چگونه فالوور بگیریم ؟(6 روش کاملا رایگان و واقعی )

چگونه فالوور بگیریم ؟ سوال بسیار مهم برای افرادی که قصد کسب درآمد از اینستاگرام را دارند! همانطور که میدانید شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از محبوب ترین این شبکه های اجتماعی در دنیا و حتی ایران است. اگر دقت کنید میبینید که بسیاری از افراد با استفاده از از همین اینستاگرام توانستند به درآمدهای بسیار زیادی برسند.

بسیاری از افراد از این شبکه اجتماعی برای برندسازی و اعتماد سازی استفاده می کنند اما برای اینکه بتوانید با استفاده از این شبکه اجتماعی بتوانید تغییر و تحول عظیمی در کسب و کارتان ایجاد و کسب درآمد کنید باید به فکر افزایش فالوور اینستاگرام باشید.
خیلی از دوستان از من میپرسند که چگونه فالوور بگیریم ؟ با توجه به اینکه بسیاری از دوستان به دنبال جواب سوال ” چگونه فالوور بگیریم ” هستند در این مقاله می خواهیم شما را با 6 روش بسیار کاربردی و واقعی آشنا کنیم.

با استفاده از روش هایی که در این مقاله به شما آموزش داده ایم که می توانید فالوور های کاملا واقعی برای پیج اینستاگرام جذب کنید. همراه من باشید جواب سوالتان را که چگونه فالوور بگیریم به صورت کامل بدهم.

چگونه فالوور بگیریم ؟

چگونه فالوور بگیریم ؟

راه و روش های زیادی برای گرفتن و جمع‌آوری فالوور اینستاگرام وجود وجود دارد. مهمترین فاکتور برای جمع‌آوری فالوور اینستاگرام تولید محتوای با کیفیت و جذاب است. در قدم اول برای اینکه بتوانید فالوورها که جذب می کنید را در پیج تان نگه دارید باید محتوای جذاب تولید کنید. تولید محتوای جذاب باعث می‌شود وقتی کسی وارد پیج اینستاگرام شما شد از پیج تان خارج نشود.

خیلی از افراد بعد از این که کسب و کارشان را راه اندازی می کنند می خواهند از طریق اینستاگرام محصولات و خدماتشان را بفروشند.

اگر هدفتان فروش محصولات و خدماتتان است باید فقط و فقط به دنبال افزایش فالوور واقعی اینستاگرام باشید. پس به این نکته توجه کنید که فالوور های اینستاگرام بسیار مهم هستند و شما تمرکزتان باید روی جذب فالوور واقعی باشد.

فقط به این نکته توجه کنید که اگر می خواهید یک شبه فالوورهای اینستاگرام را افزایش بدهید سخت در اشتباهیم من اصلا توصیه نمیکنم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

اینستاگرام قدرت بسیار زیادی دارد که با استفاده از این شبکه اجتماعی می توانید کسب و کارتان را به بسیاری از افراد معرفی کنید و خیلی راحت افرادی که به محصولات و خدماتتان نیاز دارند می‌توانند پیج اینستاگرامتان را دنبال کنند.

اگر واقعاً کسب و کارتان برایتان مهم است و به دنبال برند سازی هستید و به فکر کسب درآمد از اینستاگرام هستید پیشنهاد میکنم حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

اگر می خواهید کسب و کار اینترنتی تان را راه‌اندازی کنید و به فکر کسب درآمد از اینترنت است پیشنهاد می کنم این مقاله را حتما مطالعه کنید. پس به همراه من باشید تا به شما بگویم که چطور میتوانیم فالوور اینستاگرام بگیرید.

چگونه فالوور واقعی جمع کنیم؟

چگونه فالوور واقعی جمع کنیم؟

برای افزایش فالوور اینستاگرام شما باید اصولی یک پیج اینستاگرام راه اندازی کنید و با توجه به روش هایی که در ادامه به شما آموزش خواهیم داد به دنبال جذب فالوور واقعی باشید. برای جذب فالوور واقعی اینستاگرام شما نباید به دنبال خرید فالوور و حتی خرید فالوور اینستاگرام باشید. به هیچ عنوان نباید از نرم افزارهای جمع آوری سکه استفاده کنید.

هدف اصلی تان باید جمع آوری فالوورهای هدف باشد. وقتی فالوور های واقعی جمع می کنید می توانید تحول عظیمی در کسب و کار اینترنتی تان ایجاد کنید. شما از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام می‌توانید محصولات و خدماتتان را به افرادی که نیاز به محصولات و خدمات تان دارند بفروشید. می توانید از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام به یک برند کاملا حرفه‌ای تبدیل شوید.

حالا که متوجه شدید اینستاگرام چقدر مهم است چه تاثیرات می‌تواند در کسب و کار داشته باشد در ادامه همراه ما باشید تا شما را با روشهای افزایش و جذب فالوور اینستاگرام آشنا کنیم.

