معرفی ۵ کتاب قانون جذب برتر در دنیا

امروزه افراد بسیاری به مبحث قانون جذب علاقه دارند و سعی می کنند که با مطالعه در این زمینه دستورالعمل های موجود را در زندگی خود به کار ببرند. اگر در این حوزه مبتدی هستید و خیلی با آن آشنایی ندارید، به شرط وجود زمان کافی، مطالعه کتاب می تواند گزینه خوبی برای شروع باشد. در این سال ها کتاب های زیادی در این حوزه منتشر شده است. برخی از این کتاب ها جهت شروع مطالعه برای مبتدیان کاربردی تر عمل می کنند. در مقاله پیش رو ۵ کتاب قانون جذب برتر در دنیا معرفی شده است.

بهترین کتاب قانون جذب برای مبتدیان

معرفی این ۵ کتاب و شرح مختصری از آنها به شرح زیر ارائه شده است. پیش از خرید کتاب توصیه می شود، نظرات خوانندگانی که قبلا کتاب را خوانده اند، بررسی کنید و همچنین با خواندن شرح مختصری از محتوای کتاب انتخاب درستی با توجه به علاقه و هدف خود داشته باشید.

برای خواندن کتاب های قانون جذب توصیه می شود که حتما کاغذی جهت انجام تمرینات و یادداشت نکات و نقل قول ها در کنار خود داشته باشید.

کتاب راز (the secretاثر راندا برن

بیشتر خوانندگان مبتدی برای آشنایی با این حوزه، کتاب راز را برای مطالعه انتخاب می کنند. از این رو می توان آن را یکی از کتاب قانون جذب برتر دنیا در میان خوانندگان به حساب آورد.

خواندن این کتاب که ۱۸۴ صفحه دارد، بسیار روان خواهد بود. در آن مفاهیم اصلی به گونه ای آموزش داده شده است که درک آنها برای خواننده قابل درک باشد. در آن بخش هایی تحت عنوان راز پول، روابط، سلامتی، جهان، تو و زندگی وجود دارد. همه بخش های آن کاربردی هستند و برخی از آنها هم نکاتی را به خواننده گوشزد می کنند. نسخه صوتی و کاغذی کتاب نیز در دسترس خوانندگان قرار دارد.

اگر برای نخستین بار این کتاب را بخوانید، احتمال دارد که نسبت به بخش هایی از آن بی اعتقاد باشید و در مقابل آن مقاومت کنید؛ اما با ادامه مطالعه کتاب و انجام تمرینات نه تنها از درست بودن آنها متعجب نخواهید شد، حتی ممکن است بخواهید آنها را امتحان کنید.

بریده ای از کتاب راز اثر راندا برن در ادامه شرح داده شده است:

آن چیزی که در حال حاضر به آن فکر می کنید، در حال ساخت زندگی آینده شما است. شما زندگیتان را با افکارتان می سازید. از آنجایی که مدام در حال فکر هستید، همیشه هم در حال ساخت هستید. آن چیزی که بیشتر از همه به آن فکر می کنید یا بیشتر روی آن تمرکز کرده اید، دقیقا همان چیزی است که در قالب زندگی شما آشکار می شود.

 

کتاب جهان پشت شماست (the universe has your back)، اثر گابریل برنشتاین

کتاب جهان پشت شماست، مناسب کسانی است که زمان سختی را می گذرانند. این کتاب مفاهیم اصلی تجلی را از دیدگاه هر آنچه که از سر می گذرانید و تغییر ترس به ایمان آموزش می دهد. کتاب شامل نقل قول ها و تمرینات کوچکی است و در دو حالت صوتی و کاغذی در دسترس خوانندگان قرار دارد.

بریده ای از کتاب جهان پشت شماست؛ اثر گابریل برنشتاین در ادامه ارائه شده است:

مهمتر از همه چیز، بپذیرید که شادی حق شما است. شما حق رشد، درخشش و کسب موفقیت دارید. به خودتان به خاطر ذهنی که به دنیایی فراتر از آنچه به شما آموخته اند، باز کرده اید، هدیه دهید. دنیایی از امکانات بی نهایت و سرشار از دوستی.

کتاب تو یک کله شقی پیش به سوی موفقیت (you are a badass) اثر جن سینسرو

کتاب you are a badass  در زبان فارسی تحت عنوان تو یک کله شقی پیش به سوی موفقیت چاپ شده است. این کتاب نیز از ۵ کتاب قانون جذب برتر برای مبتدیانی محسوب می شود که به طور طبیعی به مسائل با شک و تردید نگاه می کنند.

