کسب درآمد از اینستاگرام با 4 ایده پردرآمد (100%واقعی)

کسب درآمد از اینستاگرام یکی از پردرآمد ترین و پولساز ترین کسب و کارهای اینترنتی در ایران است. همانطور که می دانید اینستاگرام یکی از بهترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران است. افراد بسیار زیادی در این شبکه اجتماعی فعالیت می کنند. روز به روز افراد زیادی در این شبکه اجتماعی عضو می‌شوند و کاربران این شبکه اجتماعی روز به روز در حال افزایش است.

این یک موقعیت عالی برای افرادی است که قصد کسب درآمد از اینستاگرام را دارند. اگر شما قصد کسب درآمد از اینستاگرام را دارید ولی نمی دانید که چطور می توانید با استفاده از این شبکه اجتماعی درآمدزایی کنید ما در این مقاله شما را به صورت کامل با روش ها و ایده های کسب درآمد از اینستاگرام آشنا خواهیم کرد.

همان طور که گفتیم اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران است و همین موضوع باعث شده که افراد زیادی در اینستاگرام شروع به فعالیت کنند. همین موضوع باعث شده که شبکه اجتماعی اینستاگرام به محل مناسب برای کسب درآمد اینترنتی برای خیلی از افراد تبدیل شود.

شاید فکر کنید که برای این که از طریق اینستاگرام کسب درآمد کنید حتماً باید سرمایه داشته باشید اصلاً این طور نیست. برای کسب درآمد از اینستاگرام شما به سرمایه زیادی نیاز ندارید. نه نیاز به سرمایه دارید و نیاز به محل کار. می توانید در منزل هم از اینستاگرام کسب درآمد داشته باشید.

از افراد معروف اینستاگرام گرفته خانم های خانه داری که هیچ سرمایه ای برای کسب و کارشان نپرداخته اند هم می توانند کسب درآمد از اینستاگرام را تجربه کنند. در هر شرایطی هستید می توانید از اینستاگرام کسب درآمد کنید.

خاصیت شبکه اجتماعی اینستاگرام این است که هر کسی با هر شرایطی می تواند از اینستاگرام کسب درآمد و درآمد زایی کند. بسیاری از افراد هستند که توانستند از اینستاگرام به درآمد های زیادی در ماه برسند.

روز به روز محبوبیت شبکه اجتماعی اینستاگرام در کشور ما بیشتر می شود و افراد زیادی به این شبکه اجتماعی می پیوندند و همین موضوع باعث شده است که روز به روز درآمدزایی و کسب درآمد از اینستاگرام بیشتر شود. شما علاوه بر کسب درآمد از اینستاگرام اگر محصول و خدماتی دارید میتوانید با بازاریابی آن در اینستاگرام محصول و خدماتتان را در این شبکه اجتماعی بفروشید. به عنوان مثال اکثر فروشگاه های اینترنتی هم که محصولاتی را برای فروش دارند در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت می کنند. دقیقاً مثل فروشگاه اینترنتی دیجی کالا که بزرگترین فروشگاه اینترنتی در ایران است. وقتی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا در اینستاگرام فعالیت می کند نشانه این است که می تواند مخاطبان و کاربران زیادی را در شبکه اجتماعی اینستاگرام پیدا کند و همین باعث افزایش درآمد افزایش فروش محصولات این فروشگاه اینترنتی است.

هم اکنون بسیاری از کاربران موبایلی برای رفع نیازهای خود از وب سایت های اینترنتی استفاده نمی کنند و تمایل دارند نیازشان را در شبکه های اجتماعی رفع کنند. البته اصلا منظورم این نیست که کاربران موبایلی وب سایت های اینترنتی را فراموش کرده اند بلکه منظورم این است که کاربران موبایلی بیشتر وقتشان را صرف شبکه های اجتماعی محبوب مثل اینستاگرام و تلگرام می کنند.

