چند نکته مهم و ضروری برای جذب همسر مناسب

چند نکته کلیدی که برای جذب همسر مناسب باید به آن توجه داشته باشید

یکی از مشکلاتی که همواره در بین زنان برای شروع رابطه و جذب همسر مناسب وجود دارد، این است که آن ها نمی دانند آیا آن مرد به دردشان می خورد یا خیر. از همین رو باید بدانید اگر از قوانین درستی پیروی کنید، بر اساس قانون جذب، مردان نامناسب و مشکل ساز به صورت کاملا اتوماتیک از زندگی تان بیرون می روند و یا این که خودشان تصمیم می گیرند که از زندگی شما خارج شوند و همین مسئله هم شما را به خوشبختی و موفقیت در زندگی نزدیک می کند.

تاکنون فکر کرده اید که چرا در جذب همسر مناسب چنین اتفاقی می افتد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که برخی از قوانین جذب همسر مناسب، مردان نامناسب را ناراحت می کند؛ چون باعث می شود دست آن ها رو شود. از همین رو آن ها ترجیح می دهند که بروند. به عبارت دیگر این قوانین مثل یک دستگاه ردیاب بسیار دقیق عمل می کند؛ از این رو شما به راحتی می توانید تشخیص دهید مردانی که به ازدواج و بودن با شما علاقه مند هستند از قوانین واقعی خوششان می آید و از آن پیروی می کنند. اما در عوض مردان نامناسب و مردانی که عادات ارتباطی نامناسبی دارند؛ از قوانین خوششان نمی آید و مطمئن باشید که در آخر به این مسئله اعتراف خواهند کرد.

شاید باور این مسئله سخت باشد، اما همواره مردانی هستند که از یک سری قوانین و الگوهای قدیمی پیروی می کنند و آن قوانین را دوست دارند. این مردان نسبت به زنان هیچ آگاهی درستی ندارند و تنها سعی دارند از زنان در مقابل مسئولیت های زندگی محافظت کنند. آن ها همواره دوست دارند کارهایی را انجام دهند که دلشان می خواهد؛ بدون این که در رابطه با آن از همسرشان نظری بپرسند. آن ها با همسرشان مثل یک ملکه رفتار می کنند؛ اما لحظه ای شک نمی کنند که فرمانروا و پادشاه حقیقی خودشان هستند. پس این قوانین در جذب همسر مناسب می تواند از اهمیت فراوانی برخوردار باشد.

برای جذب همسر مناسب مراقب این دسته از مردها باشید!

آن ها دوست دارند که احساس کنند همواره کنترل همه ی کارها به دست آن هاست.

آن ها بر این باورند که جنس مذکر، برتر و قوی تر است.

این دسته از مردان بر این عقیده هستند که نقش زنان در زندگی بسیار محدود است.

با صمیمیت واقعی و حقیقی مشکل دارند.

آن ها فکر می کنند اگر برای هر کاری نظر دهند نظرشان مهم است.

آن ها علاقه ای به زنان مقتدر، قوی و با اعتماد به نفس ندارند.

تاکنون فکر کرده اید که این قبیل مردان چه کسانی هستند و چرا این گونه شده اند؟

باید به شما بگوییم که این مردان اغلب در کودکی از طرف یک پدر کنترل گر و یا مادری انتقادگر احساس کنترل شدگی داشته اند؛ از همین رو زمانی که بزرگ شدند تصمیم گرفته اند که خودشان یک کنترل کننده باشند. در واقع مردانی که از الگوهای نادرست و قدیمی پیروی می کنند، همواره یک ترس و یک احساس بی کفایتی پنهان نسبت به زنان دارند؛ این احساسات باعث ایجاد تمام رفتارهایی است که از آنان سر می زند.

شما تنها می توانید برای این گونه مردان احساس تاسف کنید. بنابراین برای جذب همسر مناسب هرگز نباید به سراغ برقراری ارتباط با آن ها بروید. دقت داشته باشید که شما نمی توانید آن ها را بازپروری و یا بازآموزی کنید. از همین رو سعی کنید راه های وسوسه را ببندید و اگر با چنین مردی در زندگی تان مواجه شدید از سر راهش کنار بروید. اگر به دنبال خوشبختی، سعادت و رسیدن به موفقیت در زندگی هستید، باید به دنبال جذب همسر مناسب خود باشید؛ مطمئنا این دسته از مردها نمی توانند شما را به خوشبختی برسانند.

چگونه مردان نامناسب را از زندگی حذف کنیم؟

در پاسخ به این سوال باید به شما بگوییم که انجام این کار بسیار ساده است. شما به راحتی می توانید با پیروی از قوانین درست متوجه شوید که چه مردهایی مناسب شما نیستند؛ سپس برای جذب همسر مناسب دقیقا در جهت مخالف آن قدم بگذارید. البته راه هایی برای جذب همسر مناسب وجود دارد که عبارتند از:

۱ – در رابطه با علایق خود با آن ها صحبت کنید و هویت واقعی تان را فاش کنید.

