چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم ؟

چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم ؟ 10 روش پولساز کسب درآمد از طریق اینترنت که اگر آنها را راه اندازی کنید به درآمد های بسیار بالایی در ماه خواهید رسید . برای راه اندازی این روش ها اصلا به سرمایه نیاز ندارید.

یکی از سوالاتی که خیلی از دوستان از بنده میپرسند اینه که ” چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم و به درآمد بالایی در ماه دست پیدا کنیم ؟ ” که من در این مطلب روش هایی که شما میتوانید از اینترنت پولدار شوید را کامل و جامع توضیح داده ام .

کسب درآمد از طریق اینترنت یکی از  دغدغه های بزرگ خیلی از افراد است که قصد دارند از طریق اینترنت پولدار شوند و به درآمدهای  بسیار بالایی در ماه برسند .

خیلی از افراد تصور می‌کنند که راه اندازی  کسب و کار اینترنتی در منزل  بسیار سخت و دشوار است ولی اصلاً چنین نیست , یکی از پردرآمدترین مشاغل جهان همین  کسب و کار اینترنتی می باشد که ما در ادامه پولسازترین روشهای کسب درآمد از طریق اینترنت را به شما معرفی کرده ایم .

این  ایده ها  100 درصد تضمینی بوده و شما می توانید با راه‌اندازی  یکی از این ایده ها به درآمد بسیار بالایی در ماه دست پیدا  کنید و در کل می تواند با این ایده ها از طریق اینترنت پولدار  شوید پس حتما توصیه می کنم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید .

مزایای کسب درآمد از طریق اینترنت :

چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم ؟(10 ایده پولساز)

  1. کسب درآمد از فروش اطلاعات (فروش تخصص و مهارت های خود – پولسازترین ایده ممکن)
  2. کسب درآمد از طراحی و ساخت وبسایت (راه اندازی خدمات طراحی سایت)
  3. کسب درآمد از طریق فروش محصولات دیجیتالی و دانلودی (فروش محصولات دیجیتالی , دانلودی مثل فروش عکس , قالب و پوسته سایت , برنامه و اپلیکیشن و…)
  4. پولدار شدن از سیستم همکاری در فروش (راه اندازی فروشگاه اینترنتی فروش محصولات دیگران مثل دیجی کالا , بامیلو و…)
  5. پولدار شدن از طریق سئو و بهینه سازی سایت (راه اندازی خدمات سئو و بهینه سازی سایت)
  6. کسب درآمد از سایت های فروش عضویت ویژه/پولدار شدن از وبسایت های تبلیغاتی .
  7. کسب درآمد از مشاوره .
  8. راه اندازی خدمات اینستاگرام (فروش فالوور , لایک و ویو اینستاگرام)

کسب درآمد از تولید محتوا در ادامه به صورت کامل راجب هر کدام توضیح داده ایم .

1_پولدار شدن از راه اندازی سایت های آموزشی :

یکی از پولساز ترین و پر درآمدترین ایده ها برای اینکه  چگونه از اینترنت پولدار شوید راه اندازی یک وب سایت آموزشی می باشد ,  شما با راه اندازی یک وبسایت آموزشی می توانید تخصص و علاقه خود را به پول تبدیل کنید .

پولسازترین  کسب و کارهای  اینترنتی در ایران از  این مدل کسب و کار اینترنتی به درآمدهای  بسیار زیادی در ماه رسیده اند .

شما اگر در زمینه ای  تخصص و مهارت دارید می توانید  از آن به درآمدهای بسیار زیادی در ماه برسید .  هرگز نباید علاقه و مهارت خود را دست کم بگیرید  .

برای راه اندازی  این مدل کسب و کار اینترنتی شما  به یک وب سایت نیاز دارید تا بتوانید محصولات آموزشی  خودتان را در اینترنت بفروشید .

