کسب درآمد از سایت های سرمایه گذاری

کسب درآمد از سایت های سرمایه گذاری

کسب درآمد از سایت های سرمایه گذاری، به دلایلی مشکل است لذا برای کسب درآمد از سایت های سرمایه گذاری باید از سایتهای بررسی کننده یا مونیتورینگ  برای شناخت سایت ها و مراکز اقتصادی مجاز و معتبر است. معنای کسب درآمد از سایت های سرمایه گذاری  به معنی قرار دادن  پول و سرمایه در این نوع سایت ها  است شما بابت سرمایه گذاری سود دریافت می کنید. لذا سایت های مونیتورینگ  اطلاعات ، آموزش ها و ارجاعات لازم برای سرمایه گذاری در محل و یا جایی اعم از مکان فیزیکی یا آنلاین را می دهند.

شیوه آموزش کسب درآمد از سایت های سرمایه گذاری

قبل از پرداختن به سایتهای سرمایه گذاری باید تعریف و کارکرد آنها ارائه شود و اینکه این گونه سایتها که تعدادشان کم نیست از کجا شناسایی شوند؟
در اینترنت یک سری سایتهایی هستند که در اصطلاح به آنها مانیتورینگ میگویند.
این سایتها به بررسی ، شناسایی و معرفی سایت های سرمایه گذاری معتبر می پردازند. تمامی مواردی از قبیل روز تاسیس و مدت فعالیت سایت، میزان سود سایت ، بانکهایی که با آن سایت کار می کنند و نظرات افرادی که در آن سایت سرمایه گذاری کرده اند در سایت های مانیتورینگ منعکس می شود. سایتهای مانیتورینگ خودشان از افرادی تشکیل شده اند که در این سایت ها سرمایه گذاری کرده و میزان اعتماد به این سایتها را با درجه بندی خودشان برای مردم مشخص می کنند . به عنوان مثال سایتهای مانیتورینگ نشان میدهند که خودشان چقدر در آن سایت سرمایه گذاری کرده اند ، چند روز از فعالیت آن سایت می گذرد و افرادی مثل من و شما که در آن سایت سرمایه گذاری می کنیم با عضویت در این سایت ها (سایت های مانیتورینگ) در قسمت نظرات ، نظر خودمان را در مورد سود آن سایت و پرداخت سود و قابل اعتماد بودن اعلام می کنیم تا دیگران بخوانند و در صورت اطمینان سرمایه گذاری کنند.
در اینترنت تعدادی سایت مانیتورینگ معروف و قابل اعتماد وجود دارد.

عمر کسب درآمد از سایت های سرمایه گذاری

سوال بعدی این است عمر این گونه سایت ها چگونه است؟ معمولا این سایتها عمر زیادی ندارند و نهایت عمرشان ۲ سال می باشد. برای سرمایه گذاری در این سایتها با توجه به اطلاعاتی که سایتهای مانیتورینگ می دهند میتوان در موقعی مناسب سرمایه گذاری را آغاز نمود و سپس در موقعی مناسب کل سرمایه را بیرون کشید .

اعتماد جهت کسب درآمد از سایت های سرمایه گذاری

همانگونه که در بررسی اینگونه سایتها گفته شد، این نوع سرمایه گذاری اینترنتی بوده و با ریسک همراه می باشد. اما، به طور مثال اگر یک شرکت سرمایه گذاری در ۲ یا چند سایت مانیتورینگ تایید شده باشد راهی برای اطمینان به آن می باشد . همچنین نظرات کسانی که در این سایت ها سرمایه گذاری کرده اند بسیار مهم می باشد و اینکه چه رتبه ای را برای این سایت ها در نظر گرفته اند. ضمنا ما میتوانیم با حداقل سرمایه گذاری وارد شویم، مثلا با ۱۰ دلار و در روزهای ابتدایی سرمایه گذاری مشخص می شود که سایت های مربوطه چقدر به تعهداتشان پایبند هستند . خوبی این سایت ها این است که با مبلغی کم نیز می توان سرمایه گذاری و کسب سود را آغاز نمود.