۲ – تا جایی که می توانید بازی نکنید. اگر دو روز بعد از آشنایی به شما پیشنهاد خواستگاری، ملاقات یا آشنایی بیشتر داد و شما وقت کافی برای این کار نداشتید، به عمد به او پاسخ منفی ندهید.

۳ – اگر از او خوشتان آمده سعی نکنید این مسئله را پنهان کنید. اگر دیدید که او صادقانه اظهار می کند که از همنشینی با شما لذت برده و اسرارآمیز رفتار نمی کند؛ شما نیز در جواب به او با لبخند بگویید که از همنشینی با او لذت برده اید.

اگر پس از مدتی مشاهده کردید که او نسبت به شما سرد شده و یا به طور ناگهانی تمایلی به صحبت کردن با شما ندارد به این معنی است که شما در جذب همسر مناسب خود با شکست روبرو شده اید؟

باید بگوییم که این مسئله کاملا برعکس است. در واقع شما توانسته اید در این راه به خوبی عمل کنید و کسی را که مناسب شما نبوده شناسایی کرده و از زندگی تان بیرون کنید. این روش به شما کمک می کند آگاهانه تر به سمت جذب همسر مناسب خود بروید و برای حفظ او اقدام کنید. در واقع مرد ایده آل شما کسی است که با شما رویاپردازی می کند و زندگی خود را بر اساس بودن با شما پی ریزی می کند. مطمئنا این دسته از مردها می توانند شما به سمت خوشبختی و موفقیت در زندگی سوق دهند.

برای جذب همسر مناسب هرگز بازی نکنید و کسی را نیز به بازی نگیرید!

این که شما بتوانید از قوانین و الگوهای درست برای جذب همسر مناسب خود پیروی کنید، به این معنی است که از هوش و ذکاوت بسیار بالایی برخوردار هستید. از همین رو باید بدانید که زنان باهوش هرگز بازی نمی کنند و همچنین دوست ندارند که کسی با آن ها بازی کند. در فرهنگ لغت، واژه ی بازی را شکلی از سرگرمی، حیله و فریب معنی می کنند و نکته ای که وجود دارد این است که تمام قوانین قدیمی به بازی مربوط می شود و هیچ دلیلی ندارد که یک بازی را به روابط صمیمانه ی خود بکشانید.

معمولا زنانی از بازی در روابط خود استفاده می کنند که به آن ها گفته شده هرگز از غریزه و احساسات طبیعی خود در یک رابطه ی عاطفی بهره نبرند. آن ها به این باور رسیده اند، چون ترسوتر از آن هستند که هر لحظه از زندگی بتوانند خودشان باشند و متناسب با موقعیتی که در آن قرار دارند تصمیمات درستی بگیرند.

همان طور که می دانید بازی مختص بچه ها و کسانی است که دوست دارند همانند بچه ها رفتار کنند و با آن ها نیز مثل یک بچه برخورد شود. والدین به صورت خودآگاه به فرزندان خود می آموزند که هرگز نباید دروغ بگویند و یا تظاهر کنند و دیگران را فریب دهند. اگر تمامی این کارها بد است پس چطور با مردان بازی می کنید؟

یکی از اصلی ترین مشکلاتی که در جذب همسر مناسب وجود دارد این است که اغلب زن ها و مردها نسبت به یکدیگر حس پنهان کاری و رقابت دارند. دقت داشته باشید فریبکاری، پنهان کاری و رقابت جویی شاید در بازی هایی مثل تنیس و شطرنج کاملا طبیعی و مجاز باشد؛ اما در یک زندگی عشقی هیچ جایگاهی ندارد.

مطمئنا در هنگام بازی کردن همین اتفاق برای مردها نیز می افتد. بازی هایی نظیر:

« نمی توانی مرا به دست بیاوری»

« حدس بزن شب هایی که کنار تو نیستم چیکار می کنم؟!»

« آیا واقعا مرموز و اسرار آمیز نیستم؟!»

مردانی که به این بازی ها پاسخ می دهند و خودشان را به نوعی شکار زنان می بینند دقیقا همان مردانی هستند که باید از آن ها پرهیز کنید. علاقه مند کردن مردها آن هم از روی عمد کار بسیار اشتباهی است.

اما قوانینی که برای جذب همسر مناسب جایگزین بازی و فریبکاری شده است هوش، ذکاوت، عاقلانه و صادقانه رفتار کردن می باشد. مطمئن باشید در این صورت نه تنها یک رابطه ی صمیمانه خواهید داشت؛ بلکه رابطه ی شما همواره پر از آرامش و حس امنیت خواهد بود. بنابراین همواره به خاطر داشته باشید که برای جذب همسر مناسب، بازی کردن به هیچ وجه روش مناسبی محسوب نمی شود.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

14 − 13 =