یکی از سوالاتی که خیلی از دوستان  در این باره از من می پرسند این است که آیا برای راه اندازی  یک وب سایت باید حتما برنامه نویسی و کد نویسی بلد باشیم ؟

خیلی از دوستان تصور  می‌کنند همین که اسم طراحی سایت  می آید حتما باید کد نویسی و زبان های برنامه نویسی بلد باشند, اصلا چنین نیست .

شما بدون حتی یک خط  کدنویسی میتوانید یک وبسایت  کاملا حرفه‌ای با تمام امکانات در کمتر از یک ساعت برای خودتان راه اندازی کنید و محصولات آموزشی  خود را در قالب فایل های دانلود بر روی سایت خود قرار داده و بفروشید .

این فایلهای آموزشی می‌تواند شامل فیلم های تصویری,  پادکست ها , کتاب های pdf باشد .

در اولین قدم  اگر قصد دارید که  یک وب سایت آموزشی برای خودتان راه اندازی  کنید باید حوزه فعالیت خود را شناسایی کنید ,  منظور از این که حوزه فعالیت خود را شناسایی کنید یعنی اینکه  با توجه به تخصص و مهارتی که دارید یک ایده پولساز برای خودتان انتخاب کنید .

به عنوان  مثال ممکن است شما در زمینه ی  زبان انگلیسی , قانون جذب , سخنرانی  و یا هر چیز دیگر مهارت داشته باشید .

شما  باید تخصص و مهارت تان  را پیدا کرده و یک وب سایت آموزشی در آن زمینه راه  اندازی کنید به عنوان مثال من در زمینه کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی تخصص دارم  و وب سایت آکادمی سبز را راه اندازی کردم .

با طراحی یک وب سایت مانند  آکادمی سبز و تبدیل تخصص و  مهارت خود به فایل های آموزشی  قطعاً می توانید به درآمد بسیار بالایی در ماه دست پیدا کنید.

شاید فکر  کنید که تبدیل تخصص و مهارت به  فایل های آموزشی کار بسیار سخت و دشواری است  ولی اصلا اینطور نیست .

اگر توانایی  سخنرانی در جلوی  دوربین را ندارید یا ترس دارید می توانید  با برنامه fastston capture از صفحه مانیتور خود فیلم بگیرید و آن را به عنوان محصول  درون سایت خود برای فروش قرار بدهید و بفروشید , شما تخصص مهارت خود را علاوه بر فیلم های  آموزشی میتوانید به صورت فایل های صوتی و پادکست و کتاب های الکترونیکی تبدیل کنید و به عنوان محصول درون  سایت خودتان برای فروش قرار دهید .

چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم ؟

شاید برایتان این سوال پیش بیاید که چه کسی حاضر است از وبسایت  ما خرید کند ؟

قطعا افراد بسیار زیادی هستند که دوست دارند در جایگاهی که الان شما در آن هستید قرار بگیرند و شما با تولید محصولات خود می توانید  مهارت خود را به آنان منتقل کنید .

ممکن است شما مهارت یا ایده مناسبی نداشته باشید ,  اصلا مشکلی ندارد در ادامه چندین ایده پولساز در قالب  یک ویدیو آموزشی برایتان قرار داده ایم که میتوانید یکی از این ایده ها  را انتخاب کرده و در آن زمینه فعالیت خودتان را شروع کنید .

شما با روزانه ۲  الی ۳ ساعت یادگیری  در یک حوزه خاص می توانید در کمتر از دو  ماه به یک متخصص حرفه ای تبدیل شوید , البته  توصیه می کنم همزمان با یادگیری وب سایت خود را راه اندازی کنید  و شروع به جذب ترافیک کنید.

منظور از جاذب ترافیک  برای وب سایت تان یعنی تولید محتوا است ,  شما با ید برای وب سایت خود شروع به تولید محتوا کنید  تا مخاطبانتان شما را پیدا کند , بهترین راه جذب ترافیک  تولید محتوای هوشمندانه می باشد.