درآمد از طریق سایت  فریلنس پارس

(www.freelancepars.com)

فریلنس پارس ، یک سایت فریلنسینگ و دورکاری برای سفارش و انجام پروژه های اینترنتی در ایران است. انواع پروژه ها و نیازهای کاری و شغلی در زمینه های سفارش تایپ، تولید محتوا، ترجمه زبان های مختلف، طراحی گرافیک، عکاسی، ادیت عکس و فیلم، برنامه نویسی، طراحی سایت، دستیار مجازی، آهنگسازی و ویرایش صوت، معماری، نقشه کشی، مدلسازی و… در این سایت قابل تعریف و اجراست.کارفرمایان، نیازها یا پروژه های خود را در این سایت به صورت رایگان مطرح کرده و متخصصان یا فریلنسرهای سایت، با ارائه پیشنهاد همکاری، پروژه‌ها را انجام داده و تحویل می‌دهند. کارفرما، پس از ثبت پروژه و توافق نهایی با فریلنسر بر سر هزینه و روش انجام کار، هزینه پروژه را واریز کرده و سایت، مبلغ را نزد خود نگه می‌دارد. پس از انجام کار و تحویل به کارفرما، تایید و رضایت او، مبلغ برای فریلنسر آزاد می‌شود. با این قابلیت که در اصطلاح “پرداخت امن” نامیده می‌شود، هم کارفرما از انجام پروژه خود اطمینان دارد و هم فریلنسر از واریزی مبلغ توسط کارفرما.

مراحل ثبت نام و عضویت در سایت فریلنس پارس

1-در سایت به عنوان فریلنسر ثبت نام کنید و ایمیل و شماره موبایل خود را تایید کنید.

www.freelancepars.com

2- سپس پروفایل خود را کامل کنید و مهارت‌ها، سابقه تحصیلی، شغلی و… را بنویسید.

3- اگر نمونه کارهای مناسبی دارید، در سایت آپلود کنید.

4- وارد قسمت پروژه های سایت شده، پروژه های مد نظر و مرتبط با مهارت ها و توانایی های خود را پیدا کنید و آن‌هایی که از نظر زمانی و هزینه، مایل به انجام آن‌ها هستید را ثبت پیشنهاد زده و مبلغ پیشنهادی، زمان و توضیحات لازم را برای کارفرما بنویسید.

نحوه کسب درآمد از سایت های سرمایه گذاری و دریافت سود
نحوه دریافت و پرداخت سود و سرمایه گذاری از طریق بانکهای ایترنتی می باشد. در سایتهای سرمایه گذاری خودشان اعلام می نمایند که با کدام بانک ایترنتی کار می کنند. به عنوان مثال بانک هایی مانند لایبرتی ریزرو و پرفکت مانی بانک هایی هستند که اکثر سایتها با آنها کار می کنند. نحوه افتتاح حساب در این بانکها بسیار ساده است و همچنین نحوه واریز پول و برداشت آن نیز از طریق صرافی های ایرانی انجام می شود.
سعی میکنیم تا حد امکان تمامی مراحل افتتاح حساب در این بانکها ، نحوه واریز پول به شرکت های سرمایه گذاری ، نحوه دریافت سود و تبدیل آن به پول کشورمان را به شما آموزش دهیم.۵-آیا با وجود تحریم ها امکان بستن حساب ما در شرکت های سرمایه گذاری و بانک های اینترنتی وجود دارد ؟
تحریم ها هیچ تاثیری در کار سرمایه گذاری آنلاین نداشته و ضمنا بانک های اینترنتی و سایت های سرمایه گذاری که نام بردیم اصلا به تحریم ایران کاری ندارند . این را از آنجایی می گوییم که با مکاتبه و نامه نگاری از خود مدیران سایت ها پرسیده و تا به حال در این چند سال فعالیت تحریم ها تاثیری بر فعالیت افراد نداشته است.برای این سایت ها مهم سرمایه گذاری و کسب سود می باشد.
در ضمن برای محکم کاری و اطمینان کامل در هنگام اتصال به اینترنت خرید اکانت تعویض نمودن آی پی به دوستان توصیه می شود.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

12 − 10 =