بسیاری از افرادی که قصد کسب درآمد از اینستاگرام را دارند و می خواهند از طریق اینستاگرام درامد زایی کسب کنند تصمیم گرفتم یک مقاله کامل و جامع در زمینه آموزش کسب درآمد از اینستاگرام برایتان قرار بدهیم. در این مقاله قصد دارم تمام روش ها و ایده های کسب درآمد از اینستاگرام را به شما آموزش بدهم. بسیاری از افراد در این مشاوره ها از من می پرسند که چگونه میتوانیم از اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟ اگر شما هم این سوال را دارید پیشنهاد می کنم حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

پس اگر شما هم مشتاق هستید که چگونه می توانید از اینستاگرام کسب درآمد کنید و به درآمد های لذت بخش میلیونی در ماه و حتی روز برسید پیشنهاد می کنم به هیچ عنوان این مقاله را از دست ندهید .

3 مدل اصلی کسب درآمد از اینستاگرام

3 مدل اصلی کسب درآمد از اینستاگرام
به طور کلی کسب درآمد از اینستاگرام به 3 مدل دسته بندی میشود. برای اینکه بتوانید از طریق اینستاگرام کسب درآمد کنید باید یکی از این مدل ها را راه اندازی کنید.

  • مدل اول کسب درآمد از اینستاگرام از طریق فروش محصولات آموزشی
  • مدل دوم کسب درآمد از سیستم هکاری در فروش از طریق اینستاگرام
  • مدل سوم راه اندازی خدمات اینستاگرام

در مدل اول شما در هر زمینه مهارت و تخصص داشته باشید میتوانید با راه اندازی یک پیج اینستاگرام شروع به تولید محتوای آموزشی رایگان کنید تا افراد جذب کسب و کارتان بشوند. به عنوان مثال اگر در زمینه موفقیت یا بهبود فردی فعالیت میکنید میتوانید یک پیج اینستاگرام در این زمینه راه اندازی کنید و شروع به تولید محتوای آموزشی هدفمند کنید. تا جای ممکن سعی کنید محتواهای باکیفیت و رایگانی عرضه کنید تا افراد به شما اعتماد کنند. وقتی مخاطبانتان به شما اعتماد کنند و پست های رایگان تان را ببینید ترغیب میشوند از شما خرید کنند. پس اگر در هر زمینه ای مهارت و تخصص خاصی دارید میتوانید از طریق این شبکه اجتماعی بفروشید.

در مدل دوم کسب درآمد از اینستاگرام ، ممکن است شما هیچ محصول و خدماتی نداشته باشید ، اگر هیچ محصول و خدماتی ندارید میتوانید محصولات دیگران را در اینستاگرام بفروشید و به ازای هر فروش پورسانت دریافت کنید که در ادامه در مورد این مدل کسب درآمد از اینستاگرام به صورت کامل توضیح دادم.

در مدل سوم هم شما با راه اندازی خدمات اینستاگرام مثل فروش فالوور، لایک و ویو اینستاگرام درآمدزایی میکنید که باز در مورد این مدل کسب درآمد از اینستاگرام به صورت کامل به شما توضیح دادم

روش ها و ایده های کسب درآمد از اینستاگرام

همان طور که گفتیم کسب درآمد از اینستاگرام خیلی فراگیر شده است و بسیاری از افرادی که قصد دارند از اینستاگرام کسب درآمد کنند نمی دانند که چگونه و چطور می‌توانند از اینستاگرام درآمد زایی کنند.برای کسب درآمد از اینستاگرام ایده ها و روش های متنوعی وجود دارد مثل راه اندازی پیج اینستاگرام و یا راه اندازی خدمات اینستاگرام مثل فروش فالوور، فروش لایک و ویو اینستاگرام.