برای انتخاب یک ایده مناسب شما دو راه دارید :

۱_ اول  اینکه با  توجه به مهارت و تخصص و علاقه ای  که در یک زمینه خاصی دارید می توانید آن را به عنوان یک ایده در نظر  بگیرید و کسب و کار اینترنتی خود را در آن زمینه شروع کنید . قبل از انتخاب ایده  حتما آنرا با ابزار google trends بررسی کنید. که در فیلم زیر علاوه در پولسازترین ایده ها و روش  کار با این ابزار را به شما توضیح داده ایم .(به این نکته توجه کنید که قبل از انتخاب ایده حتما آن را با ابزار گوگل ترندز بررسی کنید)

۲_ ممکن است ایده ای  نداشته باشید , که اگر اینطور باشد در ادامه پولسازترین  ایده های پولدار شدن از طریق اینترنت با راه اندازی یک وبسایت آموزشی را به شما معرفی کردیم.

ایده هایی  که در فیلم زیر به  شما معرفی کرده ایم جز  پرمخاطب ترین پردرآمدترین ایده ها  برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی می باشد  که می توانید یک ایده را در نظر بگیرید و در آن زمینه فعالیت  خودتان را شروع کنید , توصیه می کنم حتما ویدیو زیر را تا انتها مشاهده  کنید .

(مباحث  گفته شده  در این ویدیو  شامل پولسازترین   ایده های راه اندازی یک وب  سایت آموزشی و بررسی یک حوزه فعالیت مناسب و پولساز با ابزار google trends  می باشد)

2_کسب درآمد میلونی از طراحی سایت :

چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم ؟(راه اندازی خدمات طراحی سایت)

یکی دیگر از روش های  پولدار شدن از طریق اینترنت راه اندازی  خدمات طراحی سایت می باشد , شما اگر علم برنامه نویسی  و کد نویسی را یاد بگیرید و به یک متخصص طراح وب حرفه ای تبدیل به شوید  می توانید به درآمد بسیار بالایی در ماه دست پیدا کنیم .

اما  آیا برای راه‌اندازی خدمات طراحی سایت باید حتما کد نویسی و برنامه نویسی بلد  باشیم ؟

خیلی از افراد تصور می کنند  که برای کسب درآمد از راه اندازی خدمات  طراحی سایت حتما باید علم برنامه نویسی و کدنویسی  را بلد باشند که اصلا اینطور نیست .

شما  بدون دانش علم برنامه نویسی و کدنویسی  میتوانید از این مدل به درآمد بسیار بالایی در ماه برسد .

تنها چیزی  که شما باید یاد بگیرید کار با سایت ساز های رایگان  مثل وردپرس می باشد که اصلاً یادگیری این ابزار کار سخت و دشواری  نیست شما در کمتر از چند روز می توانید کار با این سایت ساز را به صورت  کامل و جامع یاد بگیرید .

شما اگر کار با وردپرس  و ابزارهای آن را بلد باشید می توانید  یک وب سایت کاملا حرفه ای با تمام امکانات ممکن بدون حتی یک خط کد نویسی برای خود  و مشتریان خود طراحی کنید .

دقیقا  خود وب سایت  اکادمی سبز و وب سایت های  مشابه با وردپرس طراحی شده‌اند .  شما در کمتر از چند روز می توانید کار با وردپرس و صفحه ساز های آن را به صورت کامل و جامع یاد بگیرید.

شما اگر وردپرس را کامل یاد بگیرید  خیلی راحت می‌تواند از طریق راه‌اندازی خدمات طراحی سایت به درآمدهای میلیونی در ماه برسیم.

وردپرس یک سایت ساز کاملا رایگان است که تقریبا بیش از ۸۰% از کل وبسایت های دنیا با این سایت ساز  طراحی شده‌اند .

