نکات کلیدی در رپورتاژ آگهی

نکات کلیدی در رپورتاژ آگهی

نکات کلیدی در رپورتاژ آگهی و رعایت آنها موجب تاثیر گذاری بیشتر تبلیغات و برگشت سرمایه می شود. این نکات کلیدی در رپورتاژ آگهی حاصل سالها تجربه و کاملا کاربردی می باشد . اگر هدفه اصلی و نهایی از رپورتاژ آگهی، رشد سایت در موتورهای جستجو  و یا فروش محصول و خدمات به مشتریان است باید اصول پیشنهادی در رپورتاژ آگهی را کامل اجرا کرد تا نتیجه مطلوب حاصل گردد. در صورت عدم اجرا، ممکن است که گوگل این سایت ها را پنالتی یا مجازات کرده و نتیجه معکوس شود کلی هزینه کنید و ثمری نداشته باشد.

نکات کلیدی در رپورتاژ آگهی جهت بازدهی مناسب عبارتند از:

۱ – نگارش محتوای یکتا و متن های غیر تکراری

نوشتن متن ها باید بهینه شده ، جذاب ، یکتا و غیر تکراری باشد. سعی کنید مطالبی که در سایت های مختلفی جهت انتشار ارایه می کند و رپورتاژهایی در جهت بک لینک قوی و دائمی منتشر می کنید همه با یکدیگر متفاوت باشد و متن ها در هیچ جایی قبلا منتشر نشده باشد.

این کار موجب می شود که اعتبار مطلب شما بالا رفته و لینک هایی که از این رپورتاژ به شما رائه می گردد دارای اعتبار بیشتری خواهد بود. هر چه متن منحصر به فرد، جذاب و غیر تکراری باشد تاثیرش بیشتر است.

۲ – انتشار در سایت های هم موضوع و نزدیک :

شما برای خرید دارو هرگز به ابزار یراق سر نمی زنید و یا برای گرفتن پنجری ماشین به سوپر مارکتی نمی روید چون هیچ سنخیتی با هم ندارند . انتشار متن و محتوا در اینترنت هم اینگونه هست هر چه متن شما به موضوع  و محتوای سایت میزبان نزدیک باشد تاثیرش بیشتر خواهد بود.

چه دلیلی می تواند وجود داشته باشد که شما وقتی یک فروشگاه پوشاک هستید و از یک سایت تکنولوژی بک لینک می گیرید گوگل به شما امتیاز بالایی ارائه دهد.

اگر بخواهیم مثال قابل لمس بزنیم می توانیم بگویم فرض کنید شما یک تکنسین برق هستید و درباره شما تحقیق و پرس و جو می کنند؛ حال تاییدی که یک تکنسین برق دیگر درباره شما می دهد با ارزش تر است یا فرض مثال یک دنداپزشک ؟

واضح و روشن است که تاییده همکار شما با ارزش تر است ؛ پس سعی کنید که رپورتاژهای خود را در سایت هایی منتشر کنید که مطالبی مشابه به مطالب شما دارند.

۳ – اعتبار، سئو و قالب سایت پذیرنده رپورتاژ

هر چه سایت میزبان و پذیرنده رپورتاژ آگهی از نظر محتوا، رتبه ، سئو بالا باشد تاثیر بک لینک دائمی شما بیشتر خواهد بود.  در جریان باشید که وقتی کسی به شما لینک می دهد تاثیر دامنه ، قالب و سئو سایت و صفحه آن تاثیر غیر مستقیم در قدرت لینک ها خواهد داشت. پس به سئوی سایت منتشر کننده رپورتاژ دقت کنید و با سایت هایی که ساختار و قالب مناسبی دارند همکاری کنید.

درآمد از طریق سایت  فریلنس پارس

(www.freelancepars.com)

فریلنس پارس ، یک سایت فریلنسینگ و دورکاری برای سفارش و انجام پروژه های اینترنتی در ایران است. انواع پروژه ها و نیازهای کاری و شغلی در زمینه های سفارش تایپ، تولید محتوا، ترجمه زبان های مختلف، طراحی گرافیک، عکاسی، ادیت عکس و فیلم، برنامه نویسی، طراحی سایت، دستیار مجازی، آهنگسازی و ویرایش صوت، معماری، نقشه کشی، مدلسازی و… در این سایت قابل تعریف و اجراست.کارفرمایان، نیازها یا پروژه های خود را در این سایت به صورت رایگان مطرح کرده و متخصصان یا فریلنسرهای سایت، با ارائه پیشنهاد همکاری، پروژه‌ها را انجام داده و تحویل می‌دهند. کارفرما، پس از ثبت پروژه و توافق نهایی با فریلنسر بر سر هزینه و روش انجام کار، هزینه پروژه را واریز کرده و سایت، مبلغ را نزد خود نگه می‌دارد. پس از انجام کار و تحویل به کارفرما، تایید و رضایت او، مبلغ برای فریلنسر آزاد می‌شود. با این قابلیت که در اصطلاح “پرداخت امن” نامیده می‌شود، هم کارفرما از انجام پروژه خود اطمینان دارد و هم فریلنسر از واریزی مبلغ توسط کارفرما.

مراحل ثبت نام و عضویت در سایت فریلنس پارس

1-در سایت به عنوان فریلنسر ثبت نام کنید و ایمیل و شماره موبایل خود را تایید کنید.

www.freelancepars.com

2- سپس پروفایل خود را کامل کنید و مهارت‌ها، سابقه تحصیلی، شغلی و… را بنویسید.

3- اگر نمونه کارهای مناسبی دارید، در سایت آپلود کنید.

4- وارد قسمت پروژه های سایت شده، پروژه های مد نظر و مرتبط با مهارت ها و توانایی های خود را پیدا کنید و آن‌هایی که از نظر زمانی و هزینه، مایل به انجام آن‌ها هستید را ثبت پیشنهاد زده و مبلغ پیشنهادی، زمان و توضیحات لازم را برای کارفرما بنویسید.

۴ – زمان مناسب انتشار متن رپورتاژ آگهی

یکی از فاکتورهای مهم زمان مناسب و درست انتشار متن رپورتاژ آگهی در اینترنت می باشد. از حرکت های شتابنده و عجله کردن در رپورتاژ جدا خودداری کنید ، سعی کنید برنامه ریزی بلند مدت برای انتشار رپورتاژ داشته باشید و البته این عمل منظم یا تصاعدی نباشد و یا به عبارتی نظم خاصی در انتشار آن نداشته باشد .

توجه کنید که گوگل برای اینکه متوجه پخش لینک طبیعی یا غیر طبیعی شما شود زمان آن ها مورد بررسی قرار می دهد و به محض اینکه متوجه شود تاریخ لینک ها نزدیک به هم و غیر طبیعی است شما را پنالتی و مجازات خواهد کرد.

۵ – نوشتن متن رپورتاژ بصورت سئو شده

یکی از نکات کلیدی در رپورتاژ آگهی نوشتن متن به صورت سئو شده است تا موارد فنی و بهینه سازی آن رعایت شود.توصیه می شود، زمانی که برای یک سایت رپورتاژ آگهی ارسال می کنید در قالب HTML  آنرا ارسال کنید تا بتوانید عمل سئو را پیش از انتشار روی مطلب خود انجام داده تا با بالا رفتن ارزش رپورتاژ ارزش لینک های شما نیز بالاتر برود. و در حد امکان از ارسال فایل های word  خودداری کنید ، چون زمانی که فایل word باز نشر می شود تمامی تگ ها و alt  و title  ها از بین رفته و عوض خواهد شد.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

14 − 12 =