کسب درآمد اینترنتی از طریق راه اندازی سایت های زرد [ درآمد ناپایدار]

منظور از وب سایت های زرد , سایت های زرد رنگ با قالب و استایل زرد نیست , ما در این مطلب قصد نداریم به شما یاد بدهیم که چگونه یک کسب و کار اینترنتی زرد راه اندازی کنید و من هرگز چنین کسب و کارهای اینترنتی را قبول دارم .

اگر قصد دارید که یک کسب درامد اینترنتی واقعی و پولساز داشته باشید اما فکر میکنید که این مدل راه اندازی سایت های زرد مناسب است حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید . اصلا توصیه نمیکنم که شما به سمت این کسب و کارهای اینترنتی بروید و این مدل کسب و کار را راه اندازی کنید و هدف من این است شما را با این گونه کسب و کارها و وبسایت های زرد آشنا کنم .

هدف از نوشتن این مطلب چیست ؟

۱_ هدف ما از نوشتن این مقاله این است که شما را با این نوع سایت های زرد آشنا کنیم .
۲_ افرادی که قصد راه اندازی این وب سایت ها را دارند را منصرف کنیم .
۳_ خیلی از افراد صاحب این مدل کسب و کار اینترنتی هستند که شاید با خواندن این مطلب یک تحولی در آنها ایجاد شود و دیگری مدل کسب و کار را ادامه ندهند
۴_ هدف اصلی من از نوشتن این مقاله که به بهتر شدن وب فارسی کمک کنم .

سایت های زرد چه وبسایت هایی هستند ؟

کسب درآمد اینترنتی از وبسایت های زرد یکی از مدل های کسب و کار اینترنتی می باشد که این وبسایت های زرد شبیه مجلات و خبر نگاری های زرد است , که این وب سایت ها از خبرنگار ها و مجلات زرد الهام گرفته شدند که نمونه ای مدرن و امروز این کسب و کارها همین سایت های زرد هستند .

سایت های زرد ری از وب‌سایت‌های به درد نخور ای هستند که هدفی جز کسب درآمد حرام و سرکار گذاشتن افراد را ندارند.

ویژگی سایت های زرد :

  • تنها چیزی که خیلی از افراد از طریق سر زدن به این وبسایت ها به دست میارن هدر رفتن پول , حجم اینترنت , انرژی و وقتشان است .
  • محتوای وبسایت های زرد یک محتوای بی کیفیت و پراکنده در اینترنت است .
  • این وب سایت مطالب نامرتبط زیادی را در هر حوزه تولید می کند .
  • مطالبی درباره زندگی خصوصی مردم , شایعه پراکنی و… تولید می کند.
  • این کسب و کارها فقط به دنبال پر کردن جیب خود هستند .
  • اغلب درآمد این سایت ها از طریق تبلیغات و پاپ آپ ها می باشد .
  • راه اندازی وبسایت های زرد هیچ هدف مشخصی از نظر علمی , مذهبی , سیاسی و… ندارند .
  • در این وب سایت های زرد از کلماتی مثل زن , +18 , زیبا , لخت , داغ , قتل و … زیاد به کار رفته است .
  • و…

به این نکته دقت کنید که وب سایت های خبری جزء وبسایت های زرد حساب نمی‌شود و با هم تفاوت دارند .

تفاوت سایت های زرد با سایت های پورتال و سرگرمی :

به این نکته توجه کنید که منظور از وب سایت های زرد سایت های سرگرمی و پورتال نیستند , درسته که این وب سایت ها به هم شباهت دارند اما در عمل تفاوت‌هایی بین آنها وجود دارد .

البته اغلب این وبسایت ها جزء سایت های زرد محسوب می شود اما به هرحال منظورم از سایت های زرد , وب سایت هایی است که در پاراگراف قبلی به شما معرفی کردند .

در سایت های سرگرمی و پرتال ها همه جور مطلبی وجود دارد , این وب سایت ها از عنوان های تقلبی استفاده نمی کند . برخلاف اینکه اکثر وب سایت های زرد افراد را با عنوان های دروغین و تقلبی گول می زنند تا ترافیک و بازدید وبسایت خود را چندین و چند برابر کند .

شیوه تبلیغات وب سایت های پرتال و سرگرمی کاملاً با سایت های زرد متفاوت و قانونی است به همین دلیل خیلی از کسب و کارهای آنلاین و شرکتهای بزرگ اینترنتی به این سایت ها تبلیغات می دهند .

هرچه سایت های زرد بیشتر بشوند اعتبار وب فارسی را کاهش می‌دهند در نتیجه اعتبار وب فارسی در بین موتورهای جستجو از بین می رود و هر کسی که دنبال مطالب خوب در اینترنت باشد با چنین مطالبی در اینترنت مواجه می‌شود .

شاید کسب درآمد از این وبسایت ها زیاد باشد اما این مدل کسب و کار اینترنتی هیچ وقت پایدار و همیشگی نیست .

اگر زمانی را که می خواهید صرف راه‌اندازی سایت های زرد کنید را برای یک ایده مناسب قرار دهید قطعاً نتایج بهتر و مطلوب را خواهید گرفت و کسب و کاری را که از این طریق راه اندازی می کنید پایدار و بادوام تر نسبت به کسب و کارها و وب سایت های زرد هستند .

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

14 − دو =