این سایت ساز دارای یک پنل مدیریت کاملا ساده است  که می‌توانید هر تغییری را بر روی سایت خود و مشتریان ایجاد کنید .

شما اگر کار با وردپرس و پلاگین های مربوط به آن را یاد بگیرید ( که نهایتا یک هفته برای یادگیری  آن زمان لازم است) در کمتر از ۳ الی ۴ روز می توانید یک پروژه طراحی سایت با ورد پرس را کاملا حرفه‌ای و با تمام امکانات طراحی کنید .

در ویدیو زیر  در مورد میزان درامد این مدل کسب و کار اینترنتی به صورت کامل توضیح دادند توصیه می کنم حتما ویدیو زیر را تا انتها ببینید.

3_کسب درآمد از طریق فروش محصولات دیجیتالی :

چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم ؟(فروش محصولات دیجیتالی)

یکی دیگر از روش‌های  پول درآوردن ازطریق اینترنت فروش  محصولات دیجیتالی و دانلودی می باشد .  شما با راه اندازی یک وب سایت و تبدیل آن به فروشگاه اینترنتی می توانید محصولات دیجیتالی خود را از طریق  اینترنت به دیگران بفروشید .

محصولات دیجیتالی همان محصولات دانلودی مثل  تصاویر , پایان نامه , نمونه سوالات , اپلیکیشن موبایل , قالب  و پلاگین وردپرس و … می باشد .

توجه کنید که محصولات دیجیتالی  به محصولاتی گفته می شود که بعد از پرداخت پول فایل ها  به صورت کاملا اتوماتیک برای فرد خریدار ارسال می شود یعنی اصلا  نیازی به قرار داد بستن شرکت های پست نیست .

روش کسب درآمد  از طریق اینترنت با  فروش محصولات دیجیتالی همانند  راه اندازی فروشگاه اینترنتی می باشد  با این تفاوت که در این روش شما محصولات فیزیکی خود و دیگران را نمی‌فروشیم  و اصلا نیازی هم به درگیر شدن با موارد ارسال کالا و اداره پست ندارید , به عنوان مثال :

وب سایت های زیادی هستند که از طریق فروش کارت شارژ ,  فروش پلاگین و قالب های وردپرس , فروش فایل های فتوشاپ  و… به درآمدهای بسیار بالایی در ماه رسیده‌اند . کسب درآمد از طریق اینترنت از روش راه اندازی فروشگاه محصولات دیجیتالی  می‌تواند گزینه خوبی برای درآمدزایی باشد . یک نمونه موفق این مدل کسب درآمد از طریق اینترنت وبسایت کافه بازار میباشد .

4_کسب درآمد از طریق سیستم همکاری در فروش :

چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم ؟(سیستم همکاری در فروش)

یکی دیگر از روش های  کسب درآمد از طریق اینترنت راه اندازی  سیستم همکاری در فروش می باشد , سیستم همکاری در فروش  یعنی فروش محصولات و خدمات دیگران و یا شرکت های دیگر .

در سیستم  همکاری در فروش شما با راه اندازی  یک وب سایت محصولات و کالای دیگران  را می فروشید و به ازای هر فروش مبلغی را به عنوان پورسانت  از فرد یا شرکتی که محصول آن را فروختید دریافت خواهید کرد .

در حال حاضر وب سایت های  زیادی هستند که از طریق سیستم همکاری در فروش محصولات دیگران را میفروشند ,  شاید تصور کنید که این مدل اصلا پولساز نیست و یا کسب درآمد از این مدل بسیار پایین است که  سخت در اشتباهید .

اگر دقت کرده باشید متوجه می‌شوید که بزرگترین فروشگاه های  اینترنتی در ایران و جهان مانند: فروشگاه اینترنتی آمازون و علی بابا در جهان  و در ایران فروشگاه اینترنتی  دیجی کالا , بامیلو , ۵۰۴۰ و… از این  مدل به درآمدهای میلیاردی در روز رسیده اند.