در قدم اول برای کسب درآمد از اینستاگرام باید ببینید که به چه روشی علاقه دارید! به عنوان مثال می خواهید یک پیج اینستاگرامی راه اندازی کنید و از طریق تبلیغات و معرفی کردن پیج ها و محصولات دیگر آن درآمد زایی کسب کنید یا اینکه خدمات اینستاگرام راه اندازی کنید و به افرادی که قصد دارند فالوور، لایک و ویو اینستاگرام شان را افزایش دهند خدمات ارائه کنید. البته در ادامه به صورت کامل شما را بیشتر با روش های کسب درآمد از اینستاگرام آشنا خواهیم کرد. در ادامه همراه من باشید تا شما را با ایده های کسب درآمد از اینستاگرام به صورت کامل آشنا کنم.

1- فروش مستقیم کالا و خدمات

اولین روش کسب درآمد از اینستاگرام که بسیاری از افراد از طریق آن درآمدزایی می کنند کسب درآمد از طریق فروش کالا و خدمات است. افرادی که از این روش برای کسب درآمد از اینستاگرام استفاده می کنند ممکن است یک سری محصولات و خدماتی از خودشان یا دیگران داشته باشند و درون اینستاگرام بفروشند. ممکن است محصولات تان به صورت فیزیکی و یا دیجیتالی باشد. اصلاً فرقی نمی کند! شما می‌توانید هر محصول و خدماتی که دارید را در اینستاگرام بفروشید. به عنوان مثال ممکن است شما صاحب یک فروشگاه فروش لباس باشید. می‌توانید تصاویر لباس های تان را در این شبکه اجتماعی قرار بدهید و به مخاطبان و کاربرانی که به محصول شما نیاز دارند بفروشید. یا اگر در زمینه آموزش کسب و کار اینترنتی راه اندازی کرده اید و محصولات آموزشی میفروشید می توانید محصولات تان را در اینستاگرام قرار بدهید. البته علاوه بر محصولات خود می توانید محصولات دیگران هم در شبکه اجتماعی اینستاگرام تان بفروشید.

2- فروش غیر مستقیم کالا و خدمات

دومین روش کسب درآمد از اینستاگرام فروش غیر مستقیم کالا و خدمات دیگران است. بسیاری از افرادی که فالوور های زیادی دارند از این روش برای کسب درآمد از اینستاگرام استفاده می کنند. در این روش شما از طریق تبلیغات کسب درآمد میکنید. اگر پیج اینستاگرام تان فالوورهای زیادی دارد می توانید از طریق تبلیغات مثل تبلیغات پیج دیگران، تبلیغات محصول و خدمات دیگران کسب درآمد کنید.

بسیاری از افراد محبوب و معروف در شبکه اجتماعی اینستاگرام که فالوور های زیادی دارند از این روش برای کسب درآمد از اینستاگرام استفاده می کنند.

در این روش به طور غیر مستقیم محصولات و خدمات کسب و کار مورد نظر تبلیغ می شود. در واقع این روش تبلیغات یکی از روش های بازاریابی محتوا یا کانتنت مارکتینگ است.

به عنوان مثال افراد معروفی که در کلیپ های خنده دار خود به برند خاصی اشاره می‌کنند در واقع قصد دارند که محتوای سرگرم کننده ای که به مخاطبان خود ارائه می کنند آن برند مدنظر را معرفی و تبلیغ کنند. اغلب بازیگر ها و افرادی که فالوور های زیادی دارند از این روش برای کسب درآمد از اینستاگرام استفاده می کنند.

3- برندسازی در اینستاگرام

یکی دیگر از روش های غیر مستقیم کسب درآمد از اینستاگرام از طریق برندسازی در اینستاگرام است. بسیاری از کسب و کارها در اینستاگرام سعی می‌کنند با برند سازی مخاطبان و کاربران زیادی را وارد کسب و کارشان کنند و بر روی آن ها عملیات بازاریابی را انجام بدهند.

مثلاً کسب و کار هایی که با برند سازی قصد دارند مخاطبان و کاربرانی را به یک سمینار یا وبینار آنلاین دعوت کنند که این نوع اقدام یکی از از روش های برندسازی در اینستاگرام است.

