10 روش کسب درامد اینترنتی بدون سرمایه

چکیده مطلب : در این مطلب میخواهم شما را با 10 روش طلایی کسب درامد اینترنتی بدون سرمایه اشنا کنم . روش هایی که اصلا برای راه اندازی درامد اینترنتی به سرمایه بسیار بالایی نیاز ندارد و شما خیلی راحت میتوانید در کمترین زمان یک کسب و کار اینترنتی حرفه ای با درامد اینترنتی بسیار بالا راه اندازی کنید پس با ما همراه باشید .

10 روش پولساز کسب درامد اینترنتی بدون سرمایه

افراد زیادی هستن که به کسب درامد اینترنتی علاقه دارند اما اصلا از مزیت های ان خبری ندارند و فکر میکنند که راه اندازی کسب و کار اینترنتی خیلی سخت است که در ادامه ما شما را با مزیت های کسب درامد اینترنتی بدون سرمایه اشنا خواهیم کرد پس همراه ما باشید .

مزایای درامد اینترنتی بدون سرمایه

1_درامد اینترنتی بدون سرمایه (بدون نیاز به سرمایه بالا ) :

یکی از مزایاهای مهم کسب و کار اینترنتی ان است که برای راه اندازی اصلا نیاز به سرمایه بالا ندارد و شما خیلی راحت میتوانید با کمترین سرمایه ممکن یک کسب و کار اینترنتی حرفه ای برای خود راه اندازی کنید  . شما میتوانید خیلی راحت با هزینه 100 هزارتومان یک کسب و کار اینترنتی حرفه ای و پولساز و تضمینی برای خود راه اندازی کنید .(کلیه موارد را به شما اموزش داده ایم)

2_مدیریت در همه جا :

بر خلاف کسب و کار های سنتی که شما برای کسب درامد نیاز به  حضور فیزیکی دارید اما در کسب و کار های اینترنتی چنین نیست و از سرتاسر دنیا میتوانید  کسب و کار خود را مدیریت کنید .

3_مشتریان از همه جا :

یکی از مزیت های مهم کسب و کار های اینترنتی ان است که شما میتوانید از تمام دنیا مشتریان متفاوتی داشته باشید و خدمات و محصولات خود را به تمام دنیا ارائه بدهید . در کسب و کار اینترنتی شما محدوده منطقه خاصی ندارید و خیلی ساده میتوانید خدمات و محصولات خود را به کل شهر , کشور و حتی دنیا ارائه بدهید .

4_ارائه خدمات 24 ساعته :

در کسب و کار های اینترنتی شما محدودیت زمانی ندارید , و مثل کسب و کار های سنتی نیست که در یک تایم و زمان مشخص شده کار تعطیل شود و در تایم دیگر کار شروع بشود یک کسب و کار اینترنتی (فروشگاه اینترنتی ) میتواند به صورت 24 ساعته شبانه روز باز باشد و هیچگاه تعطیل نشود .

5_همه چیز اتوماتیک :

در کسب و کار های اینترنتی همه چیز به صورت اتوماتیک صورت میگیرد و خیلی راحت در خواب و بیداری , شب  و روز و … میتوانید کسب درامد دائمی را داشته باشید .

6_سرعت بسیار بالا :

از طریق کسب و کار های اینترنتی شما میتوانید به صورت لحظه ای شما به مشتریان خود پاسخ بدهید که این باعث اعتبار و انگیزه در بین انها میشود .

#کسب درامد اینترنتی بدون سرمایه

7_ارتباط دائم با مشتری :

شما میتوانید با مشتریان اینترنتی کسب و کار اینترنتی خود به صورت دائم هرجا که باشید در ارتباط باشید .

8_مدیریت راحت کار ها :

در کسب و کار های اینترنتی شما خیلی ساده میتوانید کار های خود را مدیریت کنید و بر کسب و کار خود نظارت و مدیریت داشته باشید .

9_چند برابر کردن درامد اینترنتی :

اگر شما یک فروشگاه فیزیکی داشته باشید بزرگ کردن ان بسیار هزینه بر میباشد اما شما در فروشگاه اینترنتی خود خیلی ساده میتوانید با چند کلیک ساده بخش جدیدی در فروشگاه خود قرار بدهید .

10_افزایش روز به روز گرایش مردم به خرید اینترنتی :

خوشبختانه روز به روز گرایش مردم برای خرید از فروشگاه های اینترنتی بیشتر میشود که این برای کسانی که میخواهند کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنند بسیار خوب است و نشانه ان است که بیشتر کسب و کار های سنتی به سمت کسب و کار های اینترنتی کشیده میشوند و چه بهتر که شما اولین افرادی باشید که کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی میکنید .

11_تبلیغات و جذب مشتری با هزینه کمتر :

در مقایسه با فعالیت های تجاری فیزیکی , جذب مشتری در کسب و کار های انلاین راحت تر بوده و هزیته تبلیغات بسیار کاهش یافته است .

12_ارائه خدمات و محصول به صورت همیشگی و همزمان :

در سطح وب شما میتوانید خدمات و کالای خود را به صورت همزمان به هزاران نفرا ارائه بدهید .

