معرفی سایت فریلنسری ایرانی هایر اکسپرت

امروزه بهترین و کارامد ترین مکان برای فریلنسر ها، سایت های فریلنسری ایرانی است. بناراین ما قصد داریم توی این مقاله شما را با سایت فریلنسری ایرانی هایر اکسپرت آشنا کنیم.

سایت فریلنسری ایرانی چیست؟

برای برخی ها ممکن است حتی کلمه سایت فریلنسری سوال باشد. بنابراین سعی میکنیم در ادامه شما را بیشتر با این اصطلاح آشنا کنیم.

سایت فریلنسری ایرانی ، مکانی برای فریلنسر ها و کارفرمایان است تا بتوانند نیاز های خود را برطرف کنند. کارفرمایان ایرانی می توانند پروژه های خود را در سایت فریلنسری هایر اکسپرت درج کنند تا به آسانی توسط یک متخصص انجام شود.

همچنین فریلنسر های ایرانی نیز می توانند با ثبت نام در سایت فریلنسری ایرانی هایر اکسپرت ، به آسانی شغل یا پروژه مورد نظر خود را پیدا کنند و در فضایی امن مشغول به کار شوند. در ادامه شما را بیشتر با فضای کار فریلنسری در ایران آشنا خواهیم کرد.

سابقه فریلنسری در ایران؟

همانطور از کلمه فریلنسری پیداست، به این معنی است که افرادی وجود دارند که کار شما را در ازای مبلغی مشخص انجام میدهند. اما بگذارید نگاهی به تارخچه فریلنسری در جهان بیاندازیم.

صدا ها سال قبل از سایت فریلنسری ایرانی هایر اکسپرت، فریلنسر  هایی در جهان وجود داشتند که داستانشان کاملا متفاوت و جذاب است.
در دوران و قرون وسطی فریلنسر های جنگجو وجود داشت. شیوه کار آن ها کاملا با فریلنسر های امروزی متفاوت بود. آن فریلنسر ها با دریافت پول یا سکه به قتل یا کشتن افراد دیگر می پرداختند. بنابراین آن ها سرباز های قاتلی بودند که هیچ رئیس یا فرماننده ای نداشتند ( یا اینکه فرمانده های خود را از دست داده اند ) و به صورت تک نفری به انجام کار های متفاوت می پرداختند. معمولا به آن ها مزدور می گویند.

بنابراین ظاهرا متوجه معنای کلمه فریلنسر شده باشید که از دوران ها و قرن های پیش در سراسر دنیا و ایران تا کنون وجود داشته است. اما اگر بخواهیم به این مورد در ایران بپردازیم داده های بسیاری برای تاریخچه آن در دسترس نیست اما می توان گفت این شیوه فعالیت از سال ها پیش در کشور های اروپایی و آمریکایی آغاز شد. سپس میان سایر کشور ها رواج یافت و کم کم همه با آن آشنا شدند.

بدون شک فریلنسری می تواند کار بسیار خوب یا پر درآمد باشد. بنابراین سایت فریلنسری ایرانی هایر اکسپرت تصمیم گرفته است تمامی راهکار ها و نکات لازم در خصوص فریلنسر شدن را خدمت شما ارائه کند تا بتوانید درمسیر فریلنسری موفق باشید

 

علاقه مندان به فریلنسری چه کسانی هستند؟

فریلنسر ها معمولا توانایی و علاقه بسیاری در روابط اجتماعی و گروهی ندارند بنابراین بیشتر سعی دارند از سایت های فریلنسری استفاده کنند.

دلیل استفاده یک فریلنسری ایرانی از سایت فریلنسری ایرانی این است که، دریافت پروژه برای او در یک بستر آنلاین و بدور از بحث و گفت و گو های کاری، بهتر و آسانتر از تبلیغات یا گشت و گذار سنتی و میدانی می باشد.

بنابراین یک سایت فریلنسری برای یک متخصص می تواند بسیار مفید و کارآمد باشد.

جدا از فریلنسر ها و متخصص ها، سایت فریلنسری ایرانی می تواند برای کارفرما ها نیز مفید باشد.
چراکه آن ها می توانند به صورت آنلاین و کاملا امن متخصص مورد نظر را پیدا کنند و اقدام به برون سپاری پروژه خود کنند. از این رو اگر شما فریلنسر یا کارفرما هستید و به فعالیت در سایت فریلنسری علاقه مند می باشید، کافی است در هایر اکسپرت ثبت نام کنید و اقدام به فعالیت کنید. توجه داشته باشید که در صورت نیاز به راهنمایی یا کمک حتما با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

شیوه کار یک سایت فریلنسری ایرانی چگونه است؟

در ادامه قصد داریم شما را با ساختار و شیوه کار و خدماتی که یک سایت فریلنرسی ایرانی باید ارائه بدهد آشنا کنیم، بنابراین تا آخر این بخش همراه ما باشید.

 1. امکان ثبت نام آسان فریلنسر ها و کارفرمایان
  در یک سایت فریلنسری باید شرایط ثبت نام و عضویت برای کارفرما و فریلنسر آسان باشد و به شکلی نباشد که آن ها را از ادامه فعالیت باز دارد. بنابراین سایت هایر اکسپرت در هنگام ثبت نام تنها از شما یک ایمیل معتبر و رمز قدرتمند میخواهد تا به آسانی شما را ثبت نام کند. برای ثبت نام در هایر اکیپرت بر روی دکمه ” ثبت نام ” در بالای صفحه کلیک کنید.
 2. امنیت بالا در نگهداری و حفظ اطلاعات
  یک وبسایت فریلنسری ایرانی باید در حفظ و نگهداری اطلاعات کاربران خود از جمله فریلنسر ها و کارفرمایان کوشا باشد. بنابراین هایر اکسپرت برای حفظ امنیت اطلاعات از تیم متخصص اطلاعات و سرور های قدرمتند و امن کمک میگیرد. بنابراین بدون نگرانی و تردید همین الان اقدام به ثبت نام کنید.
 3. ایجاد پروفایل مناسب برای فریلنسر و کارفرما
  سایت فریلنسری هایر اکسپرت در داشبورد کاربری فریلنسر ها و کارفرمایان امکانی را فراهم کرده است تا آن ها بتوانند به آسانی پروفایل خود را به بهترین شکل ممکن تکمیل کنند و مورد نمایش قرار دهند. داشتن یک پروفایل خود می تواند به شخص اعتبار ببخشد.
 4. درج آسان شغل یا خدمات
  سایت فریلنسری هایر اکسپرت به فریلنسر ها اجازه می دهد با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز به آسانی خدمات خود را درج کنند. همچنین کارفرما ها نیز می توانند به آسانی مشاغل خود را به بهترین شکل ممکن درج کنند.

امیدواریم توضیحات و نکات فوق توانسته باشد شما را در مسیر فریلنسری راهنمایی کند. همچنین ما سعی داشتیم شما را به خوبی با سایت فریلنسری ایرانی هایر اکسپرت آشنا کنیم. بنابراین در صورتی که هر سوالی در این زمینه داشتید می توانید با پشتیبانی در ارتباط بگذارید.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

4 + بیست =