کسب درآمد اینترنتی واقعی رایگان 40 کسب و کار اینترنتی مطمئن

با گذشت سالها ، کسب درآمد اینترنتی واقعی رایگان رشد چشمگیری داشته است.

بسیاری از افراد می خواهند از طریق اینترنت درآمد کسب کنند. کسب درآمد اینترنتی به یکی از دغدغه های روزمره بسیاری از افراد تبدیل شده است.

همه شما می دانید که امکان کسب درآمد اینترنتی در خانه وجود دارد و می توانید ماهانه درآمد بسیار زیادی (که گاها در بسیاری از مواقعه به درآمدهای میلیونی هم میرسد) به صورت آنلاین کسب کنید.

کسب درآمد اینترنتی واقعی رایگان

بسیاری از افراد با راه اندازی کسب درآمد اینترنتی میلیون ها یا حتی میلیارد ها تومان درآمد کسب می کنند.

اگر می خواهید این چنین درآمدی داشته باشید ، باید به این فکر کنید که چگونه می‌توانید از طریق اینترنت درآمد کسب کنید و کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید.

اولین چیزی که باید در کسب درآمد اینترنتی به خاطر داشته باشید این است که کسب درآمد از اینترنت به هیچ وجه محدودیت جنسیتی و سنی ندارد ، هر کسی می تواند با راه اندازی کسب و کار اینترنتی از اینترنت درآمد کسب کند!

کسب درآمد اینترنتی مطمئن

بسیاری از مردم فکر می کنند که برای کسب درآمد از اینترنت باید پول زیادی داشته باشند ، اما این طور نیست.

برای کسب درآمد اینترنتی به هیچ سرمایه ای نیاز ندارید و با کمترین سرمایه ممکن می توانید از طریق اینترنت در خانه درآمد کسب کنید.

برای شروع کار در اینترنت ، شما باید نکات و روش های شروع یک کسب و کار اینترنتی را بخوانید ، یک سیستم یا تلفن همراه متصل به اینترنت باشید ، با دقت و حساسیت برای ساخت و موفقیت برند خود کار کنید.

حتی وقتی موفق می شوید نباید دست از کار بکشید!

در این مقاله می خواهیم بهترین ایده های راه اندازی کسب و کار اینترنتی به شما ارائه کنیم که انتخاب هر یک از آنها به شرایط شما بستگی دارد.

این مقاله برای این 3 گروه مفید است:

گروه اول: افرادی که هیچ تخصصی ندارند اما می خواهند از طریق اینترنت درآمد کسب کنند.
گروه دوم: افرادی که تجربه یا تخصص خاصی دارند (برنامه نویسی ، تدریس ، پزشکی و …) و می خواهند از طریق اینترنت درآمد کسب کنند.
گروه سوم: افراد یا گروه هایی که مشاغل محلی و فیزیکی دارند و می خواهند فروش خود را از طریق اینترنت افزایش دهند.

کسب درآمد اینترنتی در خانه امکان پذیر است و نیازی به دفتر و شرکت ندارد و یکی از ساده ترین و ساده ترین کارهایی است که هرکسی می تواند برای کسب درآمد انجام دهد.

بسیاری از افراد جامعه ، به دلیل کمبود دانش ، معتقدند که کسب درآمد واقعی از اینترنت و آنلاین کار افراد تنبل است ، اما نظر ما در پارس اینستاگرام کاملاً مخالف این دسته از افراد است و معتقدیم افراد باهوش بیشتر در این زمینه فعالیت دارند.

شاید این دیدگاه غلط باعث شود بسیاری از افراد در میانه راه خسته شوند و از راه خود را برای موفقیت بگذارند و از تلاش دست بکشند.

کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه به تجربه کافی نیاز دارد و شخص باید دائماً به دنیای دیجیتال متصل باشد.

در این مقاله می خواهم در مورد کسب درآمد اینترنتی و نحوه انجام آن به طور مفصل و جامع با شما صحبت کنم. اگر قصد دارید از طریق اینترنت درآمد کسب کنید و کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید ، پیشنهاد می کنم این مقاله را تا انتها بخوانید.

من سعی کرده ام کاملترین و جامع ترین اطلاعات مربوط به کسب درآمد بدون سرمایه و درآمد بالا را برای شما در وب سایت پارس اینستاگرام منتشر کنم.

من مطمئن هستم که بسیاری از مطالب گفته شده در این مقاله در مورد نحوه کسب درآمد اینترنتی در هیچ مقاله دیگری ذکر نشده است. و من سعی کردم مقاله ای برای شما فراهم کنم که بتوانید آن را بخوانید تا پاسخ بیشتری به سوالات خود بدست آورید.

پیشنهاد می کنم تا آخر با من همراه باشید.

با توجه به اینکه بسیاری از افراد می خواهند از طریق اینترنت درآمد کسب کنند اما ایده ای برای شروع کار ندارند ، در این مقاله شما را با ایده های بسیار پردرآمد و عالی آشنا خواهم کرد که با توجه به علاقه شما ایده ای که می خواهید از آن درآمد کسب کنید اینترنت را انتخاب کنید و شروع به کار کنید.

با توجه به اینکه مقالات زیادی در مورد نوشتن کسب درآمد از اینترنتی نوشته شده است ، در این مقاله سعی کردم از 0 تا 100 نحوه کسب درآمد اینترنتی را به شما آموزش دهم.

مطمئن باشید اگر می خواهید از طریق اینترنت درآمد کسب کنید و به فکر کسب درآمد اینترنتی مطمئن هستید ، این مقاله می تواند تحول عظیمی در زندگی شما ایجاد کند.

برای کسب درآمد اینترنتی باید تمام انرژی خود را صرف آن کنید. تا انتهای این مقاله با من همراه باشید تا شما را با مباحث کسب درآمد اینترنتی مطمئن آشنا کنیم.

کسب و کار اینترنتی مطمئن چیست؟

قبل از اینکه شما را با ایده های کسب درآمد اینترنتی آشنا کنم ، هدف من این است که به شما بگویم کسب و کار اینترنتی چیست؟ و بگذارید مزایای کسب درآمد اینترنتی را به شما معرفی کنم.
با پیشرفت تکنولوژی و ظهور اینترنت ، این فرصت برای بسیاری از افراد فراهم شده است تا بتوانند کسب و کار اینترنتی خود را از طریق اینترنت آغاز کرده و به درآمد بالایی دست یابند.
اینترنت منبع طلاست! این بدان معنی است که اگر اصول کسب درآمد اینترنتی واقعی را یاد بگیرید و با مباحث بازاریابی اینترنتی آشنا باشید ، می توانید به راحتی و به راحتی محصولات و خدمات خود را به میلیون ها نفر بصورت آنلاین بفروشید.

احتمالاً بسیاری از وب سایت ها را دیده اید که توانسته اند درآمد بسیار بالایی در ماه داشته باشند یا کانال ها و پیج‌های شبکه‌های اجتماعی زیادی را مشاهده کرده اند که توانسته اند درآمد بسیار بالایی در ماه یا حتی روزانه کسب کنند.
با راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود مانند آب خوردن می توانید ماهانه یا حتی یک روز درآمد زیادی کسب کنید. فقط به نکته بسیار مهمی که برای راه اندازی کسب و کار خود باید توجه کنید.

در هر زمینه ای می توانید به صورت آنلاین درآمد کسب کنید.

اما یکی از بزرگترین مشکلاتی که بسیاری از مردم در هنگام کسب درآمد اینترنتی دارند ، این نیست که دقیقاً نمی دانند هنگام کسب درآمد اینترنتی باید به دنبال چه چیزی باشند.

بدانید که در هر زمینه ای که مهارت و تجربه دارید می توانید به صورت آنلاین درآمد کسب کنید.

اگر فروشگاه فیزیکی دارید و محصولات فیزیکی مانند کیف و کفش می فروشید ، می توانید محصولات خود را به صورت آنلاین به مردم سراسر دنیا بفروشید و این یکی از عجایب و شگفتی‌های کسب درآمد اینترنتی است.
در هر شغلی که می خواهید وارد آن شوید ، باید مهارت ها و تجربه آن را بدانید. در مورد کسب درآمد اینترنتی نیز همین مورد وجود دارد. اگر هدف شما کسب درآمد اینترنتی است ، باید اصول بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ را بدانید.

ممکن است بپرسید ، بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ Digital Marketing مهمترین ستون در کسب و کار اینترنتی است و بازاریابی اینترنتی به معنای افزایش بازدید سایت و تغییر شکل آن است. این فرآیند را بازاریابی اینترنتی می نامند.
شما برای موفقیت در یک شغل وابسته به چیزی بیش از شانس هستید.

البته اگر بخواهم همه چیز را در مورد بازاریابی اینترنتی به شما یاد بدهم ، این مقاله می تواند طولانی باشد.
وقتی فهمیدید که کسب درآمد در اینترنت چگونه است و چگونه می توانید ماهانه با کسب درآمد اینترنتی درآمد زیادی کسب کنید ، با من همراه شوید تا مزایای کسب درآمد اینترنتی را به شما معرفی کنم.

مزایای کسب درآمد اینترنتی واقعی رایگان چیست؟

راه اندازی مشاغل اینترنتی و سپس کسب درآمد اینترنتی مزایای بسیاری دارد.

دوره قرنطینه و محدودیت های سفر ناشی از کرونا به همه ما یاد داده است که کسب و کار الکترونیک هرگز از بین نمی رود.

اگر می توانید چنین شغلی داشته باشید ، مطمئن باشید که هیچ مشکلی نمی تواند مانع رشد شما شود.

امروزه افراد زیادی در جامعه هستند که بیشتر وقت خود را در طول روز در اینترنت و شبکه های اجتماعی می گذرانند.

شما به عنوان یک کارآفرین می توانید با راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق از این فضا نهایت استفاده را ببرید.

در این بخش ، به بررسی مزایای کسب درآمد اینترنتی به صورت موردی خواهیم پرداخت تا ببینیم این نوع کسب و کار چه مزایایی دارد که کارآفرینان را بسیار مجذوب خود می کند:

کسب درآمد اینترنتی

1- صاحب کار خودتان هستید

اینترنت و ابزارهای آن میز کار شما هستند و شما مدیر و صاحب کسب و کار خودتان هستید.

همچنین به خاطر داشته باشید که شما شغل را اداره می کنید و کسب درآمد به عهده خود شماست.

شاید بتوان گفت که هیچ چیز بهتر از آزادی و استقلال در کسب درآمد نیست. یکی از شباهتهای مهم بین انسانها و موجودات دیگر ، آزاد بودن آنهاست.

وقتی فرد آزاد و مستقل باشد ، پتانسیل ها و توانایی های او برای رشد چند برابر می شود.

اگر ما بتوانیم یک کسب و کار اینترنتی بی نظیر راه اندازی کنیم و آن را توسعه دهیم ، به ما امکان می دهد به آزادی و استقلال کار دست پیدا کنیم.

بعضی از افراد وقتی صحبت از آزادی و استقلال می شود هیجان زده می شوند ، اما وقتی وارد مشاغل اینترنتی می شوند و مشکلاتی را تجربه می کنند و می بینند که باید وقت و تلاش خود را صرف کنند ، به این نتیجه می رسند که زندگی کاری بهتر بهتر است. ادامه دهید و زیر نظر شخص دیگری کار کنید.

کسب درآمد اینترنتی مطمئن به شما کمک می کند رئیس خود باشید.

البته لازم نیست از ابتدا کار اول خود را کنار بگذارید. ابتدا چند ساعت در روز برای کسب و کار اینترنتی خود اختصاص دهید و همچنان کار کارمندی خود را ادامه دهید.

وقتی می بینید که درآمد حاصل از کسب و کار اینترنتی با کسب و کار اول (کار کارمندیتان) برابر است ، وقت آن است که شغل اول را ترک کنید.

۲- به سرمایه اولیه زیادی نیاز نخواهید داشت

اینترنت ارزان ترین راه برای کسب درآمد است.

تنها سرمایه گذاری شما برای ورود به این حوزه یک تلفن هوشمند یا رایانه شخصی است که امروزه یک ضرورت اساسی است.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به این ابزارها دسترسی ندارید ، کمی هزینه کنید و ماشین پول سازی خود را بسازید.

در زیر قصد داریم سرمایه مورد نیاز برای شروع یک کار آنلاین و یک کسب کار حضوری را باهم مقایسه کنیم:

کسب و کار فیزیکی
در یک کسب و کار فیزیکی ، اولین کاری که باید انجام دهید پرداخت کامل هزینه سوخت و اختصاص وقت برای مراجعه به مشاوران املاک مختلف و اجاره یا خرید فضا، دفتر کار و مغازه مناسب برای فروشگاه شماست.

فروشگاه یا دفتر کار به شما  به مدت یک سال اجاره داده شده است و ممکن است بعد از یک سال محل کار خود را تغییر دهید. مسئله دوم تحویل کالا و پر کردن فروشگاه است.

باید بدانید که برای دیزاین فروشگاه باید هزینه های زیادی کنید.

بنابراین ، در این مرحله باید کلی هزینه پرداخت کنید.

در مرحله سوم برای جذب مخاطب و تبدیل آن به مشتری وفادار خود باید تبلیغ کنید و تخفیف دهید ، که این کار هزینه و زمان زیادی را می گیرد.

می بینید که شروع یک کار حضوری از ابتدا کار آسانی نیست و هزینه زیادی دارد.

امروزه تعداد افرادی که توانایی راه اندازی یک کسب و کار فیزیکی را دارند محدود است.

کسب و کار اینترنتی
حال فرض کنید می خواهید یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید. انجام این کار فقط چند ساعت طول می کشد.

شما به هزینه‌های بالایی احتیاج ندارید ، نیازی به جستجوی محل فروشگاه ندارید و اجاره‌ای هم قرار نیست پرداخت کنید.

در ابتدا می توانید کسب و کارخود را شروع کرده و آن را مدیریت کنید.

به این ترتیب می توانید در شبکه های اجتماعی و سایت خود محتوا تولید کنید تا مخاطبان محتوای شما را ببینند و بتوانید آن‌ها را جذب کنید.

همچنین شما از ابتدا نیازی به تحویل و فروش کالا ندارید. شما وقتی پول از مشتری دریافت کردید محصول را می فروشید، بسپس می‌توانید مجدد محصول خزیداری کنید.

اگر نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید ، پارس اینستاگرام می تواند همه چیز را از صفر تا صد به شما آموزش دهد.

فقط صبور باشید و تمام تلاش خود را برای شروع کسب و کار اینترنتی خود انجام دهید. چند سال دیگر ، کسب و کارشما یک کسب و کار بزرگ و قدرتمند خواهد بود.

برای مقایسه این دو نوع کسب و کار، می توان به جدول زیر اشاره کرد:

مقایسه کسب و کار اینترنتی و حضوری
کسب و کار اینترنتی کسب و کار حضوری
عدم نیاز به مکان خاص نیاز به تأمین مکان (اجاره یا خرید)
عدم نیاز به تأمین کالا در ابتدای راه اندازی نیاز به تأمین کالا و دکوراسیون
هزینه بسیار کم برای راه اندازی و توسعه هزینه سرسام‌آور برای راه اندازی و توسعه
عدم محدودیت‌های مکانی و زمانی محدود بودن به مکان و زمان
مشتریان نامحدود ( از سراسر ایران و حتی جهان) محدودیت مشتریان از هر نظر
نیاز به استخدام نیروی انسانی در سطوح گسترده ندارد باید نیروی انسانی استخدام کرد

همین جدول برای درک برتری کسب و کارهای اینترنتی نسبت به راه اندازی مشاغل شخصی و حضوری کافی است.

3- کسب و کار اینترنتی برای همه افراد قابل دسترسی است

محیطی که می خواهید برای کسب درآمد به وارد آن شوید (اینترنت) پتانسیل بسیار بالایی دارد و همه افراد جامعه می توانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند.

کافی است دانش اولیه را یاد بگیرید تا بتوانید کسب و کار خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهید.

نکته مهم در مورد کسب درآمد اینترنتی این است که شما هیچ محدودیتی در کسب درآمد ندارید.

شخصی که حضور تجاری دارد و برای رشد و توسعه کسب و کارخود از اینترنت استفاده نمی کند فقط به مشتریانی محدود می شود که در شهر وی یا استان وی واقع شده اند و نمی توانند محصولات خود را به هیچ کس در کشور دیگری بفروشند.

با این وجود فردی که از اینترنت درآمد کسب می کند و در شبکه های اجتماعی فعال است و در وب سایت خود بهترین عملکرد را دارد می تواند محصولات خود را در سراسر کشور و حتی به مشتریان خارجی بفروشد.

کافی است موتورهای جستجوگر برند شما را بشناسند و به شما اعتماد کنند.

اگر موفق به یادگیری مهارت های فروش اینترنتی و جلب اعتماد مشتریان شوید ، برند شما به زودی به یک برند بین المللی تبدیل می شود و می تواند در سراسر کشور و حتی در سایر کشورها بدرخشد.

4- کسب درآمد اینترنتی فقط به یک دسته بندی محدود نمی شود

یکی از مزایای کسب و کار اینترنتی این است که شخصی که کسب و کار اینترنتی دارد می تواند در همه زمینه های مورد علاقه خود کار کند.

به عنوان مثال ، صاحب یک مارک عطر می تواند علاوه بر راه اندازی فروشگاه آنلاین در زمینه فروش عطر ، وب سایتی را نیز در زمینه توسعه فردی راه اندازی کند که یکی از زمینه های مورد علاقه وی است.

بنابراین هرکسی که وارد حوزه کسب درآمد اینترنتی شود در واقع از بسیاری از محدودیت های موجود در مشاغل شخصی آزاد می شود.

اگر می توانید چندین نفر دیگر را در کنار خود داشته باشید ، می توانید در زمینه های مختلف کار کنید.

5- به تجهیزات زیادی احتیاج ندارد

کسب و کار اینترنتی به تجهیزات مدرن نیاز ندارد و ارزان ترین راه برای درآمدزایی است.

همانطور که در بالا ذکر شد ، برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی به ابزار پیشرفته دیگری به جز رایانه یا تلفن هوشمند نیازی ندارید.

راه اندازی کسب و کار حضوری را در نظر بگیرید.

هرکسی که می خواهد کسب و کار فیزیکی خود را شروع کند ، باید هزینه و تجهیزات زیادی را خریداری کند.

حال به کسی فکر کنید که می خواهد یک کار شخصی راه اندازی کند. لپ تاپ و گوشی هوشمند می توانند بهترین و مناسب ترین ابزار و تجهیزات برای آن باشند. همانطور که قبلاً ذکر شد ، برای کسب درآمد اینترنتی حتی نیازی به خرید کالایی و ذخیره آن ندارید.

شما اصلا نیازی به دسترسی به محصول و انبار کردن آن ندارید.

6- نیازی به هزینه‌های انبارداری نیست

هرکسی که می خواهد شخصاً شروع به کسب درآمد کند باید ابتدا مغازه را پر کند و وقتی فروشگاه پر شد ، لازم است یک سری کالاها را در انبار قرار دهید.

قرار دادن کالا در انبار مشکلات بسیاری از جمله فساد محصولات ، هزینه های نگهداری را ایجاد می کند.

بعضی اوقات برخی کسب و کارها واقعاً توانایی پرداخت هزینه انبارداری را ندارند و این هزینه هایی است که کارآفرینان را به سمت ورشکستگی سوق می دهد.

بنابراین ، کارآفرینان باهوش سعی می کنند زیر بار هزینه های انبارداری نروند.

کسب و کار اینترنتی این امکان را به ما می دهد که مشتری وقتی خرید خود را در سایت ما ثبت می کند و هزینه ها را پرداخت می کند ، ما محصول را از بازار تهیه کنیم و بدون نیاز به انبارداری آن را برای مشتری ارسال کنیم.

به این ترتیب ما هیچ هزینه انباراری را پرداخت نخواهیم کرد.

7. کسب و کاراینترنتی نمادی از انعطاف پذیری و بی نهایت است

یکی از مشکلات کسب و کارهای اینترنتی این است که هم کارمندان و هم مشتریان از هر لحاظ آزاد هستند.

به عنوان مثال ، کارمندان فروشگاه آنلاین نباید در محیط سرد ، سرما یا گرما برای کار در دفتر کار بیایند.

این افراد حتی ممکن است شغل ، فعالیت و درآمد خود را در خانه داشته باشند.

از طرف دیگر ، فروشگاه فیزیکی ، فروشندگان و مشتریان را ملزم می کند که هر روز در ساعت مشخصی به محل کار خود بیایند و اصلاً آزادی ندارند.

بسیاری از افراد مبتلا به بیماری کرونا، از مشتریان یا فروشندگان کسب و کارهای فیزیکی هستند.

یکی از مهمترین مزایای کسب درآمد اینترنتی این است که مادرانی که از فرزندان خود مراقبت می کنند نیز می توانند همین کار را انجام دهند.

چون اصلاً مجبور نیستند از خانه خارج شوند.

بنابراین ، کسب و کار اینترنتی به هیچ وجه (زمان و مکان) محدود نیست و در هر شرایطی می توانید از آن کسب درآمد کنید.

اگر به مشاغل شخصی نگاه کنید ، متوجه خواهید شد که این شرکت ها از هر لحاظ محدودیت هایی دارند و معمولاً فروشگاه‌های خود را در روزهای تعطیل تعطیل می کنند، این درحالی است که مشاغل اینترنتی 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته خدمات ارائه می دهند.

8. استفاده منطقی و هوشمندانه از زمان را امکان پذیر می کند

بسیاری از کارمندان در فکر راه اندازی مشاغل جدید (به ویژه کسب و کاراینترنتی) هستند ، اما خود آنها معتقدند که فرصتی برای انجام این کار ندارند.

آنها فکر می کنند برای شروع یک کسب و کار اینترنتی باید از اولین کار خود صرف نظر کنند.

شما ابتدا باید با کسب و کارهای اینترنتی نیمه وقت، شروع به کار کنید ، و هنگامی که درآمد شما با حقوقی کارمندی شما برابر شد ، وقت آن است که تصمیم بگیرید شغلتان را ترک کنید و یا ادامه دهید.

تنها کاری که برای موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی خود باید انجام دهید تقویت مهارت ها و توانایی های بازاریابی دیجیتال است تا بتوانید رتبه سایت خود را در موتورهای جستجو (سئو) ارتقا دهید.

9. به شما اجازه می‌دهد تا از خانه برای کشورهای خارجی کار کنید

اکنون طراحان گرافیک ، سازندگان محتوا ، سئوکاران و برنامه نویسان می توانند یک وب سایت طراحی کرده و رزومه خود را به مخاطبان خود ارائه دهند.

به عنوان مثال ، برخی از طراحان گرافیک ، برنامه نویسان یا سئوکاران با سایت های خارجی کار می کنند و درآمد کسب می کنند.

داشتن درآمد دلاری یکی از آرزوهای متخصصان مختلف است.

جالب اینجاست که با خیال راحت می توانید در خانه بنشینید و با لباس خواب درآمد کسب کنید.

شما اصلاً نیازی به ترک خانه ندارید.

وب سایت های فریلنسری فرصتی برای برقراری ارتباط با گروه ها و افراد مختلف در داخل و خارج از کشور فراهم می کنند و اگر بتوانیم از این ابزارها استفاده کنیم قطعاً موفق خواهیم شد.

10. امنیت شغلی بی نظیری را برای شما فراهم می کند

یکی دیگر از مزایای مهم کسب و کار اینترنتی این است که در هر شرایطی (حتی در زمان شیوع Covid-19) به کار خود ادامه می دهد.

هنگامی که وضعیت کرونا و قرنطینه در کشور حاکم شد ، بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی نیز تصمیم گرفتند برنامه های کاربردی طراحی کنند و آنها را در دسترس مشتریان خود قرار دهند.

این نشان می دهد هیچ چیز نمی تواند رشد و توسعه کسب و کارهای اینترنتی را متوقف کند و به امنیت شغلی ناشی از آن آسیب برساند.

با این حال ، آن دسته از شرکت های خصوصی که از اینترنت استفاده نمی کردند سخت مورد لطمه قرار گرفتند.

با اعلام محدودیت سفر بسیاری از مشاغل مسافرتی تعطیل شدند که منجر به خسارات جدی شد و بیشتر کارمندان شاغل در این مغازه ها شغل خود را از دست دادند.

بیکاری این افراد آسیب های زیادی به خانواده ها و جامعه وارد کرده است.

با این حال ، اگر مشاغل اینترنتی شوند ، آسیب های ناشی از بیماری Covid-19 به طور قابل توجهی کاهش می یابد و زندگی مردم کمتر تحت تأثیر قرار می گیرد.

11. لازم نیست هزینه زیادی را صرف بازاریابی کنید

مزیت بعدی یک کسب و کار اینترنتی این است که شما مجبور نیستید هزینه زیادی را صرف بازاریابی کنید.

در مشاغل شخصی ، مردم هزینه های زیادی را صرف بازاریابی می کنند.

آنها هزینه زیادی برای خرید و پخش تبلیغات تلویزیونی پرداختند.

سپس آنها برای چاپ رساله ها و چاپ آگهی ها مبلغ زیادی می پرداختند و سپس برای توزیع آگهی های چاپی باید به مردم پول می پرداختند.

آنها همچنین مجبور شدند بازاریاب‌های شخصی را استخدام کنند تا از فروشگاهی به فروشگاه دیگر محصولات شما را تبلیغ کنند.

این روش‌ها اکنون کاملاً منسوخ شده و دیجیتال مارکتینگ تنها شکلی از بازاریابی است که در دنیای امروز باقی مانده است.

در بازاریابی دیجیتال می توانید از سئو ، موتورهای جستجو ، ایمیل و شبکه های اجتماعی کمک بگیرید و یک برند معروف و قدرتمند با کمترین قیمت ممکن بسازید و محصولات خود را به مشتریان در سراسر کشور بفروشید.

مشاغل اینترنتی از بازاریابی خود نهایت استفاده را می برند. به عبارت دیگر ، هر قیمتی که آنها برای بازاریابی از آنها می گیرند بیش از 100 یا 1000 برابر بیشتر از آن است که یک کسب و کار اینترنتی را بسیار قدرتمند می کند.

12. توسعه کسب و کاراینترنتی بسیار آسان است

یکی از مزیت های کسب درآمد اینترنتی این است که توسعه آن بسیار آسان است. به عنوان مثال شما قبلاً در زمینه کفش مردانه کار می کردید و فروش خوبی در این زمینه دارید.

اکنون تصمیم دارید علاوه بر فروش کفش ، شلوار مردانه به مشتریان خود نیز بفروشید.

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که بخش دیگری به نام “شلوار مردانه” به سایت خود اضافه کنید و محصولات را در آن قسمت در دسترس مشتریان خود قرار دهید.

همچنین باید به مشتریان خود در شبکه های اجتماعی اطلاع دهید که بازار خود را گسترش داده اید و در حال فروش شلوار و همچنین کفش هستید.