در این روش معمولاً کسب و کارها مخاطبان و کاربران شان را از اینستاگرام به داخل سایتشان هدایت می کنند و بعد روی آن ها عملیات بازاریابی اینترنتی را انجام می دهند تا مخاطبان و کاربرانی که وارد سایت شان شده است عاشق کسب و کار و محصولاتشان بشوند.

این روش یکی از روش های مهم کسب درآمد از اینستاگرام است. چون در این روش صاحب کسب و کار میتوانند مانور بیشتری بر روی مخاطبان و کاربرانی که به کسب و کارش علاقه دارند بدهد. البته شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از بهترین روش های بازاریابی اینترنتی می باشد. اگر کسب و کار اینترنتی دارید می توانید برای برندسازی و حتی افزایش مخاطبان و کاربران سایت تان از شبکه اجتماعی اینستاگرام استفاده کنید.

البته اینستاگرام فقط مخصوص کسب و کار های اینترنتی نیست. اگر کسب و کار فیزیکی مثل فروشگاه عطر، فروشگاه لباس، فروشگاه لوازم موبایل و… هم دارید میتوانید از اینستاگرام برای فروش محصولات تان استفاده کنید.

4- کسب درآمد از فروش فالوور، لایک و ویو اینستاگرام

یکی دیگر از پردرآمدترین روش های کسب درآمد از اینستاگرام که می توانید با استفاده از این روش به درآمدهای بسیار زیادی در ماه و حتی روز برسید راه اندازی خدمات اینستاگرام است.

این مدل کسب درآمد از اینستاگرام یکی از بهترین وساده ترین روش های درآمدزایی است. همانطور که می دانید اگر بخواهید از طریق پیج اینستاگرام تان درآمد زایی کسب کنید حتماً باید تعداد فالوور های تان زیاد باشد در غیر این صورت نمی توانید از پیج تان درآمدزای کسب کنید.

بسیاری از افراد به دلیل اینکه پیجی با فالوور های واقعی و زیاد ندارند نمی توانند از طریق اینستاگرام کسب درآمد داشته باشند. اگر شما هم جزو این افراد هستید و فکر می کنید که نمی توانید از طریق اینستاگرام کسب درآمد کنید سخت در اشتباه هستید.

در این روشی که به شما معرفی خواهم کرد می توانید با هر شرایطی ای که دارید از طریق اینستاگرام درآمدزایی کسب کنید. شما نهایتا به روزانه 2 الی 3 ساعت کار کردن در روز خیلی راحت میتوانید به درآمد میلیونی در ماه از طریق اینستاگرام برسید.

اگر قصد راه اندازی  کار در منزل را دارید و می خواهید در خانه تان از اینستاگرام کسب درآمد کنید پیشنهاد می کنم خدمات اینستاگرام راه اندازی کنید. منظور از خدمات اینستاگرام وب سایت هایی هستند که فالوور، لایک و ویو اینستاگرام میفروشند.

همان طور که بالا اشاره کردم شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در ایران است که روز به روز مخاطبان و کاربران زیادی در این شبکه اجتماعی می پیوندند و یک موقعیت عالی و پولساز برای افرادی است که از طریق راه‌اندازی خدمات اینستاگرام درآمد زایی کسب کنند.

برای کسب درآمد از طریق راه اندازی خدمات اینستاگرام به یک وب سایت نیاز دارید. البته در شبکه‌های اجتماعی مثل خود اینستاگرام هم می توانید فالوور، لایک و ویو اینستاگرام بفروشید.

