معروفترین وب سایت های فروشگاهی آنلاین کره ای

کره‌ای ها به سریع بودن شهرت دارند. شما می توانید هر چیزی را که می خواهید، در عرض یک روز و یا حتی در عرض چند ساعت تحویل بگیرید. هیچ کشوری در دنیا وجود ندارد که مانند کره، خدمات را این چنین راحت و باکیفیت به شما ارائه نماید. اگر فقط بدانید در کجا دنبال محصولات خود باشید، خرید کردن در این کشور بسیار آسان می شود. در این مقاله می خواهیم وب سایت های فروشگاهی آنلاینی را به شما معرفی کنیم که در کره جنوبی حرف اول را می زنند.

وب سایت های فروشگاهی کره ای

Coupang

Coupang .1

Coupang، وب سایت فروشگاهی آنلاین شماره یک کره‌ ای ها می باشد که هم اپلیکیشن و هم وب سایت دارد. شما می توانید از ماسک های صورت گرفته تا غذاهای یخ زده برای مسافرت را در این وب سایت پیدا کنید. بهترین مورد درباره این وب سایت فروشگاهی این است که بیشتر محصولات خریداری شده از طریق این وب سایت، روز بعد درب منزل تحویل داده می شوند؛ اما باید مطمئن شوید که قبل از ساعت 11.59 بعد از ظهر، خرید های خود را ثبت کرده باشید. مورد منفی که درباره این فروشگاه اینترنتی وجود دارد این است که به زبان انگلیسی نمی باشد و نیز باید بالای 19800 وون خرید کنید تا تحویل یک روزه داشته باشد. محلی ها طرفدار این وب سایت هستند، زیرا زمان تحویل کالای شان دقیق است و قیمت های به صرفه ای دارد.

وب سایت های فروشگاهی کره ای

11street

11street .2

این وب سایت فروشگاهی نیز یک اپلیکیشن و وب سایت دارد. اگر می خواهید معامله خوبی در دنیای آنلاین انجام دهید، این وب سایت گزینه عالی به شمار می رود. این سایت هر چیزی را برای شما عرضه می دارد، از میوه گرفته تا جینسینگ و جوراب های فانتزی زیبا و غیره، که سوغاتی‌‌های خوب کشور کره محسوب می شوند. این وب سایت هم چنین برای ثبت سفارش برخی محصولات، زمان های محدودی را برای مشتریان مشخص می کند تا زودتر دست به کار شوند. بهترین موضوع درباره این وب سایت این است که به زبان انگلیسی نیز می‌باشد. هم چنین بیشتر محصولات آن، بین 2 تا 3 روز کاری تحویل داده می شوند.

وب سایت های فروشگاهی کره ای

Gmarket

G-market .3

این وب سایت فروشگاهی احتمالاً یک وب سایت رایج برای افراد خارجی است که در کره زندگی می کنند. این سایت به خوبی سازماندهی شده است، تنوع محصولات آن زیاد است و خرید کردن در آن آسان است. آن ها هر چیزی از لباس آقایان تا لوازم خانه و غیره را به فروش می رسانند. به علاوه، برای شما مشخص می کند که با خرید از آن ها چقدر در هزینه های خود صرفه جویی می کنید. آن ها وب سایت خود را هم به زبان کره ای و هم چینی و انگلیسی ارائه می کنند. همچنین، این وب سایت فروشگاهی آنلاین، محصولات خود را به صورت جهانی نیز عرضه می دارد.

وب سایت های فروشگاهی کره ای

Auction

Auction .4

این وب سایت با بزرگ ترین برندهای کره ای و جهانی ارتباط خوبی دارد که شما می توانید در پایین سایتشان آن را مشاهده کنید. این موضوع به این معنا است که می توانید محصولات شرکت هایی که با آن ها همکاری می کنند را در بهترین شرایط ممکن تهیه کنید. وب سایت Auction، همه چیز از لوازم آرایشی بهداشتی گرفته تا لباس، کفش و غیره را عرضه می‌کند.

Ooey dewy

Ooey dewy

Ooey dewy .5

Ooey dewy یک وب سایت بسیار جالب و زیبا است. جالب بودن آن با ارائه محصولات آرایشی و بهداشتی مورد پسند و محبوب نیز بیشتر می شود. لیستی از برندهای زیادی در این وب سایت قرار دارد؛ که به همین دلیل می توانید محدوده انتخاب بسیار گسترده‌ای داشته باشید. ثبت نام کردن در بخش “First Dibs” این وب سایت به این معنا است که برای سفارش بعدی خود  10 درصد تخفیف می گیرید.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

بیست + 8 =