همچنین باید این محصولات را در شبکه های اجتماعی به مشتریان معرفی کرده و خصوصیات آنها را توضیح دهید.

سرانجام ، می توان نتیجه گرفت که رشد و توسعه کسب و کار اینترنتی واقعاً آسان است و شما سخت کار نخواهید کرد.

حال تصور کنید که می خواهید یک کسب و کار فیزیکی را توسعه دهید.

در واقع شما باید چه کاری انجام دهید؟

ابتدا باید دکوراسیون فروشگاه را تغییر دهید تا بتوانید شلوار را در کنار کفشی که قبلاً فروخته اید عرضه کنید.

شما باید رک بزنید یا اگر فروشگاه فضای کافی ندارد ، شاید لازم باشد فروشگاه را عوض کنید.

سرانجام ، برای توسعه بازار در یک کسب و کار فیزیکی ، باید هزینه زیادی صرف کنید و بنابراین مشکل توسعه این مدل کسب و کار واقعاً پیچیده و دشوار است و به هزینه زیادی نیاز دارد.

همچنین باید تمام تلاش خود را بکنید تا مشتریان خود را در مورد مشکل توسعه آگاه سازید.

به همین دلیل است که متخصصان و کسانی که در این موضوع دخیل هستند ، یکی از مهمترین مزایای کسب و کار اینترنتی را توسعه آسان می دانند و همیشه به این مزیت اشاره می کنند.

13. کسب و کار اینترنتی از محیط زیست محافظت می کند

مزیت دیگر کسب و کار اینترنتی سازگاری آن با کلیه پروتکل های زیست محیطی است.

در حال حاضر شرکتهایی که می توانند استانداردهای زیست محیطی را رعایت کنند مورد رضایت بیشتر مشتریان و سازمانهای دولتی هستند.

اگر بتوانید یک کار آنلاین و مطابق با استانداردهای زیست محیطی راه اندازی کنید ، مطمئناً می توانید مشتری بیشتری جذب کنید. البته هدف از دستیابی به این استانداردها فقط جلب مشتری نیست بلکه این مأموریتی است که وظیفه همه انسان ها است و بنابراین شما به تعهد خود در قبال محیط زیست عمل می کنید.

14. کسب و کاراینترنتی خدمتی برای بشریت است

شاید اینگونه به آن نگاه نکرده باشید ، اما برخی از مشاغل اینترنتی خدمتی برای بشریت هستند.

فرض کنید مردم در منطقه خاصی از کشور هستند و به داروی خاصی احتیاج دارند.

این دارو فقط در پایتخت یافت می شود. قبلاً یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی شده است که داروهای کمیاب را پیدا می کند و برای مشتریان می فرستد.

این تیم تجاری آنلاین این کار را انجام می دهد تا بسیاری از مشکلات و مشکلات مشتریان و نامزدها را برطرف کند و از طرف دیگر جان افراد مختلف را نجات دهد.

این احتمالاً بهترین کمکی است که می تواند به همه شود.

بنابراین این مزیت فقط برای کسب و کار اینترنتی است و بسیاری از شرکتهای شخصی قادر به انجام چنین کارهایی نیستند.

15- امکان اتوماسیون بسیاری از فرایندها وجود دارد

آخرین مزیتی که می توانیم در مورد کسب و کار اینترنتی بگوییم این است که با این نوع کسب و کار این امکان وجود دارد که مدیر یا صاحب مشاغل فرآیندهای تجاری را به صورت خودکار انجام دهد.

به عنوان مثال ، شما می توانید به مشتری اجازه دهید محصول را از سایت خریداری کند ، پس از آن تمام مراحل خرید مانند صورتحساب به صورت خودکار انجام می شود و سپس محصول را از طریق پست برای مشتری ارسال می کنید.

در کسب و کار اینترنتی ، فرآیند فاکتور ، پرداخت و تحویل محصول به صورت خودکار و در اسرع وقت انجام می شود. با این حال ، این در کسب و کار فیزیکی به هیچ وجه امکان پذیر نیست.

ابتدا باید به فروشنده مراجعه کنید ، او محصولات مختلفی را به شما معرفی می کند.

سپس یکی از محصولات مورد علاقه خود را انتخاب کرده و منتظر رسیدن محصول باشید.

با رسیدن محصول ، باید مدتی صبر کنید تا روند صورتحساب به پایان برسد و سپس پرداخت را انجام دهید. ا

ین روند واقعاً وقت گیر است و تحمل چنین شرایطی در دوران کرونا و با وجود مشغله زیاد امروز امکان پذیر نیست.

تنها کاری که می توان انجام داد خرید آنلاین است که بسیاری از این کارها به صورت خودکار انجام می شود.

تاکنون سعی شده است کسب و کار اینترنتی را معرفی کرده و سپس در مورد مزایای آن بحث کنیم.

کسب و کاردر این زمینه به تجهیزات و دانش خاصی احتیاج ندارد.

به خاطر داشته باشید که تنها شما نیستید که می خواهید در این زمینه کار کنید و درآمد کسب کنید.

رقبای زیادی در این شبکه عظیم وجود دارد ، اما آیا همه آنها به اندازه شما سخت کوش هستند؟

برای داشتن درآمد پایدار ، باید دقیقاً بازاری را که می خواهید در آن فعالیت کنید بشناسید.

اکنون وقت آن است که او را رها کنیم و حرکت کنیم. در واقع ، در مرحله بعدی ما یک سری ایده ها را به شما ارائه می دهیم که با کمک هر یک از این ایده ها می تواند درآمد بی نظیری برای شما به همراه داشته باشد.

کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه

آیا بدون سرمایه می توان به صورت آنلاین درآمد کسب کرد؟

من این سوال تکراری را بارها شنیده ام.

اولین و بهترین مزیتی که همه را برای شروع یک کسب و کار اینترنتی جذب می کند ، قیمت پایین آن است.

این بدان معناست که در بسیاری از موارد برای کسب درآمد از اینترنت به سرمایه اولیه نیازی ندارید و می توانید بدون سرمایه کسب و کاراینترنتی را شروع کنید.

در صورت نیاز به سرمایه ، سرمایه بسیار کمی مورد نیاز است.

بنابراین دیگر نگران سرمایه اولیه نخواهید بود.

در اینجا چند روش وجود دارد که در آنها برای کسب درآمد اینترنتی به هیچ وجه به سرمایه اولیه نیازی ندارید تا بتوانید بدون سرمایه شخصی خود بصورت آنلاین درآمد کسب کنید.

تاریخچه کسب درآمد اینترنتی

با توجه به اینکه بیشتر کسب و کارالکترونیک با کمک رایانه انجام می شود ، ممکن است بسیاری معتقد باشند که شروع کسب درآمد با اینترنت با ظهور رایانه است.

اگرچه اولین رایانه در سال 1937 ساخته شد ، ظهور اینترنت به دهه 1960 برمی گردد و تا سال 1990 جهانی نبود.

بیشترین تغییر در اینترنت و محل های کار رایانه از سال 2000 تاکنون رخ داده است.

این نکته را می توان زمان انفجار کسب و کارالکترونیک دانست.

البته ، اگرچه بیشتر درآمد آن سال ها از طریق تبلیغات و بحث در مورد وب سایت ها بود ، اما با گذشت زمان و ظهور شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و برنامه های بعدی مانند اینستاگرام و تلگرام ، روند کسب درآمد از اینترنت بیش از امروز تغییر کرده است.

خوشبختانه کسب درآمد اینترنتی فقط به رایانه ها و برنامه های رایانه ای محدود نمی شود و برنامه های زیادی وجود دارد که می توان به راحتی از آنها درآمد کسب کرد.

در ادامه ، ما برخی از راه های کسب درآمد اینترنتی را بحث خواهیم کرد و نشان خواهیم داد که چرا جامعه تمایل بیشتری به این روش دارد.

چرا کسب درآمد اینترنتی جذاب است؟

سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که چرا بیشتر افراد جامعه علاقه مند به کسب درآمد از اینترنت هستند؟

مطمئناً افراد بسته به دانش و تجهیزاتی که دارند پاسخ های متفاوتی به این سوال می دهند ، اما چند نکته باعث جذابیت این روش شد:

همه افراد جامعه به آن دسترسی دارند:

اگر می خواهید از طریق اینترنت درآمد کسب کنید ، یک رایانه خانگی ساده ، تلفن هوشمند ، تبلت یا لپ تاپ ابزاری است که می توانید با آنها به راحتی کسب و کارشخصی خود را شروع کنید.

بنابراین همه اعضای جامعه با اطلاعات اولیه در این زمینه می توانند به راحتی به قسمت های مختلف آن دسترسی پیدا کرده و از مزایای آن بهره مند شوند.

اکنون یک نفر می تواند در تولید عروسک های دست ساز و دیگری در تهیه و ارائه مقالات علمی شرکت کند.
می تواند در مناطق مختلف مورد استفاده قرار گیرد:

یکی از بزرگترین مزایای کار در زمینه مجازی این است که هیچ محدودیتی در فعالیت افراد مختلف وجود ندارد.

به عنوان مثال ، یک فرد ممکن است در انتشار مطالب مذهبی شرکت کند ، دیگری ممکن است در مشاوره خانواده و روانشناسی شرکت کند و دیگری کالا و خدمات ساخته شده خود را بفروشد.

در هر صورت ارتباط از طریق اینترنت بسیار ساده است و هر شخص می تواند کالاها و خدمات مورد نظر را به مشتریان مختلف ارائه دهد.
به حداقل سرمایه گذاری اولیه نیاز دارد:

یکی از بهترین راه های کسب درآمد که به سرمایه گذاری اولیه و پول نیاز ندارد ، استفاده از اینترنت است.

البته ممکن است برخی از شما به موضوع خرید اینترنت یا گجت هایی مانند رایانه یا تلفن های هوشمند اشاره کرده باشید ، اما به یاد داشته باشید که این گجت ها از قبل به عنوان بخشی عادی از زندگی افراد شناخته شده اند و روزانه با آنها سر و کار دارند.

حتی اگر افرادی باشند که به این دستگاه ها دسترسی ندارند ، باز هم می توانند آنها را تهیه کنند و با سرمایه گذاری اندک کار خود را در خانه آغاز کنند.
این کار را می توان با تجهیزات معمولی نیز انجام داد:

بیایید روند شروع کسب درآمد در اینترنت را بررسی کنیم.

شما یک کامپیوتر یا تلفن هوشمند خریداری می کنید ، اینترنت لازم را برای عملکرد آن فراهم می کنید و زمان کافی را در خانه برای کار در این زمینه می گذرانید.

به نظر می رسد شما به تجهیزات مدرن زیادی احتیاج نخواهید داشت.

بنابراین ، اگر راهی برای کسب درآمد وجود دارد که به تجهیزات و تجربه بالایی نیاز نداشته باشد و ارزان باشد ، آیا فکر می کنید این روش خوبی برای کسب درآمد نیست؟!

کسب درآمد از اینترنت در هر شرایطی

یکی دیگر از مزایای بزرگ کسب درآمد اینترنتی این است که در هر شرایطی می توانید به صورت آنلاین درآمد کسب کنید.

این بدان معنی است که با شروع کار آنلاین خود ، چه در محل کار ، مسافرت یا خواب باشید ، می توانید از طریق اینترنت درآمد کسب کنید.

کسب و کارهای اینترنتی چنین شرایطی را فراهم کرده است.

این مزیت فقط در کسب و کاراینترنتی وجود دارد و بیزینس شما هرگز بسته نخواهد شد.

به عنوان مثال:

اگر مشاغل فیزیکی مانند فروشگاه لباس داشته باشید ، در روزهایی که به محل کار خود نمی روید هیچ درآمدی نخواهید داشت و کار شما کاملاً بسته خواهد شد.

اما در مشاغل اینترنتی ، فروشگاه آنلاین شما همیشه باز است و هرگز تعطیل نمی شود و شما برای خرید مخاطبان و مصرف کنندگان خود به هیچ عنوان نیازی به حضور ندارید.

کل مراحل خرید و تحویل محصول هنگام کسب درآمد بصورت کاملاً خودکار انجام می‌شود.

راه های کسب درآمد از اینترنت

با گسترش بی سابقه اینترنت و نرم افزارهای رایانه ای طی دهه گذشته ، این شبکه بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

این عوامل باعث شده تا انواع مشاغل وارد فضای اینترنت شوند و بخواهند از این فضای شلوغ نهایت استفاده را ببرند.

از آنجا که این دامنه و ابزارهای آن برای همه قابل دسترسی است ، امکان کسب درآمد از طریق آن برای همه کاربران آن وجود دارد.

همچنین می توانید به مرور زمان دانش خود را افزایش داده و عملکرد بهتری نسبت به رقبا داشته باشید.

در حال حاضر دو مشکل در اینترنت و کسب و کاراینترنتی وجود دارد ، یکی راه اندازی و دیگری رشد و توسعه و تعالی افراد می توانند به محض شروع و راه اندازی کسب و کاراینترنتی خود به فضای برتری و رقابت وارد شده و به رشد و توسعه بیندیشند.

اگر می خواهید رشد کنید و پیشرفت کنید و می خواهید بنیانگذار یک برند تجاری دائمی و به یاد ماندنی باشید ، باید بسم الله را بگویید و اقدام کنید. پارس اینستاگرام نیز در این راستا در کنار شماست و ایده های تمیز و جذابی به شما می دهد.

ما ادعا می‌کنیم که در این مقاله که تمامی راه های کسب درآمد از اینترنت را برای شما بدون کم و کاست توضیح خواهیم داد و شما درحال مطالعه کامل‌ترین مقاله راه های کسب درآمد از اینترنت در وب فارسی هستید.

1-کسب درآمد از طریق فروش محصولات دیجیتالی و دانلودی

بهترین راه برای کسب درآمد اینترنتی ، که از طریق آن هر کسی می تواند ماهانه درآمد زیادی کسب کند ، فروش محصولات دیجیتال و محصولات قابل دانلود است.

وب سایت های زیادی در ایران وجود دارند که با فروش محصولات دیجیتالی و دانلود در اینترنت ، درآمد زیادی کسب کرده اند.

امروزه بسیاری از مشاغل اینترنتی وجود دارند که با تولید محصولات آموزشی و محصولات قابل دانلود در زمینه های مختلف موفق به کسب درآمد از طریق اینترنت شده اند.

دیگر هیچ کس محصولات و دوره های آموزشی خود را روی DVD یا CD به مشتریان خود نمی فروشد.
با تولید محصولات آموزشی و قابل دانلود می توانید در وقت و هزینه اضافی صرفه جویی کنید.

در این مدل درآمد آنلاین ، مشتریان و مخاطبان می توانند بلافاصله محصول شما را دانلود کرده و با پرداخت هزینه به محصولات شما دسترسی پیدا کنند.
تولید و فروش آموزش در زمینه های مختلف بسیار رایج شده است و وب سایت های بزرگی وجود دارند که از این روش برای درآمدزایی از اینترنت استفاده می کنند.

با تولید محصولات آموزشی و قابل دانلود به راحتی می توانید ماهانه درآمد زیادی کسب کنید.
ایده راه اندازی وب سایت پارس اینستاگرام نیز از طریق تولید محصولات آموزشی و دانلود ارائه شده است.

و هدف اصلی ما کمک به افرادی است که می خواهند یک کسب و کاراینترنتی راه اندازی کنند و اصول بازاریابی دیجیتال را یاد بگیرند ، کسب و کاراینترنتی خود را راه اندازی کنند و از طریق تجربه و مهارت های خود درآمد کسب کنند و از اینترنت لذت ببرند.

البته فروش محصولات دیجیتالی به همین جا ختم نمی شود!

محصولات دیجیتال و قابل دانلود می توانند اشکال مختلفی داشته باشد.

به عنوان مثال ، این می تواند قالب ها یا افزونه های وردپرس و جوملا باشد.

حتما نیازی نیست محصولات شما تخصصی و آموزشی باشند.

به طور کلی ، هر محصولی که به صورت دیجیتالی فروخته شود و قابل دانلود باشد ، محصولات دیجیتالی و قابل دانلود نامیده می شود.
به نظر من ، بهترین روش کسب درآمد اینترنتی برای افرادی که کالا یا خدمات ندارند ، این مدل کسب درآمد اینترنتی است.

در این مدل کسب درآمد اینترنتی ، شما تجربه و مهارت خود را به دوره ها و فایل‌های آموزشی تبدیل می کنید و آنها را به مخاطبان و کاربرانی که به اطلاعات شما نیاز دارند می فروشید.
مطمئن باشید افراد زیادی هستند که می خواهند همان جایی که الان هستید باشید.

و شما می توانید با تولید محصولات آموزشی نیازهای آن مخاطب و مصرف کننده را برطرف کنید.

اگر محصول خوبی تولید کنید ، مطمئن باشید افراد زیادی خواهند بود که از محصول شما قدردانی می کنند.
البته ، برای اجرای این مدل درآمد آنلاین ، باید یک وب سایت ایجاد کنید.

وب سایت خود را به یک فروشگاه آنلاین تبدیل کنید. همانطور که در بالا گفتم ، شما برای طراحی و ساخت وب سایت و فروشگاه آنلاین نیازی به سرمایه اضافی ندارید و می توانید یک وب سایت کاملا حرفه ای با تمام ویژگی ها بدون کد نویسی و برنامه نویسی ایجاد کنید.

داشتن یک سایت در این مدل برای کسب درآمد اینترنتی ضروری است ، زیرا تمام درآمد شما توسط سایت وی حاصل می شود.

دلایل فروش محصولات دیجیتالی بصورت آنلاین

فروش محصولات دیجیتال مزایای بسیاری دارد.

ایجاد این نوع محصولات آسان و ارزان است.

شما می توانید این محصولات را صرفاً با صرف وقت و انرژی ذهنی بدون نیاز به چیز دیگری ایجاد کنید.

در مقایسه با هزینه های سرمایه گذاری بسیار بسیار پایین هستند.

تنها چیزی که شما نیاز دارید یک ایده است تا بتوانید بر اساس آن کتاب الکترونیکی خود را بنویسید.

فیلم خود را ایجاد کنید. فایل صوتی خود را ضبط کنید یا یک وبینار و هر کار دیگری که قصد انجام آن را دارید انجام دهید.

اگر محصول شما مطابق برنامه پیش نرفت و آن را نفروشید ، باز هم هدر نمی رود.

از آنجا که نیازی به ایجاد کالاهای فیزیکی یا خرید و ذخیره سرمایه زیاد نیست ، خطر کار شما کم است و در معرض مشکلات مالی قرار نخواهید گرفت.

ذخیره سازی محصولات دیجیتال رایگان است.

از آنجا که این محصولات دیجیتالی هستند ، به راحتی در فضای سرور ، رایانه شما و فضای ابری جای می گیرند.

برای افرادی که محصولات فیزیکی دارند و از تحویل آنلاین منصرف نمی شوند ، باید موجودی زیادی در انبار داشته باشید.

ذخیره سازی و مدیریت همه آنها گران است. تلاش برای ذخیره محصولات در خانه و فروش آنها بسیار دشوار است و می توانید به سرعت خسته شوید.

بهتر است محصولات دیجیتالی بفروشید. می توانید بسیاری از فایل‌های ویدئویی ، صوتی ، دیجیتال را با حداقل هزینه بصورت آنلاین ذخیره کرده و در اختیار خریداران قرار دهید.

ممکن است نگران فروش محصولات دیجیتال به مصرف کنندگان و کپی و انتشار آنها برای دوستانشان باشید.

اما تحقیقات نشان می دهد 99.9٪ مصرف کنندگان این کار را نمی کنند.

در بیشتر موارد ، فروشندگان فایل‌ها نگران کنترل فروش نیستند.

همچنین ، شخصی که به محصولات شما به صورت رایگان دسترسی دارد ، در صورت علاقه به محصول می تواند هزینه خرید کالای دیگری را پرداخت کند.

حتی اگر محصول شما بصورت رایگان در دسترس دیگران قرار گیرد، کسانی که از محصولات رایگان شما استفاده می‌کنند در آینده از وبسایت شما بازدید می‌کنند و دیگر محصولات شما را خریداری خواهند کرد.

2-کسب درآمد از طریق فروش محصولات فیزیکی

مدل دیگر کسب درآمد اینترنتی فروش محصولات فیزیکی است.

در این مدل می توانید محصولات و سایر محصولات خود را بصورت آنلاین بفروشید.

بسیاری از دوستان به فکر راه اندازی فروشگاه آنلاین مانند دیجی کالا هستند.

اما آیا برای شروع باید این همه هزینه کنید؟

همانطور که گفتیم شما می توانید بدون سرمایه و هزینه اضافی با تمام تجهیزات فروشگاه اینترنتی ایجاد کنید.
با این مدل درآمدزایی از اینترنت ، به هیچ وجه نیازی به فروشگاه فروشگاه ندارید.

شما به راحتی می توانید در سایت خود محصولات را به افراد دیگر بفروشید و هنگام دریافت سفارش ، محصول را از آنها بگیرید و به مشتری تحویل دهید.

درست مانند وب سایت های دیجیکالا و Amazon که از این مدل کسب درآمد اینترنتی استفاده می کنند.
بزرگترین فروشگاههای آنلاین در ایران و حتی در جهان ، با استفاده از این مدل برای درآمد آنلاین ، من توانستم ماهانه درآمد زیادی کسب کنم.

در ایران ، فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و در جهان ، فروشگاه آنلاین آمازون که با فروش محصولات خارجی درآمد کسب می کنند.
در این مدل درآمد آنلاین ، برای هر فروش کارمزد دریافت خواهید کرد.

در این مدل کسب و کار اینترنتی ، وب سایت فروشگاهی خود را ایجاد کرده و محصولات دیگران را در آن می فروشید و مبلغ هر فروش خود را دریافت خواهید کرد.
مسلماً در این مدل کسب درآمد اینترنتی شما به هیچ وجه کالایی به افراد دیگر نمی فروشید.

همچنین می توانید محصولات خود را بصورت آنلاین بفروشید.

به عنوان مثال ، ممکن است یک فروشگاه لباس داشته باشید.

با ایجاد یک فروشگاه آنلاین می توانید محصولات فیزیکی خود را بصورت آنلاین بفروشید.

یا اگر لوازم جانبی موبایل می فروشید ، می توانید یک فروشگاه اینترنتی برای فروش لوازم جانبی موبایل ایجاد کنید و محصولات خود را بصورت آنلاین و آنلاین بفروشید.

هر محصول فیزیکی که دارید می تواند به صورت آنلاین فروخته شود و مطمئن باشید که مخاطبان زیادی به محصولات شما احتیاج دارند و مایل به پرداخت هزینه محصولات شما هستند.

3-کسب درآمد از طریق تولید محتوا

تولید محتوا یکی از مهمترین وظایفی است که هر مدیر کسب و کار اینترنتی باید بداند تا کسب و کار او رشد کند و مخاطبان و کاربران خود را به راحتی پیدا کند.

به طور کلی ، تولید محتوا کاری است که هر کسب و کار اینترنتی که می خواهد حرفی برای گفتن داشته باشد ، باید آن را انجام دهد.

من مقالات زیادی در زمینه تولید محتوای مناسب در وب سایت پارس اینستاگرام منتشر کرده ام.
با تولید محتوا می توانید درآمد کسب کنید.

تولید محتوا در آینده یکی از پردرآمدترین و سودآورترین مدل های درآمد آنلاین است.

زیرا بسیاری از افرادی که یک کسب و کار اینترنتی راه می اندازند و کسب و کار اینترنتی خود را شروع می کنند ، اصول تولید محتوا را نمی دانند.

و آنها نمی توانند محتوای مناسبی برای کسب و کار و سایت خود ایجاد کنند.
اگر در زمینه تولید محتوا حرفه ای شوید و بتوانید محتوای حرفه ای ایجاد کنید ، مطمئن باشید افراد زیادی هستند که به شما پول می دهند تا محتوای حرفه ای برای سایت آن‌ها تولید کنید.

البته روش های زیادی برای کسب درآمد اینترنتی با تولید محتوا وجود دارد.

در ادامه راه های بیشتری برای کسب درآمد از طریق تولید محتوا را به شما معرفی می کنم.

1- به عنوان مثال ، شما می توانید با تولید محتوای حرفه ای و جذاب برای سایت خود ، مخاطبان زیادی را جذب کرده و از طریق آنها درآمدزایی کنید.

با ارائه برخی از مطالب سایت خود که فکر می کنید بسیار با ارزش تر از بقیه مطالب برای مخاطبان و کاربران شما است کسب درآمد کنید.

دقیقاً مانند کسب درآمد از طریق وب سایت هایی که عضویت های ویژه می فروشند.
در این مدل کسب درآمد از یک سیستم عضویت ویژه ، ابتدا وب سایتی ایجاد می کنید و شروع به تولید محتوای رایگان برای مخاطبان خود می کنید.

با رشد کاربران و مخاطبان ، می توانید طیف وسیعی از محتوای پولی را در اختیار آنها قرار دهید.
البته تولید محتوا فقط تولید محتوای متنی به عنوان مقاله نیست.

شما می توانید با قالب های مختلف از جمله ویدئو ، صدا ، اینفوگرافیک و موارد دیگر ، در همه زمینه ها محتوای متنوعی ایجاد کنید.
2- راه دیگر کسب درآمد از تولید محتوا ، تولید محتوا برای دیگران است.

اگر واقعاً اصول تولید محتوای حرفه ای و جذاب را یاد گرفته اید ، می توانید از هر محتوایی که برای دیگران تولید می کنید درآمد کسب کنید. برای کسب درآمد از این مدل باید اصول تولید محتوای حرفه ای و سئو را یاد بگیرید.

4-کسب درآمد از طریق تبلیغات

روش دیگری که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند کسب درآمد از طریق تبلیغات است.

من بسیاری از کاربران و مخاطبان را می شناسم که هدف اصلی آنها از راه اندازی یک کسب و کار آنلاین کسب درآمد از طریق تبلیغات است.

این به معنای راه اندازی یک وب سایت و جذب روزانه مخاطبان و کاربران زیادی و کسب درآمد برای هر تبلیغ است.

البته این مدل پول سازی به هیچ وجه روش بدی نیست ، اما روش ها و روش های بهتر و کم دردسرتری وجود دارد.
اول از همه ، برای کسب درآمد از طریق تبلیغات ، باید یک وب سایت راه اندازی کنید و شروع به تولید محتوای حرفه ای و کاربر پسند کنید.

این بدان معنی است که شما باید محتوایی ایجاد کنید که مخاطبین و طرفداران زیادی در سایت شما داشته باشد.
به این ترتیب شما باید بازدید سایت خود را افزایش دهید.

این مدل کسب درآمد اینترنتی می تواند کمی روی حیله و تزویر باشد.

اگر می خواهید یک وب سایت راه اندازی کنید و شروع به تولید محتوا در آن کنید ، من این را توصیه نمی کنم.