دیجی کالا کار خود را با راه اندازی  سیستم همکاری در فروش تقریبا  ۷ سال پیش شروع کرد و تا به الان  به درآمدهای میلیاردی در روز رسیده است .

این مدل کسب درآمد از طریق اینترنت مناسب  افرادی است که نمی خواهند خودشان اقدام به تولید محصولات فیزیکی و آموزش  کنند .

اگر جزء این دسته افراد هستید توصیه می کنم از این روش برای کسب درآمد از طریق اینترنت استفاده کنیم .

در این روش شما یک وبسایت راه اندازی کرده و کالا و خدمات دیگران را میفروشید و به ازای هر فروش مبلغی را دریافت خواهید کرد .

5_کسب درآمد از سئو و بهینه سازی وبسایت

چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم ؟ (راه اندازی خدمات سئو)

سئو و بهینه سازی سایت یکی از پردرآمدترین  مشاغل در دنیا می باشد , سئو یعنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر ,  در سئو یک وب سایت شما باید کارهایی را انجام دهید که وب سایت خود یا مشتریانتان را در کلمات کلیدی در نتایج اول گوگل بیاورید .

شما اگر علم سئو و بهینه سازی وب سایت را به صورت کامل یاد بگیرید و به یک متخصص سئو و سئو کار حرفه ای تبدیل شوید هرگز بیکار نمی ماند .

علم  سئو بهینه سازی  وب سایت نسبت به  برنامه نویسی بسیار  ساده تر و آسان تر می باشد .  شما اگر کامل سئو و بهینه سازی وب سایت  را یاد بگیرید به روش های مختلفی می توانید  کسب درآمد داشته باشید .

شما اگر  بحث سئو و بهینه سازی وب سایت را یاد بگیرید تمام شرکتهایی  که به سئوکار نیاز دارند شما را استخدام میکند , برای پیدا کردن این شرکتها میتوانید در سایت  دیوار , شیپور و یا خود گوگل جستجو کنید .

من به صورت مفصل و جامع در مقاله ۶ روش کسب درامد  از سئو به این موارد پرداختند برای اطلاعات بیشتر از این مدل  کسب درآمد از طریق اینترنت توصیه می کنم حتما مقاله زیر را کامل مطالعه کنید.

6_کسب درآمد از طریق فروش اعضای ویژه

7_کسب درآمد از راه اندازی خدمات اینستاگرام :

یکی دیگر از روش های  کسب درآمد از طریق اینترنت  راه اندازی خدمات اینستاگرام  می باشد . منظور از راه اندازی خدمات اینستاگرام  یعنی فروش فالوور , فروش لایک و فروش ویو اینستاگرام  است.

همانطور  که میدانید  اینستاگرام یکی  از شبکه های اجتماعی پرطرفدار در  ایران می باشد که بیش از ۶۰ درصد از کاربران از این شبکه اجتماعی پرطرفدار استفاده می‌کنند.

محبوبیت  این شبکه اجتماعی باعث ایجاد یک موقعیت  عالی و پولساز برای افرادی که قصد دارند از طریق اینترنت و درآمدهای بالایی در ماه برسد شده است .

اگر شما یک وب سایت خدمات اینستاگرام راه اندازی کنید میتوانید با روزانه ۲ تا ۳ ساعت کاری یک  درآمد میلیونی آسان و ساده در ماه داشته باشید.

برای راه اندازی این مدل کسب درآمد از طریق اینترنت اصلا شما به هیچ تخصص و مهارت خاصی نیاز نداریم.  اگر قصد دارید با راه اندازی خدمات به درآمد میلیونی درماه برسید توصیه می کنم حتما بر روی عکس زیر کلیک کنید .

8_پولدار شدن از وبسایت های تبلیغاتی

9_کسب درآمد از مشاوره اینترنتی

10_ کسب درآمد از طریق تولید محتوا برای دیگران

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

سیزده − سه =