کسب درآمد از طریق دورکاری سایت های ایرانی

مشابه سایت های دورکاری خارجی، سایت های ایرانی خوبی نیز وجود دارند که می توانند برای کسب درآمد از طریق دورکاری بسیار عالی باشند. در ادامه تعدادی از این سایت ها معرفی شده است:

(www.freelancepars.com) سایت فریلنس پارس

فریلنس پارس ، یک سایت فریلنسینگ و دورکاری برای سفارش و انجام پروژه های اینترنتی در ایران است. انواع پروژه ها و نیازهای کاری و شغلی در زمینه های سفارش تایپ، تولید محتوا، ترجمه زبان های مختلف، طراحی گرافیک، عکاسی، ادیت عکس و فیلم، برنامه نویسی، طراحی سایت، دستیار مجازی، آهنگسازی و ویرایش صوت، معماری، نقشه کشی، مدلسازی و… در این سایت قابل تعریف و اجراست.کارفرمایان، نیازها یا پروژه های خود را در این سایت به صورت رایگان مطرح کرده و متخصصان یا فریلنسرهای سایت، با ارائه پیشنهاد همکاری، پروژه‌ها را انجام داده و تحویل می‌دهند. کارفرما، پس از ثبت پروژه و توافق نهایی با فریلنسر بر سر هزینه و روش انجام کار، هزینه پروژه را واریز کرده و سایت، مبلغ را نزد خود نگه می‌دارد. پس از انجام کار و تحویل به کارفرما، تایید و رضایت او، مبلغ برای فریلنسر آزاد می‌شود. با این قابلیت که در اصطلاح “پرداخت امن” نامیده می‌شود، هم کارفرما از انجام پروژه خود اطمینان دارد و هم فریلنسر از واریزی مبلغ توسط کارفرما.

مراحل ثبت نام و عضویت در سایت فریلنس پارس

1-در سایت به عنوان فریلنسر ثبت نام کنید و ایمیل و شماره موبایل خود را تایید کنید.

2- سپس پروفایل خود را کامل کنید و مهارت‌ها، سابقه تحصیلی، شغلی و… را بنویسید.

3- اگر نمونه کارهای مناسبی دارید، در سایت آپلود کنید.

4- وارد قسمت پروژه های سایت شده، پروژه های مد نظر و مرتبط با مهارت ها و توانایی های خود را پیدا کنید و آن‌هایی که از نظر زمانی و هزینه، مایل به انجام آن‌ها هستید را ثبت پیشنهاد زده و مبلغ پیشنهادی، زمان و توضیحات لازم را برای کارفرما بنویسید.

(www.ponisha.ir) پونیشا

پونیشا را به جرات می توان بزرگترین سایت فریلنسینگ یا دورکاری وب فارسی به حساب آورد، مجموعه ای که تعداد پیمانکاران و کارفرمایان آن تا به امروز از مرز چها هزار تن گذشته است. این سایت خوب تخصصی با روشی هدفمند و مدیریت قوی، بخش اعظم بازار این نوع کسب و کار اینترنت فارسی را به خود اختصاص داده است.

روش کار پونیشا به این صورت است که شما، هم می توانید به دنبال مجری برای اجرای پروژه های خود باشید و هم می توانید به نسبت تخصص و توانایی خود، پروژه بگیرید و انجام دهید. گروه های شغلی و کاری زیادی در پونیشا از ترجمه انواع زبان های گرفته تا سطوح مختلف برنامه نویسی، گرافیک و غیره وجود دارد.

(www.telejob.ir) تله جاب

تله جاب نیز یکی دیگر از سایت های خوب کسب درآمد دور کاری ایرانی است که در مورد خود می گوید:

((تله جاب مقرون به صرفه ترین و آسان ترین راه جهت برون سپاری (واگذاری به غیر) و انجام پروژه هایی از قبیل برنامه نویسی، طراحی و پیاده سازی سایت ها، اپلیکیشن نویسی، بهینه سازی سایت ها، ترجمه و …. است)).

(www.karsepar.ir) کارسپار

کار سپار محیطی برای سپردن کارها یه متخصصان و در عین حال کارآمدترین بانک اطلاعاتی کاریابی برای متخصصان جویای کار به ویژه دورکار است. حضور شرکت ها و سازمان ها نیز در این سامانه آن را به موثرترین ابزار بازاریابی هدفدار و فروش محصولات و خدمات نیز تبدیل کرده است.

کسب درآمد از طریق سامانه نظرسنجی آنلاین

نمونه ای دیگر از سایت های کسب درآمد اینترنتی که با توجه به نیاز بازار ایچاد شده و فعالیت های خوبی را توانسته اند در سال های اخیر سازماندهی کنند، سایت های نظرسنجی آنلاین است. نمونه ای از این سایت ها، سایت های پارس بین، نت رای و دیده ما هستند.

این سایت ها در واقع سامانه های نظر سنجی و تحقیقات بازار آنلاین مبتنی بر شبکه اجتماعی هستند که با توجه به نیاز شرکت ها و موسسات کشور به دریافت نظر مشتریان و مردم، جهت بهبود کیفیت محصولات، خدمات و یا تولید و ارائه محصولات جدید، طراحی و تولید شده اند.

کسب درآمد از طریق دورکاری سایت های ایرانی

دستورالعمل اجرایی

1. وارد سایت شده و مشخصات خود را تکمیل کنید. همچنین می توانید با دانلود اپلیکیشن اندرویدی بعضی از این سایت ها، کسب درآمد از این شیوه را سر کلاس، مترو، اتوبوس و غیره نیز انجام دهید.

2. با شرکت در نظر سنجی ها شروع به کسب امتیاز کرده و با توجه به نوع نظر سنجی ها، امتیاز خود را بالا برده و همچنین در قرعه کشی های مربوطه نیز شرکت کنید. 3. با رسیدن به حداقل امتیازهای تعریف شده، می توانید تقاضای پرداخت وجه کرده و بدون هیچ گونه سرمایه ای کسب درآمد کنید.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

10 + بیست =