زیرا این کار ممکن است مدتی طول بکشد و برای تولید ترافیک به سایت باید هزینه زیادی بپردازید.
با این وجود افراد زیادی هستند که می خواهند از این روش کسب درآمد اینترنتی سود ببرند.

اگر می خواهید از این روش درآمد کسب کنید ، باید اصول تولید محتوا و بهینه سازی سایت و سئو را یاد بگیرید.

زیرا شما باید خود بتوانید سایت خود را بهینه کرده و محتوای حرفه ای برای آن تولید کنید.
اکثر این سایت ها با تولید محتوای حرفه ای می توانند مخاطبان و بازدیدکننده زیادی را از گوگل جذب کنند.

البته ، برای تولید محتوای حرفه ای ، باید چندین نویسنده را استخدام کنید تا به طور مداوم محتوای حرفه ای را برای سایت خود تولید کنید.
هنگامی که سایت شما آماده شد و مخاطبان و بازدیدکنندگان زیادی را به خود جلب کردید ، می توانید از طریق تبلیغات بنر ، گزارش آگهی یا حتی مراجعه به کسب درآمد بپردازید.

درست مانند وب سایت زومیت و کجارو که با این مدل کسب درآمد اینترنتی ماهانه می تواند درآمد زیادی کسب کند.

اما به طور کلی من برای کسب درآمد در اینترنت این روش را به هیچ وجه توصیه نمی کنم.

زیرا این کار دشوار و وقت گیر است و ممکن است به سرمایه نیاز داشته باشد.

5-کسب درآمد از طریق فریلنسری

فریلنسر شغلی است که به هیچ سرمایه ای نیاز ندارد.

بسیاری از فریلنسرها وب سایت ندارند و برای دیگران در خانه کار می کنند.
شما می توانید با انواع مهارت ها و تخصص هایی که دارید برای تأمین نیازهای شخصی از طریق اینترنت کسب درآمد کنید.

به عنوان مثال ، اگر در زمینه طراحی وب تخصص دارید و در واقع یک طراح وب حرفه ای هستید ، می توانید پروژه های طراحی وب دیگران را انجام دهید و از این طریق درآمد کسب کنید.
ممکن است بگویید که من تجربه و مهارت دارم ، اما وب سایت ندارم ، چگونه می توانم به عنوان فریلنسر درآمد کسب کنم؟
این اصلاً کار سختی نیست.

وب سایت های زیادی وجود دارد که می توانید به آنها بپیوندید و مهارت ها و تجربیات و رزومه خود را ارائه کنید و پروژه های مربوط به زمینه کاری خود را بگیرید و آن‌ها را انجام دهید و از این طریق درآمد کسب کنید.

وب سایت های زیادی وجود دارند که به شما این امکان را می دهند مانند پونیشا ، انجام میدم و پارس کدرز.
به عنوان مثال ، شما در زمینه طراحی سایت کار می کنید ، به سایت پونیشا مراجعه کنید و یک اکانت برای خود بسازید.

نمونه کارهای خود را در پونیشا برا دیگران به نمایش بگذارید و آن‌ها را آپدیت کنید.

به عنوان مثال ، می توانید بگویید که من می توانم وب سایت های فروشگاهی برای شما طراحی کنم و برای هر وب سایت فروشگاهی 1 میلیون تومان دستمزد دریافت کنم، به همین راحتی. مطمئن باشید افراد زیادی هستند که به دنبال یک طراح وب سایت حرفه ای برای فروشگاه هایی مانند شما هستند.
البته می توانید به صورت فریلنسر نیز درآمد کسب کنید.

برای کسب دلاری می توانید به سایت freelancer.com مراجعه کرده و ثبت نام کنید.

پروژه های مختلفی در همه زمینه ها وجود دارد که می توانید برای کسب دلاری انجام دهید.

از دیگر سایت‌های خارجی که می‌توانید در آنجا بصورت فریلنسری کار کنید سایت Upwork.com را می‌توان نام برد.

6-کسب درآمد از طریق تلگرام

یکی از بهترین راه های کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه و بدون هزینه اضافی ، راه اندازی کسب و کار تلگرامی است.

بدون سرمایه و هزینه اضافی می توانید از طریق تلگرام درآمد کسب کنید.

بسیاری از دوستانی که می خواهند از طریق تلگرام درآمد کسب کنند ، به فکر درآمدن از تلگرام از طریق تبلیغات کانال خود هستند.

همه به فکر راه اندازی کانال تلگرامی و افزایش ممبرها و اعضای آن ، ایجاد یک کانال محبوب با تعداد زیادی از اعضا ، افزایش تعداد بازدید از پست های خود و کسب درآمد اینترنتی از طریق سفارش تبلیغات در کانال تلگرامی خود هستند.

در صورتی که این کار خیلی سخت است و ممکن است بسیار طولانی شود.

ایده های زیادی برای کسب درآمد از تلگرام وجود دارد.

یکی از بهترین و مناسب ترین ایده ها برای کسب درآمد از طریق تلگرام ایجاد کانال های تخصصی است.

می توانید یک کانال در تلگرام راه اندازی کنید و متخصصانی را در آن وارد کنید.

با این کار ، هر کسی که به یک متخصص نیاز داشته باشد برای حل نیازها و مشکلات خود به کانال شما مراجعه می کند.

برای شروع این مدل درآمدزایی از اینترنت بهتر است از متخصصان اینترنتی پول دریافت نکنید.

متخصصان هر زمینه می توانند رزومه خود را برای شما ارسال کنند و می توانید آن را در کانال تلگرام خود قرار دهید.

هنگامی که تعداد اعضای و کانال های تلگرامی شما افزایش یافت ، می توانید بابت ارسال رزومه و نمونه کارهای حرفه ای از آنها هزینه دریافت کنید.

کسب درآمد از تلگرام به دلایل زیادی برای مصرف کنندگان جذاب است.

در حال حاضر ، خانواده های ایرانی که برای افتتاح فروشگاه در شهر خود با مشکلات زیادی روبرو شده اند ، اکنون می توانند به راحتی در آنجا درآمد مناسبی کسب کنند.

اما ویژگی های تلگرام چیست که باعث جذابیت آن می شود؟

1- دسترسی آسان برای همه کاربران

تمام آنچه برای حضور در تلگرام نیاز دارید یک گوشی هوشمند و سیم کارت است.

با وجود این ابزارها ، هرکسی می تواند به این پیامرسان اجتماعی بپیوندد و کسب و کار شخصی خود را در آن آغاز کند.

2- نیازی به سرمایه اولیه زیاد نیست

برخلاف راه های دیگر کسب درآمد و مشاغلی که به سرمایه اولیه زیادی نیاز دارد ، حضور در تلگرام با هزینه بسیار کم و حتی بدون هزینه امکان پذیر خواهد بود.

بنابراین ، کسانی که حتی تمکل مالی خوبی برای شروع کسب درآمد ندارند نیز می‌توانند از تلگرام شروع کنند.

3- نیازی به مجوزهای دست و پا گیر نیست

برای فعالیت در بازارهای سنتی به مجوزهای زیادی احتیاج دارید اما تلگرام این محدودیت ها را ندارد و می توانید به راحتی کانال خود را ایجاد کرده و در آنجا درآمد کسب کنید.

4- رابط کاربری آسان

واقعیت این است که برای حضور و کار در تلگرام به هیچ کلاس آموزشی نیازی نخواهید داشت و اولین باری که وارد این نرم افزار می شوید ، نحوه کار آن را می آموزید و می توانید از آن استفاده کنید.

5- پشتیبانی به زبان فارسی

مزیت دیگری که تلگرام برای کاربران ایرانی دارد ، امکان استفاده از آن به زبان فارسی است. با توجه به حضور پرشور ایرانیان در این نرم افزار ، این نرم افزار همچنین به روزرسانی های خود را به زبان فارسی ارائه می دهد.

6- امنیت بالا

تلگرام یکی از امن ترین شبکه های اجتماعی و برنامه های موبایل است.

به گفته سرپرست آن ، این شبکه به هیچ وجه هک نخواهد شد. اما قطعاً باید از الزامات امنیتی پیروی کنید.

با وجود این مزایای جذاب تلگرام برای کاربران ایرانی ، استفاده از آن کاملاً گسترده شده است.

علاوه بر این ، کمبود زمان طولانی برای دستیابی به درآمد بالا دلیل دیگری است که کاربران را به استفاده از این نرم افزار سوق داده است.

آمار مربوط به کسب درآمد از تلگرام

جالب است بدانید که تلگرام علی رغم محدودیت هایی که در برخی از کشورها مانند روسیه و ایران علیه تلگرام انجام شد، همچنان طرفداران فزاینده ای در این کشورها دارد.

طبق آخرین آماری که قبل از اجرای فیلترینگ تلگرام در ایران ارائه شده است ، این شبکه بیش از 40 میلیون عضو داشته است و خود تلگرام اعلام کرده است که 38 میلیون از این اعضا فعال هستند.

این آمار خیره کننده نشان دهنده محبوبیت بالای این نرم افزار در بین ایرانیان است.

طبق آخرین آمار ، بیش از 180،000 خانوار ایرانی از این نرم افزار جذاب تلفن همراه درآمد کسب می کنند.

برخلاف تصور برخی از افراد مبنی بر اینکه برای کسب درآمد در تلگرام باید هزینه های زیادی را صرف تبلیغات کنند و باید بیش از 50 هزار عضو در کانال خود داشته باشند ، حدود 83 درصد کانال های دارای درآمد در تلگرام  کمتر از 5000 ممبر دارند.

اگر قصد خرید ممبر تلگرام را دارید ما این خدمات را به شما ارائه می‌کنیم.

میزان درآمد در تلگرام نیز به نوع فعالیت و محصولات ارائه شده در آن بستگی دارد.

کانال هایی که فقط با هزینه تبلیغات از تلگرام درآمد کسب می کنند هم اکنون درآمد ماهیانه تا 200 میلیون تومان را ثبت کرده اند.

هزینه تبلیغات در کانالهای معمول این پیامرسان برای چند ساعت در روز حدود 150 تا 300 هزار تومان است.

این تعداد برای کانالهایی که تعداد ممبرهای آنها بسیار زیاد است به طور تصاعدی افزایش می یابد.

شاید باورتان نشود ، اما این کانال ها علی رغم عضوهای کمی که دارند ، توانستند درآمدهای بسیار زیادی را در ماه کسب کنند.

درآمد بیشتر این کانالها بیشتر از کانالهایی است که صدها هزار عضو دارند! زیرا اعضای کانال های آنها مشتری واقعی آنها هستند و آنها فقط برای سرگرمی وارد کانال آنها نشده اند.
بیشتر این کانال ها که به این روش ایجاد و کار می کنند ، هدف اصلی آنها تأمین نیاز مخاطبانشان است.

هدف اصلی آنها افزایش مخاطبان و کسب درآمد از طریق تبلیغات نیست.

این افراد کانال خود را برای تأمین نیازهای دیگران ایجاد می کنند و بنابراین اعضای واقعی آنها مشتریان آنها هستند.
اگر در زمینه خاصی دانش و مهارت خاصی نیز دارید ، می توانید از طریق تلگرام درآمد کسب کنید و درآمد زیادی در این پیامرسان و شبکه اجتماعی کسب کنید.
و نکته بسیار مهم دیگر این است که به هیچ وجه مهارت و تخصص خود را دست کم نگیرید.

افراد زیادی هستند که دوست دارند در وضعیتی که اکنون در آن قرار دارید قرار بگیرند.

بسته به مهارت خود می توانید به آنها کمک کنید و در ازای آن به شما پول می دهند.

البته راه های زیادی برای کسب درآمد از طریق تلگرام وجود دارد که به زودی مقاله جامعی در سایت منتشر می شود.

7-کسب درآمد از طریق اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام دقیقاً مانند کسب درآمد از تلگرام است.

البته ، در زیر شما را با روش کسب درآمد اینترنتی با درآمد بالا آشنا می کنم.
روش های زیادی برای کسب درآمد اینترنتی از طریق اینستاگرام وجود دارد.

یک راه ایجاد پیج اینستاگرام با تعداد زیادی از اعضا است.

اگر یک پیج اینستاگرام راه اندازی کنید و تعداد اعضای آن را افزایش دهید ، می توانید از طریق تبلیغات در پیج اینستاگرام خود درآمد کسب کنید.
البته روش های زیادی برای کسب درآمد در اینستاگرام وجود دارد.

به عنوان مثال شخصی که لباس می فروشد.

با راه اندازی پیج اینستاگرام در زمینه فروش لباس می توانید به فالوورهای پیج خود لباس بفروشد.

پیج‌های زیادی در اینستاگرام وجود دارند که با فروش محصولات خود توانسته اند ماهانه درآمد زیادی کسب کنند.
ممکن است فکر کنید برای اینکه از طریق اینستاگرام درآمد کسب کنید باید سرمایه داشته باشید این اصلاً اینگونه نیست.

برای کسب درآمد در اینستاگرام به پول زیادی احتیاج ندارید.

شما به سرمایه احتیاج ندارید و به کار نیاز دارید.

همچنین می توانید از طریق اینستاگرام در خانه درآمد کسب کنید.
ویژگی شبکه اجتماعی اینستاگرام این است که هرکسی تحت هر شرایطی می تواند از اینستاگرام درآمد کسب کند.

افراد زیادی هستند که توانسته اند ماهانه درآمد زیادی از اینستاگرام کسب کنند.
محبوبیت شبکه اجتماعی اینستاگرام در کشور ما روز به روز در حال افزایش است و افراد زیادی به این شبکه اجتماعی می پیوندند و همین امر باعث درآمد و درآمد هر چه بیشتر اینستاگرام شده است.

علاوه بر کسب درآمد از اینستاگرام ، اگر محصول یا خدماتی دارید ، می توانید با فروش آنها در اینستاگرام ، محصول و خدمات خود را در این شبکه اجتماعی بفروشید.

به عنوان مثال ، بیشتر فروشگاه های آنلاین که محصولات برای فروش دارند نیز در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت می کنند.

درست مثل فروشگاه اینترنتی دیجی کالا که بزرگترین فروشگاه آنلاین ایران است.

وقتی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا در اینستاگرام کار می کند ، نشانه این است که می تواند مخاطبان و کاربران زیادی را در شبکه اجتماعی اینستاگرام پیدا کند و این باعث افزایش درآمد و افزایش فروش محصولات این فروشگاه آنلاین خواهد شد.

اکنون بسیاری از کاربران موبایل برای رفع نیازهای خود از اینترنت استفاده نمی کنند و تمایل دارند نیازهای خود را در شبکه های اجتماعی برآورده کنند.

البته منظور من این نیست که کاربران موبایل وب سایت ها را فراموش کرده اند ، اما منظور من این است که کاربران موبایل بیشتر وقت خود را در شبکه های اجتماعی معروف مانند اینستاگرام و تلگرام می گذرانند.

روش های زیادی برای کسب درآمد در اینستاگرام وجود دارد. علاوه بر اینکه می توانید محصولات و خدمات خود را از طریق سایت در اینترنت بفروشید ، می توانید محصولات و خدمات خود را از طریق اینستاگرام نیز بفروشید.

البته علاوه بر فروش محصولات و خدمات ، می توانید از راه های دیگر مانند تبلیغات نیز درآمد کسب کنید.

در مبحث بالا ، شما را با راه اندازی سرویس های اینستاگرام آشنا کردیم ، اما هنوز هم بسیاری از افراد به دنبال ایده های دیگری برای کسب درآمد از طریق اینستاگرام هستند که ما به همه روش های کسب درآمد به شما ارائه داده ایم.

همانطور که می دانید اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در جهان است و افراد زیادی در این شبکه اجتماعی فعال هستند.

با کار در اینستاگرام خود می توانید به راحتی به یک جامعه بزرگ دسترسی پیدا کرده و محصولات و خدمات خود را در این شبکه اجتماعی به کسانی که به دنبال محصولات و خدمات شما هستند بفروشید.
طبق مطالعه ما ، بیش از 50 میلیون نفر در ایران از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند.

این همان چیزی است که اینستاگرام را به چنین منبعی برای کسب درآمد در اینترنت تبدیل می کند.
برای فروش در اینستاگرام باید یک صفحه کسب و کار راه اندازی کنید ، سپس به برندسازی و اعتماد سازی در اینستاگرام بپردازید.
مهم نیست که کسب و کار اینترنتی خود را در کدام منطقه شروع کرده اید ، در هر منطقه ای که کار می کنید می توانید از این شبکه اجتماعی در اینستاگرام استفاده کنید.

افراد زیادی هستند که با فروش محصولات و خدمات خود در اینستاگرام توانسته اند ماهیانه بیش از 100 میلیون تومان درآمد کسب کنند و اگر موفق شدند ، مطمئن باشید که شما نیز می توانید.

اما ممکن است بپرسید ، ما از کجا شروع به کسب درآمد در این شبکه اجتماعی می کنیم؟
برای کسب درآمد در این شبکه اجتماعی ، ابتدا باید یک پیج اینستاگرام راه اندازی کنید.

پس از راه اندازی پیج اینستاگرام ، باید محتوای هدفمند و رایگان را شروع کنید.

به خاطر داشته باشید که وقتی مخاطبان شما به شما اعتماد ندارند ، هرگز از شما خرید نمی کنند.

بنابراین پس از راه اندازی پیج اینستاگرام خود ، باید محتوای رایگان تولید کنید تا مخاطبان شما به شما اعتماد کنند.
بهترین راه ایجاد اعتماد ، تولید محتوای با کیفیت و رایگان است.

در ابتدا ، پس از شروع پیج اینستاگرام خود ، سعی کنید حداقل روزی یک پست بگذارید و سپس یک پیشنهاد ویژه برای مخاطبان خود ارائه دهید و آنها را به مشتری دائمی تبدیل کنید.

شما می‌توانید با خرید ویو اینستاگرام تعداد بازدید ویدئوهای خود در اینستاگرام را به شدت افزایش دهید.

البته من یک مقاله کامل و جامع در مورد فروش محصولات آماده خواهم کرد.

کسب درآمد اینترنتی واقعی رایگان از تبلیغات در اینستاگرام

ایده دیگر برای کسب درآمد از طریق اینستاگرام ، کسب درآمد از تبلیغات اینستاگرام است. با یک جستجوی ساده خواهید دید که افراد زیادی هستند که از طریق تبلیغات اینستاگرام درآمد کسب می کنند. برای کسب درآمد از تبلیغات اینستاگرام به یک صفحه نیاز دارید. اگر می خواهید از این طریق درآمد کسب کنید ، باید راه اندازی پیج اینستاگرام را همین حالا در نظر بگیرید.
این مدل درآمد به گونه ای است که از طریق صفحات تبلیغاتی یا حتی محصولات و خدمات دیگر درآمد کسب می کنید. صفحات بزرگ اینستاگرام که چندین صد هزار فالوور فعال دارند ، با تبلیغات صفحات دیگران یا حتی محصولات و خدمات دیگران درآمد کسب می کنند.
همانطور که گفتیم ، برای کسب درآمد از این طریق ، باید یک صفحه فعال اینستاگرام راه اندازی کنید. و آنچه را که می توانید انجام دهید تا با جذب فالوور تعداد فالورهای خود را افزایش دهید. مهمترین قسمت راه اندازی پیج اینستاگرام جذب فالوور اینستاگرام است!
شما باید یک بازاریاب حرفه ای در اینستاگرام شوید. شما باید تا حد ممکن تمام مهارت های اینستاگرام را یاد بگیرید. برای یادگیری مهارت های اینستاگرام می توانید از منابع رایگان به ویژه YouTube استفاده کنید. ممکن است فکر کنید اکثر فیلم های YouTube به زبان انگلیسی هستند! خوشبختانه ، می خواهم به شما بگویم که بیش از 80٪ فیلم های یوتیوب به زبان انگلیسی هستند اما YouTube به شما امکان می دهد فیلم های مورد نظر خود را با زیرنویس کامل تماشا کنید.
با زیرنویس مورد نظر خود می توانید هر فیلم خارجی را به هر زبانی تماشا کنید. این یک فرصت عالی برای یادگیری بیشتر در مورد اینستاگرام و تبدیل شدن به یک کاربر حرفه ای اینستاگرام است. ممکن است بپرسید ، چرا اصلاً لازم است اینستاگرام را یاد بگیرید؟
اگر واقعاً می خواهید از روش تبلیغات اینستاگرام درآمد کسب کنید ، باید کاملاً با اینستاگرام آشنا باشید ، نحوه کار با همه منوها و ابزارهای اینستاگرام را یاد بگیرید ، باید پست های خود را به درستی تگ کنید و نحوه برچسب گذاری کامل را یاد بگیرید. و اگر اصول مباحث اینستاگرام را یاد نگیرید ، ممکن است نتوانید از این طریق درآمد کسب کنید و در کسب و کار خود شکست بخورید.
اکنون که کار با اینستاگرام را به روشی کاملاً حرفه ای فرا گرفتید ، اکنون زمان تولید محتوا در اینستاگرام فرا رسیده است! مهمترین و اساسی ترین کار تولید محتوای جذاب و با کیفیت بالا در اینستاگرام است. تولید محتوا در شبکه اجتماعی اینستاگرام بسیار مهم است و شما می توانید از محتوایی که تولید می کنید کاربران و مخاطبان خود را در صفحه خود نگه دارید.
محتوایی که در اینستاگرام ایجاد می کنید باید به صورت پست یا استوری باشد. اگر محتوای شما قالب مناسبی ندارد ، حتما از الگوهای زیبا و جذاب استفاده کنید. اگر محتوای شما به صورت استوری اینستاگرام است ، حتماً از الگوهایی با رنگ بندی صحیح استفاده کنید. برای یافتن این الگوها می توانید آنها را به سادگی با جستجوی اینترنت پیدا کرده و با استفاده از فتوشاپ و هر روشی که می خواهید شخصی سازی کنید.
برای تولید محتوای اینستاگرام ، می توانید صفحات اینستاگرام را تقلید کنید. سعی کنید محتوا را در قالب های مختلف ایجاد کنید. وقتی محتوای جذاب و با کیفیتی برای پیج اینستاگرام خود ایجاد کنید ، فالوورهای اینستاگرام شما به طور خودکار افزایش می یابد. برای شروع کار و کسب درآمد می توانید با هزینه کم تبلیغات افراد دیگر را بپذیرید و با افزایش تدریجی درآمد خود ، صفحه خود را تبلیغ کنید تا فالوورهای خود را افزایش دهید. این روش اصلی کسب درآمد از تبلیغات اینستاگرام است.
می بینید که صفحات ساده ای وجود دارد که درآمدشان از اینترنت چند صد میلیون تومان از طریق تبلیغات است. اگر قصد دارید از این طریق درآمد کسب کنید ، صفحه ای بسازید ، ظرف چند سال می توانید به این درآمد بالای ماهانه نیز برسید.

8- کسب درآمد اینترنتی از باینری آپشن

کسب درآمد اینترنتی از طریق باینری آپشن یکی دیگر از روش های سودآور و پردرآمد مشاغل خانگی است. بسیاری از افرادی که می خواهند به صورت آنلاین دلار کسب کنند از این روش استفاده می کنند. اگر قصد دارید در خانه زندگی خود را تأمین کنید ، ایده خوبی است. کسب درآمد اینترنتی از باینری آپشن مانند کسب درآمد با پیش بینی معاملات است.
کسب درآمد اینترنتی از باینری آپشن می تواند ایده خوبی برای افرادی باشد که می خواهند از طریق اینترنت درآمد کسب کنند. اگر هنوز به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود هستید، پیشنهاد می کنم برای شروع این ایده را انتخاب کنید.
این ایده برای افرادی که می خواهند از طریق اینترنت دلار بدست آورند مناسب است. با توجه به اینکه بسیاری از افراد به فکر کسب درآمد اینترنتی هستند و به دلیل شرایط مختلفی مانند مجموعه ای از تحریم ها ، فرصت کسب درآمد از طریق چندین روش کار را برای ایرانیان بسیار سخت کرده است!

به عنوان مثال ، بسیاری از افراد با من تماس می گیرند و در مورد کسب درآمد از آمازون یا کسب درآمد از گوگل ادسنس یا تبلیغات از گوگل سوال می کنند و می خواهند از این طریق کسب درآمد کنند.
اما با وجود یک سری تحریم ها ، کسب درآمد از این روش ها تقریباً بسیار دشوار و دشوار شده است ، اما هنوز هم افراد زیادی هستند که با درآمدزایی از تبلیغات آمازون یا گوگل روزانه درآمد زیادی کسب می کنند. بهترین و ساده ترین راه برای کسب درآمد اینترنتی دلار کسب درآمد از باینری آپشن است. از طریق باینری آپشن به راحتی می توانید درآمد روزانه یا حتی ماهانه زیادی کسب کنید.

ممکن است بپرسید کسب درآمد از باینری آپشن چگونه است؟

کسب درآمد از طریق باینری آپشن روشی است که با پیش بینی معاملات کسب درآمد می کنید. گزینه های دودویی تقریباً مشابه بازار سهام است با این تفاوت که از کارگزارانی که در آنها ثبت نام می کنید برای درآمدزایی با پیش بینی معاملات استفاده می کنید متفاوت است.
برای کسب درآمد اینترنتی از باینری آپشن به تجربه و مهارت نیاز دارید. زیرا این روش کسب درآمد اینترنتی مخاطره آمیز است و در صورت نداشتن مهارت می توانید سرمایه خود را از دست دهید. برای شروع به 25 تا 30 دلار نیاز دارید.
البته اگر مهارت و تجربه ای در این روش ندارید ، توصیه می کنم یک سری مهارت ها و تجربیاتی مانند استراتژی های باینری آپشن را یاد بگیرید و سپس به مدت یک تا دو هفته تمرین کنید و پس از یادگیری کامل استراتژی ها ، وارد بازار شوید. البته ، با توجه به اینکه بسیاری از دوستان به دنبال این روش هستند ، من می خواهم مرحله به مرحله نحوه کسب درآمد اینترنتی از باینری آپشن را به شما یاد بدهم.

