10 نکته طلایی افزایش نرخ باز شدن ایمیل ها

چکیده مطلب : در این مطلب میخواهم شما را با 10 روش افزایش نرخ باز شدن ایمیل ها در ایمیل مارکتینگ اشنا کنم . ایمیل مارکتینگ در کسب و کار اینترنتی شما خیلی اثرات مثبتی میگذارد . و نداشتن ایمیل مارکتینگ باعث عدم پیشرفت سریع در کسب و کار اینترنتی و افزایش درامد اینترنتی شما میشود .

10 نکته طلایی برای افزایش نرخ باز شدن ایمیل ها

ایمیل مارکتینگ یکی از ابزار های قدرتمند در زمینه بازاریابی اینترنتی میباشد . برای همین تصمیم گرفتم در این مقاله نکات بسیار مهمی را در ایمیل مارکتینگ برای افزایش نرخ باز شدن ایمیل برای شما بیان کنم پس با ما همراه باشید .

بازاریابی ایمیلی یکی از روش ها و شاخه های  اصلی بازاریابی اینترنتی میباشد . بازاریابی ایمیلی ممکن است مانند سئو و یا بازاریابی از طریق محتوا  نباشد , اما بسیار قدرتمند است و این را بدانید که بازاریابی ایمیلی از طریق بازاریابی شبکه های اجتماعی قدرتمند تر باشد .

شما دوستان عزیز اگر بتوانید مهارت های ساخت ایمیل های خود را بالا ببرید خیلی راحت میتوانید از رقیبان خود جلو بیفتید .

ایمیل مارکتینگ برای مردم اهمیت دارد

این را به شما بگویم که بازاریابی ایمیلی مزیت های بسیار زیادی دارد و از مزیت های ان میتوان به ارزان بود , راحت بودن ویاده بودن و… ان اشاره کرد اما متاسفانه اکثر کسب و کار های اینترنتی نمیتوانند از ان استفاده کنند و این باعث شده افراد کمی در کسب و کار خود از سیستم ایمیل مارکتینگ پیشرفته استفاده کنند.

در سیستم بازاریابی ایمیلی شما باید به یکسری نکات توجه کنید که باعث افزایش نرخ باز شدن ایمیل های شما بشود  با رعایت یکسری نکات بسیار ساده شما میتوانید خیلی راحت نرخ باز شدن ایمیل های فرستاده شده خود را افزایش بدهید.

این 10 تکنیک یکسری روش ها و ترفند های بسیار ساده است که خودم در سیستم ایمیل مارکتینگ از ان ها استفاده کرده ام و نتیجه فوق العاده بالایی را گرفته ام و شما هم میتوانید از ان روش برای افزایش نرخ باز شدن ایمیل استفاده کنید .که با این 10 روش ساده بالای 80 درصد ایمیل های ارسال شده شما توسط کاربرانتان باز شده و نرخ باز شدن ایمیل ها را افزایش میدهید .

10 ترفند طلایی افزایش نرخ باز شدن ایمیل ها

1_ایمیل خود را شخصی کنید :

در ایمیل مارکتینگ تا جایی که میتوانید ایمیل های خود را شخصی کنید که این کار باعث افزایش نرخ باز شدن ایمیل های ارسالی شما میشود .

دو راه برای شخصی سازی ایمیل وجود دارد :

اول ) به نام شخصی و یا شرکت خود به همراه کلمه “از طرف” استفاده کنید .

این کار علاوه بر اینکه ایمیل شما را بی نام و نشان نمیکند  باعث شناخت مشتری نسبت به شما میشود  و در افزایش نرخ باز شدن ایمیل ها تاثیر مثبتی خواهد داشت  به عنوان مثال : چیزی مثل “محمد جراحی” بسیار شخصی تر از “اقای جراحی” است.

دوم ) همیشه از اسم کوچک استفاده کنید و در هنگام ارسال ایمیل کاربرهایتان را  با اسم های کوچک صدا کنید مثل : سلام محمد .

این دو روش که در بالا گفتم باعث افزایش نرخ باز شدن ایمیل های ارسالی شما میشود که در ادامه به موارد دیگر پرداخته ایم .

2_موضوع ایمیل را مقاومت نا پذیر کنید :

برای افزایش نرخ باز شدن ایمیل از عنوان هایی مانند “سلام” و کلمات کوتاه استفاده نکنید عنوان ایمیل شما بسیار مهم است  پس به طور جدی از عنوان های بی هدف و کوتاه خود داری کنید که در ادامه بیشتر شما را با این موضوع اشنا خواهیم کرد.

3_ایجاد حس خوب وکنجکاوی در خواننده :

کنجکاوی و حس خوب در خوننده خیلی بر افزایش نرخ باز شدن ایمیل تاثیر میگذارد . کنجکاوی یک راه بسیار موثر است که خوانند را درگیر میکند استفاده از این راه در عنوان ایمیل بسیار موثر است که این راه کار باعث نرخ کلیک و نرخ باز شدن ایمیل میشود .

برای تاثیر بیشتر بخش عنوان و خط اول را به گونه ای بیان کنید که باعث کنجکاوی در خواننده و ایجاد حس خوب در ان شود . این کار باعث میشود که کاربر و مشتری ایمیل شما را باز کند و باعث افزایش نرخ بازشدن ایمیل شود .

