معرفی بهترین سایت های فریلنسری در ایران 2021

فریلنسر کیست؟

در کار ازاد بصورت دورکاری یا فریلنسری فرد به صورت پروژه ای کار میگیرد. در این حالت فرذ از خیلی از مزایای کار در یک شرکت ثابت مانند بیمه، پاداش، زمان مشخص برای کار و … دور می ماند. بعد از شرایط کرونا فریلنسری و سایت های فریلنسری در ایران محبوبیت بسیاری پیدا کرد. امروزه افرادی که در زمینه‌هایی مثل ترجمه، طراحی گرافیک، نوشتن آگهی تبلیغاتی، مشاوره کسب و کار، بازاریابی، دیجیتال مارکتینگ، ویراستاری، طراحی سایت و نرم افزار فعالیت دارند، با عنوان فریلنسر شناخته می‌شوند.

معرفی بهترین سایت های فریلنسری در ایران

پونیشا (ponisha.ir)

یکی از معروف ترین سایت های فریلنسری در حوزه های مختلف است. هر کسی که به دنبال کار فریلنسری هست حتما در پونیشا عضویت دارد. یکی از ویژگی های خوب در این سایت این است که زمانی که بین دو نفر در سایت توافق صورت میگیرد پول به حساب سایت پونیشا واریز می شود تا بعد از اتمام کار به راحتی متخصص پول خود را دریافت نماید.

10 درصد از درامد فریلنسر برای سایت پونیشا محصوب میشود. پونیشا یک بازار کار آنلاین نیست. در واقع یک کارخانه آنلاین است که با فراهم کردن ابزار مناسب برای انسان‌های با انگیزه، کمک می‌کند تا جهان به مکان بهتری برای زندگی تبدیل شود.

پونیشا بهترین سایت فریلنسری ایران

سایت فریلنس پارس (www.freelancepars.com)

فریلنس پارس ، یک سایت فریلنسینگ و دورکاری برای سفارش و انجام پروژه های اینترنتی در ایران است. انواع پروژه ها و نیازهای کاری و شغلی در زمینه های سفارش تایپ، تولید محتوا، ترجمه زبان های مختلف، طراحی گرافیک، عکاسی، ادیت عکس و فیلم، برنامه نویسی، طراحی سایت، دستیار مجازی، آهنگسازی و ویرایش صوت، معماری، نقشه کشی، مدلسازی و… در این سایت قابل تعریف و اجراست.کارفرمایان، نیازها یا پروژه های خود را در این سایت به صورت رایگان مطرح کرده و متخصصان یا فریلنسرهای سایت، با ارائه پیشنهاد همکاری، پروژه‌ها را انجام داده و تحویل می‌دهند. کارفرما، پس از ثبت پروژه و توافق نهایی با فریلنسر بر سر هزینه و روش انجام کار، هزینه پروژه را واریز کرده و سایت، مبلغ را نزد خود نگه می‌دارد. پس از انجام کار و تحویل به کارفرما، تایید و رضایت او، مبلغ برای فریلنسر آزاد می‌شود. با این قابلیت که در اصطلاح “پرداخت امن” نامیده می‌شود، هم کارفرما از انجام پروژه خود اطمینان دارد و هم فریلنسر از واریزی مبلغ توسط کارفرما.

مراحل ثبت نام و عضویت در سایت فریلنس پارس

1-در سایت به عنوان فریلنسر ثبت نام کنید و ایمیل و شماره موبایل خود را تایید کنید.

2- سپس پروفایل خود را کامل کنید و مهارت‌ها، سابقه تحصیلی، شغلی و… را بنویسید.

3- اگر نمونه کارهای مناسبی دارید، در سایت آپلود کنید.

4- وارد قسمت پروژه های سایت شده، پروژه های مد نظر و مرتبط با مهارت ها و توانایی های خود را پیدا کنید و آن‌هایی که از نظر زمانی و هزینه، مایل به انجام آن‌ها هستید را ثبت پیشنهاد زده و مبلغ پیشنهادی، زمان و توضیحات لازم را برای کارفرما بنویسید.

انجام میدم(anjammidam.com)

یکی از بهترین سایت های فریلنسری سایت “انجام میدم ” هست. در این سایت فریلنسر با توجه به تخصص های خود یکسری پکیج های خاص با عنوان “کاره” قرار میدهد. کارفرما می تواند بسته های خدماتی فریلنسر را با توجه به ویژگی های ان متخصص مقایسه و انتخاب کند. در این نوع کار در زمان برای پیدا کردن متخصص صرفه جویی می شود.

پارسکدرز (parscoders.com)

این سایت فریلنسری ایرانی از اولین سایت ها می باشد. در این سایت کارفرما تخصص و حیطه ی کاری مورد نظر و نیازهای خود را اعلام می کند. فریلنسر با توجه به زمان مورد نیاز این کار قیمت پیشنهادی خود را اعلام می کند. و در صورت به توافق رسیدن دو طرف سایت پارسکیدرز درصدی از قیمت توافقی را بعنوان رابط کارفرما و فریلنسر دریافت می کند.

پارسکدرز از قدیمی‌ترین استارتاپ‌های ایرانی محسوب می‌شود. امکانات پارسکدرز با ایجاد محیطی امن برای فریلنسرها ، ارتباطات بین مجریان و خریداران را بهبود می‌بخشد.

کارلنسر (karlancer.com)

کارلنسر یکی از بهترین سایت های فریلنسری ایان است. در این سایت فریلنسر با توجه به تخصص رتبه بندی می شود تا کارفرما به راحتی بتواند از بین انها انتخاب کند. فریلنسر با توجه به حسن انتجام کار و تحویل به موقع کار خود امتیاز می گیرد. زمانی که توافق کاری بین فریلنسر و کارفرما صورت مگیرد بخشی از مبلغ توافقی به فریلنسر به عنوان پیش پرداخت داده می شود. سایت از فریلنسر دو درصد از درامد در هر پروژه را دریافت می کند. هزینه ثبت پروژه در این سایت ایگان است.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

1 × 2 =