کسب و کار اینترنتی در منزل با درآمد عالی و دائم

چکیده مطلب : در این مطلب شما را با روش  کار در منزل اینترنتی اشنا خواهیم کرد . روشی که خیلی راحت میتوانید  به درآمد اینترنتی بسیار بالایی در ماه دست پیدا کنید . در این روش به سرمایه ی خاصی اصلا نیاز نیست و شما خیلی راحت میتوانید بدون سرمایه ی زیاد و تخصص بالا ان را راه اندازی کنید . اگر قصد دارید یک کسب و کار اینترنتی در خانه راه اندازی کنید و به درآمد اینترنتی بسیار بالایی در ماه برسید تا انتها همراه ما باشید .

کسب و کار آنلاین چیست ؟

کار در منزل اینترنتی

کار در منزل اینترنتی یا کسب و کار انلاین  روشی از کسب و کار است که شما خیلی راحت میتوانید از اینترنت کسب درآمد کنید . به کسب و کار هایی که در بستر وب باشد را کسب و کار انلاین یا همان کسب و کار اینترنتی گویند . شما خیلی راحت میتوانید یک کسب و کار در منزل اینترنتی و انلاین برای خود راه اندازی کنید .

سرمایه لازم برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل

کسب و کار اینترنتی در منزل با درآمد فوق العاده

برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی در منزل خود اصلا به هیچ سرمایه خاصی نیاز ندارید و شما میتوانید با کمترین سرمایه ممکن یک کسب و کار اینترنتی برای خود شروع کنید .
همان طور که در مطلب قبل ما شما را با 12 شغل اینترنتی اشنا کردیم در این مطلب میخواهم نوین ترین روش کسب و کار اینترنتی در منزل را برای شما بیان کنم با این روشی  شما خیلی راحت میتوانید یک کسب و کار اینترنتی پولساز برای خود در خانه راه اندازی کنید . توصیه میکنم اگر تا به الان کسب و کار اینترنتی برای خود راه اندازی نکرده اید همین الان برای راه اندازی اقدام کنید .

روش ورود در این دنیای کار افرین اینترنتی سیستم ساده ای است که در ان اصلا شما به هیچ مهارت و تخصص خاصی نیاز ندارید . در این سیستم شما کسب و کار اینترنتی خود را در حوزه ای که تخصص دارید راه اندازی میکنید (غیر ممکن است که شما تخصصی نداشته باشید ) .
یکی از پولساز ترین مشاغل اینترنتی در جهان فروش اطلاعات است یعنی شما از فروش اطلاعات خیلی ساده میتوانید به درآمد اینترنتی چند میلیونی در ماه دست پیدا کنید .

بهترین روش و شاید پولساز ترین روش کسب درآمد از اینترنت این است که تخصص خود را به دیگران بفروشید و از آن کسب درآمد کنید . قطعا افراد زیادی هستند که دوست دارند در جایگاهی فعلی شما باشند که شما با تولید محصولات آموزشی دانلودی میتوانید به  این افراد کمک کنید .  به عنوان مثال :

شما ممکن است در زمینه ی کامپیوتر , کار با نرم افزار های کامپیوتری و… تخصص داشته باشید . قطعا شما میتونید این تخصص خود را به فایل های آموزشی تبدیل کنید و از فروش انها  درآمدزایی داشته باشید شاید فکر کنید که کار خیلی سختیه ولی اصلا چنین نیست . ما شما را به صورت کامل راهنمایی خواهیم کرد تا شما بتوانید یک کسب و کار اینترنتی حرفه ای در خانه برای خود راه اندازی کنید.
حالا قرار نیست شما حتما  تخصص خودتان را بفروشید ایده های زیادی داریم که شما میتوانید در منزل کسب و کار اینترنتی پولساز برای خود راه اندازی کنید به عنون مثال : ممکن است شما یک فروشگاه فروش لباس ,  عینک و… داشته باشید . شما میتوانید محصولات فیزیکی خود را در سطح اینترنت برای فروش قرار بدهید . اگر بدانید که این فروشگاه های اینترنتی ایران از فروش محصولات فیزیکی خود چقدر سود میکنند خودتان فروشگاه فیزیکی خود را به یک فروشگاه اینترنتی تبدیل میکنید .
همان طور که میدانید علم روز به روز در حال پیشرفت است و کسب و کار های فیزیکی جایگاهشان را به کسب و کار های اینترنتی داده اند . قطعا کسب و کار های اینترنتی خیلی موفق تر از کسب و کار های فیزیکی میباشند .