شاید تصور کنید راه اندازی و ساخت سایت کار سخت و دشواری است، ولی اصلاً اینطور نیست! شما در کمتر از یک ساعت می توانید بدون علم برنامه نویسی و کد نویسی یک وب سایت برای خدمات اینستاگرامتان راه اندازی کنید. البته شاید فکر کنید برای راه اندازی وب سایت باید سرمایه زیادی داشته باشید. شما بدون سرمایه هم میتوانید یک وبسایت کاملا حرفه ای با تمام امکاناتی که نیاز دارید برای خود راه اندازی کنید و ازطریق راه‌اندازی خدمات اینستاگرام درآمد زایی کسب کنند.

برای کسب درآمد از طریق راه اندازی خدمات اینستاگرام به یک وب سایت نیاز دارید. البته در شبکه‌های اجتماعی مثل خود اینستاگرام هم می توانید فالوور، لایک و ویو اینستاگرام بفروشید.

شاید تصور کنید راه اندازی و ساخت سایت کار سخت و دشواری است، ولی اصلاً اینطور نیست! شما در کمتر از یک ساعت می توانید بدون علم برنامه نویسی و کد نویسی یک وب سایت برای خدمات اینستاگرامتان راه اندازی کنید. البته شاید فکر کنید برای راه اندازی وب سایت باید سرمایه زیادی داشته باشید. شما بدون سرمایه هم میتوانید یک وبسایت کاملا حرفه ای با تمام امکاناتی که نیاز دارید برای خود راه اندازی کنید.

برای این که بتوانید بدون علم برنامه نویسی و کد نویسی در کوتاه‌ترین زمان ممکن یک سایت کاملا حرفه ای بسازید می توانید از سایت ساز ها و سیستم های مدیریت محتوا رایگان مثل وردپرس، جملا استفاده کنید. سیستم های مدیریت محتوا این امکان را به شما می دهند که هر سایتی با هر امکانی که بخواهید را بدون حتی یک خط کد نویسی برای خودتان راه اندازی کنید. البته این سیستم های مدیریت محتوا زبان فارسی را کاملا پشتیبانی می کنند و کاملاً رایگان هم هستند.

البته سایت های زیادی وجود دارد که می توانید برای طراحی و ساخت سایت تان از آنها استفاده کنید ولی چون وردپرس یکی از بهترین سایت ها در جهان و حتی ایران است پیشنهاد می کنم برای راه اندازی و ساخت سایت تان از وردپرس استفاده کنید. بحث راه اندازی و ساخت سایت یک بحث بسیار مفصل است و من قصد ندارم بیشتر از آن در این مقاله درباره راه اندازی سایت صحبت کنم. اگر قصد راه اندازی و ساخت سایت را دارید پیشنهاد می کنم مقاله آموزش ساخت سایت بدون برنامه نویسی را حتماً مطالعه کنید.

شاید تصور کنید که درآمد روزانه وب سایت های ارائه دهنده خدمات اینستاگرام چقدر است؟ اگر به تصویر زیر نگاه کنید می بینید که عبارت هایی مثل ” خرید فالوور اینستاگرام” ، ” خرید فالوور” ، “افزایش فالوور”، ” خرید لایک اینستاگرام” و… سرچ زیادی می شود. اگر شما یک سایت خدمات اینستاگرام راه اندازی کنید و در تمام این عبارات کلیدی رتبه اول گوگل برسید مطمئن باشید به درآمدهای بسیار زیادی در ماه و حتی در روز خواهد رسید.

آیا برای فروش فالوور، لایک و ویو از اپلیکیشن های جمع آوری سکه استفاده میکنیم؟

بسیاری از افراد فکر می کنند برای اینکه بتوانند به دیگران فالوور، لایک و ویو اینستاگرام بفروشند باید از اپلیکیشن های جمع آوری سکه استفاده کنند. ولی اصلاً اینطور نیست! اصلا قرار نیست با اپلیکیشن هایی چه زمان تان را می گیرند کار کنید. روشی را به شما آموزش داده ایم که می توانید در کمتر از چند دقیقه و تنها با چند کلیک هزاران فالوور، لایک و ویو برای مشتریان تان دریافت کنید.

