کسب درآمد اینترنتی با مجله اینترنتی

کسب درآمد اینترنتی با مجله اینترنتی

از شیوه های اصولی و خاص، کسب درآمد اینترنتی با مجله اینترنتی می باشد که هم جزو مشاغل خانگی محسوب شده و هم می تواند در شرکت و یا جاهای دیگر راه اندازی شود. عده ای این کار را جزو مشاغل و کسب درآمدهای ساده و راحت می دادند در حالی که چنین نیست و حتما باید دارای ایده و فکر بود تا در این زمینه موفق شد .

راه اندازی مجله اینترنتی با هدف کسب درآمد، به صورت فردی و یا تیمی می تواند شکل بگیرد و این بستگی به اهداف ترسیم شده برای کار می باشد . در هر حال افراد زیادی هستند که در دنیا از جمله در ایران به کسب درآمد اینترنتی با مجله اینترنتی می پردازند و در سایت پول یابی قصد بررسی این موضوع را دارم. (نگاه کنید به مقاله:بازاریابی مقاله ای ارزان ترین راه کسب درآمد)

مراحل راه اندازی کسب درآمد اینترنتی با مجله اینترنتی

برای راه اندازی کسب درآمد اینترنتی با مجله اینترنتی، باید با ترسیم اهداف مشخص و برنامه ریزی مدون اقدام کنید تا کسب و کار موفق اینترنتی با درآمد مناسب راه اندازی کنید. بدون داشتن برنامه و توجه به مراحل راه اندازی اصولی یک کسب و کار، موفقیتی حاصل نخواهد شد.

۱- راه اندازی سایت و وبلاگ

برای موفقیت در کسب درآمد اینترنتی با مجله اینترنتی ، باید یک محل و یا مکان مشخصی برای ارسال مطالب وجود داشته باشد. لذا راه اندازی سایت و وبلاگ توصیه می شود البته وبلاگ به دلیل محدودیت ها و اینکه صاحب آن شخص دیگری می باشد و هر لحظه ممکن است تعطیل شود و یا مدیر سایت به دلایلی، وبلاگ شما را مسدود کند توصیه نمی شود.

راه اندازی سایت بهترین گزینه است. برای این کار می توانید طراحی اختصاصی سفارش دهید و یا از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده کنید  که هیچ هزینه ای ندارد و خودتان می توانید با دیدن فیلم و مطالب آموزشی آن در اینترنت، خودتان راه اندازی کنید.

۲- انتخاب موضوع جذاب و پرطرفدار

برای ایجاد مجله اینترنتی شما نمی توانید هر موضوع دلبخواه را انتخاب کنید. لذا توصیه می شود موضوعات پرطرفدار و جذاب اینترنتی که خواهان زیاد دارد و کاربران همیشه به دنبال آنها می باشند را انتخاب کنید. انتخاب موضوع مناسب برای مجله و تمرکز بر روی آن، در واقع قدم محکم و اساسی برای جهش و پیشرفت در کسب درآمد اینترنتی می باشد.

موضوعات پرطرفدار زیاد می باشد و می تواند اخبار روز تکنولوژی ، اخبار بازیگران و هنرمندان، مطالب درباره فیلم و سریال ها، بازی های کامپیوتری، موضوعات درباره بانوان (آشپزی،،پوشاک، دنیای مد، لوازم بهداشتی و آرایشی، دکوراسیون منزل و…)، کسب درآمد از اینترنت، مطالب علمی و سرگرمی، خودرو و… باشد . با کمی تحقیق در اینترنت و نیز زمینه تخصصی و علایق خود می توانید موضوع مناسب را انتخاب کنید.

۳- شیوه تولید محتوا برای مجله اینترنتی

اگر سایت و موضوع پرطرفدار را انتخاب کردید مرحله سوم، چگونگی تولید محتوا برای مجله اینترنتی می باشد. در واقع تولید محتوا از این نظر اهمیت دارد که ترافیک و بازدید به سمت شما را از طریق موتورهای جستجو ممکن می کند. از اینرو به دنبال یادگیری چگونگی یافتن محتوا و گردآوری آنها، انتشار صحیح  ، نحوه پست دهی و مهارت های اولیه یک وبمستر باشید.

البته این مهارت ها در کوتاه مدت به دست نمی آید و بسیاری از مدیران مجلات اینترنتی ، با آزمون و خطا یاد گرفتند. هدف اصلی از مجله اینترنتی کسب بازدید کننده می باشد لذا محتوای تخصصی و جذاب، جزء جدانشدنی از مجله های اینترنتی می باشد و افرادی که بتوانند در گوگل رتبه بالاتر به دست بیاورند و یا با انتشار مطالب بازدیدکننده بالا جذب کنند در واقع برنده می باشند.

الزامات کسب درآمد اینترنتی با مجله اینترنتی

برای موفقیت در کسب درآمد اینترنتی باید قواعد و قوانینی را رعایت کنید تا در کارتان موفق باشد. اگر به فکر بازدیدکننده از طریق موتورهای جستجو هستید اصلا به فکر کپی برداری و ارسال مطالب تکراری نباشید چون هیچ نتیجه درازمدت به همراه ندارد. حتی اگر هم در کوتاه مدت بازدیدکننده جلب کنید ولی پایدار نیست و سایت شما شاخص نخواهد بود و در میزان متوسطی از رشد متوقف خواهد شد.