#کار در خانه اینترنتی
همان طور که گفتم الان دیگر کسب و کار های سنتی جای خود را به کسب و کار های اینترنتی داده اند که این بازار تازه دارد در ایران کامل میشود و چه بهتر است  که شما اولین افرادی باشید که وارد این بازار میشوید هرچه زود تر وارد این بازار بشوید قطعا پیروز تر و موفق تر از افرادی هستید که در آینده وارد این بازار میشوند .

ایا کسب و کار اینترنتی در منزل تضمینی است ؟

کسب و کار اینترنتی در منزل

بله . اگر دقیقا همان طور که گفته شده عمل کنید قطعا نتیجه میگیرید که ما شما را با این سیستم از 0 تا 100 اشنا خواهیم کرد با داشتن یک کار در منزل اینترنتی واقعا شما میتوانید زندگی خود را متحول کنید .

هر کس با توجه به تخصص , مهارت  که دارد و یا اگر فروشگاه فیزیکی دارید میتوانید در این سیستم کار افرین اینترنتی  شروع به کار کنید و به درآمدزایی بسیار بالایی دست پیدا کند که در این سیستم میتواند درآمد شما از چند میلیون تومان تا چند صد میلیون تومان باشد .

میزان درآمدزایی شما بستگی به خودتان دارد که چقدر برای این سیستم وقت بگذارید شما با توسعه کسب و کار خود میزان درآمدزایی خود را چندین و چند برابر میکنید به عنوان مثال ممکن است شما با تولید یک محتوای و بازاریابی اینترنتی حرفه ای درآمد اینترنتی خود را چندین و چند برابر کنید که این کار بستگی به خودتان دارد که چقدر برای کسب و کار اینترنتی خود زمان بگذارید .

دوستان عزیز مطمعن باشید که با این مدل کار اینترنتی در منزل میتوانید زندگی خود را متحول کنید اگر همین امروز شروع کنید و کار خود را به فردا واگذار نکنید  قطعا موفق خواهید شد .

# کار در منزل اینترنتی

در این مطلب “کار در منزل اینترنتی ” کلیه مراحل این سیستم به صورت کامل گفته شده است . شما باید برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود کلیه مراحل را مو به مو بدون چون و چرا انجام دهید تا موفق بشوید. در ادامه ما شما را به صورت کامل و قدم به قدم با راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل اشنا خواهیم کرد .

مراحل کسب  و کار اینترنتی در منزل

مراحل کسب درامد اینترنتی

قدم اول ) انتخاب حوزه فعالیت :

اولین قدم ان است که شما باید حوزه فعالیت خود را مشخص کنید . حوزه فعالیت زمینه ای است که در ان فعالیت میکنید .

حوزه فعالیت شما میتواند در زمینه های متفاوتی باشد مثل : طراحی سایت , اموزش اشپزی , بورس و… و یا میتوان در زمینه ی کسب و کار فیزیکی شما باشد به عنوان مثال اگر شما دارای یک مغازه کتاب فروشی هستید حوزه فعالیت شما میتواند در زمینه ی کتاب باشد .

در انتخاب حوزه ی فعالیت یک سری نکات است که شما باید ان ها را رعایت بکنید و ان ها را جدی بگیرید تا در جلوتر دچار مشکل نشوید (که ما تک تک این نکات را به شما اموزش میدهیم). در این بخش شما باید اهداف خود و مهارت های خود را یاد داشت کنید .(در ادامه به شما خیلی کمک میکند)

ما در جلسه ی دوم دوره ی آموزش کسب و کار اینترنتی به صورت کامل راجب حوزه فعالیت و ایده یابی توضیح داده ایم که چگونه بتوانید بهترین و پولساز ترین ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی را شناسایی و انتخاب کنید .

کار در منزل اینترنتی

قدم دوم ) طراحی سایت برای کسب و کار خود :

دومین قدم در این سیستم طراحی سایت برای کسب و کار اینترنتی میباشد . به این نکته توجه کنید که برای طراحی سایت اصلا نیاز به کد نویسی و برنامه نویسی ندارید . در دومین قدم خود شما باید یک وبسایت جامع با تمام امکانات راه اندازی کنید .