نویسنده این کتاب بر خلاف نویسندگان دیگر که نظریه ها را بیان می کنند، در طول کتاب همراه خواننده است و او را به آرامی متقاعد می کند که موضوعات کتاب را امتحان کند.

این کتاب تنها در مورد تجلی نیست. سینسرو در بسیاری از زمینه ها مانند طرز فکر، روابط و پول نیز مباحثی را مطرح کرده است. کتاب تو یک کله شقی کتابی عالی برای بهبود زندگی است. می توانید هم نسخه کاغذی و هم نسخه صوتی کتاب را مطالعه کنید. در این کتاب هم تمریناتی وجود دارد که می توانید ذهن خود را با انجام آنها تقویت کنید.

 

 

کتاب بخواهید تا به شما داده شود (ask and it is given)، اثر استر و جری هیکس

برای مطالعه این کتاب به ذهنی باز نیاز خواهید داشت. این کتاب در ابتدا با توضیح چگونگی شروع ارتباط استر هیکس با آبراهام که راهنمای معنوی آگاهی جمعی است، آغاز می شود. اگر خواننده ای با ذهن مشکوک بتواند از این بخش عبور کند، در بخش های بعدی مطالب گران بهایی را بدست خواهد آورد.

کتاب بخوانید تا به شما داده شود، کتابی عالی برای مفاهیم اساسی قانون جذب است. از این رو این کتاب در لیست برترین های کتاب قانون جذب قرار می گیرد. در این کتاب در مورد واقعیت وجودی، ارتعاشات و ارزش واکنش های عاطفی صحبت شده و همچنین ۲۲ روش تجلی نیز توضیح داده شده است. این روش ها بسیار کاربردی هستند. بخوانید تا به شما داده شود در دو نوع کاغذی و صوتی در اختیار خوانندگان قرار دارد.

بریده ای از این کتاب در ادامه، نوشته شده است:

شما موجوداتی ابدی هستید که به دلایل حیرت انگیزی شرکت در این تجربه زندگی خاص جسمی را انتخاب کرده اید. این واقعیت مکانی- زمانی روی سیاره زمین به عنوان بستری عمل می کند که در آن شما قادر خواهید بود دیدگاه خود را به هدف دلیل وجودی خود متمرکز کنید.

 

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید (think and grow rich)، اثر ناپلئون هیل

همانطور که از عنوان کتاب مشخص است، این کتاب روی جذب پول و ثروت تمرکز دارد. کتاب یاد شده برای افرادی که عملگرا و کارآفرین هستند، مناسب به شمار می رود.

با وجود اینکه کتاب در سال های پیشین نوشته شده است، اما رهنمودهای آن برای زمان امروز نیز مفید خواهد بود. از آنجا که سبک نوشتاری آن رسمی و متمرکز بر تجارت یا کسب و کار است،  ذهن های عملگرا ممکن است درک بهتری از آن پیدا کنند.

می توان این کتاب را کتابی کاربردی هم به حساب آورد. همچنین در آن در مورد تجلی هم مطالب مفیدی را ارائه شده است.

اگر طرفدار کتاب های کسب و کار هستید، احتمالا دوست داشته باشید که این کتاب را هم در کتابخانه خود نگهدارید. شما می توانید این کتاب را به صورت کاغذی یا صوتی تهیه کرده و مطالعه کنید.

بریده ای از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، در ادامه ارائه شده است:

اگر کاری را که می خواهید انجام دهید، درست است و به آن اعتقاد دارید، پیش بروید و آن را انجام دهید. رویاهایتان را دنبال کنید و اگر با شکستی موقتی روبرو شدید، برایتان مهم نباشد، دیگران چه می گویند، چرا که آنها نمی دانند که هر شکست مقدمه موفقیت است.

کلام آخر

در این مقاله ۵ کتاب قانون جذب برتر در دنیا معرفی شده است. کتاب های عالی دیگری هم در این زمینه وجود دارد. بهتر است که کتاب های مختلفی در زمینه جذب پول و ثروت و کسب موفقیت مطالعه کرده و از هر کدام از آنها دیدگاه های مختلفی دریافت کنید و ذهن بازتری داشته باشید. اگر علاقه به مطالعه بیشتر در زمینه قانون جذب و رشد فردی دارید،

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

19 − یازده =