چون راه اندازی خدمات اینستاگرام یک بحث کاملا عملی است و باید مطالب به صورت کاملاً عملیات بگیرید پیشنهاد می کنم بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

چگونه از اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟

هر کسب و کار اینترنتی برای کسب درآمد و درآمدزایی نیاز به مخاطبان و کاربران مورد علاقه خودش را دارد. به عنوان مثال اگر در هر زمینه ای فعالیت می کنید هرچه مخاطبان و کاربران آن بیشتر باشد میزان درآمد که کسب می کنید بیشتر است. برای کسب درآمد از اینستاگرام حتماً باید کاری کنید که مخاطبان و کاربران مورد علاقه تان شما را پیدا کنند.

اصلا فرقی نمی کند که سایت داشته باشید، و یا در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام فعالیت کنید باید مخاطبان و کاربران داشته باشید که بتوانید از طریق آن ها درآمدزایی کسب کنید.

همانطور که گفتم اگر قصد داشته باشید از طریق پیج اینستاگرام تان درآمد زایی کسب کنید حتماً باید تعداد فالوور های زیادی داشته باشید. اما اگر بخواهد از طریق راه اندازی خدمات اینستاگرام درآمد زایی کسب کنید در ابتدای راه به هیچ پیجی با فالوور های زیادی نیاز ندارید.
البته در ادامه روش هایی را به شما معرفی خواهم کرد که علاوه بر اینکه می توانید فالوورهای زیادی را کاملاً رایگان جذب کنید که باعث افزایش درآمد و درآمدزایی شما از طریق اینستاگرام بشود. همچنین به نکاتی پرداختم که در برند سازی در اینستاگرام به شما کمک خواهد کرد.

اگر قصد داشته باشید از طریق پیج اینستاگرام کسب درآمد کنید هر چه تعداد فالوور های شما بیشتر باشد مسلماً میزان درآمد شما افزایش پیدا خواهد کرد. البته در این روش از کسب درآمد از اینستاگرام باید فالوور های هدفمندی را جذب کنید.

نکات مهم برای کسب درآمد از اینستاگرام

در این بخش قصد دارم نکات بسیار مهمی را به شما آموزش بدهم که برای کسب درآمد از اینستاگرام باید رعایت کنید. البته این نکات مخصوص افرادی است که بیشتر قصد دارند از طریق پیج اینستاگرام شان کسب درآمد کنند. البته شما هم اگر قصد دارید از طریق راه‌اندازی خدمات اینستاگرام در شبکه شما اینستاگرام فالوور، لایک و ویو بفروشید این نکات باعث افزایش درآمدتان میشود. پس همراه من باشید تا شما را با نکات مهم کسب درآمد از اینستاگرام آشنا کنم.

۱- از امکانات جدید اینستاگرام غافل نشوید

یکی از از دلایلی که باعث شده اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران شناخته می‌شود امکانات جدیدش است. همین امکاناتی که به خوبی ارائه می‌دهد باعث شده است نسبت به رقیبان خود جلو بزند. شما با استفاده از امکانات جدید اینستاگرام مثل استوری اینستاگرام و لایو اینستاگرام می توانید فالوور هایتان را به صورت کاملاً طبیعی افزایش بدهید و کسب و کارتان را رونق دهید، که همین کار باعث افزایش درآمد زایی شما خواهد شد. در ادامه بیشتر شما را با استوری و لایو اینستاگرام آشنا خواهم کرد.

استوری اینستاگرام:

از استوری اینستاگرام برای پیشنهاد های لحظه ای استفاده می شود. شما با استفاده از استوری اینستاگرام می‌توانید پیج دیگران را تبلیغ کنید. البته استوری اینستاگرام ویژگی بسیار خوب دیگری هم دارد که می توانید پروفایل دیگران را هم تگ کنید. خیلی از افراد از این ویژگی و مزیت برای هدایت مستقیم کاربران پروفایل و پیج مورد نظر استفاده می کنند. شما تا ۲۴ ساعت می توانید یک پست را داخل استوری بگذارید و بعد از ۲۴ ساعت استوری که قرار داده اید به صورت کاملا اتوماتیک حذف خواهد شد. البته استوری اینستاگرام امکانات متنوعی را به شما میدهد که می توانید از آنها برای جذاب کردن استوری تان استفاده کنید.