داشتن یک وبسایت در کسب و کار اینترنتی  یک امر بسیار , بسیار مهم میباشد و داشتن وبسایت واجب است یعنی چارچوب کسب و کار اینترنتی شما یک وبسایت میباشد . دقیقا ان وبسایت است که شما را به درآمدزایی میرساند . در طراحی وبسایت به یکسری نکات باید رعایت کنید که شما را کامل با این نکات اشنا میکنم (شما میتوانید طراح وبسایت خود باشید)

قدم سوم)تبدیل سایت به فروشگاه اینترنتی :

سومین قدم تبدیل وبسایت شما به یک وبسایت فروشگاهی میباشد . در این مرحله شما ان وبسایتی را که طراحی کردید باید به یک وبسایت فروشگاهی تبدیل کنید . برای تبدیل سایتتان به یک سایت فروشگاهی اصلا به کد نویسی نیاز نیست . سایت فروشگاهی که ما به شما اموزش میدهیم طراحی کنید کلیه امکانات را برای فروش محصولات فیزیکی و دانلودی دارد.

قدم چهارم ) توسعه وبسایت خود :

در این قدم شما باید وبسایت خود را به یک وب سایت با امکانات فوق العاده تبدیل کنید . باید شکلی زیبا با رنگ بندی مناسب و… برای سایت خود ایجاد کنید . با یکسری ابزار ها خیلی راحت میتوانید وبسایت خود را به یک وبسایت حرفه ای با ظاهری زیبا تبدیل کنید.

هرچه سایت شما از نظر رنگ بندی مناسب تر باشد توجه مخاطبان شما بیشتر میشود و این باعث میشود کاربرانی که به سایت شما مراجعه میکنند به شما اعتماد کنند . داشتن امکانات حرفه ای برای یک سایت ضروری است یعنی سایت شما باید دارای پنل کاربری برای مخاطبان شما , درگاه پرداخت و… باشد . هرچه وبسایت خودتان را بیشتر توسعه بدهید کاربران شما بیشتر به شما و کسب و کار اینترنتی شما اعتماد میکنند .

قدم پنجم ) رشد کسب و کار خود :

در پنجمین قدم شما باید کسب و کار خود را توسعه بدهید . یکی از موارد توسعه کسب و کار تولید محتوا برای سایت خود می باشد . با تولید محتوا حرفه ای خیلی راحت میتوانید نسبت به رقبا پیشرفت کنید . هر چه برای کسب و کار خود تولید محتوا کنید درامد اینترنتی شما بیشتر میشود .

روش دوم از توسعه وبسایت شما بهینه سازی ان برای موتور های جست و جو گر میباشد . برای انکه سایت شما در نتایج اول نشان داده شود باید ان را برای موتور های جست و جو بهینه سازی کنید که در اصطلاح به ان سئو نیز گفته میشود با بهینه سازی وبسایتتان برای موتور های جست و جو در نتایج اول گوگل دیده شوید.

سومین روش برای توسعه کسب و کار اینترنتی روش صحیح بازاریابی است . در بازاریابی شما باید یکسری نکات را رعایت کنید تا بتوانید بازدید کننده را به مشتری تبدیل کنید

قدم ششم ) رسیدن به درامد بسیار بالا :

و در اخرین مرحله از کسب و کار اینترنت خود شما به درآمدزایی خواهید رسید   . با ارائه محصولات (دانلودی یا فیزیکی) و یا ارائه ی خدمات خود مثل طراحی سایت , مقاله نویسی , مترجم و… (باتوجه به تخصص و مهارت خود ) و گذاشتن ان ها درون سایت خود خیلی راحت به درامد بسیار بالا در ماه میرسید .

اگر واقعا این کسب و کار اینترنتی خود را رشد بدهید درامد شما به ماهانه بالای 10 میلیون تومان میرسد و با توسعه بیشتر کسب و کار خود و ادامه دادن ان بعد از یک سال به درامد ماهانه 100 میلیون تومان خواهید رسید و اگر این سیستم را ادامه بدهید (2 الی 3 سال ) قطعا درامد شما به روزانه چند میلیون تومان خواهد رسید .