مراحل کسب درآمد اینترنتی از باینری آپشن

برای کسب درآمد اینترنتی و آنلاین از باینری آپشن ، باید مراحل زیر را دنبال کنید. یعنی مرحله به مرحله مطابق مراحل پیشرفت پیش بروید تا بتوانید از این طریق درآمد کسب کنید.
1- اولین قدم برای کسب درآمد از باینری آپشن ، انتخاب کارگزار مناسب است. تمام درآمد و درآمد شما از طریق باینری آپشن از کارگزاران تولید می شود. تعدادی سایت وجود دارد که می توانید با توجه به تجهیزات و ابزارهای ارائه شده ، معاملات باینری آپشن را پیش بینی کنید. البته ، برای پیش بینی صحیح معاملات ما ، شما باید یک استراتژی قوی داشته باشید. توصیه می کنیم برای شروع کار از کارگزار کسب و کار Olympus استفاده کنید.
کارگزار کسب و کار Olympus یکی از محبوب ترین کارگزاران در جهان است که امکانات فوق العاده ای را در اختیار شما قرار می دهد. برخی از دوستان معتقدند ثبت نام با این کارگزار برای ایرانیان غیرممکن شده است. اما برای اینکه بتوانید در Olympus Trade ثبت نام کنید ، باید با IP سنگاپور خود وارد شوید و ثبت نام کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم شماره تلفن همراه خود را تأیید نکنید تا آنها ایرانی بودن شما را درک نکنند.
2- مرحله دوم برای کسب درآمد اینترنتی از باینری آپشن این است که شما به کیف پول بیت کوین نیاز دارید. به وب سایت Blockchain بروید و کیف پول بیت کوین ایجاد کنید. ایجاد کیف پول بیت کوین به هیچ وجه کار سختی نیست و شما می توانید با مراجعه به وب سایت (https://www.blockchain.com/) در کمتر از یک دقیقه کیف پول خود را ایجاد کنید. فقط در این سایت ثبت نام کنید.

ممکن است بپرسید چه نیازی به اکانت بلاکچین دارید؟

شما باید از کیف پول بیت کوین خود برای شارژ حساب Olympus خود و دریافت هرگونه بردی که کسب می کنید استفاده کنید.
3- مرحله سوم برای کسب درآمد اینترنتی از باینری آپشن استفاده از سایت های تبادل آنلاین است. با استفاده از سایت های صرافی آنلاین می توانید حساب بلاکچین خود را شارژ کرده و سرمایه خود را از حساب بلاکچین خود به حساب معاملات Olympus خود منتقل کنید. برای شروع درآمدزایی از باینری آپشن بصورت آنلاین به 25 تا 30 دلار نیاز دارید.
البته توصیه نمی کنیم حساب خود را زود بارگذاری کنید. برای اینکه بتوانید به درستی معاملات را پیش بینی کنید ، باید یک استراتژی قوی داشته باشید. بنابراین در اولین قدم شما باید یک استراتژی قوی را انتخاب کنید و آن را به طور کامل یاد بگیرید. پس از یادگیری و تمرین استراتژی کامل ، می توانید حساب Olymp Trade خود را شارژ کرده و معاملات را پیش بینی کنید.
همانطور که گفتیم ، برای شارژ حساب Olympus Trade خود ، به یک صرافی آنلاین و کیف پول چینی نیاز دارید. برای شارژ حساب معاملات Olympus خود ، باید حساب بلاکچین بیت کوین خود را از طریق صرافی های آنلاین شارژ کرده و حساب معاملات Olympus خود را با کیف پول بلاکچین خود شارژ کنید.

نکات مهم برای کسب درآمد از باینری آپشن

برای اینکه بتوانید از این روش برای کسب درآمد اینترنتی استفاده کنید ، باید وقت کافی را صرف کنید و تمرین کنید. برای کسب درآمد اینترنتی از باینری آپشن به زمان و تمرین نیاز دارید. یکی از دلایل عدم موفقیت بسیاری از افراد این است که آنها بدون هیچ مهارت و تجربه ای وارد بازار باینری آپشن می شوند و در نهایت سرمایه خود را از دست می دهند.
ورود به دنیای باینری آپشن 2 هفته تا 1 ماه طول می کشد. این بدان معناست که شما برای تسلط بر این استراتژی ، باید هر استراتژی را که یاد می گیرید ، از 2 هفته تا 1 ماه هر روز تمرین کنید.
اگر تازه کار خود را شروع کرده اید ، حساب خود را شارژ نکنید تا زمانی که کنترل کامل پیش بینی های معاملات را در دست بگیرید.
میزان سرمایه مورد نیاز برای ورود به دنیای باینری آپشن بین 25 تا 2000 دلار است.

9- کسب درآمد اینترنتی از دیجی کالا

یکی دیگر از ایده های سودآور و سودآور کسب درآمد از طریق اینترنت ، کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش دیجی کالا است.

همانطور که می دانید فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بزرگترین فروشگاه آنلاین در ایران است ، درآمد روزانه این فروشگاه اینترنتی چند میلیارد تومان است.
فروشگاه آنلاین دیجی کالا، اخیراً سیستم همکاری در فروش خود را راه اندازی کرده است.

اگر ایده خاصی برای کسب درآمد اینترنتی ندارید ، توصیه می کنیم این ایده را انتخاب کنید.

اکنون ممکن است بپرسید ، چگونه می توانیم از طریق دیجیتال درآمد کسب کنیم؟
البته ، من در مقاله های قبلی در مورد این صحبت کردم ، اما تصمیم گرفتم در مورد سیستم کسب درآمد اینترنتی دیجی کالا به طور جامع و جامع تری با شما صحبت کنم.

من از 0 تا 100 مرحله به مرحله به شما می گویم که چگونه می توانید محصولات دیجی کالا را مستقیماً از طریق سیستم همکاری در فروش دیجی کالا ، بدون نیاز به خرید کالاها و کالاها و بدون نیاز به هیچ کالایی ، بفروشید. یک انبار است ، و به طور کامل به طور خودکار برای دریافت پورسانت برای هر فروش انجام شده است.
البته قبل از اینکه به شما یاد دهیم چگونه از طریق دیجی کالا درآمد کسب کنید بهتر است سیستم همکاری تجاری را به شما معرفی کنیم.

بنابراین با ما همراه باشید تا گام به گام به شما نشان دهیم چگونه از طریق سیستم همکاری در فروش دیجی کالا از طریق اینترنت درآمد کسب می کنید.

سیستم کسب درآمد دیجی کالا چیست؟

سیستم سود دیجی کالا یا سیستم همکاری در فروش دیجی کالا یک سیستم آنلاین است که در آن می توانید مشترک شوید تا محصولات دیجی کالا را به طور انحصاری به دیگران بفروشید و برای هر فروش خود پورسانت دریافت کنید. شما انجام می دهید

البته تمام فروشگاه های آنلاین دنیا مانند آمازون و علی بابا در این سیستم درآمدی گنجانده شده اند اما به دلیل تحریم ها ، کسب درآمد از سایر فروشگاه های آنلاین خارجی کمی سخت و دشوار شده است.

دیجی کالا که بزرگترین فروشگاه آنلاین ایران است ، هر روز چند صد هزار نفر بازدید می کنند. دیجی کالا فرصتی را ایجاد کرده است که در آن بسیاری از مردم می توانند با فروش محصولات خود به عنوان آب آشامیدنی درآمد کسب کنند.

برای کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش دیجی کالا به مهارت و تجربه خاصی نیاز ندارید. شما نیازی به خرید و نگهداری محصولات دیجی کالا به صورت دستی ندارید و پس از فروش محصولات کارمزد خود را دریافت می کنید.
نه به سرمایه زیادی احتیاج دارد و نه برای خرید محصولات از دیجی کالا و از یک انبار! حال ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه می توان از دیجی کالا درآمد کسب کرد؟

برای کسب درآمد اینترنتی از این روش ، دیجی کالا یک سیستم همکاری در فروش ایجاد کرده است که در مرحله اول باید در آن ثبت نام کنید. پس از ثبت نام در این بخش ، باید تمام اطلاعات کامل خود را وارد کنید تا حساب خود را تأیید کنید. پس از تأیید حساب خود ، باید سایت یا شبکه اجتماعی خود را به دیجی کالا اضافه کنید. پس از تأیید رسانه خود ، می توانید لینک‌های شخصی خود را داشته باشید.

اگر شخصی با استفاده از لینک‌های ویژه ای که ایجاد کرده اید از سایت دیجی کالا خرید کند ، شما به طور خودکار در پنل کاربری خود کارمزد خود را دریافت خواهید کرد. در صورت نیاز می توانید آن را به سرعت به حساب بانکی خود منتقل کنید.

افراد زیادی هستند که با راه اندازی این سیستم همکاری در فروش دیجی کالا توانسته اند ماهانه به ده ها میلیون درآمد برسند. نکته بسیار جالب اینجاست که اگر می خواهید محصولات دیجی کالا را بفروشید نیازی به خود محصول ندارید!

یعنی شما اگر قصد راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی بصورت مستقل را داشتید ، باید یک انبار داشته باشید و محصولات را انبار کنید و بعد از اینکه شخصی محصولات را خریداری کرد ، محصولات خود را برای او ارسال کنید و …

اما اگر واقعاً می خواهید با فروش محصولات دیجی کالا ماهانه میلیون ها درآمد کسب کنید ، فقط به یک وب سایت نیاز دارید.

برای ایجاد و ساخت یک وب سایت به دانش برنامه نویسی یا کد نویسی نیازی ندارید.

همانطور که گفتیم شما می توانید در کمتر از یک ساعت از سایت ساز و سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس استفاده کنید تا یک وب سایت کاملاً حرفه ای با تمام امکانات ایجاد کنید.

بنابراین فقط باید به فکر ایجاد و ساخت یک وب سایت باشید تا مثل آب خوردن در کمتر از یک ساعت بتوانید یک فروشگاه اینترنتی کاملاً حرفه ای ایجاد کنید. با ما همراه باشید تا گام به گام شما را در کسب درآمد از دیجی کالا آشنا کنیم.

مراحل کسب درآمد از طریق همکاری در فروش کالاهای دیجی کالا

 • اولین قدم برای کسب درآمد اینترنتی از دیجی کالا ، داشتن یک وب سایت یا شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام است. شما باید یک وب سایت یا شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام داشته باشید. بنابراین همین حالا ، اگر می خواهید با همکاری در فروش دیجی کالا به صورت آنلاین درآمد کسب کنید ، وب سایت یا شبکه اجتماعی خود را راه اندازی کنید. البته توصیه می کنیم با همکاری در فروش دیجی کالا سایت خود را برای کسب درآمد ایجاد کنید. همانطور که قبلا گفتیم ، برای ایجاد یک وب سایت نیازی به دانستن برنامه نویسی و کد نویسی نیست. شما باید از سازندگان سایت و سیستم های مدیریت محتوا استفاده کنید. وردپرس در حال حاضر بهترین سیستم مدیریت محتوا است.
 • مرحله دوم راه اندازی سایت است. پس از ایجاد و راه اندازی سایت خود ، باید تولید محتوا را شروع کنید. به خاطر داشته باشید که برای کسب درآمد از دیجی کالا ، سایت شما باید تأیید شود.  اگر هیچ مقاله یا محتوایی در سایت خود ایجاد نکرده باشید ، سایت شما تأیید نخواهد شد. بنابراین وقتی کار راه اندازی سایت شما به پایان رسید ، شروع به تولید محتوا کنید و وقتی تعداد مقالات شما افزایش یافت ، سایت خود را تایید کنید.
 • مرحله سوم ثبت نام در پنل همکاری فروش دیجی کالا است. شما باید در پنل همکاری فروش دیجی کالا ثبت نام کرده و سایت خود را ثبت کنید.

10- کسب درآمد از سئو و بهینه سازی سایت

یازدهمین راه کسب درآمد از اینترنت کسب درآمد از سئو و بهینه سازی سایت است.

اگر در اینترنت کار کرده اید ، تاکنون کلمه سئو یا سئو را شنیده اید.

اگر نمی دانید سئو به چه معناست ، بعداً به شما خواهیم گفت!
ممکن است بپرسید سئو به چه معناست؟ سئو به معنای بهینه سازی موتور جستجو است. اگر میخواهید سئو را بصورت حرفه ای یاد بگیرید آموزش سئو سایت سئو پرشین را ببینید.

سئو به این معنی است که شما سایت خود را در اولین نتایج گوگل نشان می دهید.
وقتی یک کلمه کلیدی را در گوگل جستجو می کنید ، خواهید دید که بسیاری از سایت ها در اولین نتایج گوگل ظاهر می شوند و همه سایت هایی که در اولین نتایج گوگل هستند ، روی سئو خود کار کرده اند. به این ترتیب می توانید سئو یاد بگیرید و به یک سئو حرفه ای تبدیل شوید.
با انجام پروژه سئو دیگران ، درآمد کسب می کنید. با پیشرفت تکنولوژی ، اکثر شرکتها به سمت کسب و کار اینترنتی گام برداشته اند.

همانطور که می دانید ، اگر می خواهید یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید ، به یک وب سایت نیاز دارید. پس از راه اندازی سایت خود ، باید سئو را در نظر بگیرید و سایت خود را بهینه کنید.
اکثر مشاغل اینترنتی پس از راه اندازی سایت خود شروع به کار می کنند ، آنها نمی دانند که چگونه سایت خود را در بهترین نتایج گوگل رتبه بندی کنند.

اگر مهارت های سئو و بهینه سازی وب سایت را یاد بگیرید ، می توانید برای این افراد یک پروژه سئو انجام دهید.

میزان درآمدی که می توانید از طریق این روش کسب درآمد اینترنتی کسب کنید ، به خود شما بستگی دارد ، اما اگر بتوانید به یک سئو کار حرفه ای تبدیل شوید ، به راحتی می توانید پروژه های بالای 10 میلیون تومان را انجام دهید.
کسب درآمد از طریق سئو و بهینه سازی سایت فرصتی مناسب برای افرادی است که می خواهند از اینترنت درآمد کسب کنند.

زیرا بسیاری از افرادی که کار خود را از طریق اینترنت آغاز می کنند به دنبال سئو حرفه ای هستند.

با یادگیری مهارت های سئو می توانید پروژه سئو را برای این افراد انجام دهید.
بسیاری از دوستان معتقدند که یادگیری سئو و بهینه سازی وب سایت نیاز به یادگیری علم برنامه نویسی و کد نویسی دارد.

می خواهم به شما بگویم که برای یادگیری سئو و بهینه سازی سایت به هیچ وجه نیازی به مطالعه برنامه نویسی و کدنویسی نیستید ، زیرا سئو زبان برنامه نویسی نیست که بخواهید مهارت های برنامه نویسی و کدنویسی را یاد بگیرید.
سئو علمی است که با مطالعه این علم می توانید وب سایت های دیگران را به طور کامل بهینه سازی کنید.
برای کسب درآمد از طریق سئو و بهینه سازی سایت ، باید کاملاً از مراحل سئو آگاهی داشته باشید.

در این بخش می خواهم مراحل سئو و بهینه سازی سایت را به طور کامل به شما معرفی کنم.

به طور کلی ، مبحث سئو به 3 مرحله زیر تقسیم می شود:

 1. اولین قدم انتخاب کلمات کلیدی است
 2. مرحله دوم سئو داخلی یا On Page
 3. مرحله سوم سئو خارجی یا سئو Off Page

برای تبدیل شدن به یک سئو کار حرفه ای ، برای اینکه بتوانید از طریق سئو و بهینه سازی سایت درآمد کسب کنید ، باید این سه مرحله سئو را به صورت حرفه ای یاد بگیرید. فقط بخاطر داشته باشید که برای یادگیری خوب سئو ، باید تمام مراحلی را که در زیر به شما می گوییم تمرین کنید.
برای یادگیری مباحث سئو مانند طراحی سایت به هیچ عنوان نیازی به مطالعه مباحث طراحی و کد نویسی نیستید. سئو علمی است که شما باید آن را به خوبی یاد بگیرید. البته بعداً ما این 3 مرحله را از سایت سئو به شما معرفی کردیم.

برای کسب درآمد از سئو به چه مهارت‌هایی نیاز داریم؟

سئو و بهینه سازی سایت یکی از پردرآمدترین مشاغل اینترنتی است. اگر می توانید اصول سئو و بهینه سازی سایت را کاملاً یاد بگیرید ، می توانید از طریق سئو به روش های مختلفی درآمد کسب کنید.
برای کسب درآمد از بهینه سازی سایت ، باید مراحل سئو را کاملاً یاد بگیرید تا بتوانید یک سایت را بهینه کنید. البته در ادامه به شما خواهیم گفت که چه مراحلی را باید طی کنید و چه مباحثی را باید به طور کامل فرا بگیرید تا بتوانید از این روش برای درآمدزایی در اینترنت استفاده کنید.

بهترین منابع برای یادگیری سئو سایت‌های زیر هستند:

 • moz.com
 • searchengineland.com
 • searchenginejournal.com
 • Backlinko.com

1- انتخاب بهترین کلمات کلیدی را یاد بگیرید

اولین قدم در یادگیری سئو انتخاب کلمات کلیدی است. در اولین قدم ، شما باید بدانید که کلمات کلیدی در واقع به چه معنا هستند و چگونه می توانیم بهترین کلمات کلیدی را برای بهینه سازی سایت پیدا کنیم؟!
در کلمات ساده ، کلمات کلیدی کلمات یا عباراتی هستند که افراد در موتور جستجوی گوگل جستجو می کنند. شما به عنوان یک متخصص سئو باید یاد بگیرید که چگونه کلمات کلیدی را برای درآمدزایی انتخاب کنید.
ممکن است در ابتدا درک کلمات کلیدی خود کمی دشوار باشد ، یا اینکه نمی دانید چگونه بهترین کلمه کلیدی را انتخاب کنید. همان مقاله ای که می خوانید برای کلمات کلیدی مانند “کسب درآمد اینترنتی” ، “کسب درآمد اینترنتی” ، “کسب درآمد اینترنتی” و .. بهینه شده است.
اگر ما اصول سایت خود را بهینه سازی کرده و تمام فاکتورهای سئو و بهینه سازی سایت را دنبال کنیم ، شخصی که چنین کلمات کلیدی را جستجو می کند سایت ما را در اولین نتایج از گوگل نشان می دهد. به این عبارات کلمات کلیدی گفته می شود.
در حال حاضر ، شما باید معنی کلمات کلیدی را درک کنید. در زیر به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید بهترین کلمات کلیدی را برای سایت و مشتریان خود پیدا کنید.
روش های زیادی برای انتخاب کلمات کلیدی وجود دارد. می توانید از ابزارهایی مانند kwfinder ، ابزار برنامه ریزی کلمات کلیدی ، keywordtool.io استفاده کرده و کلمات کلیدی را انتخاب کنید. کار با این ابزار بسیار آسان است ، فقط به این سایت بروید و به دنبال کلمات کلیدی اصلی خود بگردید.
بنابراین به این نکته توجه کنید ، تا بتوانید از طریق سئو و بهینه سازی سایت درآمد کسب کنید ، ابتدا باید نحوه پیدا کردن کلمات کلیدی را یاد بگیرید تا بتوانید بهترین کلمات کلیدی را انتخاب کنید.
اکنون که نحوه انتخاب کلمات کلیدی را یاد گرفتیم ، اکنون باید مرحله دوم سئو یعنی سئو داخلی را به طور کامل یاد بگیریم.

2- سئو داخلی یا سئو صفحه را یاد بگیرید

پس از یادگیری کامل نحوه انتخاب کلمات کلیدی ، باید اصول سئو داخلی را به طور کامل یاد بگیرید.

سئو داخلی به این معنی است که کارهایی را که باید در سایت خود برای بهینه سازی سایت خود برای گوگل انجام دهید ، سئو داخلی یا On Page می نامند.
برای اینکه سایت شما در اولین نتایج گوگل ظاهر شود ، باید یک سری کارها را روی آن انجام دهید.

تمام کارهای داخلی سئو یکسان هستند ، به این معنی که شما می توانید با رصد تمام فاکتورهای داخلی سئو ، هر وب سایتی را بهینه کنید.
مهمترین عامل برای بهینه سازی داخلی سایت ، تولید محتوای سئو است.

شما باید به طور کامل یاد بگیرید که چگونه برای هر کلمه کلیدی محتوای حرفه ای و سئو ایجاد کنید.

شما باید یاد بگیرید که تمام فاکتورهای سئو را در محتوایی که تولید می کنید در نظر بگیرید.
به عنوان مثال ، این مقاله درآمد اینترنتی که می خوانید مقاله ای است که تمام عوامل داخلی سئو را در نظر می گیرد.

بنابراین ، اگر می خواهید به یک متخصص سئو حرفه ای تبدیل شوید و بتوانید از طریق یک سایت جستجوگرها درآمد کسب کنید ، باید مبحث سئو داخلی را یاد بگیرید.

3- سئو خارجی یا  Off Page را مطالعه کنید

پس از تسلط کامل بر مبحث سئو داخلی. نوبت به مرحله سوم بهینه سازی سایت می رسد.

با تعریف بسیار ساده ، سئو خارجی به این معنی است که مجموعه کارهایی که شما باید در خارج از سایت خود انجام دهید تا سایت خود را بهینه کنید و در اولین نتایج گوگل مورد توجه قرار بگیرید ، سئو خارجی یا سئو off page نامیده می شود.
در بهینه سازی داخلی سایت خود ، شما یک سری کارها را در آن انجام داده اید.

اما در سئو خارجی شما باید یک سری کارها را در خارج از سایت خود انجام دهید ، مانند ساخت بک لینک ، استفاده از شبکه های اجتماعی و …
هنگامی که شما یک متخصص سئو می شوید ، باید اعتبار سایت خود را افزایش دهید تا در کلمات کلیدی مشخص شده قرار بگیرید. بهترین راه برای افزایش اعتماد به یک سایت ساخت بک لینک است.
ممکن است با واژه بازخورد آشنا نباشید. بازخورد زبان ساده به این معنی است که سایتی که در صفحات خود پیوندی به سایت شما دارد ، بازخورد شما محسوب می شود. به عنوان یک سئو شما باید با تمام روش های ایجاد یک لینک آشنا باشید.

شما باید یاد بگیرید که چگونه لینک‌های با کیفیتی به سایت خود و مشتریانتان بسازید.
به عنوان یک متخصص سئو ، اگر می خواهید از طریق سئو به صورت آنلاین درآمد کسب کنید ، باید این سه مرحله را به صورت حرفه ای یاد بگیرید. البته برای کسب درآمد از سئو به این نکته توجه کنید که چگونه می خواهید پول در بیاورید.

به عنوان مثال ، می توانید با ساخت محصولات آموزشی برای استفاده ، درآمد کسب کنید.

می توانید از طریق سئو و خدمات بهینه سازی وب سایت درآمد کسب کنید.

با مشاوره و برگزاری دوره های آنلاین مانند یک سئو حرفه ای می توانید به صورت آنلاین درآمد کسب کنید.
فقط به خاطر داشته باشید که در آینده سئو یکی از سودآورترین و پردرآمدترین مدل ها برای کسب درآمد در اینترنت است.

مطمئن باشید اگر می توانید به یک سئو کار حرفه ای تبدیل شوید می توانید ماهانه درآمد زیادی کسب کنید.

منابع زیادی برای یادگیری سئو وجود دارد. اگر زبان انگلیسی شما خوب است می توانید دوره های آموزشی را بگذرانید یا از منابع معتبر آموزش سئو خارجی استفاده کنید.

11-کسب درآمد از طریق ساخت فیلم های آموزشی

روش دیگر کسب درآمد اینترنتی ، کسب درآمد از طریق ساخت فیلم های آموزشی است.

برای استفاده از این روش درآمدزایی ، باید در یک زمینه مهارت و تجربه داشته باشید.

البته اگر مهارت و تجربه ای ندارید ، اصلاً نگران نباشید!
در زیر روش اساسی برای درآمدزایی از ایجاد فیلم های آموزشی را به شما می گوییم و به شما آموزش خواهیم داد که چگونه می توانید با ساخت فیلم ها و دوره های آموزشی درآمد میلیونی کسب کنید.
همانطور که گفتیم برای ساخت فیلم های آموزشی باید مهارت و تجربه خاصی داشته باشید.

اگر مهارت و تخصصی ندارید و علاقه زیادی به تدریس دارید ، می توانید با توجه به علاقه خود زمینه فعالیتی را انتخاب کنید و همزمان با راه اندازی کسب و کار اینترنتی شروع به مطالعه و افزایش تخصص خود کنید.
ممکن است کتابهای زیادی در زمینه روانشناسی یا توسعه فردی خوانده باشید.

می توانید همان کتابهایی را که می خوانید به فیلم های آموزشی تبدیل کنید.

یا ممکن است کتابهای زیادی راجع به مذاکره و افزایش فروش مطالعه کرده باشید.

میتوانید همان عناوین و موضوعاتی را که آموخته اید به فیلمهای آموزشی تبدیل کنید.
البته شما می توانید در یک زمینه خاص مهارت و تجربه داشته باشید ، اگر در زمینه خاصی مهارت و تجربه دارید این فرصت خوبی برای شماست.

اگر مهارت و تجربه دارید دیگر نیازی به تخصص در یک زمینه خاص ندارید.

به عنوان مثال ، شما می توانید انگلیسی صحبت کنید و می توانید فیلم های آموزشی را در این زمینه شروع کنید.

یا ممکن است در یک موضوع مهارت و تجربه داشته باشید ، به عنوان مثال ممکن است در ریاضیات و فیزیک مهارت بالایی داشته باشید ، می توانید فیلم های آموزشی در این زمینه ضبط کنید و شروع به کسب درآمد کنید.
این مدل کسب درآمد از اینترنت بیشتر برای افرادی مناسب است که علاقه زیادی به تدریس دارند.

شما باید هر مهارت یا تجربه جدیدی را که یاد می گیرید به فیلم های آموزشی تبدیل کنید. ممکن است فکر کنید ساختن یک فیلم آموزشی سخت و دشوار است!

البته هر کاری سختی های خاص خود را دارد.

اما به خاطر داشته باشید که برای ساخت فیلم های آموزشی به هیچ وجه به تجهیزات حرفه ای تصویربرداری احتیاج ندارید.
یکی از بزرگترین مشکلات بسیاری از افرادی که شروع به کسب درآمد اینترنتی نمی کنند ، ایده آلیست بودن آنها است. اگر ایده آلیست باشید ، مطمئن باشید که پیشرفت زیادی نخواهید کرد.
برای ضبط فیلم های آموزشی دو روش وجود دارد. اولین مورد این است که با استفاده از دوربین گوشی خود فیلم ضبط کنید.

برای ضبط یک فیلم در مقابل دوربین تلفن خود شروع کنید. و راه دوم این است که از دسک تاپ کامپیوتر خود فیلم بگیرید و از طریق میکروفون شروع به صحبت کنید.

البته اگر می خواهید صحبت کنید بهتر است یک پاورپوینت زیبا ایجاد کنید و شروع به صحبت کنید و از نرم افزاری استفاده کنید که فیلم ها را از صفحه رایانه شما ضبط می کند تا فیلم ها را از صفحه رایانه خود ضبط کنید. این شما هستید که تصمیم می گیرید از کدام روش برای ضبط فیلم استفاده کنید.
فقط به این نکته توجه کنید ، برای اینکه بتوانید فیلم های آموزشی خود را در اینترنت بفروشید ، باید سایت خود را راه اندازی کنید.

البته ما در مورد راه اندازی و ساخت سایت به طور کامل با شما صحبت کردیم.

اگر واقعاً به آموزش و آموزش دیگران علاقه دارید ، این ایده می تواند برای شما مناسب باشد.