البته نرم افزار های زیادی برای زیبا کردن استوری وجود دارد مثل Drool و inshot که می توانید از این نرم افزارها هم استفاده کنید.

لایو اینستاگرام:

یکی دیگر از امکانات و ویژگی های مهم اینستاگرام لایو اینستاگرام است. بسیاری از افراد از لایو اینستاگرام برای معرفی کسب و کارشان استفاده می کنند. لایو اینستاگرام این امکان را به شما می دهد که به صورت زنده با مخاطبان و کاربران تان در ارتباط باشید و با آنها صحبت کنید.

البته یکی از بهترین روش ها برای اعتماد سازی و برند سازی از طریق اینستاگرام استفاده از لایو اینستاگرام است. شما با استفاده از لایو اینستاگرام می توانید به صورت نامحدود با مخاطبان و کاربران ارتباط زنده داشته باشید. اگر لایو اینستاگرام تا جذاب باشد مطمئن باشید مخاطبان و کاربران زیادی جزئی از دنبال کنندگان شما می شوند.

از لایو اینستاگرام باید با توجه به نوع کسب و کارتان استفاده کنید. به عنوان مثال اگر در هر زمینه ای فعالیت می کنید می توانید هر چند وقت یکبار نکات مهم در حوزه کاری تان را به صورت لایو داخل اینستاگرام برگزار کنید و کلاس های پرسش و پاسخ ایجاد کنید.

با استفاده از لایو اینستاگرام می توانید کارهای جالبی را انجام بدهید. به عنوان مثال می‌توانید در مورد کسب و کارتان به صورت مستقیم با مخاطبان تان صحبت کنید. کتاب و مقالاتی را معرفی کنید و…

اگر بتوانید لایو خود را جذاب کنید مطمئن باشید دنبال‌کنندگان و فالوور های شما افزایش پیدا خواهد کرد. یکی دیگر از امکانات بسیار خوب اینستاگرام این است که می توانید آن را ذخیره کنید و در استوری تا به صورت ضبط شده قرار بدهید تا کسانی که در لایو اینستاگرام شما شرکت نکرده اند بتوانند لایو شما را ببیند.

۲- برای پست های اینستاگرام تان وقت بگذارید

اگر میخواهید پستی را داخل اینستاگرام منتشر کنید برایش زمان بگذارید و سعی کنید بهترین پست را با بهترین تصاویر داخل پیج تان قرار بدهید. استفاده از پست های جذاب و خوب در شبکه اجتماعی اینستاگرام باعث اعتماد سازی و جلب توجه می شود. این کار بسیار مهمی است که باید انجام بدهید.

حتی با استفاده از پست های اینستاگرام تان می توانید مخاطبان و کاربران تان را به مشتری دائم به همیشگی تبدیل کنید. به هیچ عنوان سعی نکنید عکس و تصویری را از جایی کپی کنید. برای جذاب کردن پست اینستاگرام تان حتماً از فونت مناسب استفاده کنید. سعی کنید تصاویر مرتبط با کسب و کارتان باشد. در تصاویر حتماً از لوگو و نام برند کسب و کارتان استفاده کنید.

یکی از ساده ترین و بهترین روش ها برای اعتمادسازی بین مخاطبین و فالوور های تان این است که حتماً از کپشن های طولانی و جذاب در پستان استفاده کنید. شاید تصور کنید کپشن های طولانی خوانده نشود. شاید درست باشد! ولی این کار باعث می شود یک حس اعتماد بین مخاطبان و فالوور های تان نسبت به شما ایجاد شود و فکر کنند که چقدر برایشان مهم بود که این قدر وقت گذاشتید.

