کسب درآمد میلیونی در خانه از 0 تا 100 [مقاله مرجع]

 کسب درآمد میلیونی یکی از دغدغه بسیار بزرگ افرادی است که می‌خواهند در منزل از طریق اینترنت درآمد میلیونی داشته باشند. شاید در نگاه اول فکر کنید اگر قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی را داشته باشید ممکن است نیاز به مهارت و تخصص خاصی باشد.  یا ممکن است به این موضوع فکر کنید که اگر بخواهید از طریق اینترنت درآمد میلیونی داشته باشید حتماً باید ایده ای را انتخاب کنید که تا به حال توسط کسی راه اندازی نشده باشد.

  اشتباهات و باورهای منفی زیادی درباره کسب و کارهای اینترنتی وجود دارد که من در این مقاله می خواهم یک ذهنیت کامل و درست درباره کسب و کارهای آنلاین به شما بدهم و کمکتان کنم که از طریق اینترنت بتوانید درآمد میلیونی بالایی داشته باشید.

 هدف اصلی من از نوشتن این مقاله این است که افرادی که به دنبال راه اندازی کسب و کار هستند و می خواهند کسب و کار شخصی شان را راه اندازی کنند کمک کنم تا بتوانند کسب و کارشان را راه اندازی کنند و از طریق اینترنت به درآمد میلیونی بالایی برسند. کسب درآمد میلیونی در منزل از طریق اینترنت کار سختی نیست و هر کس با هر شرایطی می‌تواند کسب و کارش را راه اندازی کند.

 خیلی از افراد با توجه به اینکه قصد کسب درآمد از اینترنت را دارند، نمی‌توانند کسب و کارشان را راه‌اندازی کنند چون نمیدانند که باید از کجا شروع کنند. من در این مقاله قصد دارم قدم به قدم نحوه کسب درآمد میلیونی در منزل را به شما آموزش بدهم و اطلاعاتی در این زمینه به شما بدم که میتواند کمک زیادی به شما کند. پس اگر خیلی جدی میخواهی از اینترنت پول دربیاری و درآمد دائمی داشته باشی تا انتهای این مقاله همراه من باش تا به صورت کامل شما با کسب و کارهای آنلاین آشنا کنم.

کسب درآمد میلیونی در منزل

 ایده های زیادی برای درآمدزایی میلیونی در منزل وجود دارد، شما میتوانید با استخدام شدن در یک سری از شرکت های اینترنتی از طریق آن ها درآمد میلیونی داشته باشید. ولی هدف اصلی من کار کردن برای دیگران نیست! برای همین من اصلاً این شرکت‌ها را به شما معرفی نمیکنم  و قصد دارم روش هایی را به شما معرفی کنم که خودتان  کسب و کار شخصی‌تان را راه اندازی می کنید و از طریق آن به درآمد میلیونی می‌رسید.

 شاید فکر کنید که راه اندازی یک کسب و کار ممکن است کار بسیار سخت و دشواری باشد! درست است که هرکاری سختی خودش را دارد اما اگر قصد رسیدن به درآمد میلیونی را دارید واقعا ارزش این را دارد که تمام سختی هایش را به جان بخرید و تمام تلاشتان را کنید تا تا به درامد مورد نظرتان برسید.

 ایده هایی که ما به شما معرفی می کردیم ایده هایی هستند که باید زمان بگذارید و روزانه تایمی را برای کسب و کارتان قرار بدهید تا بتوانید آن را به درآمد میلیونی برسانید.  با توجه به گستردگی موضوع من سعی می کنم به صورت قدم به قدم و مرحله به مرحله تمام کارهایی که در طول مسیر باید انجام بدهید را به شما آموزش بدهم.

 برای همین قصد داریم شما را با روشهای درآمدزایی میلیونی آشنا کنم چون در اولین مرحله شما باید یک روش باید انتخاب کنید و در همان زمینه کسب و کارتان را شروع کنید.