چگونه فالوور رایگان بگیریم ؟(6 روش)

چگونه فالوور رایگان بگیریم ؟(6 روش)

اگر واقعاً کسب و کارتان برایتان مهم است و می خواهید علاقه مندان به کسب و کارتان را جذب کنید و از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام محبوبیت بالایی داشته باشید و به یک برند حرفه‌ای تبدیل شوید باید به دنبال جذب فالوور واقعی باشید.

بسیاری از دوستان را دیدم که برای جذب فالوور از روش های فیک استفاده می کنند. به این نکته توجه کنید که ارزش یک پیج اینستاگرام با 5000 فالوور واقعی بسیار بیشتر از پیجی است که 100 هزار فالوور فیک دارد.

البته با توجه به روش‌هایی که در ادامه به شما آموزش خواهیم داد می توانید فالوور های کاملا واقعی برای پیج اینستاگرام تان جذب کنید.

یکسری از این روش هایی که ما به شما آموزش داده ایم روش های کاملا رایگان هستند. اما یک سری از روش ها مثل تبلیغات آفلاین و تبلیغات اینستاگرامی نیاز به سرمایه اولیه دارند. البته در اوایل راه اصلا نیازی به هزینه های اضافی مثل تبلیغات ندارید. برای شروع می توانید از روشهای کاملاً رایگانی که در ادامه به شما آموزش خواهیم داد استفاده کنید. پس همراه ما باشید تا شما را با این روشها به صورت کامل آشنا کنم.

1- پروفایل اینستاگرامتان جذاب باشد

اولین نکته برای اینکه بتوانید فالوورهای اینستاگرامتان را افزایش بدهید، باید پروفایل اینستاگرام تان را خیلی جذاب طراحی کنید. پروفایل اینستاگرام دقیقاً مانند ویترین یک مغازه است. اگر پروفایل اینستاگرام متن جذاب نباشد نمی‌توانید کاری کنید که مخاطبان و کاربران تان شما را دنبال کنند.

اگر دقت کنید میبینید که اینستاگرام یک شبکه اجتماعی تصویر محور است و حرف اول آخر در اینستاگرام را تصاویر و ویدیو ها می زنند. پس بهتر است اگر به دنبال جذب فالوور اینستاگرام هستید حتماً از پروفایل جذاب استفاده کنید. برای ساخت تصاویر پروفایل تان می توانید از نرم افزارهایی مثل فتوشاپ استفاده کنید. هرچقدر پروفایل اینستاگرام جذاب تر باشد شانس بیشتری برای جذب مخاطبان و کاربران تان دارید.

2- از هشتگ ها به درستی استفاده کنید

دومین نکته برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده درست از هشتگ ها در زیر پست هایتان است. اگر به درستی بتوانید از هشتگ ها استفاده کنید میتوانید مخاطبان و کاربران هدفتان را به راحتی جذب کسب و کارتان کنید.

هشتگ ها در اینستاگرام دقیقاً مانند کلمات کلیدی در سئو و بهینه سازی سایت هستند. البته اینستاگرام این قابلیت را ایجاد کرده که شما می‌توانید با فالو کردن هشتگ های مورد نظرتان پست های مربوط به آن هشتگ ها را دنبال کنید. و با اضافه شدن پست با آن هشتگ آن را در صفحه اینستاگرام تان می توانید ببینید.

برای استفاده از هشتگ ها شما باید از هشتگ های پربازدید جستجوی زیادی در اینستاگرام می شوند استفاده کنید. سعی کنید تمام این هشتگ را پیدا کنید و در پست هایتان به کار ببرید. در هر زمینه ای که فعالیت میکنید و می خواهید کاربران هدفون را جذب کنید باید از هشتگ های مرتبط با موضوع کاری تان استفاده کنید.

به عنوان مثال از سایت آکادمی سبز در زمینه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی فعالیت می‌کند در پست های اینستاگرام تان از هشتگ هایی مثل #بازاریابی_اینترنتی ، # سئو و…استفاده می کنید.

3- مسابقه اینستاگرامی برگزار کنید

یکی دیگر از روش‌هایی که می‌تواند فالوور های واقعی جذب کنید استفاده از تکنیک برگزاری مسابقات اینستاگرام است. برگزاری مسابقات اینستاگرامی یکی از روش های بسیار کاربردی برای جذب فالوور واقعی است که بسیاری از پیچ ها از این روش برای جذب فالوور استفاده میکنند.

در هر حوزه فعالیت می کنید می توانید متناسب با حوزه کاری تان کمی خلاقیت به خرج دهید و یک مسابقه اینستاگرامی با هدایای ترغیب کننده استفاده کنید.

