کسب درآمد میلیونی از سایت

کسب درآمد میلیونی از سایت

کسب درآمد میلیونی از سایت با توجه به شواهد و قرائن امکان پذیر است  البته  من معتقدم که نه تنها کسب درآمد میلیونی از سایت امکان دارد که رقم میلیاردی آن هم  اتفاق افتاده است. نمونه اش سایتهای بزرگ جهانی مثل گوگل، فیسبوک، توئیتر و…است که چندین و چند میلیارد دلار درآمد دارند و  حتی سایتهای وطنی وجود دارند که نمونه اش دیجی کالا، بامیلو، دیوار و… هستند.

راههای کسب درآمد میلیونی از سایت

به نظرم برای کسب درآمد میلیونی از  اینترنت راه های زیادی وجود داره که یکی از بهترین اونها داشتن یک سایت خوب است از طریق سایت و با ارائه برنامه متقن و دقیق به راحتی می توانید کسب درآمد میلیونی را تجربه کنید . البته ساده ترین روش گرفتن تبلیغات هست ولی راههای دیگز کسب درامد هم وجود دارد مثل فروش محصول و کالا و یا فایل دانلودی و ارائه مشاوره و…

در نگاه کلی اگر بشود از یک سایت کسب درآمد میلیونی از سایت  داشت بستگی به توانمندی مدیر سایت و نیز تیم همراهش و یا زمینه کاری آن دارد . راههای کسب درآمد از اینترنت بسیار زیاد هست مثلی هست که به تعداد انسان های روی زمین راههای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد این بستگی به مدیر سایت دارد که از یک راه و یا از تمام روش های کسب درآمد استفاده کند.

افزایش بازدید کسب درآمد میلیونی از سایت

داشتن سایت تضمین کننده کسب درآمد از اینترنت نیست برای مثال سایت پول یابی را ملاک قرار می دهم اگر بخواهید از سایت پول یابی کسب درآمد میلیونی را تجربه کنید باید  حداقل ۵۰ تا ۶۰ هزار بازدید کننده در روز داشته باشید از طریق افزایش بازدید هست که کسب درآمد میسر می شود . هر چه بازدید بیشتر شود کسب درآمد افزایش می یابد.

بازدید تضمین کننده کسب درامد است و ورود افراد از طریق موتورهای جستجو  از طریق  محتوا امکان پذیر است هرچه سایت پرمحتوا و دارای مطالب و مقالات سودمند باشد افزایش بازدید بیشتر شده و به تبع کسب درآمد هم بیشتر می شود.

راههای کسب درآمد میلیونی از سایت

۱- فروش جایگاه های تبلیغاتی به تبلیغ دهنده ها :

البته راه مناسب و جالبی نیست چون با اوضاع اقتصادی و رکود بازار ،تبلیغ دهنده ها این روز ها حاضر نیستند برای اینکار مبالغی بالایی پرداخت کنند و معمولا دنبال مبالغ کم و پایین هستند..

کسب درآمد از طریق ایجاد فروشگاه محصولات خود بصورت رایگان در سرکالا

اگر هر کدام از شما کسب و کاری داره چه کسب و کار خانگی و یا مغازه ای داره و علاقه داره که کارشو توسعه بده و محصولاتش رو بیشتر معرفی کنه و  فروشگاه اینترنتی داشته باشه میتونه فروشگاه خودشو تو سایت سرکالا درست کنه و محصولاتشو و اجناس مغازه شو تو فروشگاه خودش بذاره و لینک فروشگاه خودشو تو کانال های مختلف بذاره و یا به دوستان خودش بده تا محصولاتشو تو فروشگاهش ببینند و خرید کنند .

هدف از ایجاد سایت فروشگاهی سرکالا، تجمع محصولات و کالاهای موجود در مغازه‌های کوچک گسترده سطح شهر در یک فروشگاه جامع و کامل و ارائه حق انتخاب بهینه به مشتریان از میان انبوهی از کالاهای مشابه و دسترسی سریع و آسان به آنهاست.

هدف، ایجاد یک ارتباط مستقیم بین فروشنده و خریدار است به‌گونه‌ای که فروشنده بتواند تمامی کالاهای موجود در فروشگاه خود را در کمترین زمان ممکن و به نحو احسن به خریدار معرفی کند و خریدار نیز بتواند کالاهای موردنیاز خود را با دقت و اطلاعات کامل و با صرف کمترین وقت و انرژی و مناسب‌ترین قیمت تهیه کند

دستورالعمل اجرایی

برای ساختن فروشگاه خودتون مراحل زیر را دنبال کنید

مراحل ایجاد فروشگاه با موبایل :

۱- وارد سایت زیر بشید .

www.sarkala.com

۲- گزینه حساب کاربری رو در پایین بزنید

۳-عضویت را بزنید

۴-گزینه من یک فروشنده هستم را بزنید و اطلاعات خود را وارد کنید ودکمه عضویت را بزنید .

۵-دقت داشته باشید در بخش اطلاعات ایمیل شما و گذر واژه شما نام کاربری و پسورد شما برای ورود به سایت هستند که باید جایی یادداشت کنید که فراموش نکنید .

در زیر باکس اسم فروشگاه لینکی نمایش داده میشود که این لینک آدرس فروشگاه شماست که باید آنرا هم جایی یادداشت کنید تا برای دیگران بفرستید .