۳- از پست های متنوع استفاده کنید

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی تصویر محور است که در همان ابتدا امکان اشتراک گذاری تصاویر و عکس ها وجود داشته است. ولی الان با توجه به امکانات زیادی که اینستاگرام قرار داده است میتوانید ویدیو هم برای کاربرانتان قرار بدهید.

سعی کنید به هیچ عنوان از یک فرمت خاص در پست هایتان استفاده نکنید به عنوان مثال به هیچ عنوان فقط از تصاویر استفاده نکنید. داخل پست هایتان از ویدیو و فیلم هم استفاده کنید.

حتماً هر چند وقت یکبار داخل پیج اینستاگرام تان استوری بگذاریم. گاهی وقتا داخل پست های تان ویدیو و فیلم قرار بدهید و…

برای جذاب کردن ویدیو هایی که می خواهید در پیج اینستاگرام تان بگذارید نرم افزارها و اپلیکیشن های متنوعی وجود دارد. به عنوان مثال می توانید از اپلیکیشن photo voice برای اضافه کردن صوت به تصویر و از viva video فیلم ها و ویدیو های تان را جذاب کنید و به تصاویر و عکس هایتان اسلایدشو بدهید.

۴- از هشتگ ها استفاده کنید

استفاده از هشتگ ها به صورت درست بسیار مهم است. هشتگ ها در اینستاگرام مانند کلمات کلیدی در بهینه سازی و سئو هستند. سعی کنید اصلی‌ترین و پرطرفدارترین هشتگ های مربوط به حوزه کاری تان را پیدا کنید. برای این کار بهتر است پیج رقیبانتان سر بزنید و هشتگ های پرطرفدار آنها را شناسایی کنید.

با استفاده از هشتگ های مناسب برای پست های تان می توانید کاری کنید که پست هایتان در معرض دید علاقه مندان به حوزه کسب و کارتان قرار بگیرد. و از این طریق بازدید پست های تان در اینستاگرام افزایش پیدا خواهد کرد. استفاده درست از تگ ها به صورت اصولی بسیار مهم است و اگر هشتگ های تان را به درستی انتخاب کنید می توانید کاری کنید که افراد زیادی با کسب و کار شما آشنا بشود.

۵- با فالوور های تان در تعامل باشید

یکی از مهمترین کارها برای اینکه فالوور های تان را به علاقه مندان و حتی مشتریان دائم تبدیل کنید این است که با آن‌ها ارتباط بیشتری داشته باشید. به عنوان مثال اگر فردی در پست های اینستاگرام تان از شما سوالی پرسید حتماً جواب شان را به صورت کامل بدهید. به هیچ عنوان کامنت ها را بی پاسخ نگذارید. سعی کنید هر کامنتی برای شما ارسال شد حتی هر چقدر هم ساده بود جوابشان را به صورت کامل بدهید. این کار هم در اعتماد سازی بسیار موثر است و هم باعث ایجاد یک رابطه صمیمی بین شما و فالوور های تان می شود.

یکی دیگر از کارهایی که می توانید انجام بدهید این است که می توانید از آن ها سوال بپرسید. به عنوان مثال می‌توانید از یک موضوع خاصی عکس بگذارید و نظر فالوور هایتان را نسبت به این عکس بخواهید. این کار باعث مشارکت بیشتر با فالوور هایتان می شود. این کار باعث می شود مخاطبانتان زیر پست هایتان کامنت بگذارند و همین باعث می شود تا افراد بیشتری ترغیب به گذاشتن کامل در پستتان بشود.

حتماً به افرادی که در دایرکت از شما سوال می پرسند جواب بدهید. تا جای ممکن سعی کنید از طریق دایرکت با مخاطبان و مشتریان تان ارتباط برقرار کنید.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

یک + دو =