار زیادی در جهت ساخت بک لینک وجود دارد اما مهمترین و با کیفیتترین سیستم های وبلاگ دهی در ایران این 4 سرویس میباشد . برای ساخت بک لینک در وبلاگ ها در هر سیستم وبلاگ دهی حتما یک وبلاگ با نام های مختلف بسازید و در آن ها فعال باشید . بیش از 1000 سیستم وبلاگ دهی ایرانی و خارجی وجود دارد که میتوانید بک لینک های نامحدود و با کیفیتی از آنها دریافت کنید .

لینک سازی در وبلاگ های خارجی موثر است ؟

سیستم های وبلاگ دهی خارجی بسیار زیادی وجود دارد که دامین آتوریتی آنها گاها 100 میباشد مثل بلاگ , وردپرس و… که با فعالیت در این سیستم های وبلاگ دهی میتوانید بک لینک های با کیفیتی را دریافت کنید . البته به دلیل فیلتر بودن اکثر این سیستم های وبلاگ دهی خارجی افراد کمی در این سیستم ها لینک وبسایت خودشان را قرار میدهند .

جمع بندی :

  • لینک بیلدینگ و لینک سازی یکی از مهمترین فاکتورهای سئو و بهینه سازی وبسایت میباشد
  • یکی از باکیفیت ترین روش های لینک سازی , لینک سازی در وبلاگ ها میباشد 
  • شما با ساخت یک وبلاگ در سیستم های وبلاگ دهی میتوانید بینهایت بک لینک باکیفیت بسازید 
  • حتما برای لینک سازی در وبلاگ ها اصول را رعایت کنید و طبیعی رفتار کنید
  • پیج آتوریتی وبلاگ ای خود را افزایش بدهید 
  • فقط به یک روش لینک سازی اکتفا نکنید و برای بهبود رتبه ی خود از روش هایی مثل لینک سازی در انجمن ها , شبکه های اجتماعی و… استفاده کنید 

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

پنج × 4 =