12- کسب درآمد از طریق تخصص برنامه نویسی

یکی از بهترین راه های کسب درآمد اینترنتی ، برنامه نویسی است. امروزه بسیاری از برنامه نویسان حرفه ای درآمد بسیار بالایی دارند و از طریق تجارب خود از طرق مختلف درآمد کسب می کنند که در این مقاله به آنها می پردازم.

برنامه نویسی یکی از پردرآمدترین مشاغل جهان در سال 2019 است که می توان گفت برنامه نویسی در ایران نیز آینده روشنی دارند.

زبان های برنامه نویسی PHP ، Java و Android از پر کاربردترین زبان های برنامه نویسی در ایران هستند و تخصص در این زبان های برنامه نویسی آینده شغلی هر برنامه نویس را تضمین می کند.

در این مقاله من در مورد درآمدزایی از طریق برنامه نویسی و روش های درآمدزایی از طریق برنامه نویسی صحبت خواهم کرد.

اگر در حال حاضر برنامه نویس نیستید ، نگران نباشید!

اگر شما فقط به یادگیری زبان های برنامه نویسی علاقه مند هستید و می خواهید از این تخصص درآمد کسب کنید ، کافی است.

همانطور که قبلاً اشاره کردم ، یکی از پردرآمدترین مشاغل در دنیا برنامه نویسی است. که می توان به طور مستقیم و غیرمستقیم از این تخصص کسب کرد. بعداً در مورد آن بیشتر صحبت خواهم کرد.

برای اطمینان از درآمد حاصل از برنامه نویسی کافی است به سایت های مربوط به کار در کشور سر بزنید و حقوق تقریبی برنامه نویسان را که مورد نیاز شرکت های معتبر هستند ، ببینید.

حقوق یک برنامه نویس حرفه ای لاراول حداقل 5 تا 10 میلیون تومان در ماه است.
البته اگر می خواهید یک برنامه نویس استخدام کنید ، ممکن است کمترین درآمد را در رشته خود داشته باشید.

بله، شما درست این را متوجه شدید. استخدام در شرکتهایی که به برنامه نویس نیاز دارند مزایا و معایبی دارد که بعداً در مورد آنها صحبت خواهم کرد. اما همانطور که گفتم ، کسب درآمد از این طریق کمترین درآمد یک برنامه نویس حرفه ای است.
به عنوان مثال ، اگر یک برنامه یا وب سایت خاص برای مشتری طراحی کنید ، حقوق وی چندین برابر بیشتر از یک برنامه نویس ارشد در یک شرکت نرم افزاری است.
البته عجله نکنید. بعد من در مورد تمام راه های کسب درآمد از طریق برنامه نویسی صحبت خواهم کرد.
همچنین باید به خاطر داشته باشید که درآمد یک برنامه نویس به مواردی مانند تخصص در زبان برنامه نویسی مانند جاوا یا PHP ، نوع پلتفرمی که به عنوان تلفن همراه یا شبکه کار می کند و مواردی که قطعاً واضح است بستگی دارد.

این امر بر درآمد او نیز تأثیر خواهد گذاشت.
به عنوان مثال ، درآمد برنامه نویسی iOS بسیار بیشتر از اندروید است ، اما برنامه های اندروید بیش از برنامه های IOS در کشور ما هستند.

13- کسب درآمد اینترنتی از طریق برگزاری وبینار

راه دیگر برای کسب درآمد اینترنتی بصورت رایگان ، کسب درآمد از طریق وبینارها یا کلاسهای آنلاین است.

قبل از اینکه این روش درآمدزایی را به شما یاد بدهم ، می خواهم به شما بگویم وبینار چیست.
وبینار از دو کلمه وب و سمینار گرفته شده است. به کلاسهای آنلاین که بصورت آنلاین و زنده برگزار می شوند وبینار گفته می شود.

برگزاری کلاس های آنلاین یکی از پرسودترین فرصت ها برای افرادی است که می خواهند یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنند و از طریق اینترنت درآمد کسب کنند.

البته این روش بیشتر برای افرادی مناسب است که مهارت یا تخصص خاصی در یک زمینه خاص دارند و می خواهند دیگران را بصورت اینترنتی و آنلاین آن را به دیگران آموزش دهند.
البته اگر فکر می کنید مهارت و تجربه ای ندارید ، اصلاً نگران نباشید. برای اینکه بتوانید از این روش کسب درآمد اینترنتی استفاده کنید ، می توانید مهارت و تجربه کسب کنید.

برای یادگیری یک مهارت باید ببینید به چه چیزی علاقه دارید ، به عنوان مثال ممکن است به فروش و بازاریابی علاقه زیادی داشته باشید ، می توانید کلاس های آنلاین و وبینارهایی را در همان زمینه شروع کنید. ممکن است شما به بسیاری از مهارت های رشد شخصی و روانشناسی علاقه مند باشید.با انجام یک وبینار می توانید در این زمینه درآمد کسب کنید.
بنابراین ، اگر مهارت و تجربه ای ندارید ، اگر علاقه زیادی به میزبانی وبینار دارید و می خواهید به صورت آنلاین آموزش دهید ، نگران نباشید ، این روش کسب درآمد اینترنتی می تواند فرصتی برای کسب درآمد برای شما باشد.
اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که اگر بخواهیم مخاطبان و افراد مرا به وبینار من جذب کنیم ، چه باید کرد؟
اگر می خواهید افراد زیادی را به وبینار خود جذب کنید ، باید آنها شما را بشناسند و به شما اعتماد کنند.

یکی از مهمترین موارد  شرکت در دوره های آنلاین اعتماد سازی است.

بهترین راه برای جلب نظر مردم در یافتن شما راه اندازی وب سایت است.

به طور کلی ، به این نکته توجه کنید که اگر می خواهید از طریق اینترنت درآمد کسب کنید ، راه اندازی وب سایت یکی از مهمترین موضوعات است.
پس از ایجاد و راه اندازی سایت خود ، باید ترافیک خود را جذب کنید.

بهترین راه برای ایجاد ترافیک سئو و بهینه سازی سایت خودتان است.

وقتی سایت خود را بهینه می کنید ، این امر باعث می شود که مخاطبان و افراد سایت شما را در همان زمینه ای که در آن کار می کنید ، پیدا و جذب کنند.

هنگامی که آنها شما را پیدا کردند ، باید کاری کنید که به شما اعتماد کنند.

بهترین راه اعتماد سازی این است که بتوانید نیازهای مخاطبان خود را شناسایی کرده و به آنها پاسخ دهید.
اگر شخصی به سایت شما آمده باشد و بتواند نیازهای محتوایی را که برای او ایجاد کرده اید برآورده کند ، به راحتی به شما اعتماد خواهد کرد.

هنگامی که کاربران به شما اعتماد کردند ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که اطلاعات تماس آنها را بگیرید و با آنها ارتباط برقرار کنید.

وقتی اعتماد به خوبی ایجاد کنید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با مخاطب خود ارتباط برقرار کنید.
بهترین راه برای جلب مخاطب خود ارسال ایمیل و بازاریابی از طریق موبایل است. فقط به کاربران خود اطلاع دهید که می خواهید میزبان یک وبینار شوید.

اگر خیلی خوب کسب و کار می کنید می توانید آنها را به مشتری خود تبدیل کنید. البته ، در دوره رایگان برای کسب درآمد نامحدود از اینترنت ، ما کاملا در مورد اعتماد سازی با شما صحبت کردیم.

14- کسب درآمد اینترنتی از طریق فروش محصولات دست ساز

یک ایده بسیار پردرآمد دیگر برای کسب درآمد اینترنتی ، کسب درآمد از طریق فروش محصولات دست ساز است.

این ایده یکی از ایده های خلاقانه یکی از شرکت کنندگان در این دوره برای کسب درآمد از اینترنت است.
یکی از شرکت کنندگان در روند کسب درآمد از اینترنت ، با توجه به اینکه در ساخت محصولات دست ساز مانند جاکلیدی ، ملحفه های بافتنی ، ساخت نقاشی های تزئینی با سنگ و … بسیار خلاق بود ، وب سایت فروشگاهی را در این فروشگاه راه اندازی کرد و تمام محصولات دست ساز خود را فروخت و خیلی راحت بعد از 1 سال با فروش محصولات دست ساز به درآمد بیش از 30 میلیون تومان در ماه رسید.
من به شما گفتم اگر فردی با استعداد و خلاق هستید ، می توانید محصولات دست ساز خود را بصورت کاملاً  اینترنتی در سایت خود بفروشید.
گروهی از دوستان بر این باورند که برای کسب درآمد اینترنتی باید محصولات فیزیکی داشته باشند.

اگر به محصولات فیزیکی نیاز دارید ، می توانید محصولات دست ساز خود را بفروشید. اکنون این محصول دست ساز می تواند هر محصولی مانند نقاشی ، کاردستی ، کارهای تزئینی و .. باشد.
البته به خاطر داشته باشید که اگر می خواهید از این روش برای کسب درآمد اینترنتی استفاده کنید ، باید یک وب سایت فروشگاهی ایجاد کنید تا بتوانید محصولات خود را به صورت آنلاین بفروشید. البته من در مورد ساخت یک فروشگاه آنلاین کاملاً به شما گفتم.

اگر می خواهید یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید ، پیشنهاد می کنم مقاله ساخت یک فروشگاه آنلاین را بخوانید.

15- کسب درآمد از طریق گوشی موبایل

آیا تا به حال فکر کرده اید که با تلفن همراهی که در دست دارید می توانید درآمد کسب کنید؟

خبر خوب این است که شما می توانید ماهانه با تلفن همراه خود میلیون ها و ده ها میلیون درآمد کسب کنید.

اما شاید از خود بپرسید که چگونه می توانیم با استفاده از تلفن همراهی که داریم درآمد کسب کنیم؟
البته ، می توانم به شما بگویم که روش های زیادی برای کسب درآمد از طریق دستگاه های تلفن همراه وجود دارد!

اما هدف من روشهای کلیشه ای نیست. روش زیر یکی از پردرآمدترین روش ها برای افرادی است که علاقه زیادی به تدریس دارند و می خواهند فایل‌های آموزشی ایجاد کنند.
بهترین ایده ای که می خواهم به شما ارائه دهم ایجاد محصولات آموزشی برای دانلود از طریق تلفن های همراه است.

یکی از دلایلی که افراد وارد صنعت آموزش و تولید محصولات آموزشی خود نمی شوند این است که فکر می کنند به تجهیزات حرفه ای مانند ویس رکوردر ، دوربین فیلمبرداری حرفه ای نیاز دارند! اگر تلفن همراهی با کیفیت قابل قبول دارید ، تجهیزات لازم را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی دارید.
شما می توانید بهترین فیلم های آموزشی را با دوربین تلفن همراه خود ضبط کنید. با کمک تلفن همراه خود می توانید فایل های صوتی ایجاد کنید و آنها را در وب سایت یا شبکه اجتماعی خود بفروشید.
اگر می خواهید فیلم های حرفه ای زیادی طراحی کنید ، فقط کافی است برنامه inshot را که یک برنامه کاملا رایگان است دانلود و نصب کنید و فیلم های حرفه ای بسازید. با استفاده از برنامه inshot می توانید فیلم های خود را به صورت حرفه ای و بدون نیاز به رایانه ویرایش کنید. بسیاری از برنامه های ضبط صدا وجود دارد ، یکی از بهترین برنامه ها Hi-Q MP3 Recorder است.

با استفاده از این دو برنامه می توانید بهترین فایلهای آموزشی را با استفاده از تلفن همراه خود ذخیره کنید.
اما ممکن است این سوال در ذهن شما ایجاد شود که ما چگونه می توانیم محصولات آموزشی را پس از تولید بفروشیم؟

ما در مورد درآمدزایی با ایجاد کامل محصولات آموزشی در موارد فوق با شما صحبت کردیم.

تنها تفاوت این ایده با ایده های فوق این است که شما از طریق تلفن همراه خود درآمد کسب می کنید.
بهترین راه برای فروش محصولات آموزشی ایجاد یک وب سایت یا شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام است.

مطمئناً بهتر است یک وب سایت داشته باشید و با استفاده از سایتی که راه اندازی می کنید ، محصولات و خدمات خود را بسیار راحتتر بفروشید و کارهایی را انجام دهید که مردم بتوانند راحت تر به شما اعتماد کنند.

16-کسب درآمد از طریق طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی برای دیگران

روش دیگر کسب درآمد اینترنتی ، کسب درآمد از طریق ایجاد وب سایت و فروشگاه آنلاین برای دیگران است.

همانطور که گفتیم اینترنت به منبع درآمد تبدیل شده است.

این همان چیزی است که بسیاری از افراد را به فکر راه اندازی مشاغل اینترنتی و کسب درآمد اینترنتی می اندازد.
با توجه به اینکه بسیاری از افراد مایل به راه اندازی مشاغل اینترنتی و فروش محصولات و خدمات خود به صورت آنلاین در اینترنت هستند ، به وب سایت نیاز دارند.

با توجه به اینکه بسیاری از افراد مهارت و تجربه ایجاد و ساخت وب سایت را ندارند ، بیشتر اوقات طراحی سایت خود را به افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند واگذار می کنند. و یادگیری مهارت های طراحی وب سایت و ایجاد وب سایت برای این افراد بسیار جالب است.

البته ، در این زمینه بهتر است به شما بگویم که اگر می خواهید وب سایتی برای دیگران راه اندازی کنید ، نیازی به یادگیری زبان های برنامه نویسی مانند html ، css ، js ، php و … نیست.

یکی از باورهای غلط این است که مردم فکر می کنند که اگر آنها می خواهند برای خود و دیگران وب سایتی ایجاد کنند ، باید زبان های برنامه نویسی را یاد بگیرند.

یادگیری کامل این زبان های برنامه نویسی ممکن است ماه ها یا حتی سالها طول بکشد.
اما از آنجا که می خواهید خیلی زودتر از طریق اینترنت درآمد کسب کنید ، می خواهم به شما بگویم که شما اصلاً نیازی به یادگیری زبان های برنامه نویسی ندارید.

شما می توانید با استفاده از سایت سازها و سیستم های مدیریت محتوایی که در این مقاله درباره آنها صحبت کردیم وب سایتهای حرفه ای برای مشتریان خود ایجاد کنید.
بنابراین کار شما یادگیری نحوه کار حرفه ای با سایت سازهاست.

البته اگر می خواهید در این زمینه درآمد کسب کنید ، توصیه می کنیم از سایت ساز وردپرس استفاده کنید.

اگر وردپرس را به صورت حرفه ای یاد بگیرید ، می توانید وب سایت های حرفه ای و تخصصی برای مشتریان خود ایجاد کنید.
ممکن است بپرسید که با طراحی وب سایت برای دیگران چه میزان درآمد اینترنتی می توانم بدست آورم؟
اول از همه ، میزان درآمدی که می توانید از طریق این روش کسب درآمد اینترنتی کسب کنید ، به خود شما بستگی دارد. اما من می خواهم به شما ایده بهتری بدهم که چقدر می توانید از این طریق آنلاین درآمد کسب کنید!
اکثر برنامه نویسان و شرکت های طراحی وب بیش از 5 میلیون تومان از مشتری برای ایجاد یک سایت معمولی می گیرند. این بدان معنی است که شما می توانید برای هر سایتی که برای مشتریان خود اداره می کنید چندین میلیون تومان دریافت کنید. و جالب اینجاست که اگر سایت مشتری خود را با وردپرس راه اندازی کنید ، در بدترین حالت ، اگر روزانه 1 تا 2 ساعت در کمتر از یک هفته وقت صرف کنید ، می توانید یک سایت مشتری حرفه ای ایجاد کنید.

دو نمونه هزینه طراحی سایت با وردپرس

نکته بسیار جالب این است که اگر شما روزانه ۲ ساعت زمان بگذارید و هفته ای یک پروژه طراحی سایت بگیرید درآمد اینترنتی ماهانه شما تقریباً ۲۰ میلیون تومان میشود.

یک نمونه هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی

برای اینکه بتوانید از این روش کسب درآمد اینترنتی استفاده کنید باید کار با سایت ساز وردپرس و فروشگاه ساز ووکامرس را به صورت حرفه‌ای یاد بگیرید.

17- کسب درآمد از طریق طراحی اپلیکیشن

اگر به مارکت های اندروید (مانند گوگل پلی) نگاه کنید ، با تعداد زیادی از برنامه های اندرویدی روبرو خواهید شد که کاملاً رایگان در دسترس کاربران است.

با توجه به اینکه بیش از 3 میلیون برنامه در گوگل پلی وجود دارد و بیشتر آنها رایگان هستند ، آیا برای توسعه دهندگان امکان کسب درآمد از برنامه های اندروید در چنین بازار رقابتی وجود دارد؟ در زیر لیستی از روش های کسب درآمد از برنامه به دلار یا ریال را به شما ارائه خواهیم داد.

بیشتر اوقات ، شما یک برنامه را از بازارها دانلود می کنید و بلافاصله استفاده از آن را شروع می کنید. شاید از خود بپرسید که این برنامه های رایگان چه کاری برای توسعه دهنده خود انجام می دهند و چگونه درآمد کسب می کنند.

روش های کسب درآمد از اپلیکیشن

حقیقت این است که ، هیچ کس یک اپلیکیشن تلفن همراه را فقط برای سرگرمی ایجاد می کند!

توسعه اپلیکیشن یک کسب و کار است و باید از آن درآمد کسب کنید تا بتوانید به تولید خود ادامه دهید.

روش های مختلفی برای کسب درآمد وجود دارد ، اما شما باید از مناسب ترین روش برای برنامه خود استفاده کنید.
بسته به نوع برنامه ، ممکن است لازم باشد برای ترغیب مشتریان خود به پرداخت ، یک مدل درآمد انتخاب کنید. در اصل سه روش اصلی برای درآمدزایی از یک برنامه وجود دارد که می تواند برای برنامه شما بسیار سودآور باشد.
طبق آماری که در سال 2017 منتشر شده است ، بیشترین سودآوری و حدود 75٪ از درآمد برنامه ها از طریق نمایش فیلم در برنامه و اهدای جوایز در ازای آن است. در رقابت تنگاتنگ با اولین روش کسب درآمد ، خریدهای درون برنامه ای رایگان است.

سایر روش های نمایش تبلیغات ویدئویی به کاربر نیز در دسته بندی های زیر با سودآورترین روش های کسب درآمد از برنامه است.

کسب درآمد از اپلیکیشن با تبلیغات

تبلیغات درون برنامه ای ساده ترین و محبوب ترین راه برای کسب درآمد از برنامه ها است. روش این روش بسیار ساده است. اجازه دهید تبلیغات در برنامه شما اجرا شوند و برای اجرای تبلیغات درآمد کسب کنید! درآمد شما بسته به تعداد دفعات مشاهده و کلیک روی تبلیغات شما متفاوت خواهد بود.
بنابراین ، اگر زمان و هزینه زیادی برای ایجاد برنامه خود خرج کرده اید ، می توانید با نمایش تبلیغات در آن ، مبلغ زیادی را پس بگیرید. برای نمایش تبلیغات در برنامه خود باید از بستر تبلیغاتی استفاده کنید.

کسب درآمد دلاری از اپلیکیشن با ادموب گوگل

معتبرترین و محبوب ترین بستر تبلیغاتی سرویس گوگل AdMob است. با استفاده از این سرویس تبلیغاتی می توانید با نمایش تبلیغات در برنامه iOS یا Android خود به راحتی درآمد کسب کنید.
چندین نام برای خدمات تبلیغاتی مانند Chartboost ، AdColony و UnityAds وجود دارد. اما اگر به دنبال کامل ترین و مطمئن ترین گزینه هستید ، قطعاً گوگل Adobe بهترین گزینه است.

ویژگی های گوگل Adobe شامل موارد زیر است:

 • شما به دلار درآمد کسب می کنید که بدون شک در ایران بسیار ارزشمند است!
 • پرداخت ها به سرعت و به موقع انجام می شود.
 • تبلیغات نشان داده شده پاسخگو هستند و در دستگاه های مختلف به بهترین شکل نمایش داده می شوند تا بر تجربه کاربر تأثیر نگذارد.
 • تبلیغات بسیار متنوع هستند و مرتبط ترین تبلیغات با موضوع برنامه شما ظاهر می شوند.

تاکنون به این نتیجه رسیده ایم که گوگل AdMob یک روش بسیار ساده برای درآمدزایی از برنامه ای است که می تواند توجه توسعه دهندگان اپلیکیشن‌ها را به خود جلب کند. اما آیا این روش بدون دردسر است؟

متأسفانه ، به دلیل تحریم های موجود ، ایجاد یک حساب Adobe ، کسب درآمد و برداشت درآمد از آن آسان نیست.
شاید با دردسر ایجاد حساب ارزی و خرید حساب برنامه نویس گوگل پلی آشنا شده باشید و ممکن است بتوانید حساب ارزی داشته باشید ، اما علاوه بر حساب ارزی ، باید آدرس فیزیکی و هویت خارج از آن نیز داشته باشید.. لطفا توجه داشته باشید که برای برداشت درآمد ، یک کد تأیید با نامه به آدرس فیزیکی مورد نظر ارسال می شود. بنابراین فقط ارائه آدرس فیزیکی کافی نخواهد بود!

کسب درآمد از اپلیکیشن با خرید درون برنامه ای

برنامه هایی که رایگان هستند اما می توانند پول های بازی را با پول واقعی خریداری کنند Freemium نامیده می شوند. در چنین برنامه هایی ، خریدهای درون برنامه ای روش دیگری برای درآمدزایی از برنامه ها است. در این روش ، کاربر برای باز کردن برخی از ویژگی ها یا مراحل برنامه یا بازی باید هزینه بپردازد. یک نمونه خاص از این بازی Clash of Clans است که در آن کاربران می توانند با پرداخت هزینه ای جم را خریداری کرده و سریعتر در بازی پیشرفت کنند.

استراتژی خرید درون برنامه ای دارای سه دسته اصلی است:

آیتم‌های تمام شدنی یا Consumable – آیتم‌هایی هستند که یک بار در بازی استفاده و تمام می شوند. مثال: پول از یک بازی ، زندگی و غیره
آیتم های تمام نشدنی یا Non-consumable – آیتم‌هایی هستند که به طور مداوم استفاده می شوند. مثال: تبلیغات یا موارد ثابت را حذف کنید
حق عضویت یا Subscription –  به کاربر اجازه می دهد برای مدت زمان محدودی در بازی محتوا و ویژگی های جدید را باز کند

همانطور که در بالا ذکر شد ، این روش سودآورترین روش کسب درآمد از اپلیکیشن است ، اما مشابه روش تبلیغات در اپلیکیشن ، این روش تعدادی پیش نیاز و محدودیت نیز برای کاربران ایرانی دارد.

باید بدانید که برای انتشار برنامه در گوگل پلی ، باید حساب گوگل Developers داشته باشید. اما اگر برنامه شما پولی است یا خریدهایی در آن انجام شده است ، باید حساب گوگل Merchant داشته باشید. داشتن یک حساب گوگل Merchant مستلزم داشتن آدرس فیزیکی در خارج از کشور و انجام مراحل تأیید است.

اگر می خواهید اپلیکیشن پرداخت درون برنامه ای خود را به یک برنامه گوگل پلی ارسال کنید ، اما نمی توانید به حساب بازرگان گوگل خود دسترسی پیدا کنید ، جای نگرانی نیست.

باید بدانید که برای انتشار برنامه در گوگل پلی ، باید یک حساب گوگل Developers داشته باشید. اما اگر برنامه شما پولی است یا خریدهایی در آن انجام شده است ، باید یک حساب گوگل Merchant داشته باشید. داشتن یک حساب گوگل Merchant مستلزم داشتن آدرس فیزیکی در خارج از کشور و انجام مراحل تأیید است.

اگر می خواهید برنامه پرداختی یا برنامه پرداخت خود را به برنامه ای در گوگل پلی ارسال کنید ، اما نمی توانید به حساب گوگل خود دسترسی پیدا کنید ، جای نگرانی نیست.

کسب درآمد از اپلیکیشن با انتشار اپ پولی

شما زمان و هزینه زیادی را صرف ساخت برنامه خود کرده اید و تعیین قیمت و فروش آن منطقی است.

اگر برنامه خود را به قیمت 0.99 دلار بفروشید ، می توانید با یک میلیون دانلود میلیون ها درآمد کسب کنید!

این بسیار دلگرم کننده به نظر می رسد ، اما مشکل این است که با استفاده از برنامه های رایگان ، تعداد کمی از مردم تمایل به پرداخت هزینه برای استفاده از یک برنامه تلفن همراه را دارند.

راه منطقی دیگر این است که مشترک شدن در برنامه خود را در نظر بگیرید.

این بدان معناست که کاربران می توانند برنامه شما را به صورت رایگان نصب کرده و از امکانات محدود به صورت رایگان استفاده کنند.

اما برای استفاده از تمام ویژگی ها ، آنها باید ماهانه هزینه اشتراک بپردازند.

نمونه این برنامه ها شامل برنامه های پخش موسیقی مانند Spotify است که نسخه رایگان آن امکان پخش رایگان موسیقی را فراهم می کند و کاربران می توانند با پرداخت هزینه اشتراک موسیقی را دانلود کنند.

انتشار یک برنامه پولی یا مبتنی بر اشتراک راهی عالی برای کسب درآمد از آن است ، اما بخاطر داشته باشید که به یک حساب گوگل Merchant نیز نیاز دارد.

18- کسب درآمد از طریق دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ موضوعی بسیار گسترده است و اجرای آن مستلزم مطالعه مهارت های زیادی است.

با این حال ، اگر به بازاریابی علاقه مند هستید ، می توانید این مهارت ها را با برنامه ریزی صحیح یاد بگیرید و به عنوان مشاور یا مربی بازاریابی دیجیتال درآمد بالایی کسب کنید.

شاید مهمترین مهارت در این زمینه سئو باشد که حتی اگر فقط یک متخصص باشید می تواند سود زیادی به شما برساند.
برخی از مهارتهایی که می توانید یاد بگیرید عبارتند از:

 • روش‌های افزایش مخاطب وب سایت با تکنیک‌هایی مانند بهینه سازی برای موتورهای جستجو (سئو سئو)، تبلیغات و …
 • روش‌های تبلیغات، حضور و موفقیت در شبکه‌های اجتماعی
 • تبلیغات آنلاین
 • بازاریابی ایمیلی
 • روش‌های موثر برای تبدیل بازدیدکنندگان وب سایت به خریدار
 • استفاده از ابزارهایی مانند گوگل آنالیتیکز و گوگل ادوردز
 • بازاریابی محتوایی
 • راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی
 • روش‌های استفاده از موبایل برای تبلیغات
 • روش‌های موثر برای بهبود و افزایش فروش
 • روش‌های موثر برای حفظ و نگهداری مشتریان فعلی

19- کسب درآمد از طریق تدریس اینترنتی

کسب درآمد از طریق آموزش آنلاین یکی از روشهای جدید است. تا همین چند سال پیش ، بیشتر تبلیغات مربوط به مدارس یا آموزش های تخصصی و کنکور بود. اما دیگر خبری از این هیاهو نیست. ممکن است بپرسیم چرا؟

دلایل زیادی وجود دارد ، شاید هزینه های زیاد ، دور بودن مدارس و … به همین دلیل آموزش آنلاین به بزرگترین رقیب مدارس تبدیل شده است.

