آی‌تی ایران: دیگر همه می‌دانند که موفقیت استارت‌آپ‌ها وابسته به نیروی انسانی متخصصی است که جذب می‌کنند. از سوی دیگر جذب شدن به بازار کار استارت‌آپ‌ها فرصت خوبی برای افزایش مهارت‌های حرفه‌ای و دنبال کردن علایق است. در عین حال که بسیاری از این فرصت‌های شغلی نیاز به حضور فیزیکی دارند، اما بسیاری از شغل‌ها در استارت‌آپ‌ها از طریق دورکاری انجام می‌شود. اما پیدا کردن کار در این شرکت‌های نوپا به آن اندازه که از بیرون تصور می‌شود ساده نیست به همین دلیل ما لیستی از سایت‌هایی را که برای پیداکردن کار می‌توان سراغ آنها رفت، تهیه کرده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

Lunchcruit

ناهار مجانی با شانس پیدا کردن شغل! این تمام هدف سایت WWW.lunchcruit.com است. ناهار رایگان یکی از روش‌های شرکت‌ها برای صحبت با افراد جویای کار و متخصص است. صحبت درباره تخصص افراد یا امکانات شرکت‌ها در هنگام یک ناهار غیررسمی بسیار جذاب است و این کاری است که این سایت انجام می‌دهد. شرکت‌های مختلف توضیحاتی درباره شرکت خود در این سایت قرار می‌دهند و اگر شما به موضوع کاری آنها علاقه‌مند بودید، تقاضای ناهار می‌کنید. با پرکردن یک فرم ساده تقاضای شما برای شرکت مربوطه ارسال می‌شود و اگر آنها هم علاقه به حضور شما داشته باشند، برای گذاشتن قرار ناهار با شما تماس می‌گیرند.

Remotive

ریموتیو بهترین شغل‌های دورکاری را در استارت‌آپ‌های مختلف به شما پیشنهاد می‌دهد. همچنین این سایت آموزه‌هایی هم برای چگونگی پیدا کردن شغل از راه دور (دورکاری) به شما ارائه می‌کند. این سایت به آدرس اینترنتی jobs.remotive.io در دسترس است.

Jobhero

در این سایت به آدرس gojobhero.com تمام جست‌وجوها و درخواست‌های کاری خود را در یک داشبورد یکجا خواهید داشت. تمام جزئیات جست‌وجوهای قبلی، آخرین مهلت‌ها برای درخواست شغل به انضمام ارسال رزومه و مدارک و مشخصات در دسترس شماست.

Landing.Jobs

این سایت تلاش می‌کند از سایت‌های شغل‌یابی دیگر متفاوت باشد و عقیده دارد که به شیوه‌ای نوین، بهترین شغل‌ها را به جست‌و‌جوکنندگان شغل پیشنهاد می‌کند. برای مشاهده این سایت به آدرس landing.jobs مراجعه کنید.

Jobwell

این سایت www.jobwell.comمی‌گوید بهترین کاندیداهای یک شغل را به بهترین شرکت‌ها معرفی می‌کند.

Remote OK

remoteok.io سایتی برای پیداکردن شغل‌های از راه دور (غیرحضوری) یا ساعتی است. انواع و اقسام شغل‌ها از فروش گرفته تا برنامه‌نویسی را می‌توانید در این سایت پیدا کنید.

jobspotting

یک جست و جوگر و ارتباط‌دهنده جوینده و استخدام‌کننده شغل در انگلستان. jobspotting به آدرس اینترنتیjobspotting.com است.

این سایت در واقع یک ابزار جست‌و‌جوی شخصی سازی برای یافتن شغل است که از طریق آن می‌توانید شغل‌های مورد علاقه خود را دنبال کنید و بهترین شغل نزدیک به مکان مورد نظر شما را پیشنهاد می‌کند.

UNDERDOG

اپلای کردن برای حضور در بهترین استارت‌آپ‌ها در ۶۰ ثانیه به کمک سایت underdog.io امکان‌پذیر می‌شود. کسانی که به دنبال یافتن شغل در یک استارت‌آپ با توانایی مالی خوب باشند رزومه خود را برای این سایت می‌فرستند. با ترکیبی از تکنولوژی هوش مصنوعی این سایت کاندیداها را بررسی کرده و آنها را برای شرکت‌ها می‌فرستد. بنیان‌گذاران یا مدیران استخدام با دیدن این رزومه‌ها مستقیما با شخص مورد نظر تماس می‌گیرند و فرآیند استخدام طی می‌شود.

PLANTED

سایت www.planted.com می‌گوید که ارتباط مستقیم با صدها استارت‌آپ و برند دارد تا آنها بتوانند تیم‌های خوبی بسازند و اگر شما در خود این قابلیت را می‌بینید که در این شرکت‌ها کار کنید، آنها می‌توانند شما را به این استارت‌آپ‌ها متصل کنند.

HIRED

یکی از نخستین سایت‌ها برای یافتن شغل در زمینه‌های مهندسی، علوم داده، طراحی و مدیریت محصول سایتhired.com است. این سایت می‌گوید که فرآیند یافتن شغل در آن بسیار شفاف است و توسط افراد متخصص کنترل می‌شود.

OBCV

این سایت www.jobcv.meمی‌گوید که یک CV خوب بسازید و شانس خود را برای یافتن یکی از شغل‌های رویایی امتحان کنید. رزومه‌ای را که می‌سازید می‌توانید به صورت PDF با کیفیت بالا خروجی بگیرید و آن را با همکارانتان و هر‌کس دیگر به اشتراک بگذارید.