4_تمرکز خود بر روی خط اول :

در اینجا کاربران شما ایمیل شما را باز کرده اند و تا اینجای کار , کار خود را به خوبی انجام داده اید . برای اطمینان از موفقیت از موفقیت ایمیل شما باید کاربر را وادار به خواندن کنید . بهترین کار برای انکه ایمیل شما توسط کاربر خوانده شود خط اول ایمیل است که ان را چگونه بنویسید . خط اول ایمیل خود را بسیار با دقت بنویسید و برای ان وقت بگذارید چون بحث بسیار مهمی برای افزایش نرخ خوانده شده ایمیل است .

5_استفاده از اعداد :

استفاده از اعداد خاص باعث افزایش نرخ باز شدن ایمیل های شما میشود به عنوان مثال مدت زمان فیلمی را که برای تبلیغات به صورت ایمیل ارسال کرده اید را بنویسید و این را بدانید مهم ترین عامل باز شدن ایمیل کنجکاوی کنجکاوی مخاطبان میباشد استفاده از اعداد خاص کنجکاوی مخاطبان را افزایش میدهد  به عنوان مثال :

 • 10 روش کسب درامد اینترنتی حرفه ای
 • فقط تا ساعت 14:30 فرصت دارید.
 • دانلود فیلم 8:45 دقیقه ای
 • و…

6_جملات سوالی :

استفاده از جملات سوالی در هنگام فرستادن ایمیل به کاربر میزن نرخ باز شدن ایمیل را افزایش میدهد پس در هنگام ارسال ایمیل برای مخاطبان خود از جملات سوالی استفاده کنید . مثل :

 • چگونه فروش خود را افزایش بدهیم ؟
 • هنوز فیلم رایگان را ندیده اید ؟
 • چرا کسب و کار اینترنتی خود را شروع نمیکنید  ؟

7_استفاده از درصد :

استفاده از کلمه “درصد” باعث افزایش نرخ باز شدن ایمیل های شما میشود . به عنوان مثال :

 • اشتباهاتی که 99 درصد افراد انجام میدهند .
 • شما جزء 5  درصد کارافرینان باشید .

8_قرار دادن فیلم در ایمیل :

استفاده از کلمه “فیلم” و “ویدیو” در عنوان و موضوع ایمیل که میخواهید برای کاربران خود ارسال کنید باعث افزایش نرخ باز شدن ایمیل میشود  . زمانی که در ایمیل نام فیلم همراه واژه “رایگان” همراه باشد نرخ باز شدن ایمیل را کاهش میدهد  زیرا کاربر شما احساس میکند که موضوع بی ارزش است .

9_قرار دادن اتفاقات و رویداد ها در ایمیل :

یکی از مواردی که خیلی بر نرخ باز شدن تاثیر میگذارد استفاده از رویداد ها و اتفاقات در ایمیل شماست . شما اگر بتوانید یک رویداد داستان مانند کوتاه را در ایمیل خود استفاده کنیدقطعا باعث افزایش نرخ باز شدن ایمیل شما میشود به عنوان مثال :
قراردادن یک رویداد که در طول روز برای شما اتفاق می افتد را به صورت یک متن کوتاه برای کاربران ارسال کنید نه خیلی طولانی و نه خیلی بلند در حد 3 الی 4 خط .

10_قرض اعتبار افراد خاص :

یکی از روش های بسیار کاربردی دیگر برای افزایش نرخ باز شدن ایمیل ها استفاده از نام افراد و شرکت های معتبر است اگر در عنوان ایمیل خود از این گونه موارد استفاده کنید قطعا نرخ باز شدن ایمیل ارسالی خود را افزایش داده اید و کاربر روی ایمیل شما کلیک میکند  . به عنوان مثال :

 • 3 اشتباه بزرگ بیل گیتس .
 • صبحانه استیو جابز قبل از رفتن به شرکت خود .
 • شرکت گوگل چگونه استخدام میکند .

در این مقاله ما شما را با 10 روش برای افزایش نرخ باز شدن ایمیل اشنا کردیم .

تکیب روش ها :

گاهی برای افزایش اثرگذاری بیشتر بر نرخ کلیک  شدن ایمیل ها میتوانید این روش ها را با هم ترکیب کنید که قطعا نتیجه ی بهتری را خواهید گرفت  مثلا :

 • شرکت اپل امروز ساعت 14:30 چه تصمیمی گرفت ؟

جمله بالا ترکیب روش 1,2و7 میباشد .

صحبت پایانی :

ایمیل مارکتینگ یکی از قدرتمند ترین ابزار های بازاریابی اینترنتی میباشد ابزار های زیادی در زمینه بازاریابی اینترنتی وجود دارد که جایگاه خودشان را از دست داده اند اما هنوز ابزار ایمیل مارکتینگ جزء یکی از قدرتمند ترین ابزار های بازاریابی اینترنتی بوده که هنوز جایگاه خود را حفظ کرده است . در این مطلب ما شما را با 10 نکته طلایی افزایش نرخ باز شدن ایمیل اشنا کرده ایم

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

4 × 5 =