۱۱ گام برای به حداکثر رساندن توانایی هایمان

به حداکثر رساندن توانایی و استفاده از آن در کار و زندگی راز مهم موفقیت افراد بزرگ است، برای انکه قدرتمندتر پیش برویم از همین جا آغاز کنیم.

گاهی اوقات حس قدرت در نیمه شب وقتی فکرش را نمی کنیم یا هنگام یک پیروزی بزرگ در ما ایجاد میشود اما وقتی انگیزه ایجاد شد چگونه آن راحفظ کنیم و مسیر به حداکثر رساندن توانایی را برای خود فراهم؟ در این بخش از موفقیت نمناک ۱۱ راه تأیید شده برای این منظور را برایمان خواهیم گفت.

برداشتن بی درنگ اولین گام

اگر منتظر قدرت هستیم سرانجام به آن خواهیم رسید، هرچه زودتر اولین گام را برای کاری که میخواهیم انجام دهیم برداریم وقتی که اولین گام را برداریم تدریجی آسان تر میشود. فراموش نکنیم که اولین گام سخت ترین گام می باشد پس اجازه ندهیم وقت از دست برود.

نوشتن چیزهای جدید

نوشتن برنامه های جدید، تجربه ها و درس وقتی میخواهیم به قدرت بالایی برسیم لازم است، در معرض چیزهای جدید قرار گرفتن یکی از راه های جنبش است به علاوه غلبه بر مهارت های جدید آندورفین زیادی را ترشح می کنند که باعث میشود مدت ها لذت ببریم.

نوشتن ایده ها

نمیدانم چند بار ایده خوب داشته ام که به دلیل ثبت نشدن از دست رفته است! اگر می توانیم ایده های جدید را عملی کنیم اگر نه اجازه ندهیم ایده هایمان هدر رود آنها را بنویسیم تا در یک وقت مناسب آنها را به اجرا درآوریم.

درگیر کردن دیگران

شرکت دادن دیگران در ایده های جدید ما را مجبور میکند که بیشتر توضیح دهی. وقتی انگیزه داشته باشیم اولین گام را آسان برمیداریم مشکلات بعد از آن است اما اگر نظر دیگران را در پروژه مان وارد کنیم کار سخت پیش میرود.

انجام دادن سخت ترین شغل

از زمان استفاده کنیم و سخت ترین کار را انجام دهیم، وقتی خسته هستیم و هیچ انگیزه ای نداریم کارهای سخت تنها غیر قابل انجام میشود و توانایی بیشتری می طلبد.

جمع کردن تیم

با این روش احساس خوب همه جا پخش میشود، وقتی انگیزه داریم بهترین زمان است که به گروه مان بگوییم چقدر عالی و وفادار هستند و بهترین موقعیت برای تحویل دادن افراد موفق است. قدرت و خوشحالی مسری است بنابر این تا حد ممکن آن رابه اطرافمان انتقال دهیم.

ساخت عبارت من

حس قدرت و داشتن انگیزه را دوست دارم چون بهترین زمان برای نوشتن و پیشرفت است.

برنامه ریزی کردن

هدف را تعیین کنیم و برای چگونگی دستیابی به آن مطمئن شویم، اینجاست که هر گامی که برمی داریم ما را به پیشرفت نزدیک میکند.

صحبت را متوقف و کار کنیم

الان زمان آن فرا رسیده که پا به وادی انجام کار بگذاریم و انرژی خود را صرف صحبت نکنیم و درعمل از آن بهره ببریم بهترین زمان کارکرد زمانی است که می خواهیم کار کنیم.

ریسک کردن

زمانی احساس می کنیم انگیزه و اعتماد به نفس داریم، زمانی است که راحتی را کنار بگذاریم و خطر کنیم حتی اگر در لحظه ترسناک باشد بدترین اتفاقی که ممکن است بیافتد این است که شکست بخوریم.

ویدیوی ضبط کنیم

ویدئو ضبط کنیم و صحبت از آرزوها علاقمندیهایمان کنیم و از خودمان ویدیو ضبط کنیم از کلمات تشویقی خنده در ویدیو استفاده کنیم نگاه کردن به این ویدیو نه تنها باعث میشود که هدف مان را به یاد آوریم بلکه حس خوبی به ما میدهد.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

دوازده − 11 =