سرمایه لازم برای شروع کار

 برخلاف اینکه اگر بخواهید یک کسب و کار فیزیکی و کسب و کار سنتی راه اندازی کنید ممکن است به میلیون ها تومان سرمایه اولیه نیاز باشد شما از طریق کسب و کارهای آنلاین می توانید با کمترین هزینه ممکن نهایتاً هزینه راه اندازی و ساخت سایت  که بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان است نیاز باشد.

 می خواهم به شما بگویم بهتر است اصلاً به فکر سرمایه برای راه‌اندازی نباشید، چون یکی از باورهای اشتباه در زمینه کسب و کارهای اینترنتی این است تا سرمایه زیادی بابت کسب و کارتان نکنید نمی‌توانید  از طریق اینترنت به درآمد میلیونی بالایی برسید.

 پس اولین موضوع مهمی که می خواهم به شما بگویم بحث سرمایه برای راه‌اندازی کسب و کارتان است. خوب حالا دیگر بهتر است و سراغ انتخاب ایده مناسب برای شروع برویم.  همراه من باشید!

روش های پولساز کسب درآمد میلیونی از اینترنت

 راه و روش های زیادی برای   کسب درآمد میلیونی از طریق اینترنت وجود دارد. مقالات زیادی درباره  این موضوع نوشته شده است. اما با این حال تصمیم گرفتم یکی از کامل ترین و جامع ترین مقالات موجود در زمینه کسب درآمد میلیونی در منزل را برایتان آماده کنم و تمام اطلاعاتی که در این زمینه در اختیار دارم را به شما منتقل کنم.

 مهمترین نکته برای انتخاب ایده این است که هر ایده ای که می خواهید انتخاب کنید را باید به آن علاقه داشته باشید.  مورد بعدی این است که تمام ایده هایی که به شما معرفی خواهیم کرد ایده هایی هستند که از طریق آنها می‌توانید به درآمدهای بالایی برسید.  شما با توجه به  مهارت و علاقه ای که دارید باید یکی از این ایده هایی که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد و انتخاب کنید و در همان زمینه کسب و کار آنلاین تان را راه اندازی کنید.

 خوب بهتر است به سراغ معرفی ایده ها بپردازیم. پس بزن بریم…

1- تبدیل مهارت و تخصص به دوره های آموزشی

 یکی از پولساز ترین و پر درامد ترین روشهای کسب درآمد میلیونی از طریق اینترنت تبدیل مهارت و تخصص تان به دوره‌های آموزشی است. شما هر مهارتی که داشته باشید را می توانید در اینترنت به پول تبدیل کنید. برای اینکه از این روش استفاده کنید  شما باید ببینید که در چه زمینه‌ای چه مهارت و تخصصی دارید.  به عنوان مثال ممکن است شما در یک درس خاص مثل آموزش زبان آلمانی مهارت داشته باشید، می توانید همین مهارت را به دوره های آموزشی مثل کتاب های الکترونیکی، فایل های صوتی و فایل های تصویری تبدیل کنید و بفروشید.

 ممکن است شما در زمینه آشپزی و خیاطی مهارت داشته باشید می توانید با ساخت محصولات آموزشی در این زمینه از طریق اینترنت درآمد میلیونی داشته باشید. می خواهم به شما بگویم هر مهارت و تخصصی که داشته باشید را می توانید به افرادی که به دنبال آن مهارت و تخصص هستند یاد بدهید و در عوضش از آنها پول بگیرید.

 اگر هم جزو آن دسته از افرادی هستید که فکر می کنید هیچ مهارتی ندارید میتوانید یک مهارتی که بازار کار خوبی دارد و به آن علاقه دارید را یاد بگیرید و در آن زمینه تخصص آن را بالا ببرید.  مثلاً ممکن است شما به مهارت بهبود فردی مثل عزت نفس و اعتماد به نفس علاقه داشته باشید. می توانید بهترین کتاب ها مربوط به این مهارت ها را تهیه کنید و آنها را یاد بگیرید و در قالب فایل های آموزشی ارائه بدهید.