هرچه هدایای تان ارزشمندتر باشد مثل من می توانید فالوور های بیشتری جذب کنید. البته در مسابقات اینستاگرامی سعی کنید که از کاربران و مخاطبان تان بخواهید تا کاری را انجام بدهند . مثلا از آنها بخواهید پنج نفر از دوستانشان را به مسابقه دعوت کند و پیج تان را فالو کنند.

اگر بتوانید یک مسابقه بی نظیر طراحی کنید و هدایای ارزشمندی برای شرکت کنندگان در نظر بگیرید می توانید فالوور های زیادی را جذب پیج اینستاگرام تان کنید.

4- محتوای با کیفیت برای اینستاگرامتان تولید کنید

یکی از مهمترین و کاربردی ترین راز های جذب فالوور واقعی تولید محتوای کاربردی و هدفمند است. در این قسمت می خواهم در مورد آموزش تولید محتوا برای اینستاگرام صحبت کنیم.

به این نکته توجه کنید اگر محتوای آن با کیفیت و هدفمند باشد و هیچ محتوایی در پیج اینستاگرام تا قرار ندهید نمی‌توانید فالوور های واقعی برای پیج اینستاگرام تان جذب کنید.

بحث تولید محتوا یکی از کامل ترین مباحث برای جذب فالوور اینستاگرام است. به این نکته توجه کنید که حتماً در هر زمینه ای که می خواهید فعالیت کنید و پیج اینستاگرام تان را راه اندازی کرده اید شروع به تولید محتوای هدفمند کنید.
منظور از محتوای هدفمند محتوای که نیاز مخاطبان و کاربران تان را برطرف کنید. قبل از تولید محتوا باید کامل بررسی کنید و ببینید که مخاطبان و کاربران تان چه نیازی دارند و شما چطور میتوانید نیازشان را برطرف کنید. تصور کنید که تولید محتوا ممکن است کار بسیار سخت و دشواری باشد. در صورتی که واقعا اینطور نیست!

راه و روش های زیادی برای تولید محتوا در اینستاگرام وجود دارد. میتوانید در مورد موضوعاتی که مطالعه کرده اید یک محتوای ویدیویی تولید کنید و در شبکه اجتماعی اینستاگرام قرار دهیم.

می توانید تجربیاتتان را به صورت ویدیو قرار دهید. اگر فکر می‌کنید انتخاب موضوع برای تولید محتوا کمی سخت و دشوار است میتوانید از پیج اینستاگرام رقیبانتان استفاده کنید.

شما باید تک تک رقیبان تان را زیر نظر داشته باشید و ببینید که چه محتواهایی در پیج اینستاگرام شان تولید میکنند. می‌توانید از ایده هایی که آنها استفاده کرده اند شما هم استفاده کنید.

تولید محتوا در اینستاگرام روی اعتمادسازی تاثیر فوق العاده ای میگذارد. اگر بتوانید در حوزه کاری تان از خودتان ویدیو ضبط کنید و در شبکه اجتماعی اینستاگرام قرار دهید مخاطبان و کاربران زیادی به شما اعتماد خواهند کرد و خیلی راحت تر از محصولات و خدمات تان استفاده می‌کنند.

به این نکته توجه کنید که اگر بخواهیم محصولات و خدماتتان را به صورت اینترنتی بفروشید حتماً باید کاری کنید تا مخاطبان تان به شما اعتماد کنند. مهمترین اقدامی که باید انجام دهید اعتمادسازی است! بهترین راه برای اعتماد سازی تولید محتوا است.

برای اینکه بتوانید یک محتوای حرفه‌ای تولید کنید حتما نکات زیر را رعایت کنید:

1. برای تولید محتوا در اینستاگرام در اولین مرحله شما باید یک ایده مناسب انتخاب کنید. شاید سخت ترین قسمت در تولید محتوا همین مرحله باشد. البته نیازی نیست زیاد سخت بگیرید زیرا روش های مختلفی برای انتخاب ایده وجود دارد. به عنوان مثال ممکن است شما یک کتاب خوانده باشید و یک ایده جذاب به ذهنتان رسیده باشد می توانید همان ایده را به محتوای ویدیویی تبدیل کنید. یکی دیگر از روش های انتخاب ایده و موضوع برای تولید محتوا، بررسی پیج اینستاگرام رقیبانتان است. شما پیج اینستاگرام رقیبانتان را کامل بررسی کنید و ببینید که در مورد چه موضوعاتی صحبت کردند. از ایده و موضوعات آنها استفاده کنید و یک محتوای ویدیویی بسازید.