البته ، بیشتر مشاغل از حالت سنتی خارج شده و اینترنت به سرعت در حال رشد است.

وب سایت بلدیاب همچنین با معرفی بهترین اساتید و مدارس در این زمینه می تواند بدون صرف وقت و هزینه به شما در دستیابی به بهترین اساتید کمک کند.

تدریس اینترنتی سودآور است

اول اینکه ، آموزش آنلاین ارزان تر از مدرسه است.

این تفاوت زمانی آشکارتر می شود که ما هزینه یک دوره شخصی ، هزینه سفر ، تهیه کتاب و زمان را محاسبه کنیم.

ثانیا ، یادگیری آنلاین در هر زمان و در دسترس است و بسته به زبان آموز می توانیم به بهترین معلمان در هر زمان دسترسی داشته باشیم ، و ثانیا ، معلم نیازی به تکرار درس چندین بار ندارد و فقط کاربر با پرداخت یک هزینه می‌تواند بارها و بارها از آن استفاده کند.

بنابراین باید در اسرع وقت نسبت به آموزش اقدام کنید و با مراجعه به وب سایت بلادیاب به بهترین اساتید دسترسی داشته باشید.

چه کسی می تواند با آموزش آنلاین درآمد کسب کند؟

مهم نیست که منصب شما چیست ، خواه دانشجو باشید ، هم بازنشسته ، هم خانواده باشید یا دانشجو. در هر صورت اگر هنر تدریس دارید می توانید آن را به یک آموزش ویدیویی تبدیل کرده و بفروشید.

بین درآمد و تدریس رابطه مستقیمی وجود دارد ، این بسیار آسان تر از تدریس در مدرسه است و می تواند منبع خوبی برای درآمد باشد.

با یک آموزش آنلاین می توانید چندین برابر آن را بفروشید. اگر شما یک معلم هستید و در مدرسه تدریس می کنید ، زمان زیادی را صرف نام تجاری مدرسه کرده اید ، اما با آموزش آنلاین یاد می گیرید. می توانید از این شغل به عنوان شغل دوم یا پاره وقت استفاده کنید.

درآمد و آموزش مستقیماً با هم ارتباط دارند.

سایت بالادیاب بهترین سایت برای معرفی معلمان به تمام کاربران خود است.

اگر معلم هستید یا مدرسه دارید ، به دلیل راحتی کاربر سایت بالدیاب ، می توانید به راحتی خود را به همه کاربران معرفی کنید.

آموزش آنلاین را از کجا شروع کنیم؟

پیشنهاد می کنم که درس های مشابهی را ببینید. سعی کنید از تمرینات طولانی خودداری کنید.

به یاد داشته باشید که آموزش مقدماتی رایگان را انجام دهید و از حساب و کتاب خودداری کنید.

درست است که کسب درآمد از طریق آموزش آنلاین خوب است ، اما باید بدانید که برای شروع و حرفه ای شدن به مدتی زمان نیاز دارید.

اگر می خواهید در سایت بلادیاب خود را به کاربران معرفی کنید ، کافیست ثبت نام کنید.

درآمد حاصل از تدریس چقدر است؟

اگر شما یک معلم هستید ، باید بدانید که یک معلم می تواند به منبع درآمد حاصل از تدریس در زندگی اعتماد کند ، درآمد و تدریس همزمان انجام می شود ، بنابراین می توانید به شرط جدی گرفتن آن.

شما فقط دانشجو جذب نمی کنید و آنها در نهایت به شما پول می دهند. فقط باید در کمکی که به دیگران می کنید بیشتر مراقب باشید.

اگر خودتان را جدی نمی گیرید ، انتظار نداشته باشید دیگران شما را جدی بگیرند.

چگونه می توانم آموزش خود را بصورت آنلاین بفروشم؟

محتوای آموزشی را در سایت های فروش تخصصی پیدا کنید ، زیرا آنها بهترین روش برای انجام این کار هستند.

می توانید آموزش آنلاین خود را در فروشگاه های مختلف ارائه دهید. فقط به قوانین توجه کنید.

حتی می توانید آموزش خود را در بخشهایی از شبکه های اجتماعی قرار دهید ، می توانید با اطلاع رسانی این کار را انجام دهید.

اما بهتر است در اولین قدم از دوستان و آشنایان خود کمک بگیرید و بازاریابی خود را از آنجا شروع کنید.

می توانید یک وبلاگ شخصی داشته باشید و با کمی انرژی بیشتر بازاریابی خود را گسترش دهید.

همچنین می توانید با مراجعه و ثبت نام در سایت بلادیاب خود را به همه کاربران این سایت معرفی کنید.

ابتدا خودتان را آموزش دهید

اگر برای اولین بار به عنوان دانش آموز از محتوای آموزشی برای کسب مهارت استفاده می کنید ، نقاط قوت و ضعف این کار را بهتر کشف خواهید کرد.

به دنبال آموزش مورد نظر خود باشید و مثالهای کامل آن را ببینید تا بتوانید بهترین شغل را ارائه دهید.

یادگیری آنلاین نیاز به آموزش و تمرین دارد ، بنابراین سعی کنید زمان کافی را برای آموزش خود اختصاص دهید.

با دوستان و آشنایان خود شروع کنید

اگر به فکر کسب درآمد از طریق آموزش های آنلاین هستید ، باید یک آموزش رایگان داشته باشید و آموزش رایگان اولیه را برای همه دوستان و آشنایان خود ارسال کنید و به آنها بگویید که آن را برای دوستان خود بفرستند و فراموش نکنید که نظر آنها را دنبال کنید.

حتی اگر از سایت هایی که مطالب آموزشی یا رسانه های اجتماعی ارسال می کنند بپرسید که آنها برای ادامه این آموزش به شما پول می دهند؟ این روش نمونه اولیه ای است که می توانید استفاده کنید.

20- کسب درآمد از طریق همکاری در فروش

همکاری در فروش یکی از بهترین راهکارها برای رشد کسب و کار اینترنتی است ، زیرا سالهاست که مدلهای مختلفی از آن را در وب سایت‌های فارسی شاهد هستیم.

البته اگر در حال حاضر به دنبال کلمه همکاری در فروش هستید ، با یک صفحه عضویت در سیستم همکاری در فروش برخی از فروشگاه های آنلاین روبرو خواهید شد.

ممکن است فکر کنید که این پایان همکاری در فروش است و فقط برای همکاری در فروش محصولات فروشگاهی است.

اما همکاری در فروش یا بازاریابی میانی مدل های مختلفی دارد که امروزه شرکت ها و استارت آپ های اینترنتی از آنها استفاده کرده اند و در نهایت فقط به فروش محصول نمی پردازند!

همکاری در فروش به چه معناست؟

همکاری در فروش (Affiliate Marketing) یا بازاریابی وابسته ، که به عنوان فروش متوسط ​​و فروش وابسته نیز شناخته می شود ، تقسیم سود حاصل از فروش یک محصول یا خدمات است.

به عبارت دیگر ، اگر کسی شخص دیگری را به مشاغلی معرفی کند که برای کسب و کار مورد نظر سودآور باشد ، در فروش همکاری کرده است و این کاملا قابل پیگیری است ، که در مورد بعدی بیشتر توضیح خواهم داد.

همکاری در بازاریابی فروش را پورسانت نیز می نامند ، به این معنی که در این سیستم محصولات و خدماتی وجود دارد که توسط مردم به عنوان تاجر فروخته می شود و به عنوان پورسانت درصدی از سود حاصل از فروش این محصول یا خدمات به آنها تعلق می گیرد.

سیستم همکاری در فروش ، درصد همکاری را مشخص می کند و برای فروش هر محصول یا خدمات ، کمیسیون به بازاریاب مورد نظر تعیین می شود.

سیستم همکاری در فروش چگونه کار می کند؟

سیستم همکاری در فروش معمولاً طوری برنامه ریزی می شود که در هر وب سایت یا مشاغلی راه اندازی می شود.

وب سایتی که قصد راه اندازی سیستم بازاریابی وابسته خود را دارد ، باید این کار را از طریق برنامه نویسی انجام دهد.

سیستم همکاری در فروش از چند طریق قابل پیاده سازی است. یکی از متداول ترین آنها لینک وابسته به فروش است که در اکثر وب سایت ها مشاهده می کنید.

این روش لینک اختصاصی  را برای هرکسی که می خواهد در فروش محصولات و خدمات در سایت همکاری کند فراهم می کند.

از طریق یک لینک منحصر به فرد ، اگر بازدید کننده ای که به سایت وارد می شود معامله مالی انجام دهد ، که ممکن است خرید محصولات یا عضویت در یک کنفرانس یا سفارش خدمات باشد ، پیگیری می شود و در ازای آن کمیسیون تعیین می شود.

به حساب بازرگان مورد نظر واریز می شود.

این سیستم برنامه ریزی شده و بسیار دقیق است و کلیه بازدیدهای مرجع را می توان با یک لینک اختصاصی ردیابی کرد.

حتی در برخی از سیستم های همکاری در فروش ، ممکن است به عنوان مثال بازدید کننده از طریق لینک بازاریابی وارد سایت شود و در آن مرحله فقط به عضویت سایت درآید و یک ماه بعد به سایت بازگردد و خرید کند. در این حالت ، کمیسیون در این مورد نیز برای بازاریاب در نظر گرفته می شود.

مورد بعدی استفاده از کد معرف است. شما ممکن است کد معرف را بیشتر در سیستم های زیر مجموعه گیری دیده باشید.

اما در سیستم همکاری در فروش نیز قابل استفاده است اما بسیار کاربردی نیست و استفاده از کد معرف به هیچ وجه توصیه نمی شود.

چگونه با همکاری در فروش کسب درآمد میلیونی داشته باشیم؟

همه برای کسب درآمد از طریق بازاریابی وابسته به وب سایتی با محتوای عالی نیاز دارند.

اگر می خواهید ماهانه یک میلیون دلار از طریق کار با فروش درآمد کسب کنید ، باید وب سایتی با محتوای غنی و عالی داشته باشید.

اولین کاری که برای شروع فروش باید انجام دهید شناسایی محصولات و خدمات محبوب است.

توانایی و علاقه شما به تولید محتوا نیز یک الزام است.

به عنوان مثال ، آیا شما علاقه مند به تولید محتوا در زمینه کاهش وزن و تناسب اندام هستید ، یا آیا تجربه و برنامه ای برای راه اندازی یک وب سایت محتوا محور در این زمینه دارید؟

خوب ، برای شروع ، شما باید محبوب ترین محصولات و خدمات را در زمینه کاهش وزن و تناسب اندام شناسایی کنید.

به عنوان مثال: قرص های لاغری نیوشا ، قرص های چربی سوز ، محصولات ورزشی تناسب اندام مانند حلقه های لاغری ، کمربندهای لاغری و ماساژور ، تپانچه ، تی شرت و شلوارک لاغری ، لباس زیر ورزشی ، سی دی آموزش TRX ، پیلاتس و زومبا ، شما باید کتابهای کاهش وزن را شناسایی کنید و ..

سپس شروع به تولید محتوای عالی کاهش وزن و تناسب اندام کنید.

به عنوان مثال ، در مورد فواید استفاده از دمنوش های گیاهی مقالاتی بنویسید. مقالاتی درباره نقش تمرینات کاهش وزن و تناسب اندام بنویسید. درباره لباس های کاهش وزن مقالاتی بنویسید. در مورد اهمیت TRX و Pilates در سالن ورزشی مقالاتی بنویسید. و مقالاتی از این قبیل ….

مهم است که محتوایی که تولید می کنید کامل و جامع باشد تا بتواند در نتایج جستجوی گوگل رتبه خوبی داشته باشد.

عناوین مقاله نیز باید جذاب و جذاب باشد. به عنوان مثال: چگونه با تمرین کمتر تا عید 10 کیلو وزن کم کنیم؟

در این حالت ، می توانید مقدار زیادی از مراجعه به وب سایت خود افزایش داده و به مخاطبان خود پیشنهاد خرید محصولاتی را بدهید که قبلاً شناسایی کرده اید.

به عنوان مثال ، می توانید مقاله ای با عنوان: چگونه در 2 ماه گذشته بیش از 10 کیلو وزن کم کردم؟

در این مقاله می توانید مجموعه ای از محصولاتی را که برای همکاری در فروش انتخاب کرده اید ، ارائه دهید.

به عنوان مثال ، فرض کنید من برای کاهش وزن از مارک خاصی از لباس استفاده کردم.

من روزانه از چای های گیاهی نیوشا استفاده می کردم یا در ورزش روزانه خود از حلقه کاهش وزن استفاده می کردم.

یک ایده بسیار جالب این است که افراد زیادی به ارائه محصول تشویق می شوند.

می توانید در مقاله خود پیوندی به هر یک از این محصولات وارد کنید تا مخاطبان خود را به استفاده از آنها ترغیب کنید.

البته اگر مخاطبان سایت شما به شما اعتماد کنند ، مقالات به این ترتیب کار می کنند. و کمی وقت می برد.

روشی که به عنوان مثال آوردم یک مدل همکاری در فروش بود. موضوعات مختلف و متنوعی وجود دارد که می توانید با کمی تحقیق آنها را پیدا کرده و مانور دهید.

به عنوان مثال می توانید برای مشاهده بازی ها و فروش کنسول های بازی و DVD کلاس جهانی یک وب سایت ایجاد کنید.

نکته مهم این است که اگر سیستم معتبری برای همکاری تجاری وجود نداشته باشد ، می توانید خود اقدام کنید.

به عنوان مثال ، با یک فروشگاه آنلاین وارد مذاکره شوید. وب سایت خود را معرفی کرده و به آنها پیشنهاد همکاری دهید.

در این صورت ، ممکن است ابتدا لازم باشد محصولی را از آنها بخرید و آنها را در وب سایت خود بفروشید. البته این مدل کمی دشوار می شود و من توصیه نمی کنم.

اگر از قبل یک وب سایت محتوا محور دارید ، بهتر است محصولات و خدمات مناسب وب سایت خود را شناسایی کنید.

به عنوان مثال ، در زمینه فناوری اطلاعات و فناوری اطلاعات ، می توانید با بسیاری از خدمات مانند معرفی میزبان ، معرفی استارتاپ های جدید ، معرفی سازندگان وب سایت و فروشگاه سازان ، معرفی محصولات دیجیتالی مانند دوربین ، تلفن و … مانور دهید. و خدمات پولی بدست آورید.

21- کسب درآمد از طریق مارکت پلیس (Market Place)

مدل تجاری Market Place بستری است که فروشندگان و خریداران با یکدیگر دیدار می کنند.

بازارهای آنلاین به دلیل فرصت های زیادی که مدل تجاری مارکت پلیس فراهم می کند ، بسیار موفق هستند. این بازارها طبق یک قانون ساده کار می کنند.

آنها به عنوان یک واسطه و بازار برای خرید و فروش خریداران و فروشندگان عمل می کنند ، به این معنی که شرکتی که از این مدل استفاده می کند بدون هیچ گونه سرمایه گذاری حقوق خود را دریافت می کند.

این یک وضعیت برد-برد است ، زیرا هر سه شرکت کننده از این بستر بهره مند می شوند.

نمونه های زیادی از کسب و کارها با استفاده از این مدل تجاری وجود دارد ، مانند Airbnb که دارای یک مدل تجاری شگفت انگیز است که انقلابی در صنعت اجاره تعطیلات ایجاد می کند. مدل تجاری Airbnb مبتنی بر یک استراتژی اقتصادی مشترک است.

در حال حاضر آمازون ، ای بی ، اتسی ، فرووگو ، علی بابا بزرگترین بازارهای اینترنت در جهان هستند و دیجی کالا را می توان نمونه هایی از این سبک کسب و کار الکترونیکی در ایران دانست.

وقتی نوبت به فروش کالاها در بازار آنلاین می رسد ، در واقع یک کسب و کار مستقل نخواهید داشت ، اما در عین حال هزینه های ایجاد ، بازاریابی ، تبلیغات و به اصطلاح بازارها را نخواهید داشت و به سرعت درآمد کسب خواهید کرد.

22- کسب درآمد از طریق سایت‌های کلیکی

یکی از محبوب ترین راه های کسب درآمد در اینترنت وب سایت های پرداخت به ازای هر کلیک (PTC) است که در سراسر جهان محبوب هستند.
نحوه عملکرد وب سایت های پرداخت به ازای هر کلیک (PTC) بدین صورت است که با ثبت نام در آنها و کلیک بر روی تبلیغاتی که از دیگران جذب کرده اند ، به شما پرداخت می شود (1 تا 2 سنت در هر کلیک). در دنیا این مبلغ رقم ​​ناچیزی است اما به دلیل ارزش کم ریال کشور ما در برابر دلار می تواند راهی جذاب و موثر برای تأمین درآمد ارزی برای شما باشد.
البته این تمام شیرینی داستان نیست و محدودیت ها و مشکلاتی از جمله محدودیت های درآمد روزانه یا سایت ها (کلاهبرداری یا کلاهبرداران) وجود دارد که در نهایت به شما پول نمی دهند!

همچنین کاربران می توانند با معرفی دوستان و آشنایان خود به این سایت ها درآمد کسب کنند. ولی چطور این ممکن است؟

کاربران کسانی هستند که با کلیک بر روی سایت های رایگان به یکی از اعضا تبدیل می شوند و می توانند با کلیک بر روی تبلیغات درآمد کسب کنند.

اما گاهی اوقات این درآمد کافی برای آنها ندارد. بنابراین ، سایت های کلیکی این امکان را به کاربران می دهند تا با ایجاد یک لینک معرفی Referral Link و ارائه آن به دیگران ، درآمد خود را افزایش دهند.

در این روش ، هنگامی که شخصی با لینک معرفی Referral Link عضو جدید سایت می شود ، کاربر اول کلیه سودهای شخص جدید را بدست می آورد.

جالب است که فرد جدید نیز همان سود کاربر اول را دریافت می کند و همچنین می تواند یک لینک ارجاع ایجاد کرده و آن را به شخص دیگری بدهد.

و این چرخه همیشه می تواند ادامه داشته باشد. بنابراین بهتر است برای کار در سایت های کلیک از لینک ارجاع استفاده کنید ، در غیر این صورت خود سایت ها اغلب شما را به عنوان زیر مجموعه یکی از کاربران دیگر در می آورند که اصطلاحاً آن را اجاره ارجاع می نامند.

23- کسب درآمد اینترنتی واقعی رایگان از طریق طراحی ربات تلگرام

یکی از راه های کسب درآمد از تلگرام طراحی و ساخت ربات (Bot) است. ربات ها هوشمند هستند و حتی می توانند یک کانال را کنترل کنند.

عضوگیری کانال یا حذف مزاحمان از کانال می تواند از طریق ربات انجام شود.

این ربات به طور خودکار کار می کند و بسیاری از برنامه های کانال را اجرا می کند. بنابراین می توانید برای سازماندهی کانال ها و درآمدزایی از طریق آن ، یک ربات طراحی کنید.

مزایای خاص این ربات ها باعث محبوبیت بسیار زیاد آنها و همچنین سودآور ساختن ربات نویس ها شده است.

ربات تلگرام را می توان به عنوان هوش مصنوعی در فضای تلگرام تعریف کرد که بسته به دستوراتی که دریافت می کند و نوع برنامه نویسی برای ساخت آن می تواند وظایف کاربران را تسهیل کند.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید عکس متنی ایجاد کنید ، می توانید عکس و متن خود را برای این ربات ها ارسال کنید و سپس عکس متنی خود را دریافت کنید.

رایج ترین زبان برنامه نویسی برای ساخت ربات در PHP است.

اگرچه یادگیری این زبان به آموزش تخصصی نیاز دارد ، اما نوشتن ربات برای افرادی که PHP می دانند خیلی پیچیده نخواهد بود.

ربات ها از طرق مختلف می توانند درآمد کسب کنند. فروش ربات ها ، نوشتن ربات ها ، جذب ممبر و مواردی از این دست که می تواند از 500 هزارتومان تا چندین میلیون تومان برای تولید کنندگان ربات، درآمد کسب کند.

24- کسب درآمد از طریق مشاوره اینترنتی

کسب درآمد از مشاوره آنلاین: یکی از پردرآمدترین مشاغل اینترنتی کسب درآمد از مشاوره آنلاین است.

این روش درآمد در ایران توسط افراد بزرگی انجام می شود و درآمد زیادی کسب می کنند.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید درآمد این افراد از 300 هزار تومان تا پنج میلیون تومان در ساعت فقط از مشاوره متغیر است.

به عنوان مثال ، هزینه مشاوره با آقای باگوسیان ، مربی بازاریابی اینترنتی ، 500.000 تومان در ساعت است ، یا هزینه مشاوره با آقای عباس منش ، یک مربی موفق آموزشی ، 5 میلیون تومان در ساعت است.

مشاوران اینترنتی در زمینه های مختلف مانند موفقیت ، کسب و کار اینترنتی ، سئو ، بازاریابی ، برنامه نویسی و مشاور در صورت تخصص در زمینه خاصی مخاطب خود را توصیه می کنند و فکر می کنند می توانید از این طریق درآمد کسب کنید.

چگونه می توان یک مشاور اینترنتی شد؟

برای تبدیل شدن به یک مشاور اینترنتی ، بسیاری از مردم معتقدند که تنها قدم ضروری ایجاد وب سایت و ارائه خدمات مشاوره ای در مورد آن است.

سپس آنها با همان تفکر به راه خود ادامه می دهند و در نهایت شکست می خورند.

برای تبدیل شدن به یک مشاور آنلاین در هر زمینه کاری ، باید یک سری فعالیت ها را برای رسیدن به اهداف انجام دهید.

در اینجا برخی از اهدافی که یک مشاور آنلاین حرفه ای می تواند تعیین کند وجود دارد:

 • پذیرش توسط مخاطب به عنوان یک متخصص
 • مشهور شدن
 • محبوبیت در بین مخاطبان

25- کسب درآمد از طریق آشپزی

کسب درآمد اینترنتی از طریق آشپزی در خانه یکی از بهترین راه های کسب درآمد بانوانی است که به آشپزی علاقه مند هستند.

بسیاری از خانم ها و حتی آقاان ایرانی در تکنیک های آشپزی تبحر کامل دارند و می توانند غذاهای خوشمزه ، رنگارنگ و رنگارنگی تهیه کنند.

کسب درآمد بسیار راحتتر از کاری است که همیشه انجام می دهید. زنان روزانه برای اعضای خانواده آشپزی می کنند ،

اما آیا می دانید این فعالیت مداوم می تواند درآمد زیادی برای شما به همراه داشته باشد؟

اگر از نظر پحت و پز و آشپزی مهارت خوبی دارید ، پیشنهاد ویژه ای به شما ارائه می دهیم.

چرا کسب درآمد در منزل با آشپزی؟

بیشتر خانم ها معمولاً در آشپزی تخصص دارند و می توانند غذاهای سنتی خوشمزه ای تهیه کنند.

به همین دلیل می توان گفت بهترین راه کسب درآمد در خانه برای این افراد استفاده از این تخصص است.

در واقع می توانید با پخت و پز در خانه درآمد مداوم کسب کنید.

چگونه می توان از طریق آشپزی و اینترنت درآمد کسب کرد؟

وقتی فهمیدید که این نوع کسب درآمد چقدر می تواند مفید باشد ، روند ایجاد چنین شغلی را یاد بگیرید و می توانید کسب درآمد خود را شروع کنید. به سه روش می توان از این نوع مشاغل درآمد کسب کرد که هر کدام ممکن است برای برخی افراد مناسب باشد.

فروش در سایت های دیگر

امروزه سایت هایی مانند مامان پز با ارائه غذاهای خانگی و کسب درآمد باورنکردنی توانسته اند مشتریان زیادی را به خود جلب کنند.

این سایت خود غذا را طبخ نمی کند بلکه با جذب افراد مختلف و تبلیغ غذاهای آنها درآمد کسب می کند.

بنابراین این یک فرصت منحصر به فرد برای شماست تا بتوانید با عضویت در این سایت و برای نتیجه فروش مواد غذایی خود در اسرع وقت یک فروشگاه مواد غذایی برای خود ایجاد کنید.

همچنین ، این نوع فروش اینترنتی  غذا دارای یک سری مزایا و معایبی است که با دانستن آنها ، می توانید موفقیت بیشتری در این زمینه کسب کنید.

مزایای این نوع فروش غذا:

 • شما از روز اول مشتری دارید
 • فروش شما تضمین شده است
 • شما نیازی به تبلیغات ندارید
 • نیازی به ایجاد وب سایت ندارید

معایب این نوع فروش غذا:

 • شما باید درصدی از فروش را به سایت ها بدهید
 • تصمیم برای بازگشت پول به سایت بستگی دارد ، نه شما
 • درآمد شما همیشه می تواند ثابت بماند

فروش از یک وب سایت شخصی

اگر شما از افرادی هستید که بزرگ فکر می کنید و می خواهید یک کسب و کار اینترنتی کاملاً جداگانه داشته باشید ، بهتر است برای خود فروشگاه راه اندازی کنید و غذای خانه خود را از این طریق بفروشید. این روش فروش مانند روش قبلی دارای مزایا و معایبی است که در نظر خواهیم گرفت

مزایای این نوع فروش غذا:

 • درآمد شما می تواند هر ماه افزایش یابد
 • همه پول برای فروش غذا برای خودتان است
 • شما می توانید هر نوع غذایی را بفروشید
 • مدیریت کامل فروشگاه به شما بستگی دارد

معایب این نوع فروش غذا:

 • شما به بازاریابی نیاز دارید
 • شما باید محتوا ایجاد کنید
 • ممکن است فروش از روز اول شروع نشود

با آشپزی در اینستاگرام درآمد کسب کنید

اینستاگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی در ایران است و بیشتر افرادی که به اینترنت دسترسی دارند عضو این شبکه اجتماعی هستند. این بدان معنی است که شما این فرصت را دارید که در بازاری فعالیت کنید که میلیون ها بازدید کننده دارد. در نظر داشته باشید که می توانید بدون حتی قیمت واقعی به این تعداد مشتری دسترسی داشته باشید. آیا این یک رویا نیست؟

اما چگونه می توان با آشپزی در اینستاگرام درآمد کسب کرد؟ آیا به سرمایه اولیه احتیاج داریم؟

به دو روش می توان با پخت و پز پول در اینستاگرام کسب درآمد کرد که در دو روش زیر به آنها خواهیم پرداخت.