و…

#کسب درامد اینترنتی بدون سرمایه

همان گونه که در بالا دیدید کسب و کار های اینترنتی نسبت به کسب و کار های سنتی مزایای بسیار زیادی دارند که در بالا فقط به 12 مورد ان اشاره کردیم .مهم ترین مزیت کسب و کار اینترنتی ساده بودن ان است که برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی اصلا به سرمایه بالایی نیاز نیست

شما برای راه اندازی یک کسب و کار سنتی به سرمایه چند صد میلیونی نیاز دارید اما برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی به چنین سرمایه ای لازم نیست .

روش های کسب درامد اینترنتی  بدون سرمایه

درامد اینترنتی بدون سرمایه

در این قسمت میپردازیم به انواع روش های کسب درامد اینترنتی بدونه سرمایه .

1_کسب درامد اینترنتی از طریق فروشگاه اینترنتی فروش کالا :

یکی از روش های مهم کسب درامد اینترنتی بدون سرمایه از طریق فروشگاه اینترنتی کالای فیزیکی میباشد . شما میتوانید بدون داشتم علم برنامه نویسی یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای با تمام امکانات با درگاه مستقیم بانکی راه اندازی کنید و به فروش انواع کالا ها مشغول شوید .

به طور کلی فروش اینترنتی به دو دسته تقسیم میشود : 1_ فروش محصولات خود  2_فروش محصولات دیگران.

شما میتوانید از اینترنت با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی کالا کسب درامد کنید :

1_روشی که خودتان کالا و محصولات خود را بفروشید  مثل : طرح های دستی , کار دستی , کتاب , کف و کفش , لباس , محصولات فیزیکی کسب و کار سنتی خود و…

2_یا میتونید کالا و محصولات دیگران را بفروشید و هزینه ای را بابت هر فروش دریافت کنید مثل سایت های دیجیکالا , بامیلو و… که درامد روزانه چند میلیاردی دارند.

2_درامد اینترنتی بدون سرمایه از طریق فروشگاه فایل  :

یکی دیگر از روش های کسب درامد اینترنتی بدون سرمایه , فروش فایل از طریق فروشگاه اینترنتی میباشد  . از مزیت های بزرگ این نوع کسب درامد اینترنتی بدون سرمایه میتوان به عدم نیاز انبار داری پی برد.

اگر در زمینه ای تخصص دارید مثل برنامه نویسی , کار با نرم افزار ,دروس خاص , بازاریابی و… میتوانید ان تخصص خود را به صورت فایل های ویدیویی , صوتی و کتاب های الکترونیکی برای فروش قرار بدهید که درامد اینترنتی از این راه بسیار بسیار ساده و زیاد میباشد .

در ادامه به یک سری ایده های دیگر راجب کسب درامد اینترنتی بدون سرمایه میپردازیم مثل :

 • فروش عکس و لوگو
 • فروش فیلم
 • فروش قالب و افزونه
 • و…

کسب درامد اینترنتی بدون سرمایه

کسب درامد اینترنتی از گرفتن خدمات و پروزه :

یکی دیگر از روش های کسب درامد اینترنتی بدون سرمایه گرفتن خدمات و پروژه میباشد  . اینترنت یکی از بزرگ ترین بستر ارتباطی  در دنیاست که روزانه هزاران نفر برای جذب مشتری و اخذ سفارش کار استفاده میکنند  . در صورتی که در زمینه ای تخصص دارید میتوانید از اینترنت برای گرفتن سفارش کار استفاده کنید . اگرم تخصص ندارید ما شما را به یک متخصص حرفه ای در زمینه های گوناگون تبدیل میکنیم .

کسب درامد اینترنتی بدون سرمایه

کسب درامد اینترنتی بدون سرمایه از گرفتن پروژه و خدمات :

طراحی سایت , سئو و بهینه سازی وبسایت , طراحی قالب و افزونه وردپرسی , طراحی لوگو , تولید محتوا و…

  جمع بندی :

در ادامه به شما معرفی میکنیم که اگر به دنبال یک کسب درامد اینترنتی بدون سرمایه هستید حتما یکی از موارد زیر را انتخاب کنید و ادامه بدهید تا به درامد بالا یی برسید .

و در ادامه برای شما دوستان عزیز سوپرایز ویژه ای دارم …

کسب درامد اینترنتی بدون سرمایه بدون نیاز به تخصص خاصی :

 1. فروشگاه اینترنتی کالای فیزیکی
 2. فروشگاه اینترنتی کالای ساخت خود .
 3. فروشگاه اینترنتی محصولات مجازی.
 4. فروش محصولات اموزشی .
 5. فروش محصولات غیر امئزشی مثل (فروش عکس و لوگو و… )

کسب درامد اینترنتی بدون سرمایه که به تخصص خاصی نیاز دارند  :

 1. سفارشات ای تی
 2. سفارشات طراحی سایت
 3. سفارشات سئو
 4. سفارشات تولید محتوا
 5. تبلیغ نویسی

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

19 − 16 =