یکی از پر درآمد ترین و پر سود ترین مدل‌های کسب درآمد در دنیا کسب درآمد از آموزش است. البته در ادامه شما را با ایده های ناب و پولساز در زمینه آموزش آشنا خواهیم کرد.

 ایده های ناب کسب درآمد از طریق آموزش دادن:

 • آموزش فروش و بازاریابی
 • آموزش سرمایه گذاری
 • آموزش ارزهای دیجیتال
 • آموزش طراحی سایت
 • آموزش بدنسازی
 • آموزش خیاطی
 • آموزش  آشپزی
 • آموزش رزین
 • آموزش کار با نرم افزارهای موبایلی
 • آموزش کار با نرم افزارهای کامپیوتر
 • آموزش تولید محتوا با گوشی
 • آموزش اینستاگرام مارکتینگ
 • آموزش بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ
 • آموزش بهبود فردی
 • آموزش قانون جذب 
 • آموزش جذب ثروت
 • و…

2- فروش محصولات دیگران و همکاری در فروش

 یکی دیگر از مدل های پولساز کسب درآمد میلیونی همکاری در فروش  است. این روش  مناسب افرادی است که  هیچ محصول فیزیکی برای فروش ندارند و هیچ محصول آموزشی تولید نمی کنند.  در این روش شما باید با تولیدکنندگان و فروشندگان صحبت کنید و محصولات آنها را بفروشید. به ازای هر فروشی که از سمت شما صورت می گیرد پورسانتی را دریافت می کنید.

 در روش همکاری در فروش  شما از طریق فروش محصولات دیگران کسب درامد میکنید. بزرگترین مزیت این روش این است که نه نیازی به  ساخت محصولات آموزشی و دانلودی دارید و نه نیازی به این دارید که محصولات فیزیکی داشته باشید. یکی از بزرگترین اشتباهات در زمینه همکاری در فروش این است که خیلی از افراد فکر می‌کنند باید محصول را از فروشنده و خریدار خریداری کنند و با قیمت بالاتری بفروشند.  در صورتی که اصلا این طور نیست و اصلا نیازی هم به خرید مجدد محصول ندارید. اگر به دنبال کسب درآمد راحت هستید پیشنهاد میکنیم از این روش استفاده کنید.

 شما از طریق فروشگاه اینترنتی که راه اندازی می کنید فقط محصولات اینترنتی می فروشید و هزینه را از خریدار دریافت می کنید و به فروشنده می دهید و فروشنده وظیفه دارد محصول را برای خریدار بفرستد و در کنارش شما  پورسانت آن را دریافت می کنید.

3- راه اندازی فروشگاه اینترنتی و فروش محصولات فیزیکی

 سومین مدل کسب درآمد میلیونی از طریق اینترنت این است که شما اگر محصول فیزیکی داشته باشید می توانید تمام محصولات فیزیکی تان را به صورت کاملاً اینترنتی و آنلاین بفروشید.  این مدل درآمدزایی میلیونی مناسب افرادی است که محصولات فیزیکی دارند و می‌خواهند آنها را بفروشند.

 می خواهم به شما بگویم شما هر محصولی می فروشید مثل انواع لباس ها،  ظروف آشپزخانه، اسباب بازی، لوازم جانبی گوشی، لوازم جانبی  کامپیوتر، انواع مواد غذایی، انواع لوازم آشپزخانه و… فقط و فقط با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی میتوانید تمام محصولات تان را به صورت کاملا اینترنتی بفروشید.

 فروشگاه اینترنتی دیجی کالا یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی ایران است که روزانه بالای ۵ میلیارد تومان فروش دارد.  کدام یک از فروشگاه ها در بزرگترین شهر ها انقدر فروش اینترنتی دارد؟!