1- تهیه و تولید محتوای غذایی

همانطور که احتمالاً می دانید ، محتوا مهمترین چیز در اینترنت است. و بسیاری از افراد با تولید محتوا توانسته اند به صدها میلیون نفر برسند. محبوب ترین نوع محتوا در حال حاضر ویدئو است.

این بدان معنی است که اگر یک فیلم آشپزی ایجاد کنید و آن را در پیج اینستاگرام خود قرار دهید ، به راحتی می توانید دنبال کنندگان زیادی را جذب کنید و در نتیجه با دریافت تبلیغات از شرکت های مواد غذایی یا حتی رستوران ها می توانید درآمد هنگفتی کسب کنید. انجام دادن.

به خاطر داشته باشید که برای موفقیت در این شغل باید به روز باشید و مطمئن باشید که محتوای با کیفیتی ایجاد می کنید.

2- فروش غذا با اینستاگرام

اگرچه روش اول دشوارتر است ، شما همچنین می توانید غذای خانگی خود را با استفاده از یک پیج اینستاگرام بفروشید. این صفحه ابتدا باید با تولید محتوا فالوورهای هدفمند را دریافت کنید و سپس شروع به فروش از طریق آن کنید.

این روش فروش غذا دشوارتر از سایت است اما اگر بتوانید با پخت و پز در اینستاگرام درآمد کسب کنید ، درآمد شما تضمین می شود.

26- کسب درآمد از طریق ایجاد پایگاه داده

وقتی صحبت از نام پایگاه داده می شود ، بسیاری از ما از نام و عنوان آن می ترسیم ، اما به خاطر داشته باشید که می توانید برای کسب درآمد اینترنتی پایگاه داده های کوچک یا حتی بزرگی ایجاد کنید.

امروز می بینید که بسیاری از وب سایت ها و وبلاگ ها مقالات علمی و ترجمه شده را به فروش می رسانند و حتی نمونه های مختلفی از پایان نامه ها را از دانشگاه های مختلف می فروشند.

برای کسب درآمد از این روش ، با تمام دوستان خود در تمام شهرهای ایران مکاتبه کنید و سعی کنید اطلاعات علمی آنها را جمع آوری کنید.

در مرحله بعدی به یک طراح وب سایت مراجعه کرده و یک الگوی آماده بسیار ساده خریداری کنید.

به این ترتیب می توانید این محصولات را به راحتی از طریق تلفن و سایر راه حل ها بفروشید.

27- کسب درآمد از طریق فعالیت به عنوان کارمند خانگی

برخی از شرکت ها برای کاهش هزینه های جاری خود و همچنین به دلیل کمبود فضای کافی به دنبال کارمندان آفلاین در خانه هستند که تمام فعالیت های خود را در خانه انجام دهند و از حقوق و مزایای یک کارمند برخوردار شوند.

این شرکت ها کوچک هستند و یافتن آنها کمی دشوار است ، اما اگر یکی از این شرکت ها را پیدا کنید ، هم می توانید در محیط خانه خود با خیال راحت کار کنید و هم از روش های دیگر برای کسب درآمد اینترنتی استفاده کنید.

به عنوان مثال ، شما می توانید به عنوان کارمند تلفن در یک شرکت یا در دفتر مدیر شرکت کار کنید و در عین حال به عنوان یک نویسنده و مترجم مستقل درآمد کسب کنید.

28- کسب درآمد از طریق ساخت پادکست

در دنیای امروز ، رسانه ها جایگاه عظیمی برای تأثیرگذاری بر مردم به دست آورده اند. این تأثیر از هیچ کس پوشیده نیست.

اکنون رسانه ها می توانند فرهنگ و اعتقادات مردم را تغییر داده و جریان های اجتماعی را کنترل کنند.

پادکست ها را می توان یکی از رسانه های پر رونق دانست که در حال پیشرفت و یافتن جایگاه خود در میان رسانه های دیگر است.

البته اگر به صورت جهانی نگاهی به این رسانه بیاندازیم خواهیم دید که پادکست مسیر تکامل خود را به بهترین شکل ممکن طی کرده است.

اما در کشور ما هنوز در حال رشد است و تا رسیدن به حد اعلای خود و شکوفا شدنِ تمام پتانسیل هایی که دارد، راه زیادی در پیش دارد. پادکست نیز مانند سایر رسانه های اینترنتی هم رده خود، توانایی درآمد زایی دارد و روش های زیادی برای کسب درآمد از طریق پادکست وجود دارد.

آیا کسب درآمد از طریق پادکست امکان پذیر است؟

نحوه کسب درآمد از طریق پادکست ها می تواند سوال بزرگی برای شما باشد!

چگونه می توانید با گفتگو یا متقاعد کردن آنها برای خرید یا انجام کار خاص ، دیگران را ترغیب کنید که به شما پول بدهند!

اگر این ایده شما برای کسب درآمد از طریق پادکست ها باشد ، شما یک اشتباه بزرگ دارید و هنگام کسب درآمد از طریق پادکست ها تقلب نخواهید کرد !!!

شما باید در مورد ساختار پادکست و نحوه کسب درآمد از طریق پادکست بیشتر بدانید.

تاکنون ممکن است متوجه شده باشید که افراد فعال در رسانه های آنلاین یا اصطلاحاً اینفلوئنسرها فقط با کار در یک شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام و یوتیوب درآمد زیادی کسب می کنند!

پادکست ها نیز محیطی هستند که می توانید از آن برای درآمدزایی استفاده کنید.

می توان گفت که کارهایی که می توانید برای کسب درآمد از طریق پادکست انجام دهید حتی از سایر رسانه های مشابه و شبکه های اجتماعی مانند اینترنت نیز متنوع تر است.

البته مقایسه پادکست ها با شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و یوتیوب به معنای یک شبکه اجتماعی پادکست نیست.

پادکست یک محیط کامل است که در آن بسترهایی برای پادکست ها ایجاد می شوند که حتی می توانند به عنوان یک شبکه اجتماعی خاص در نظر گرفته شوند.

اکنون می توانید با داشتن یک رسانه و مخاطبی که به عنوان منبع اطلاعاتی مطمئن به شما اعتماد می کنند ، به راحتی درآمد کسب کنید.

شاید حداقل کاری که می توانید با این شرایط برای کسب درآمد با پادکست ها انجام دهید ، تبلیغات است.

این احتمالاً ساده ترین راه برای کسب درآمد است. در ازای ورود مارک یا خدمات عادی به پادکست های خود ، حقوق دریافت کنید.

این کار را می توانید هر بار برای یک شرکت یا مارک خاص انجام دهید.

اما بیایید یک سوال اساسی بپرسیم. آیا تا به حال برای تماشای تبلیغات مجبور شده اید تلویزیون را روشن کنید؟

یا مثلاً تلفن همراه خود را بردارید ، برنامه مرورگر را باز کنید و چندین تبلیغ مختلف ببینید! قطعا نه !!!

هیچ کس دوست ندارد تبلیغات را ببیند. بنابراین ، لطفاً با استفاده از این روش مخاطبان خود را به صورت غیراصولی و بیش از حد تحریک نکنید. در پادکست ، مخاطبان شما با ارزش ترین سرمایه شما هستند.

29- کسب درآمد از طریق روایت کتاب‌های صوتی

امروزه تعداد کمی از افراد می توانند چند صفحه از یک کتاب خوب و کاربردی را در زندگی روزمره خود بخوانند.

رشد سریع فناوری ، اشتغال روزانه ، انواع سرگرمی ها و فراوانی شبکه های اجتماعی را می توان از دلایلی دانست که توانسته است کتاب ها را در قفسه های کتابفروشی ها و کتابفروشی ها قرار دهد. اگرچه این کتاب بد و نگران کننده است ، اما می تواند منجر به محبوبیت شکل جدیدی از کتاب به نام کتاب های صوتی شود.
در کشورهای پیشرفته ، بخش مهمی از فعالیت های مربوط به کتاب اکنون شامل کتاب های صوتی و استفاده از کتاب های صوتی در حالت استراحت ، مسافرت با ماشین ، اتوبوس ، مترو هنگام انتظار و غیره است. خیلی اوقات اتفاق می افتاد.

همچنین برای این منظور ، فروشگاه ها و برنامه های مختلفی ایجاد شده اند که با تولید و فروش کتاب های صوتی سروکار دارند.

چگونه می توان کتاب صوتی ایجاد کرد؟

ایجاد کتاب صوتی کار سختی نیست و با کمی تمرین و یادگیری نرم افزار مربوطه می توانید در کمتر از یک روز به یک سخنران حرفه ای تبدیل شوید.

روش های بازاریابی و فروش کتاب های صوتی چگونه است؟

روش های مختلفی برای فروش کتاب های صوتی شما وجود دارد ، اما همه روش ها مبتنی بر وب هستند.

برای فروش کتاب های صوتی خود می توانید با سایت های کتاب صوتی مذاکره کنید تا کتاب صوتی را با پرداخت هزینه بفروشید.

همچنین می توانید با عضویت در سایت های فروشگاه سازی و فروش فایل محصولات خود را به بازار عرضه کنید.

یکی از بهترین راه ها برای افزایش فروش شما از طریق این سایت ها ، ایجاد کمیسیون مناسب برای بازرگانانی است که کتاب های صوتی را تبلیغ می کنند.
همچنین می توانید با راه اندازی وب سایت شخصی خود محصولات خود را ایجاد کرده و به فروش برسانید.

شبکه های اجتماعی و سایت های اشتراک فیلم می توانند به عنوان یکی از قدرتمندترین ابزارها برای ارائه کتاب های صوتی شما استفاده شوند.

به عنوان مثال ، پس از ایجاد هر کتاب صوتی ، یک فایل تصویری با صدای بهترین قسمت های کتاب صوتی که ایجاد می کنید و تصاویر کتاب اصلی به عنوان پس زمینه و همچنین سایت های اشتراک ویدیو مانند آپارات ، نمایش و یوتیوب ایجاد کنید.
کار دیگری که می توانید برای تولید محصولات بیشتر انجام دهید ایجاد برنامه کتاب صوتی خود است.

این ایده چیزی است که تعداد کمی از افراد تاکنون ایجاد کرده اند!
برای بازاریابی بیشتر می توانید چند فصل از کتاب را به صورت رایگان در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ارسال کنید (تا دیگران از عملکرد شما باخبر شوند) و سپس آنها را ترغیب به خرید محصولات خود کنید تا بقیه کتاب را گوش دهند.

لازم به ذکر است که در این شکل از پیروزی نباید ترس از لحن صدا و لهجه وجود داشته باشد و برای شنوندگان فقط کیفیت و قابلیت دسترسی صدا مهم است.

30- کسب درآمد از طریق طراحی گرافیک

رشته گرافیک یک رشته هنری پردرآمد است که علاقه مندان زیادی را به ویژه در کشور خودمان ، ایران به خود جلب کرده است ، هنرمندان مستقلی هستند که فقط به دلیل علاقه زیادی که به طراحی گرافیک دارند ، درآمد بالایی کسب می کنند.

کسب درآمد از طراحی گرافیک و طراحی گرافیک بسیار هیجان انگیز است زیرا با کمی مهارت و کمی خلاقیت می توانید درآمد کسب کنید.

درآمد کارمندان در طراحی گرافیک بسته به کارمند یا استقلال از کار آنها و همچنین نوع پروژه متفاوت است.

بسته به توانایی ها ، دانش فنی و سطح تخصص وی ، طراح گرافیک می تواند حق طراحی خود را از کارفرما بدست آورد و کارفرما باید حقوق وی را با بیشترین انصاف و مطابق با سطح تخصص و کار حرفه ای طراح بپذیرد.

یادآوری این نکته نیز مهم است که امروزه با صنعتی شدن و اتوماسیون آثار ، هیچ اتوماسیون نتوانسته است از اهمیت کار طراح گرافیک بکاهد.

اگر می خواهیم مشخص کنیم کدام شرکت ها یا شرکت ها یا سازمان ها و ارگان ها به یک طراح گرافیک نیاز دارند ، باید تقریباً کل بازار را نام ببریم ، زیرا دامنه علوم طراحی گرافیک بسیار گسترده است و به نوعی ، می توان گفت این شامل همه مشاغل است ، هم از نظر فیزیکی و هم آنلاین. مثلا:

 • چاپخانه ها و مراکز تبلیغاتی
 • شرکت های طراحی وب سایت انواع شرکت ها و وب سایت های آنلاین
 • سازمان های دولتی مانند بانک ها و رادیو ، بیمه و …
 • دفاتر مجلات و روزنامه ها یا تبلیغات
 • آژانس های مسافرتی و شرکت های حمل و نقل

درآمد طراح گرافیک در ایران

درآمد طراحان گرافیک در ایران به دلیل فرصتهای شغلی فراوان طراحان گرافیک به دلیل اهمیت روزافزون بازاریابی و تبلیغات و توجه ویژه همه سازمانها و شرکتها به آنها و از طرف دیگر ، توسعه زمینه ها در حال بهبود است.

تصویرگری و طراحی جلد کتابها ، بسته بندی محصولات ، بروشورها ، بنرهای تبلیغاتی و مدیر هنری یا مدیر هنری و همچنین بازار کار مناسب به عنوان کارمند یا فریلنسر برای گرافیست های توانمند فراهم شده است.

برای کارهای طراحی گرافیک ، مانند هر شغل دیگر در ایران ، درآمد متوسط ​​خاصی وجود ندارد و هیچ آمار دقیقی در دسترس نیست.

اما با توجه به تجربه چندین ساله ما در زمینه طراحی گرافیک و تحقیقاتی که با کمک پارماتیک و سایر مجموعه ها و آژانس های همکار انجام شده است ، درآمد کل یک طراح گرافیک در ایران از 1 تا 8 میلیون تومان است.

این درآمد بسته به اینکه شما کارمند هستید یا یک فریلنسر و میزان تجربه افراد تعیین می شود.

درآمد یک مدیر خلاق ، یعنی. شخصی که کلیه فعالیت های گرافیست ها را تحت نظارت خود کنترل می کند حدود 8 تا 12 میلیون تومان است که در بعضی موارد بسته به کیفیت کار طراحان به 20 میلیون تومان هم می رسد.

30- کسب درآمد از طریق بازاریابی ایمیلی

قدیمی ترین روش فروش کالا و کسب درآمد اینترنتی واقعی رایگان و رونق کسب و کار اینترنتی کسب درآمد از طریق بازاریابی از طریق ایمیل است که هنوز طرفداران خود را دارد. این مانند بازاریابی از طریق ایمیل است ، زیرا کسب و کار اینترنتی از زمان ظهور اینترنت به آن پیوسته است و از آن زمان به بعد به هیچ وجه جدا نبوده است.

افراد کمی هستند که در اینترنت فعال هستند و ایمیل ندارند. بازاریابی از طریق ایمیل نوعی بازاریابی مستقیم بین فروشنده و صاحب کالا و خدمات است.

به این ترتیب فروشنده از ایمیل یا ایمیل برای برقراری ارتباط با مخاطبان یا مشتری خود استفاده می کند.

به عبارت دیگر ، هرگونه ایمیل یا ایمیل ارسال شده به مشتری فعلی یا بالقوه یک کالا یا خدمات ، بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ نامیده می شود.

اهمیت کسب درآمد از بازاریابی ایمیلی

چندین تفکر در مورد اهمیت و چرایی بازاریابی از طریق ایمیل وجود دارد ، از جمله:

1- بازاریابی ایمیل ارزان است

بازاریابی از طریق ایمیل بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر از سایر روش های تبلیغات اینترنتی مانند بنر ، گزارش آگهی ، پیوندها ، پنجره های بازشو و غیره است.

هنگام بررسی کل هزینه بازاریابی از طریق ایمیل ، آیا این کار را خودتان انجام می دهید یا آن را به شخص دیگری واگذار می کنید شخص یا شرکت ، قیمت بسیار ارزان تر از سایر روش های تبلیغات آنلاین است.

۲- درصد موفقیت بالای ایمیل بازاریابی

اگر بانک ایمیل شما به روز و بر اساس بازار هدف انتخاب شده و به عبارت دیگر مطابق با یک استراتژی دقیق اجرا و اجرا شود ، ایمیل ها دقیقاً با هدف مصرف کننده ایده آل کالاها و خدمات انجام می شود و نتایج بسیار خوبی به همراه خواهد داشت.

در واقع ، هدف قرار دادن مشتری های ایده آل ، کم هزینه بودن و اثربخشی این روش تبلیغاتی ، نرخ بازگشت سرمایه در بازاریابی از طریق ایمیل را در مقایسه با سایر روش های تبلیغات مستقیم افزایش می دهد.

این درصد بالای موفقیت در بازاریابی از طریق ایمیل باعث محبوبیت این روش تبلیغاتی نسبت به سایر کانال های تبلیغات آنلاین شده است.

۳- انعطاف پذیری و امکان سنجش

یکی از مهمترین پارامترهای بازاریابی از طریق ایمیل ، توانایی اندازه گیری نتایج تبلیغات است.

امروزه آمار و خدمات بازاریابی ایمیلی تعداد ایمیل های ارسالی یا کلیک شده را بر اساس آمار دقیق ارائه می دهند.

این به ما این امکان را می دهد که اثر بخشی را بررسی کنیم و به ما نشان دهیم که کدام بخش ها ناکارآمد هستند.

اهمیت این آمار از نظر نتایج مهم است و میزان موفقیت را می توان مشاهده کرد و در صورت نیاز به تغییر یا بهبود روند ، سریع اقدام کنید.

31- کسب درآمد از طریق AirBnB

وب سایت Airbnb مکانی عالی هم برای مالکان و میزبانان و هم برای میزبانان و افرادی که تمایل دارند خانه ، آپارتمان و موارد دیگر را بصورت آنلاین اجاره کنند.

قیمت های این وب سایت بسیار مناسب است و همچنین انواع مختلفی برای میزبان وجود دارد که می توانند از بین آنها جستجو کنند و آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند.

متاسفانه وبسایت Airbnb برای ایرانیان با آی پی ایران در دسترس نیست و شما نمی‌توانید به عنوان میزبان، هیچ ملکی را در ایران در این وب سایت ثبت کنید اما، اگر شما خارج از ایران زندگی می‌کنید و خانه یا اتاقی خالی برای اجاره موقت دارید، Airbnb  می‌توان تحول عظیمی در کسب درآمد شما ایجاد کند.

شما کافی است ملک خود را در Airbnb با عکس‌های زیبا و توضیحات کامل ثبت کنید. شاهد خواهید بود که به زودی افرادی خانه و یا اتاق شما را رزرو خواهند کرد و میهمان شما خواهند شد.

شما می‌توانید با اصافه کردن خانه‌های بیشتر در Airbnb درآمد بیشتری کسب کنید.

32- کسب درآمد از طریق چاپ تیشرت

تیشرت ها یکی از اصلی ترین پوشیدنی های غیر رسمی برای افراد است و به دلیل تنوع و زیبایی که دارند ، در سال های اخیر در بین زنان و مردان محبوب شده است.

تیشرت ها نه تنها بخشی کلاسیک از لباس های گاه به گاه هستند ، بلکه به عنوان یک بوم سفید برای هنرمندان و کارآفرینان عمل می کنند.

البته برای این کار نیازی به هنرمند بودن و آشنایی با نرم افزارهای گرافیکی نیست.

به همین دلیل فروش آنلاین تیشرت و چاپ روی تی شرت به یک کسب و کار محبوب تبدیل شده است.

برای بسیاری از کارآفرینان ، شروع کسب و کار تی شرت یک راه ارزان و آسان برای شروع یک کسب و کار اینترنتی است ، حتی اگر شغل دوم یا سوم شما باشد.

یکی از برترین وبسایت‌های سفارش تیشرت با طرح و دیزاین دلخواه در ایران وبسایت شابلون است. شما به مراجعه به این وبسایت می‌توانید انواع تیشرت مردانه و زنانه، سویشرت، پیراهن، لباس کار کلاه

البته با بیشتر شدن محبوبیت تیشرت‌ها، بدون شک شما با رقابت سختی روبرو میشوید. برای پیروزی در این رقابت، به فاکتورهای:

 • طراحی‌ طرح‌هایی که مردم دوست دارند.
 • برندی که برای مردم ارزشمند باشد
 • و کیفیتی که به آن اعتماد کنند!

نیاز خواهید داشت.

ساخت و راه اندازی کسب و کار تیشرت چاپی نسبتاً ارزان و سریع است. اگر ایده چاپ خوبی دارید ، می توانید در کمتر از چند ساعت آنها را اجرا کنید. البته امروزه ابزارهای موجود برای طراحی ، چاپ و ارسال تیشرت روند کار را ساده کرده است. قسمت دشوار ساختن برند برای ادامه رقابت است. با داشتن یک برند می توانید رویای داشتن یک شرکت چاپ و چاپ عالی را در ذهن خود داشته باشید.

برای موفقیت در کسب و کار چاپ تیشرت خود ، باید از همان ابتدا تصمیمات درستی بگیرید!

33- کسب درآمد از طریق تدریس آنلاین انگلیسی

آیا به زبان انگلیسی واقعاً خوب صحبت می کنید و می نویسید؟ اگر بله، پس می توانید یک حرفه عالی از آن بسازید.

در واقع می توانید با آموزش زبان انگلیسی به دانش‌آموزان سراسر جهان درآمد کسب کنید.

تعدادی از این پلتفرم‌ها وجود دارند که می خواهند هر ساعت 20 تا 40 دلار برای مهارت انگلیسی شما بپردازند.

برخی از این سیستم عامل ها برای آموزش انگلیسی به کودکان چینی طراحی شده اند.

کار با کودکان ژاپنی یا چینی کمی دشوار است ، زیرا واژگان انگلیسی آنها کافی نیست.

اگر سابقه تدریس قبلی دارید ، این کمک زیادی به شما می کند. با این حال ، این وب سایت ها نیازی به تجربه تدریس ندارند. می توانید برای یک کار مبتدی درخواست دهید.

آیا برای تدریس آنلاین انگلیسی به مدرک نیاز دارم؟

این معمول ترین سوالی است که هنگام درخواست تدریس برای این پلتفرم‌ها به ذهن خطور می کند. در بیشتر موارد شما به مدرک تحصیلی نیاز دارید. اما بیشتر این برنامه ها نیاز به داشتن مدرک TESOL / TEFL / TESL یا معادل آن دارند.

آکادمی بین المللی Open یک دوره 120 ساعته آنلاین TESOL ارائه می دهد و پس از آن مدرک TESOL را دریافت خواهید کرد. برای دریافت گواهینامه 19 دلار هزینه خواهد داشت.

اگر نمی خواهید هزینه کنید ، می توانید گواهی EFSET رایگان را انتخاب کنید. اکثر پلتفرم‌ها نیز این درجه را قبول می کنند.

چند وبسایت خارجی برای تدریس آنلاین انگلیسی

34- کسب درآمد از طریق فروش در فروشگاه Shopify

اگر می خواهید محصولات را بصورت آنلاین بفروشید ، نمی توانید فروشگاه Shopify را نادیده بگیرید.

این پلتفرم هر آنچه را برای راه اندازی و راه اندازی فروشگاه آنلاین در کمتر از یک روز نیاز دارید از جمله ثبت دامنه کاربر ، الگوهای زیبا (بنابراین نیازی به مهارت طراحی ندارید) ، گزینه های پرداخت امن و حتی بازاریابی و تحویل فراهم می کند. و تحویل کالا نیز مهم است.

اگر به دنبال تبلیغ محصولات ، طراحی یا فروش محصولات دیگر به مردم هستید ، فروشگاه ساز آنلاین Hero بهترین گزینه برای مجوز دادن به فروشگاه آنلاین شماست.

35- کسب درآمد از طریق پست مهمان

اگر فونت خوبی داشته باشید و در زمینه خاصی تخصص داشته باشید ، سایت های زیادی وجود دارند که بابت مقالات و مطالبی که می نویسید به شما پول می دهند.

به سایت هایی فکر کنید که مرتباً مقاله می خوانید. چه مشارکت جالبی می توانید با آنها داشته باشید؟

به دنبال تجربه خود باشید و سپس به دنبال راه های نوشتن مقاله باشید.

بسیاری از سایت ها پیوندی به یک پست یا مخاطب در بالا یا پایین صفحه دارند.

برای شروع ، راهنمای نوشتن مقاله مستقل را بخوانید و سپس مقالات خود را به سایت هایی مانند Instash ، Listverse ، A List Apart ، International Living ، FundforWriters و broker بروید.

36- کسب درآمد از طریق ویرایش مقالات

ویراستاران همیشه به شرط تولید محتوا مورد نیاز هستند. ویرایش آزاد (انفرادی) و تصحیح خطا نه تنها منجر به دستمزد ساعتی خوبی می شود ، بلکه فرصت خواندن موضوعات جالب را به شما می دهد.

همچنین ، دنبال کردن نوشتن و ویرایش مستقل به عنوان یک ایده تجاری می تواند سبک زندگی شما را فراهم کند که به شما امکان می دهد به عنوان یک عشایر دیجیتال به جهان سفر کنید.

بسیاری از شرکت ها و افراد به خدمات نوشتن ، تصحیح و ویرایش Contena نیاز دارند. در نتیجه ، فرصت های زیادی برای کسب درآمد اینترنتی وجود دارد.

37- کسب درآمد از طریق مشاور سفر آنلاین

اگر شما عاشق سفر هستید و اتفاقاً می خواهید بلیط هواپیما بفروشید یا در سایت Lonely Planet گشت بزنید ، چرا به عنوان یک آژانس مسافرتی خصوصی مکانی برای خود ایجاد نمی کنید؟

با مشاوره دهان به دهان دوستانی که می دانند می توانند برای ارزانترین سفر هوایی روی شما حساب کنند شروع کنید ، سپس گروه هایی را در فیس بوک یا LinkedIn راه اندازی کنید و از کسانی که می خواهند آخرین معاملات را یاد بگیرند دعوت کنید. سرانجام ، می توانید به افراد تمام وقت در مورد چگونگی تحقق رویای خود مشاوره دهید.

38- کسب درآمد از طریق رقابت‌های آنلاین بر سر انتخاب نام و شعارهای شرکت

آیا همیشه شوخ طبعی دارید؟ آیا رویای روزی را دارید که به سبک سریال مردان دیوانه (Mad Men) تبلیغ کنید؟

اگر ایده هایی برای انتخاب نام تجاری دارید یا به تازگی یک نسخه داستانی را اختراع کرده اید ، فرصت های زیادی برای کسب درآمد اینترنتی از طریق مسابقات انتخاب نام و شعار شرکت وجود دارد.

اگر در نامگذاری استعداد دارید ، از سایت  Squadhelp بازدید کنید. در آنجا می توانید با نام بردن از مارک ها ، خدمات ، محصولات ، شعارهای شرکت و حتی طراحی آرم ، درآمد بیشتری کسب کنید.

39- کسب درآمد از طریق ثبت داده‌های شرکت‌ها

اگر جزئیات را به خاطر می آورید و می توانید سریع تایپ کنید، می توانید با ثبت اطلاعات شرکت به صورت آنلاین درآمد کسب کنید. فقط به دنبال «ثبت داده/data entry» در Craigslist ، Indeed یا UpWork باشید.

