چگونه با سرمایه کم یک کسب و کار اینترنتی پولساز راه اندازی کنیم ؟

در این مقاله قصد دارم به شما آموزش بدهم که چگونه با سرمایه کم یک کسب و کار اینترنتی پولساز راه اندازی کنیم در کل یک سری از ایده های کسب و کار اینترنتی با سرمایه بسیار کم را به شما یاد می دهیم . توصیه می کنم حتما این مطلب آموزش ها تا انتها مطالعه کنید .

چگونه با سرمایه کم یک کسب و کار اینترنتی پولساز راه اندازی کنیم ؟ از 0 تا 100

 در این مقاله ما 8 ایده پولساز کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم و بدون سرمایه را به شما معرفی کردیم شما می توانید یک یا چند تا از این ایده ها را به عنوان شغل اصلی و  شغل دوم برای خودتان راه اندازی کنید .

امروز با پیشرفت صنعت و تکنولوژی بیشتر کسب و کارها به سمت کسب و کارهای اینترنتی کشیده   شده‌اند که مهمترین ویژگی کسب و کارهای اینترنتی در برابر کسب و کارهای فیزیکی این است که شما می‌توانید با کمترین سرمایه ممکن یک کسب و کار اینترنتی پولساز برای خودتان راه اندازی کنید.

 اگر قصد دارید که یک ایده کسب و کار فیزیکی را راه اندازی کنید معمولا به سرمایه بسیار بالایی در جهت راه اندازی نیاز داریم اما در کسب و کارهای اینترنتی چنین نیست ,  شما با کمترین سرمایه ممکن می توانید یک کسب و کار در منزل اینترنتی و آنلاین برای خودتان راه اندازی کنید و آن را به درآمد بالا در ماه  برسانید .

 به عنوان مثال :  اگر شما یک فروشگاه فیزیکی داشته باشید باید هر ماه هزینه اجاره مغازه را بدهید و یا اینکه بخواهید یک مغازه بخرید  باید هزینه چند صد میلیونی و چند میلیاردی را باید بپردازید اما در فروشگاه های اینترنتی  چنین نیست

 شما نهایتا با ۲۰۰ هزار تومان می توان یک وب سایت برای خودتان راه اندازی کنیم و آن را به فروشگاه اینترنتی تبدیل کنید .  برای راه اندازی یک وب سایت فروشگاهی اصلا به کدنویسی و برنامه نویسی نیاز ندارید ,  شما بدون علم برنامه نویسی می توانید یک فروشگاه اینترنتی را با تمام امکانات برای خودتان راه اندازی کنید .

 پس این را بدانید که اگر کسب و کار فیزیکی دارید حتما در کنارش کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنیم اینکه اگر ایده‌ای ندارید می توانید یکی از ایده‌های زیر را به عنوان شغل اصلی و یا شغل دوم انتخاب کنید :

8 ایده پولساز کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

در ادامه شما را با ۸ ایده پولساز کسب درآمد از اینترنت آشنا خواهیم کرد پس تا انتها همراه ما باشید تا شما را با این ایده های پولساز آشنا کنیم و شما با توجه به تخصص و مهارت خود می توانید یکی از این ایده ها را به عنوان شغل اصلی و شغل دوم خود انتخاب کنید .

1_مشاوره اینترنتی :

 اولین ایده و یکی از ایده های پولساز در کسب و کار اینترنتی کسب درآمد از مشاوره می باشد .   اگر در زمینه متخصص هستید و تخصص دارید می‌توانید با این ایده یک کسب و کار اینترنتی پولساز راه اندازی کنیم.

 تخصص شما ممکن است در هر زمینه باشد به عنوان مثال ممکن است شما در زمینه بدنسازی متخصص باشید و با دادن مشاوره به افرادی که می‌خواهند در خانه بدنسازی تمرین کنند برنامه بدهید .

 شما اگر در هر زمینه تخصص داشته باشید  می توانید با مشاوره دادن به افرادی که می‌خواهند در جایگاه الان شما باشند با مشاوره دادن به درآمد بسیار بالایی در ماه برسید.