 من می خواهم قدرت فروشگاه های اینترنتی را به شما بگویم چون اگر اصولی یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و خیلی حرفه ای روی اعتماد سازی آن کار کنید باعث می شود تمام محصولات تان را به سرتاسر نقاط ایران بفروشید.  اگر مغازه فیزیکی دارید می توانید در کنارش یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید و علاوه بر اینکه محصولاتتان را به صورت فیزیکی می‌توانید بفروشید به صورت اینترنتی و آنلاین بفروشید.

آموزش درآمدزایی میلیونی در منزل

 تا به اینجا باید انتخاب کرده باشید که می خواهید از چه روشی کسب درآمد داشته باشید. بعد از این که مشخص کردید حالا باید طبق مراحلی که در ادامه به شما آموزش خواهد داد کسب و کار اینترنتی تان را راه اندازی کنید. پس همراه ما باشید تا به سراغ آموزش کسب درآمد میلیونی در منزل برویم.

1- انتخابه ایده و حوزه فعالیت

 اولین روشی که باید انجام داده باشید انتخاب ایده و حوزه فعالیت است.  من ایده ها و مدل های کسب درآمد میلیونی را به شما معرفی کردم  و شما باید با توجه به ایده هایی که در قسمت قبلی مقاله به شما معرفی کردم ایده مورد نظرتان را انتخاب کرده باشید.

 می خواهم به شما بگویم تمام روش هایی که معرفی کردیم روش هایی هستند که شما را می توانند به درآمد بالایی  برسانند.  حتماً در انتخاب ایده و حوزه فعالیت دقت کنید چون بسیار مهم است و باید های را انتخاب کنید که بازار هدف مناسبی دارد.

 اگر می خواهید از طریق آموزش درآمدزایی میلیونی کسب کنید حتما باید به یک متخصص تبدیل شوید. شاید فکر کنید برای تبدیل شدن به یک متخصص  حتما باید یک مدرک دانشگاه داشته باشید! در صورتی که اصلا منظورم نیست!  برای تبدیل شدن به متخصص در حوزه آموزش فقط و فقط کافیست که در حوزه ای که می خواهید آموزش بدهید ۲۰ کتاب برتر آن حوزه را تهیه کنید و مطالعه کنید. شما باید نکات جدید یاد بگیرید و در سایت تان به اشتراک بگذارید. اگر در حوزه فعالیت که انتخاب کرده اید روزانه یک ساعت مطالعه داشته باشید بعد از شش ماه به یک متخصص حرفه ای در آن زمین تبدیل شده اید.

 اگر هم می خواهید در زمینه همکاری در فروش درآمد میلیونی کسب کنید حتما باید تولید کنندگان و فروشندگان را پیدا کنید و با آنها مذاکره کنید. بهترین راه برای همکاری در فروش پیدا کردن تولید کنندگان انواع محصولات است. اگر آنها را پیدا کنید و پیش آنها بروید مطمئن باشید قبول خواهند کرد.

 و اگر محصولات فیزیکی دارید و نیاز به ساخت محصولات آموزشی دارید و نیاز به همکاری در فروش، هر محصول فیزیکی که تولید می کنید و یا می‌فروشید را میتوانید به صورت کاملآ اینترنتی و آنلاین بفروشید.

 خوب تا اینجا امیدوارم حتماً ایده راه اندازی کسب و کار آنلاین تان را انتخاب کرده باشید. اگر بیشتر به دنبال یادگیری همکاری در فروش اینترنتی هستید پیشنهاد میکنیم حتما مقاله زیر را مطالعه کنید.

2- راه اندازی وب سایت برای کسب و کار

 دومین قدم برای درآمدزایی میلیونی راه اندازی و ساخت سایت است. در این مرحله شما باید برای کسب و کار اینترنتی تان یک سایت راه اندازی کنید. خیلی از افراد فکر می کنند برای راه اندازی سایت حتماً باید میلیون‌ها تومان هزینه کنند تا به یک فرد متخصص پول بدهند تا برایشان سایت را اندازی کنند.  در صورتی که من از شما می‌خواهم اصلا به سراغ افراد برنامه نویس نروید چون خودتان میتوانید برای کسب و کارتان سایت راه اندازی کنید.