2. تولید محتوا در اینستاگرام حتماً به این نکته توجه کنید که نیاز کاربران و مخاطبان تان را برطرف کنید. ببینید که مخاطبان و کاربران تان چه نیازی دارند ، با توجه به نیاز و مشکلات آنها یک محتوا تولید کنید و سعی کنید کاری کنید که وقتی ویدیو تان را دیدند نیازشون برطرف شود.
3. اگر محتوای ویدیویی است حتماً از کاور های جذاب برای ویدیو تان استفاده کنید. برای ساخت کاور می توانید از برنامه فتوشاپ استفاده کنید.
4. سعی کنید فعالیت تان را در اینستاگرام ادامه دهید و هر روز یک پست بگذارید.
5. برای جذب فالوور توصیه می کنیم حتما از امکانات لایو و استوری اینستاگرام استفاده کنید

با رعایت کردن این نکاتی که به شما گفتیم می توانید خیلی راحت محتوای جذابی تولید کنید. البته سعی می‌کنم در مورد تولید محتوا یک مقاله کامل و اختصاصی منتشر کنم و به صورت جامع و کامل در مورد نحوه تولید محتوا در اینستاگرام صحبت کنم .

5- از وب سایت برای افزایش فالوور استفاده کنید

یکی دیگر از روش هایی که میتوانید فالوور اینستاگرام بگیرید راه اندازی سایت است. شما می توانید در حوزه کاری تان یک وبسایت داشته باشید و سعی کنید از طریق گوگل برای سایتتان جذب مخاطب کنید.

البته به شما پیشنهاد می کنم اگر می‌خواهید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید حتماً در ابتدای راه به فکر ساخت و راه اندازی سایت باشید. شاید فکر کنید که راه اندازی و ساخت سایت ممکن است کار بسیار سخت و دشواری باشد. در صورتی که اصلاً اینطور نیست!

شما بدون اینکه علم برنامه نویسی و کد نویسی بلد باشید می توانید برای کسب و کارتان یک سایت کاملاً حرفه‌ای و با تمام امکانات راه اندازی کنید.

راه اندازی سایت اصلا این کار سخت و دشواری نیست و مثل آب خوردن است. برای راه اندازی سایت میتوانید از سایت ساز و سیستم مدیریت محتوای وردپرس که کاملاً رایگان استفاده کنید.

جذب مخاطب از طریق سایت بسیار راحت‌تر از اینستاگرام است. به عنوان مثال فکر کنید شما می خواهید در مورد این موضوع تحقیق کنید یا یکسری مسائل دارید که می خواهید آنها را برطرف کند.

شما بیشتر اوقات دنبال هر چیزی که می گردید آن را در گوگل جستجو کنید. فقط کافیست یک سایت راه اندازی کنید و سایتتان را به نتایج اول گوگل برسانید. آن موقع است که می توانید روزانه هزاران نفر را با کسب و کارتان آشنا کنید.

شما از طریق سایت که راه اندازی میکنید میتوانید فالوورهای اینستاگرام تان را افزایش بدهید. میتوانید پیج اینستاگرام تان را در سایتتان تبلیغ کنید و از افرادی که وارد سایت کار می شوند درخواست کنید که اینستاگرامتان را دنبال کنند.

با استفاده از این تکنیک می توانید فالوورهای اینستاگرام تان را افزایش دهید. البته به دلیل اینکه مبحث راه اندازی و ساخت سایت یک مبحث جامعه است در این مقاله نمی‌خواهم در مورد راه اندازی سایت با شما صحبت کنم. اگر به دنبال راه اندازی و ساخت سایت هستید پیشنهاد میکنم حتما مقاله زیر را مطالعه کنید.

6- از تبلیغات اینستاگرام استفاده کنید

برای اینکه از این روش فالوور بگیرید شما باید از تبلیغات اینستاگرام استفاده کنید. این روش یک روش پولی است که نیاز به سرمایه اولیه دارد.

البته در اوایل راه به شما توصیه می کنم از این روش استفاده کنید و وقتی کسب و کارتان را راه اندازی کردید و به درآمد رسیدید توصیه می کنم در پیج های مرتبط و پیج هایی که فالوور های زیادی در اینستاگرام دارند برای اینستاگرام متن تبلیغ کنید.

استفاده از تبلیغات بسیار تاثیر مثبتی دارد و شما خیلی راحت می توانید مخاطبان هدف تان را جذب کنید.

فقط قبل از اینکه به تبلیغات بپردازید از شما می خواهم که قبل از تبلیغات حتماً برای اینستاگرام و شروع به تولید محتوا کرده باشید.

سعی کنید تولید محتوا تان در حد 50 تا رسیده باشند سپس از پیچ هایی که تبلیغ می‌کند تبلیغات بگیرید. برای شروع اصلا نیازی نیست در پیج هایی که چند صد هزار فالوور دارند تبلیغات بگیرید زیرا تبلیغات در این پیج ها بسیار گران است. برای شروع می‌توانید از پیج های کوچک تر در حد چند ۱۰۰۰ فالوور تبلیغات بگیرید.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

13 − 3 =