شاید بپرسید چگونه :

هر چه شما تولید محتوا کنید , بر روی سئو سایت خود کار کنید و کسب و کار خود را توسعه و رونق بدهید میزان بازدید سایت شما بیشتر و بیشتر میشود . اگر همان گونه که در دوره ی اموزش کسب و کار اینترنتی گفتیم عمل کنید قطعا بعد یکسال به درامد بسیار بالایی خواهید رسید .

این را بگم که شما در همان اوایل نتیجه ی کار خود و شرکت در این دوره را میگیرید . پس اصلا نگران کسب و کار نباشید

4 ایده کسب و کار اینترنتی در منزل بدون سرمایه

در این قسمت سعی دارم شما را با 4 ایده ی پولساز کسب و کار اینترنتی در منزل بدون سرمایه آشنا کنم . همان طور که میدانید کسب و کار در منزل اینترنتی یکی از فرصت های نابی است که نباید از دست داد و نداشتن یک ایده ی مناسب برای کسب و کار اینترنتی در خانه یکی از مشکلات و دغده های خیلی از افراد میباشد .

حتما شما هم مدت بسیار زیادی که قصد دارید یک کسب و کار در منزل اینترنتی داشته باشید اما هیچ ایده خاصی ندارید . اگر قصد داشتن یک شغل اینترنتی پولساز را دارید اما ایده ای ندارید ما در این مقاله شما را با 4 روش کسب و کار اینترنتی در منزل آشنا خواهیم کرد . با این 4 ایده ای که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد میتوانید در منزل برای خود یک کسب و کار اینترنتی پولساز راه اندازی کنید پس همراه ما باشید تا شما را با این 4 ایده ی پولساز کسب و کار اینترنتی آشنا کنیم .

4 ایده ی کسب و کار اینترنتی در منزل که میتوانید همین الان برای خود راه اندازی کنید

1_فروش فالوور و لایک اینستاگرام

یکی از پولساز ترین ایده های کسب و کار اینترنتی در منزل فروش فالوور و لایک اینستاگرام میباشد . اگر قصد دارید یک مدل کسب و کار انلاین ساده و راحت برای خود راه اندازی کنید و به درآمدزایی بسیار بالایی در ماه دست پیدا کنید توصیه میکنم این ایده را برای خود راه اندازی کنید . این ایده میتواند یک ایده ی پولساز و حرفه ای برای شما باشد .

شما  با راه اندازی یک وبسایت و درگاه پرداخت انلاین خیلی راحت میتوانید فالوور , لایک و یا حتی ویوو اینستاگرام بفروشید و و درآمد زایی داشته باشید  . شما خیلی ساده در کمتر از یک روز میتوانید سیستم فروش فالوور و لایک اینستاگرام راه اندازی کنید . اگر قصد دارید از این راه فروش فالوور اینستاگرام و فروش لایک اینستاگرام  درامدزایی دائم و پایدار داشته باشید توصیه میکنم حتما فیلم زیر را ببینید .

2_راه اندازی خدمات آموزشی

یکی دیگر از ایده های پولساز کسب و کار اینترنتی در منزل راه اندازی خدمات آموزشی میباشد , اگر در زمینه ای علاقه و تخصص دارید خیلی راحت میتوانید آن را به محصول آموزشی تبدیل کنید و بفروشید . خیلی از افراد دوست دارند در جایگاه فعلی شما باشند که شما میتوانید با تولید محصولات آموزشی و دانلودی و فروش آنها در اینترنت به درآمد اینترنتی بسیار بالایی دست پیدا کنید .

همان طور که در قبل گفتم در ابتدا شما باید تخصص و مهارات خودتان را شناسایی کنید و در آن زمینه کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید . قطعا شما با توجه به مهارت و تخصص خود میتوانید به درآمدبالایی در ماه دست پیدا کنید . خیلی از افراد با این روش کسب و کار اینترنتی توانسته اند به درآمد های میلیونی در ماه دست پیدا کنند .

3_فروش محصولات دیجیتالی

محصولات دیجیتالی یکی دیگر از روش های فروش دانسته ها و اطلاعات شما میباشد . در ایده ی قبل شما را با راه اندازی خدمات آموزشی آشنا کردم که این محصولات را میتوانید به صورت دانلودی و دیجیتالی نیز بفروشید .در این قسمت سعی درام شما را با مدل های دیگر محصولات دیجیتالی و دانلودی آشنا کنم . شاید شما نخواهید دانیته و مهارت های خود را در قالب فایل های آموزشی بفروشید و شما محصولات دیجیتالی دیگر دارید  که بخواهید از فروش آنها کسب درآمد داشته باشید .