 شما با استفاده از سایت ساز ها و سیستم های مدیریت محتوا مثل وردپرس که کاملا رایگان است میتوانید با سلیقه شخصی تان سایت تان را بسازید. وردپرس (wordpress) این امکان را به شما می‌دهد هر سایتی با هر امکاناتی در کمتر از چند دقیقه راه اندازی کنید.

تنها هزینه‌ای که برای راه اندازی و ساخت سایت نیاز دارید، هزینه خرید دامنه و هاست است.   منظور از دامنه همان نشانه اینترنتی سایتتان است که افرادی که بخواهند وارد سایتتان بشوند آن را در گوگل جستجو می کند. مثل نشانه اینترنتی سایت آکادمی سبز https://academysabz.com است.  بعد از اینکه یک دامنه برای سایت تان خریداری کردید حالا نوبت به هاست می رسد.  هاست هم فضایی است که  تمام اطلاعات سایت تان ذخیره میشود.  اگر یک دامنه و هاست معمولی بخواهید خریداری کنید نهایتاً  بین 300 تا 500  هزار تومان  هزینه بر است.

 شما هر محصولی بخواهید بفروشید  نیاز به یک فروشگاه اینترنتی و سایت دارید. برای کسب درآمد میلیونی در منزل هم حتماً باید سایت تان را راه اندازی کنید. برای راه اندازی سایت باید وردپرس را کامل یاد بگیرید و با استفاده از وردپرس یک سایت شیک و حرفه ای برای کسب و کارتان راه اندازی کنید.

3- افزایش ترافیک برای سایت

 بعد از اینکه سایت تان را راه اندازی کردید حالا باید به فکر این باشید تا افرادی که به محصولات و خدمات شما نیاز دارند شما را پیدا کنند. روش های زیادی برای افزایش ترافیک سایت وجود دارد. می توانید از روش های پولی و رایگان استفاده کنید.  البته اگر ابتدای راه هستید و هیچ سرمایه برای شروع ندارید و توصیه می کنم حتما از روش های رایگان مثل سئو و بهینه سازی سایت و تولید محتوا برای سایتتان استفاده کنید.

 اولین روش سئو یا SEO است. سئو به معنی  بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر مثل گوگل است. وقت شما سایت تان را سئو می کنید  باعث می‌شود سایتتان  در کلمات کلیدی که مربوط به حوزه کاری تان است  و کاربر ها آنها را جستجو می کنند به نتایج اول گوگل برسید. منظور از کلمات کلیدی هم  هم همان کلماتی هستند که مخاطب هایتان در گوگل جستجو می کنند. در هر زمینه ای که فعالیت می کنید باید این کلمات را شناسایی کنید و سایت تان را روی این کلمات بالا بیاورید.  سئو و بهینه سازی سایت یکی از روش های کاملا رایگان برای افزایش ترافیک سایت است که اگر اصول سئو را یاد بگیرید می توانید بدون هیچ هزینه ای روزانه هزاران نفر را با کسب و کارتان آشنا کنید.

 دومین روش برای افزایش ترافیک سایت تولید محتوای جامع و هدفمند است. منظور از تولید محتوا یعنی اینکه شما ما در زمینه کاری تان باید داخل سایت تان محتوا منتشر کنید. وقتی محتواهای هدفمند و با کیفیت منتشر می کنید باعث می شود سایت تان از نظر سئو و بهبود پیدا کند و  افرادی که به محصولات و خدمات شما نیاز دارند شما را پیدا کنند.

 برای این که بحث تولید محتوا و صحرا یاد بگیرید بهتر است یک مثال به شما بگویم:

 مثلا ممکن است شما در زمینه لباس دخترانه فعالیت می کنید. در این زمینه افراد زیادی هستند که عباراتی مثل ” خرید لباس دخترانه”، ” خرید شال دخترانه”، ” خرید لباس جین دخترانه”، ” زیباترین مدل لباس دخترانه” و… را جستجو می کنند.  به این کلماتی که کاربر ها جستجو می کنند در اصطلاح کلمات کلیدی گفته می شود.