  زمینه‌های زیادی وجود دارد که شما می توانید با متخصص شدن در آنها و دادن مشاوره به افرادی که قصد دارند با متخصص دست پیدا کنند به درآمد بالایی برسید من در ادامه  پولسازترین زمینه هایی که شما می توانید با متخصص شدن در آنها با مشاوره دادن اینترنتی به درآمدهای بسیار بالایی دست پیدا کنید شما را آشنا   خواهم کرد.
 ۱- مشاوره اینترنتی در زمینه موفقیت
 ۲- مشاوره اینترنتی در زمینه ازدواج
 ۳- مشاوره اینترنتی در زمینه سرمایه گذاری و بورس
و…

2_تولید محتوا برای دیگران :

یکی دیگر از ایده های پولساز کسب و کار اینترنتی در منزل بدون سرمایه تولید محتوا برای دیگران است.

 شما با تولید محتوا برای شرکت ها و اشخاص دیگر خیلی ساده می‌توانید به درآمد بالایی در ماه دست پیدا کنید.

 در کل می‌توان گفت این ایده به هیچ نوع سرمایه و هزینه   اضافی نیاز ندارد و شما می توانید با ۰ تومان هزینه این مدل کسب و کار آنلاین را شروع کنید.

 تنها تخصصی که باید داشته باشید توانایی تولید محتوا می باشد ,   اگر اصول و نکات تولید محتوای تخصصی و حرفه‌ای را بلد باشید  با این ایده می‌توانید به درآمدهای میلیونی در ماه دست پیدا  کنید

3_طراحی گرافیک :

سومین ایده ای کسب و کار اینترنتی پولساز کسب درآمد از طراحی گرافیک می باشد این ایده می‌تواند یکی از ایده های پردرآمد برای راه اندازی کسب و کار آنلاین باشد اگر با طراحی گرافیک مثل فتوشاپ, طراحی لوگو, طراحی قالب سایت های وردپرسی ,… آشنا هستید می توانید با راه اندازی این ایده به درآمد بالایی در ماه رسید

4_فروش محصولات دیگران : (سیستم همکاری در فروش)

یکی دیگر از ایده های  و کار اینترنتی بدون سرمایه فروش محصولات دیگران و شرکت‌های دیگر می‌باشد.  در اصطلاح فروش محصولات دیگران سیستم همکاری در فروش گفته می شود.

 شما با راه اندازی سیستم خیلی راحت می تواند به درآمد بالایی در ماه رسید,  بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران مثل دیجی کالا, بامیلو و…  از این مدل به درآمدهای میلیاردی در ماه رسیدند.

 شما هم اگر به دنبال یک ایده پردرآمد با سرمایه کم هستید می توانید با فروش محصولات دیگر آن به درآمد بسیار بالایی در ماه دست پیدا کنید .

5_ساخت و طراحی وبسایت برای دیگران :

شما با راه‌اندازی خدمات طراحی سایت میتوانید با طراحی سایت برای دیگران به درآمدهای بالایی در ماه دست پیدا کنید. شما بدون داشتن دانش برنامه نویسی و کدنویسی می توانید با ساخت وب سایت برای دیگران به درآمد بالایی برسید .

 خیلی از افراد تصور می‌کنند که برای راه اندازی خدمات طراحی سایت باید حتما برنامه نویسی و کدنویسی بلد باشند ولی اصلا چنین نیست شما اگر وردپرس را به صورت کامل یاد بگیرید  می‌توانید بدون دانش برنامه نویسی و کدنویسی وبسایت های کاملاً تخصصی با تمام امکانات راه اندازی کنید

6_راه اندازی خدمات سئو :

یکی دیگر از روش های پر درآمد سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد, شما با تبدیل شدن به یک متخصص سئو میتوانید به درآمدهای چند میلیونی در ماه خیلی ساده برسید ما در سایت آکادمی سبز ۶ روش کسب درآمد از سئو را به شما آموزش داده ایم که میتوانید با آن روش ها از طریق سئو کسب درآمد دائمی و همیشگی داشته باشید

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

شانزده + 18 =