پس وقت خود را با کپی برداری هدر ندهید. مطالب باید حتما جذابیت داشته و تولیدی باشد. برای این کار، می توانید با تحقیق و پژوهش و یا ترجمه از مطالب سایت های خارجی تولید محتوا کنید. برای سرعت بخشی در کار و اینکه مجله اینترنتی را پربار کنید تشکیل یک تیم و گروه دهید در انتخاب تیم، افراد همفکر و همراه را انتخاب کنید تا درآینده دچار مشکل نشوید.

برخی مهارتهای فنی اولیه مثل چگونگی ارسال پست و سئوی مطالب( بهینه سازی برای موتورهای جستجو) را یاد بگیرید تا مطالب شما راحت تر در موتورهای جسنجو ایندکس شود و ترافیک بیشتری جذب کنید.

شیوه کسب درآمد اینترنتی با مجله اینترنتی

درآمد از طریق سایت  فریلنس پارس

(www.freelancepars.com)

فریلنس پارس ، یک سایت فریلنسینگ و دورکاری برای سفارش و انجام پروژه های اینترنتی در ایران است. انواع پروژه ها و نیازهای کاری و شغلی در زمینه های سفارش تایپ، تولید محتوا، ترجمه زبان های مختلف، طراحی گرافیک، عکاسی، ادیت عکس و فیلم، برنامه نویسی، طراحی سایت، دستیار مجازی، آهنگسازی و ویرایش صوت، معماری، نقشه کشی، مدلسازی و… در این سایت قابل تعریف و اجراست.کارفرمایان، نیازها یا پروژه های خود را در این سایت به صورت رایگان مطرح کرده و متخصصان یا فریلنسرهای سایت، با ارائه پیشنهاد همکاری، پروژه‌ها را انجام داده و تحویل می‌دهند. کارفرما، پس از ثبت پروژه و توافق نهایی با فریلنسر بر سر هزینه و روش انجام کار، هزینه پروژه را واریز کرده و سایت، مبلغ را نزد خود نگه می‌دارد. پس از انجام کار و تحویل به کارفرما، تایید و رضایت او، مبلغ برای فریلنسر آزاد می‌شود. با این قابلیت که در اصطلاح “پرداخت امن” نامیده می‌شود، هم کارفرما از انجام پروژه خود اطمینان دارد و هم فریلنسر از واریزی مبلغ توسط کارفرما.

مراحل ثبت نام و عضویت در سایت فریلنس پارس

1-در سایت به عنوان فریلنسر ثبت نام کنید و ایمیل و شماره موبایل خود را تایید کنید.

www.freelancepars.com

2- سپس پروفایل خود را کامل کنید و مهارت‌ها، سابقه تحصیلی، شغلی و… را بنویسید.

3- اگر نمونه کارهای مناسبی دارید، در سایت آپلود کنید.

4- وارد قسمت پروژه های سایت شده، پروژه های مد نظر و مرتبط با مهارت ها و توانایی های خود را پیدا کنید و آن‌هایی که از نظر زمانی و هزینه، مایل به انجام آن‌ها هستید را ثبت پیشنهاد زده و مبلغ پیشنهادی، زمان و توضیحات لازم را برای کارفرما بنویسید.

اگر سایتتان بازدیدکننده مناسب جذب کرد به مرور می توانید کسب درآمد را با شیوه های مختلف شروع کنید. ساده ترین وراحت ترین شیوه کسب درآمد اینترنتی، جذب تبلیغات اعم از تبلیغات بنری ، تبلیغات لینک ، رپورتاژ آگهی ، پاپ اپ و… می باشد. راه دوم و بهترین شیوه، فروش محصولات و خدمات است که پایداری و درآمد زیادی دارد این محصولات می تواند فیزیکی ، دانلودی و اموزشی باشد.

اگر محصولات تولیدی ندارید می توانید اقدام به بازاریابی و همکاری در فروش برای دیگران کنید . توصیه می شود برای فروش محصول برای خودتان و یا بازاریابی برای دیگران، کالا و خدماتی را انتخاب کنید که با موضوع مجله اینترنتی شما همخوانی داشته باشد. فرضا موضوع مجله شما زنان  است روی محصولات و خدمات آرایشی و بهداشتی، مد ، لباس و…. که تناسب با موضوع بانوان دارد متمرکز شوید.

شکل ساخت و ویژگی مجله اینترنتی

مجلات اینترنتی ماهیتا مثل مجلات کاغذی دارای صفحات زیاد، مقالات متعدد ، موضوعات متنوع ، تصاویر زیاد و… می باشد. شاید تنها تفاوت مجله اینترنتی با مجله های معمولی در ظرفیت های گرافیکی و کامپیوتری موجود در مجلات اینترنتی باشد. اطلاع رسانی آنلاین مهمترین انگیزه مجله اینترنتی می باشد لذا ظاهر سایت باید سبک باشد و بسته به نوع مجله، موضوعات آن دسته بندی شود تا جستجو و فعالیت در سایت راحت باشد.

از نظر طراحی، قابلیت خاص در نظر گرفته شود مثلا با ایجاد طراحی های مدرن ۳ بعدی، کاربران با کلیک کردن بتوانند ورق بزنند.  قسمت آرشیو مطالب(هفتگی، ماهیانه و سالانه) و سیستم جستجو مجله کامل باشد. سرعت و حجم سایت مناسب باشد در ضمن سایت بهینه سازی شده و نسخه الکترونیکی مجله در ازای پرداخت وجه هم داشته باشد. فروش حق اشتراک مجله هم مناسب بوده و موجب کسب درامد اینترنتی می شود.

 

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

پنج × سه =