۶- بقیه مراحل را ادامه دهید تا پنل پیشخوان فروشگاه شما ایجاد شود .

۷ – سپس وارد تنظیمات پنل پیشخوان شما شوید و عکس بنر و پروفایل فروشگاه خود را ایجاد کنید .

بعد از اینکه فروشگاهتون رو ساختید حالا نوبت گذاشتن محصولاتتون تو فروشگاهتون است

روش گذاشتن محصول در فروشگاهتون

1- وارد سایت سرکالا بشید

www.sarkala.com

2- با یوزر نیم و پسورد وارد پیشخوان فروشگاه خودتون بشید

3- در پیشخوان و در باکس مشکی وسط صفحه منو را باز کنوید

4- گزینه محصولات و افزودن محصول جدید را بزنید

5- تصاویر و قیمت و توضیحات محصول خود را اضافه کنید و افزودن محصول را بزنید و در صفحه جدیدی که باز میشود اطلاعات محصول را چک کنید و ذخیره اطلاعات را بزنید .
محصول شما در فروشگاهتان ذخیره شد

۲- کسب درآمد از سایت های آنلاین

گزینه خوبی نیست ولی از هیچی بهتر است . به طور مثال فرض می کنیم سایتی با بازدید روزانه ۱۰۰٫۰۰۰ هزار روزانه بین ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ کلیک شاید کمتر و شاید بیشتر بسته به نوع سایت روی تبلغاتش کلیک میخورد در بازار کساد امروز می شود به اجبار استفاده کرد در این نوع کسب درآمد می توان از دو نوع سایت های داخلی و خارجی استفاده کرد:

– سایت های ایرانی

برای کسب درآمد از اینترنت از سایت های ایرانی،  مثل “کلیک یاب” “تبلیغ ایرانی” “شبکه تبلیغات” و …استفاده کرد. حداکثر برای هر کلیک ۵۰ الی ۱۰۰ تومان پرداخت میکنن که البته بیشتر کلیک ها هم تقریبا حساب نمی شوند و متاسفانه سایت های ایرانی کلیک دزدی دارند. گر همه چیز خوب پیش برورد با ۱۰۰۰ کلیک روی تبلیغات و دریافت ۵۰ تومان برای هر کلیک میشه روزی تقریبا ۵۰٫۰۰۰ تومان که ماهانه میشه ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان . آن هم در شرایط عالی در حالی که بیشتر مواقع نصف این هم برای صاحب سایت حساب نمی شود. واقعیت این است که برای کسب درآمد میلیونی روی این سایتهای ایرانی نمی شود حساب کرد.

– سایت های خارجی

اصولا سایت های خارجی چون هدفمند و با سرمایه بلند مدت کارشان رو شروع میکنند و معمولا اسپانسر های بسیار قوی دارند بهترین گزینه ها هستند درشرایطی که بعضی از این سایت ها برای هر کلیک از ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان و گاها برای ۱۰۰ کلیک از ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان پرداخت میکنند اگر حداقل حساب کنیم و برای ۱۰۰ کلیک ۳۰۰۰ تومان پرداخت کنند با روزی ۱۰۰۰ کلیک میشه روزی تقریبا ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان که البته اگه تمام مشکلات رو در نظر بگیریم و این درآمد کسب نشه میشه تقریبا ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان روزانه باز البته مشکلات دیگه ای به وجود بیاد باز کم کنیم میشه روزی تقریبا ۵۰۰٫۰۰۰ هزار تومان.
ببنید این میزان درآمد حداقل هستش که البته در صورت به وجود نیامدن هیچ مشکلی واقعا درآمد فوق العاده ای می شود. تقریبا ماهی ۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان , بله اشتباه نمیبینید ماهی ۱۵ میلیون تومان درآمد اونم اگه مشکلی پیش بیاد.

واقعا میشه همچین درآمدی کسب کرد؟

خوب راستش من هرچقدر دقت کردم چیز بدی تو مطلبی که نوشتم نبود ضمن اینکه با وجود مشکلات از روزی ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان رو کم کردم شاید مشکلاتی به وجود بیاد , با این وجود باز درآمد عالی روزانه ۵۰۰٫۰۰۰ تومان کسب میشه.
پس از این نظر فکر نکنم مشکلی باشد.
ولی حتما با خودتون فکر کردین که غیرممکنه سایتی واسه ۱۰۰ کلیک ۳۰۰۰ تومان پرداخت کنه.
در جواب این حرف هم باید بگم گوکل واسه ۱ کلیک ۳۰۰۰ تومان پرداخت میکنه پس عجیب نیست سایت دیگه ای باشه که واسه ۱۰۰ کلیک این مقدار رو پرداخت کند . گوگل ادسنس  اینگونه عمل می کند.

۳- فروش محصولات و خدمات

بهترین و عالی ترین کار ایجاد فروشگاه اعم از فروشگاه فیزیکی و یا فروشگاه فایل متناسب با سایت است این شیوه کسب درآمد از همه شیوه های قبلی بهتر است و درآمدش واقعا بالاست به شرطی که محصولات با کیفیت و یا فایل های ارزشمند برای فروش داشته باشید. کسب درآمد میلیونی از این طریق امکان پذیر است.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

1 × 1 =