 حال وظیفه شما این است که برای هر کدام از این کلمات کلیدی یک محتوای کامل و جامع تولید کنید.  برای تولید محتوا بهتر است در قدم اول کلمات کلیدی مربوط به حوزه کاری تان را در گوگل جستجو کنید و بعد از آن محتوای روانتان را کامل بررسی کنید و سعی کنید که محتوای کامل تر و جامع تر نسبت به رقبای تان تولید کنید.  بعد از اینکه محتوای تان را تولید کرده فقط باید اصول سئو را رعایت کنید.

 به مرور زمان باعث می شود  سایت شما در این عبارت کلیدی  به نتایج اول برسد.  وقتی سایتتون روی این عبارات به گرفت باعث میشود روزانه هزاران نفر با کسب و کارتان آشنا شوند و محصولات و خدماتی که دارید را خریداری کنند.  پس اگر به دنبال کسب درآمد میلیونی هستید حتما باید مهارت تولید محتوا و سئو را کامل یاد بگیرید.

4- اعتماد سازی و فروش محصولات در اینترنت

 و آخرین مرحله بحث اعتمادسازی است. هر چقدر هم که ورودی سایتتان افزایش پیدا کند اما کاربرها به کسب و کارتان اعتماد نداشته باشند هیچ محصول شما خرید نمی کند. در ادامه قصد داریم بهترین روش های اعتماد سازی که باعث افزایش فروش اینترنتی می‌شود را به شما آموزش بدهیم.

برای اعتماد سازی اول اینکه سعی کنید محتواهایی که برای سایتتان تولید می کنید کاملا با کیفیت باشد. هدف اصلی تان از تولید محتوا باید رفع نیاز کاربرها باشد. اگر افراد وارد سایت شما شدند و نیازشان برطرف شد خیلی راحت به شما اعتماد می کنند.

دومین روش برای اعتماد سازی این است که بهتر از اطلاعات تماس کاربر های تان را جمع آوری کنید و با آنها در ارتباط باشید. مثلاً می توانید از پنل های اس ام اس استفاده کنید. از طریق سایت تان یک هدیه رایگان و با ارزش برای آنها قرار بدهید و از آنها بخواهید تا شماره تماس شان را وارد کنند و در عوض بعد از این که شماره شان را وارد کردند هدیه را برایشان ارسال کنید. هدیه می تواند یک فایل دانلودی باشد و اطلاعات مفیدی  راجع به محصولات آن به کاربر های تان بدهید.

سومین روش این است که بهتر است از خودتان در سایت تان ویدیو بگذارید و محصولات سان را معرفی کنید و یا در مقالات سایتتان از خودتان فیلم بگیرید و راجع به آن مقاله در حد چند دقیقه توضیح بدهید. اگر کاربر ها شما را ببینند خیلی راحت تر به شما اعتماد می کنند.

البته برای اعتمادسازی و توصیه می‌کنم تمام اصول بازاریابی اینترنتی را کامل یاد بگیرید. برای یادگیری مباحث بازاریابی اینترنتی به صورت کامل پیشنهاد می کنیم حتماً مقاله زیر را مطالعه کنید.

جمع بندی

خیلی از افراد دغده راه اندازی کسب و کار اینترنتی دارند و میخواهند از طریق اینترنت پول در بیاورند. من در این مقاله به سورت کامل به شما آموزش دادم که چطور کسب درآمد میلیونی در منزل فقط با یک کامپیوتر یا لپ تاپ امکان پذیر است. روش هایی که در این مقاله به شما معرفی  کردیم روش هایی هستند که  خودتان کسب و کار خودتان را راه اندازی می کنید و برای هیچکس کار نمی کنید.  اولین قدم که باید بردارید این است که همین حالا یک ایده مناسب انتخاب کنید و در همان زمینه  کسب و کار اینترنتی تان را شروع کنید.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

5 × چهار =