40- کسب درآمد از طریق اجاره خودرو در Turo

اگر صاحب اتومبیل هستید اما به ندرت از آن استفاده می کنید ، می توانید با اجاره آن در Turo به راحتی از طریق اینترنت درآمد کسب کنید. قبل از حرکت باید بدانید که تمام اتومبیل های اجاره شده در تورو باید 1 میلیون دلار حق بیمه پرداخت کنند.

41- کسب درآمد از طریق خرید و فروش دامنه

یکی از راه های کسب درآمد اینترنتی خرید و فروش دامنه است. بازار این شغل بسیار داغ است و افراد زیادی وارد آن شده اند اما همه موفق به کسب درآمد مطلوب از این طریق نشده اند. بسیاری از افراد ، با تصور اینکه هر دامنه ای ارزشمند و بدون اطلاعات و دانش لازم است ، دامنه هایی را که هیچ ارزشی ندارند ثبت می کنند و یا دامنه خوب و ارزشمندی را خریداری می کنند ، اما موفق به فروش آن با قیمت های بالا و نامناسب نمی شوند.

در این صورت اگر سود ندهند ضرر نمی کنند. البته صبر از این راه نیز بسیار مهم و ضروری است.

چگونه می توان با خرید و فروش دامنه درآمد کسب کرد؟

به طور کلی ، روش انجام این کار خرید دامنه محبوب و ارزشمند ، ثبت آن به نام خود و سپس فروش آن است.

اگر کمی فرصت طلب هستید و از شرکتهای تازه تاسیس مطلع می شوید و آنها را شناسایی می کنید ، بلافاصله دامنه ای را به نام این شرکت خریداری کرده و به اندازه چندین برابر این دامنه به شرکت بفروشید و سود خوبی کسب کنید.

متناوباً ، می توانید با خرید و فروش دامنه ، خرید نام هایی با معنی که دامنه آنها هنوز ثبت نشده است و ثبت آنها به نام خود درآمد کسب کنید. برای این کار باید به آینده فکر کنید و پشتکار زیادی برای جستجوی دامنه ها و شناسایی آنها داشته باشید.

دامنه های با ارزش بالا

 • حوزه های معنی دار و کوتاه که توجه مخاطب را به خوبی جلب و جلب می کند
 • دامنه هایی که از اعتبار خارجی مشابهی برخوردار هستند.
 • دامنه هایی با اختصارات که تلفظ و ملودی زیبایی دارند.
 • دامنه هایی که به راحتی و به سرعت در ذهن مخاطب قرار می گیرند
 • دامنه هایی که دارای یک کلمه کلیدی یا کلمات کلیدی محبوب هستند

اطلاعات مورد نیاز برای موفقیت در خرید و فروش دامنه

 • شما باید اطلاعات جامعی در مورد دامنه ، ثبت و انتقال دامنه کسب کنید
 • یاد بگیرید کدام دامنه ها خوب و با ارزش هستند تا بتوانید آنها را بهتر شناسایی کنید
 • در انتخاب دامنه از سلیقه افراد آگاه باشید
 • همیشه برای خرید و فروش دامنه از بهترین دامنه ها بازدید کنید و از قیمت ها و به روزرسانی ها برای خرید و فروش دامنه با بهترین قیمت مطلع باشید.
 • شما باید صبور باشید و برای فروش دامنه عجله نکنید
 • در بازاریابی و تبلیغات فعال باشید
 • شما باید مهارت های لازم برای متقاعد کردن خریدار ، جلب اعتماد و فروش خوب را یاد بگیرید

42- کسب درآمد اینترنتی واقعی رایگان از طریق مربی ورزشی آنلاین

قبل از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی اماکن ورزشی در کشور ، افراد کمی اهمیت راه اندازی کسب و کار آنلاین ورزشی را درک کردند.

اما پس از تعطیلی مراکز ورزشی ، کسب و کار سنتی به سادگی به فکر فضای مجازی بود.

مشاغل اینترنتی که مدت طولانی فعال بوده اند ، بطور همزمان مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است.

البته خیلی دیر نیست و به نظر می رسد کرونا ادامه خواهد داشت. بنابراین ، باید در اسرع وقت کسب و کار آنلاین و تناسب اندام خود را شروع کنید.

حتی اگر تاج تخریب شود و مراکز ورزشی دوباره بازگشایی شوند ، هنوز هم برخی افراد ترجیح می دهند در خانه ورزش کنند.

به همین دلیل مشاغل ورزشی آنلاین با پایان کرونا به پایان نمی رسد.

هنگامی که قصد راه اندازی کسب و کار ورزشی سنتی و فیزیکی را دارید ، باید تجهیزات لازم را برای چندین مشتری تهیه کنید.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید باشگاه بدنسازی راه اندازی  کنید ، باید یک سالن ورزشی بزرگ و تعداد زیادی تجهیزات ورزشی مختلف داشته باشید. در کلاس باید کمد ، رختکن و توالت را نیز در نظر بگیرید.

اما می توانید یک باشگاه بدنسازی مجازی در خانه نیز ایجاد کنید.

فقط چند وزنه و چند ابزار مانند میله و میله ها بردارید. همچنین نیازی به کمد ، رختکن و مواردی از این دست نیست.

علاوه بر این ، برای یک کلاس درس مجازی ، شما به یک دوربین فیلمبرداری نیاز دارید که می توانید با دوربین موبایل استفاده کنید.

همچنین می توانید کلاس را از طریق ابزارهای رایگان مانند Skype برگزار کنید.

43- کسب درآمد از طریق وبینار

واژه وبینار از اصطلاح Web-based seminar آمده است و به زبان ساده و واضح وبینار یک کنفرانس یا سمینار است که بدون نیاز به حضور آنلاین در سایت و داشتن لپ تاپ یا تلفن یا کامپیوتر و اینترنت و بدون اینکه مکانی را اجاره کنید و یا حضور فیزیکی دارشته باشید ، می توانید این جلسه را بصورت آنلاین و گروهی برگزار کنید.
از طرف دیگر مخاطبان نیز همین وضعیت را دارند و می توانند بدون حضور فیزیکی از هرجایی در این کلاس شرکت کنند.
وبینارها عمدتا برای کسب و کارها هستند و می توانند به عنوان یک نقطه مثبت برای همکاری بین المللی مورد استفاده قرار گیرند همچنین می توان از وبینارها برای برگزاری دروس و سمینارهای آموزشی و علمی استفاده کرد.

مزایای وبینار

در این بخش به مزایای برگزاری وبینار خواهیم پرداخت. این مزایا شامل موارد زیر است:
1- وبینار نه تنها فرصتی برای تعامل بهتر و بیشتر بین میزبان و افراد حاضر ، بلکه همچنین بین شرکت کنندگان ایجاد و تقویت می کند. در عوض ، ما می توانیم جلسه آسان تر و راحت تری را برای شرکت کنندگان فراهم کنیم.
2. در وبینار ، شما به عنوان برگزار کننده وبینار این امکان را دارید که دسک تاپ خود را به اشتراک بگذارید و همچنین می توانید از طریق وب کم با شرکت کنندگان روبرو شوید و با آنها صحبت کنید و به سوالات آنها پاسخ دهید.
3. هر وبینار را می توان ثبت و بعداً به عنوان یک کارگاه آموزشی و آموزشی به فروش رساند و از طریق آن درآمد کسب کرد.

44- کسب درآمد از طریق خرید و فروش ارز دیجیتال

سرمایه‌گذاری در انواع ارز دیجیتال، یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین روش‌های کسب درآمد است.

از سال ۲۰۰۹ و با معرفی بیت کوین، ترید رمز ارزها رسماً به یک راه جذاب برای کسب درآمد تبدیل شد.

تجربه تریدرها نیز در سال‌های اخیر نشان می‌دهد، بازار رمزارزها یکی از بهترین بازارها برای فعالیت است.

در این مقاله می‌خواهیم با ترید ارز دیجیتال، خریدوفروش و درنهایت کسب درآمد از بازار کریپتوکارنسی آشنا شویم.

ترید ارز دیجیتال چیست؟

ترید به معنی معامله است. منظور از ترید ارز دیجیتال خریدوفروش رمزارزها باهدف کسب سود است.

خرید آنلاین ارز دیجیتال و فروش آن به‌عنوان یک حرفه تخصصی شناخته می‌شود.

در حقیقت ترید یک شغل دائمی است و در سراسر دنیا افرادی زیادی به این فعالیت مشغول هستند.

همچنین باید در نظر داشت که ترید صرفاً به بازار ارز دیجیتال محدود نمی‌شود. برای مثال فعالیت خریدوفروش سهام در بازار سهام ایران نیز ترید محسوب می‌شود.

نکته‌ی مهمی که درباره ترید ارزهای دیجیتال باید بدانید، این است که این کار به روش‌های مختلفی انجام می‌شود.

انواع ترید به روش‌های ساعتی، روزانه، ماهانه و سالانه تقسیم می‌شود.

تریدر کیست؟ تریدرها چگونه فعالیت می‌کنند؟

هر فردی که باهدف کسب سود، در انواع بازارهای مالی فرآیند خرید و فروش را انجام دهد، تریدر نامیده می‌شود.

تریدرها زمانی زیادی را صرف تحلیل بازار می‌کنند.

به همین دلیل ترید نه یک شغل موقت، بلکه یک حرفه حساس و همیشگی است.

شما ممکن است برخی از مقالات را خوانده باشید و با خود گمان کرده باشید که این یک کار حرفه ای است.

ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که اینطور نیست!

هر کس می تواند نحوه کسب درآمد با cryptocurrency را بیاموزد. قطعا شما نیز قادر خواهید بود با یادگیری علم ترید، کسب و کار اینترنتی خود را شروع کنید.

کسب درآمد از اینترنت در منزل با کامپیوتر

یکی از بهترین مزایای کسب درآمد اینترنتی ، کسب درآمد در خانه با رایانه و کامپیوتر شخصی است.

بسیاری از کارآفرینان اینترنتی در سراسر جهان کار خود را از خانه آغاز کردند.

برای کسب درآمد اینترنتی می توانید بدون نیاز به دفاتر و شرکت ها ، کار خود را در خانه راه اندازی و اداره کنید.

بسیاری از مشاغل اینترنتی در ایران وجود دارد که مدیران و صاحبان آن ها را در خانه اداره می کنند.

برای شروع کسب و کار اینترنتی خود به دفتر و شرکتی نیاز ندارید.

بعداً ، وقتی درآمدتان افزایش می یابد ، ممکن است به فکر ایجاد یک دفتر کار یا کسب و کاریا تیم سازی باشید.

بیشتر افرادی که وقتی به آنها می گویم شما نیاز به راه اندازی کسب و کاراینترنتی خود دارید با من مشورت می کنند می گویند ما هیچ وقت کار خود را شروع نمی کنیم مگر اینکه دفتر و شرکت داشته باشیم.

در کسب و کار اینترنتی ، اگر حرف مردم برای شما مهم باشد ، هرگز موفق نخواهید شد و شکست خواهید خورد.

بنابراین برای مبتدیان ، حتی به دفتر و شرکت یا حتی ساخت و ساز فکر نکنید.

با افزایش درآمد می توانید همه اینها را بدست آورید. از این به بعد ، فقط به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود باشید.

برخی از اشتباهات بزرگ در کسب درآمد اینترنتی

روش های مختلفی برای کسب درآمد اینترنتی واقعی رایگان وجود دارد که بسته به دسترسی شما به فن آوری های مختلف ، می توانید از هریک از آنها استفاده کنید.

در این بین مهم است که راه درست را انتخاب کنید و در مسیر خود با تجربه پیروزی ها و شکست های مختلف به یک فرد باتجربه تبدیل شوید.

با توجه به تجربه ما در کسب و کار اینترنتی ، برخی از اشتباهات عمده در کسب درآمد اینترنتی ، از جمله:

“ره صد ساله در یک شب!”

در پاراگراف اول این متن ، ما اشاره کردیم که دو گروه از افراد جامعه به کسب درآمد اینترنتی روی می آورند ، گروه اول افراد تنبل و گروه دوم افراد در حوزه دیجیتال فعالیت می کنند.

یکی از مشکلاتی که گروه اول با آن دست و پنجه نرم می کند این است که آنها می خواهند صد سال یک شبه سفر کنند.

خبر بد این است که این به هیچ وجه امکان پذیر نیست و فضای کسب و کار آنلاین برای موفقیت به شغل و مهارت مناسب نیاز دارد.

کسب درآمد اینترنتی برای همه مناسب نیست!

بعد از چند روز یا حتی ماه ها کار در تلگرام ، اینستاگرام یا وبلاگ خود ، ممکن است به این نتیجه رسیده باشید که کسب درآمد اینترنتی برای همه مناسب نیست.

ابتدا باید وقت کافی برای کار خود بگذارید و روش های مختلفی را امتحان کنید تا مسیر موفقیت را پیدا کنید.

شما ممکن است یک سازنده چاقو حرفه ای یا یک تایپیست حرفه ای باشید ، اما چون از کسب و کار اینترنتی می ترسید ، فرصت فروش و فروش آنلاین آن را از دست می دهید.

در نهایت ، شما باید یک یا دو هفته به یادگیری اصول بپردازید و سپس در هنگام راه اندازی محصولات و خدمات خود ، اقدامات بعدی را انجام دهید.

“من باید کار قبلی ام را رها کنم!”

این امر به ویژه در مورد افرادی که خود اشتغالی دارند و به پتانسیل اینترنت برای کسب درآمد پی برده اند ، بیشتر صدق می کند.

معمولاً این افراد به دلیل هیجان اولیه سعی در ترک شغل اول خود دارند و به کسب و کار آنلاین تمرکز دارند.

موفقیت در این مورد بسیار کم است و ارزش خطر را ندارد. پیشنهاد ما در این زمینه ادامه کار قبلی خود و اختصاص بخشی از زندگی روزمره خود به فعالیت هایی در زمینه مجازی است.

پس از مدتی کار سخت و به این نتیجه رسیدن که با صرف وقت بیشتر می توانید درآمد بیشتری کسب کنید ، سپس به سراغ استعفا شغل قبلی خود بروید و به کسب درآمد اینترنتی بپردازید.

کسب درآمد اینترنتی کار افراد تنبل نیست!

دلیل اینکه ما بیش از حد به مسئله تنبلها تأکید کردیم این است که آنها ترجیح می دهند فضا یا محیط آنها را تکان ندهد و به راحتی درآمد زیادی کسب کنند.

در حقیقت ، به خاطر داشته باشید که کسب درآمد اینترنتی کار ساده ای نیست و باید وقت زیادی را صرف آن کنید.

در همین حال ، اگر افراد تنبل بخواهند در این زمینه کار کنند ، اگرچه از نظر جسمی رنج زیادی نمی کشند ، اما باید قسمت قابل توجهی از تمرکز ذهنی و روانی خود را به این رشته اختصاص دهند و مجبور به بحث در مورد بحث های جدید و پیشرفته تری می شوند.

من درس می خوانم

اینترنت به تجربه خاصی احتیاج ندارد!

برای بسیاری از افراد ، اینترنت و فضای مجازی به مراجعه به گوگل و جستجوی چند کلمه ساده خلاصه می شوند ، یا برخی ممکن است فکر کنند که با ایجاد یک کانال تلگرامی یا پیج اینستاگرام ، می توانند به راحتی در آن کار کنند و بسیاری از اعضا.

کسب درآمد و جذب مشتری ارتباط تنگاتنگی دارند و باید تجربه کافی در بازاریابی و تبلیغات داشته باشید. آره!

شما می توانید عروسک یا حتی چاقوهای تزئینی درست کنید ، اما این بدان معنا نیست که شما به راحتی می توانید محصولات خود را در یک کانال بفروشید. حتی ممکن است لازم باشد بازاریاب دیجیتال یا بازاریاب دیجیتال استخدام کنید تا از طرف شما با مشتریان و مخاطبان بالقوه ارتباط برقرار کنند.

بنابراین ، اگر در استفاده از اینترنت تخصص ندارید ، حداقل باید یک فرد حرفه ای در کنار خود داشته باشید.

6 نکته برای موفقیت در کسب درآمد اینترنتی

با توجه به آنچه در مورد اشتباهات رایج در کسب و کار اینترنتی گفته شد ، می توانید حدس بزنید چه برنامه هایی موفقیت در این مسیر را تضمین می کنند.

کسب درآمد از طریق اینترنت و فضای مجازی تا حدود زیادی به داشتن تجربه و دانش کافی بستگی دارد.

هرچه بهتر و واضح تر به این مسیر نگاه کنید ، موفقیت شما مشخص تر و محتمل تر خواهد بود.

برای موفقیت در این مسیر ، توصیه می کنیم موارد زیر را به خاطر بسپارید:

1. یادتان باشد که از قبل برنامه ریزی کنید

به یاد داشته باشید که هر مسیر ، چه واقعی و چه آنلاین ، باید برنامه ریزی و هدایت شود.

وقتی می خواهید از طریق اینترنت درآمد کسب کنید و یکی از روش های ذکر شده در پاراگراف های قبلی را انتخاب کنید ، باید نقشه راه داشته باشید و طبق این طرح مراحل بعدی خود را انجام دهید.

اصلاً سخت نیست! یک برگ کاغذ خالی بردارید و آنچه می خواهید انجام دهید و الزاماتی را که باید انجام دهید یادداشت کنید و سعی کنید دستورالعمل های گام به گام را دنبال کنید.

2. دانش کافی و به روز داشته باشید

به هیچ وجه نمی خواهم بگویم که من به مادر توصیه می کنم بی تحرک باشد.

برای داشتن هدفی در زندگی ، به دانش احتیاج دارید. از طرف دیگر ، فضای مجازی و دنیای آنلاین در حال حرکت سریع و استفاده از فناوری روز هستند.

شما ممکن است خدمات عالی با کیفیت عالی یا یک محصول جامع داشته باشید ، اما اگر آنقدر یاد نگیرید که بتوانید آن را به مخاطب خود نشان دهید ، زنجیره خرده فروشی شما دارای نقص خواهد بود و باید به راه حل های اشتباه و گران متوسل شوید.

بنابراین همیشه سعی کنید روند تحصیل دانش خود را مختل نکنید ، حتی اگر درآمد کافی از اینترنت دارید و همیشه به دنبال راه حل های جدید و منحصر به فرد باشید.

3. با فضای رقابتی در بازاریابی دیجیتال آشنا باشید

وقتی هدف اصلی شما کسب درآمد اینترنتی است ، ممکن است این تصور را داشته باشید که کاملاً از دنیای واقعی خارج شده اید.

اما به خاطر داشته باشید که فضای رقابتی در بازاریابی دیجیتال و بازاریابی دیجیتال بسیار شدید است و شما با رقبای بسیار قدرتمند و خطرناکی روبرو هستید.

شما احتمالاً با اصطلاحات سئو و بهینه سازی وب سایت ، تبلیغات کلیک ، تبلیغات اینترنتی ، بنرها و مواردی از این دست آشنا هستید ، بنابراین باید سعی کنید در هر یک از این زمینه ها به اندازه کافی قوی باشید و از این طریق به کسب و کار اینترنتی خود کمک کنید.

روند مناسب و عادی خود را دنبال می کند.

اگر در هر یک از این مراحل ضعف نشان دهید ، مطمئن باشید که در این مسابقه موفق نخواهید شد.

اولین قدم متقاعد کردن موتورهای جستجو برای نشان دادن کسب و کار شماست و گام دوم تلاش برای جذب مخاطب و مشتری به کسب و کار شماست.

4. دسته بندی کنید

یکی از ویژگی های فروشگاه های بزرگ در دنیای واقعی این است که آنها محصولات خود را دسته بندی می کنند.

این می تواند یک استراتژی عالی برای شما در روند کسب درآمد اینترنتی باشد.

شما تمام محصولات خود را در یک دسته نخواهید فروخت و همه مشتریان خود را در یک دسته قرار نخواهید داد.

این که هدف شما کسب درآمد از تلگرام یا اینستاگرام است یا می خواهید از ابزاری مانند وبلاگ استفاده کنید ، باید به یاد داشته باشید که محتوا و خدمات خود را برای گروه خاصی از مشتریان و همیشه مشتریان و مخاطبان خود آماده کنید. عطش محصولات جدید را حفظ کنید.

5. خلاق و جذاب باشید

در عوض ، من این را با مثالی توضیح می دهم: یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید ، محصولات خود را در آن قرار دهید ، سئو کنید و وب سایت خود را بهینه کنید ، از تبلیغات کلیکی و ابزارهایی مانند گوگل AdWords استفاده کنید و تا آنجا که ممکن است بایگانی کنید.

شما لینک را خریداری می کنید. فکر می کنید چند نفر از رقبای شما از این روند استفاده می کنند؟

خوشبختانه یا متأسفانه ، اینترنت گسترده است و بحث آموزشی توسط اکثر مخاطبان دریافت می شود.

بنابراین ، اگر می خواهید یک روال عادی و تکراری را در کسب و کار اینترنتی خود دنبال کنید ، مطمئن باشید که مشکلات شما بسیار زیاد است.

نکته مهم در کسب درآمد اینترنتی انتخاب سبک و روش خود است.

هم می توانید اصول را رعایت کنید و هم به اندازه کافی خلاق باشید. سخت نیست!

 • شما فقط باید امتحان کنید.
 • به دنبال راه حل های جدید باشید.
 • برای مخاطبان خود خلاقیت ایجاد کنید
 • بحث های چالشی ایجاد کنید.
 • مخاطبان را در بحث و درگیر محصولات خود کنید.
 • جایزه
 • حتی اگر خود و کسب و کار خود را به چالش بکشید.

همه این روش ها به شما کمک می کنند تا کسب و کار خود را به اندازه کافی خلاقانه نشان دهید و جذابیت از دست رفته آن را بازگردانید.

6. بررسی ، تحلیل و نتیجه گیری

بهتر است در این مرحله به چند سوال کوچک پاسخ دهید:

 • چقدر با گوگل Webmaster Tools آشنا هستید؟
 • آیا گوگل Analytics را می شناسید؟
 • آیا تا به حال با الکسا کار کرده اید؟
 • آیا در وب سایت خود تحلیل محلی و زمانی دارید؟
 • آیا از نرخ تعامل (Engagement Rate) در فیس بوک یا اینستاگرام اطلاع دارید؟
 • آیا از تعداد دنبال کنندگان یا اعضای کانال یا گروه در تلگرام و اینستاگرام چیزی می دانید؟

هدف از این سوالات کوتاه این بود که به شما نشان دهیم چقدر با روشهای مختلف تجزیه و تحلیل کسب درآمد اینترنتی واقعی رایگان خود آشنا هستید و چگونه می توانید از آنها برای بررسی پروژه خود استفاده کنید.

امروزه کسب و کارهای اینترنتی از پردرآمدترین مشاغل دنیا هستند و راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی فعال می‌تواند به شما در رسیدن به اهدافتان کمک بسیاری نماید.

قطعا اولین هدف راه اندازی هر کسب و کاری کسب درآمد است و این کار بجز با جذب مشتری های بیشتر انجام نمیشود. اینترنت می‌تواند راه شما را برای داشتن مشتری های بیشتر هموار کند.

هزینه تبلیغات در اینترنت و نسبت میزان بازگشت سرمایه در آن بسیار قابل توجه است.

نکته ای که می تواند به شما کمک کند دانستن و استفاده از روش های مختلف برای بررسی و تجزیه و تحلیل کسب و کار اینترنتی خود برای تسهیل روند کسب درآمد اینترنتی است.

آیا کسب درآمد اینترنتی شرایط خاصی دارد؟
خیر؛ شما می توانید در هر سنی، با هر جنسیتی و در هر شرایطی برای کسب درآمد از اینترنت فعالیت کنید.

برای شروع کسب درآمد اینترنتی واقعی باید چقدر هزینه کنم؟
برای شروع کسب و کار اینترنتی خود نیاز به هیچ سرمایه ای ندارید. برای این که در این مسیر موفق شوید، کافی است اطلاعات خود را بالا ببرید و هوشمندانه تر در فضای اینترنت فعالیت کنید.

آیا برای کسب درآمد از اینترنت باید متخصص باشم؟
تمام افراد، چه افرادی که دانش زیادی دارند و چه افرادی که تصور می کنند دانش بالایی ندارند، می توانند به درآمد اینترنتی برسند؛ مهم این است که مسیر درست ارائه ایده هایشان را پیدا کنند.

چرا باید به فکر کسب و کار اینترنتی باشیم؟
همان طور که کرونا به جهانیان نشان داد، یک کسب و کار اینترنتی بدون وابستگی به شرایط جهانی کاملا پایدار بوده و به بقای خود ادامه می دهد؛ در حالی کسب و کارهای فیزیکی این ویژگی را ندارند.
مزایای کسب درآمد اینترنتی چیست؟
با کسب درآمد از اینترنت، کسب و کار خودتان را دارید که می توانید برای آن برنامه ریزی کنید. برای شروع این کار به سرمایه زیادی نیاز ندارید؛ محدودیت های زمانی و مکانی در آن معنا ندارد و مشتریان شما نامحدود هستند.
آیا درآمد اینترنتی وابسته به فعالیت است؟
در ابتدای مسیر لازم است که فعالیت داشته باشید تا شناخته شوید؛ اما بعد از گذشت چند سال، درآمد اینترنتی تبدیل به یک درآمد غیرفعال برای شما می شود که حتی بدون نیاز به فعالیت می توانید از آن بهره ببرید.
بهترین راه کسب درآمد از اینترنت چیست؟
بهترین و سریع ترین راه برای کسب درآمد از اینترنت، فروش محصولات است. محصولات شما می تواند فیزیکی یا دیجیتالی باشد. با این حال با فروش محصول خیلی سریع به درآمد می رسید.
آیا می توان از طریق آموزش به کسب درآمد اینترنتی رسید؟
بله، شما می توانید آموزش های تخصصی خودتان را در قالب فایل های قابل دانلود به افراد بفروشید. علاوه بر این می توانید وبینار یا کارگاه های پولی برگزار کنید تا افراد بعد از ثبت نام به آن دسترسی داشته باشند.
برای کسب درآمد اینترنتی در چه پلتفرمی کجا فعالیت کنم؟
پلتفرم های مختلفی برای فعالیت و کسب درآمد اینترنتی وجود دارند که اینستاگرام و تلگرام دو نمونه از بهترین انتخاب ها برای فعالیت های اینترنتی در ایران هستند.
کسب درآمد اینترنتی از دیجی کالا چگونه است؟
برای همکاری با دیجی کالا می توانید با افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش به درآمد اینترنتی برسید. برای این کار به هیچ محصولی نیاز ندارید؛ تنها داشتن یک صفحه وب یا یک اکانت تلگرام یا اینستاگرام مخاطب دار کافی است.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

15 − 3 =