شما اگر محصولات دیجیتالی مثل عکس , فونت , قالب و افزونه های وردپرس , لوگو , اپلیکیشن موبایل , برنامه های کامپیوتری و… داشته باشید خیلی ساده با راه اندازی یک وبسایت فروشگاهی میتوانید محصولاتتان را به دیگران بفروشید و از این را به درآمدزایی بالایی دست پیدا کنید .

4_همکاری درفروش (بازاریابی رابطه ای)

چهارمین ایده ی پولساز برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی در خانه سیستم همکاری در فروش یا فروش محصولات دیگران میباشد . اگر شما محصولات آموزشی و دیجیتالی ندارید میتوانید این روش کسب و کار انلاین را انتخاب کنید . شما میتوانید در اینترنت و به صورت کاملا انلاین اقدام به فروش محصولات دیگران کنید . در این سیستم به ازای هر فروش از محصولات و کالای دیگران شما مبلغی را دریافت خواهید کرد . بهترین نمونه ی حاضر این مدل کسب و کار در ایران میتوانیم به سایت دیجیکالا اشاره کنیم.

درامد ماهانه از این سیستم کسب درامد اینترنتی در خانه چقدر است؟

میزان درآمد زایی از این سیستم کسب و کار اینترنتی در خانه بسیار بالا میباشد . قطعا اگر شما یک کسب و کار اینترنتی در خانه برای خود راه اندازی کنید و روزانه تنها 3 الی 4 ساعت برای آن زمان بگزارید و آن را توسعه بدهید قطعا به درآمد چند میلیونی در ماه دست پیدا خواهید کرد طوری که غیر قابل باور باشد . میزان درآمدزایی شما از این مدل کار اینترنتی در منزل میتواند از ماهی 1 میلیون تومان تا 100 ها میلیون تومان و بیشتر باشد .

خیلی از کسب و کار های اینترنتی در ایران هستند که درآمد های چند صد میلیونی در ماه دارند مثل فروشگاه اینترنتی دیجیکالا , آپارات، آمازون،یوتیوب و … شما اگر کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید و ادامه بدهید قطعا موفق خواهید شد و به چنین درآمد های رویایی خواهید رسید .

فقط  به این نکته توجه کنید که اگر میخواهید راه 100 ساله را یک شبه بروید قطعا سخت برای رسیدن به درآمد رویایی ود باید درست عمل کنید و زمان بگزارید . در ادامه ما کلیه مراحل راه اندازی کسب و کار اینترنتی در خانه را به شما آموزش داده ایم و به شما میگیم که چطور یک کسب و کار اینترنتی را قدم به قدم راه اندازی کنید .

دروغی بزرگ در کسب و کار اینترنتی(حتما بخوانید)

شاید  برای شما پیش بیاد که چرا من اسم این عنوان را گذاشتم “دروغی بزرگ در کسب و کار اینترنتی “ چون در اینترنت خیلی از پکیج ها و دوره ها ساخته میشود اول اینکه بسیار ناقص هست و یا انقدر طولانی است که سر و ته مطلب را گم میکنید .

در این قسمت ازمطلب “کار در منزل اینترنتی” میخواهم حقیقتی را برای شما شفاف کنم . اینکه حقیقت دارد یک کسب و کار اینترنتی یک شغل اینترنتی میباشد و خیلی ساده میتوانیم به درامد اینترنتی بالایی برسیم  پس مطمعن باشید از این راه خیلی ساده میتوانید به درامد اینترنتی بسار بالایی در ماه برسید .

خب شما باید کسب و کار اینترنتی خود را از صفر شروع کنید تا به نتیجه رویایی برسید . با توجه به بازار الان که پرسود ترین کسب و کار های چه در ایران و چه در جهان کسب و کار اینترنتی میباشد که در ایران مثل دیجیکالا و بامیلو و… و در جهان مثل امازون و  فروشگاه اینترنتی علی بابا در چین . که در ایران درامد فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ماهانه چند صد میلون تومان است. پس شما هم میتوانید شروع کنید و موفق بشوید.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

شش + هشت =