11 مرحله پولسازی (رازهایی که به شما نمی گویند!)

پولسازی مهارتی است که هر کس بخواهد در زندگی ثروتمند شود و به درآمدهای بالایی برسد باید یاد بگیرد. در این مقاله با توجه به سوالات متداولی که پولسازی از من پرسیده شده قصد دارم نکاتی را به شما آموزش بدهم که اگر خیلی جدی قصد ثروتمند شدن را داشته باشید باید تمام این نکاتی که در ادامه به شما آموزش خواهیم داد را کامل یاد بگیرید تابه مهارت های پولسازی مسلط شوید.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی هر کس می تواند یک کسب و کار پولساز راه اندازی کند و به ثروت بالایی برسد. با توجه به دنیای تکنولوژی و اینترنت هر کسی می تواند با راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود به درآمدهای بسیار بالایی برسد. برای پولسازی شما باید کامل یاد بگیرید که از کجا باید شروع کنید و چه مهارت هایی را باید یاد بگیرید.

خیلی از افراد فکر می کنند برای اینکه بتوانند به درآمدهای بالایی برسند و به یک فرد ثروتمند شدند تبدیل شوند حتماً باید سرمایه بسیار بالایی داشته باشند! در صورتی که اگر خودتان دست به کار شوید و مهارت های لازم برای راه اندازی یک کسب و کار شخصی در فضای مجازی را کامل یاد بگیرید دیگر نیاز به مدرک بالا دارید و نیازی به این دارد که میلیون ها تومان سرمایه اولیه برای راه اندازی یک کسب و کار پولساز ندارید.

مهارت های پولساز مهارت هایی هستند که شما با یادگیری آن ها می توانید در فضای مجازی بدون این که نیازی به محصول فیزیکی داشته باشید به سرعت پولدار شوید. البته منظور من اصلاً از این نیست که شما راه چند ساله را چندروزه بروید. منظور من این است که یادگیری مهارت های بازاریابی دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ به جای اینکه اگر یک کسب و کار فیزیکی داشته باشید چند ده سال طول بکشد تا به درآمد های بسیار بالایی برسید، با استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ می توانید بین ۳ تا ۵ سال به درآمدهای بسیار بالایی که حتی تصورش را هم نمی کنید برسید.

سرعت پول سازی از طریق مهارت های دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی کاملاً زیاد است. و این فرصت مناسب افرادی است که می‌خواهند یک کسب و کار پولساز راه اندازی کنند. اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که می خواهید کامل با مهارت های پولساز آشنا شوید و کامل یاد بگیرید که با توجه به شرایط اقتصادی الان به درآمدهای بالایی برسید ما شما را با ۱۱ قدم واقعاً پولساز که هر کسی باید بداند آشنا کردیم. پس از شما می‌خواهم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید و تمام نکاتی که به شما آموزش خواهیم داد را رعایت کنید.

11 قدم پولسازی در زندگی

11 قدم پولسازی در زندگی

برای پولسازی شما باید مهارت های لازم را یاد بگیرید. خیلی از افراد فکر می کنند هر کسی که سرمایه بالایی داشته باشد می تواند کسب و کار خودش را راه اندازی کند. ولی می خواهم به شما بگویم با توجه به مطالعاتی که در این زمینه داشتم و زندگی تمام افراد موفق را خواندم به این نتیجه رسیدم که یک نقطه مشترک بین تمام افرادی که ثروت مند می شوند و درآمدهای بالایی دارند وجود دارد که در این مقاله می خواهم درباره این موضوع پولساز با شما صحبت کنم.

درست است که هر کاری سختی خودش را دارد ولی باید یاد بگیرید تا از منطقه امن زندگیتان خارج شوید و عادت های پولساز را جایگزین عادت های معمولی کنید. مطمئن باشید اگر کارهایی که ثروتمندان انجام می دهند را به عادت روزانه تبدیل کنید شما هم می‌توانید دقیقاً مانند آنها شوید.

برای شروع پولسازی در اولین قدم باید یاد بگیرید تا ذهنتان را از باورهای محدود کننده خالی کنید. شما باید باورهای درست را جایگزین باورهای اشتباه کنید. همین باورهای محدود کننده شما هستند که مانع رسیدن شما به پول و ثروت می شود. در مسیر پول سازی باید یاد بگیرید که باورهای محدود کننده را کنار بگذارید و باورهای درست را جایگزین باورهای اشتباه کنید.

برای تقویت باورهای درست کافیست به سراغ زندگینامه افراد موفق بروید و تمام زندگی نامه آنها را مطالعه کنید. بعد از مطالعه زندگینامه آنها به این نکته می رسید که تمام آنها بدون هیچ سرمایه ای کسب و کارشان را راه اندازی کردند و در مسیر پول سازی قرار گرفتند. خواندن زندگینامه افراد موفق باعث می شود به مرور زمان باورهای درست جایگزین باورهای اشتباه شود.

البته علاوه بر اینکه شما باید زندگی نامه افراد موفق را در این زمینه مطالعه کنید باید با مهارت های پولسازی آشنا شوید که در قسمت بعدی هم این مقاله می خواهیم شما را به صورت کامل با تمام مهارتهای پولسازی آشنا کنیم. پس همراه ما باشید.

معرفی مهارت های پولسازی که باید بدانید

برای به ثروت رسیدن نیاز به سرمایه بالایی دارید و نیازی به این دارد که حتماً باید مدرک تحصیلی خاص و مجوز خاصی داشته باشید. اگر تمام مهارت های پولسازی که در ادامه به شما آموزش خواهیم داد را کامل یاد بگیرید تا بتوانید آنها را در زندگی پیاده سازی کنید میتوانید بعد از از یک سال به درآمد فوق العاده عالی برسید و بین ۳ تا ۵ سال یک کسب و کار و بیزینس پولساز داشته باشید.

برای یادگیری مهارت های زیر فقط کافیست شروع به تحقیق و مطالعه کنید. می توانید بهترین کتاب های مربوط به هر مهارت را تهیه کنید و مطالعه کنید. می توانید در کلاس ها و دوره های آموزشی شرکت کنید. البته به این نکته توجه کنید اگر در اول راه هستید و نمی خواهید زیاد هزینه کنید بهتر است با مطالعه و خواندن کتاب ها شروع کنید و یا این که ویدیو های کاملا رایگان یوتیوب را ببینید.

برای افرادی که به دنبال پولسازی هستند یوتیوب می‌تواند یک معلم عالی باشد. شما در هر زمینه ای که بخواهید هر مهارت را یاد بگیرید می توانید وارد سایت یوتیوب شوید و به صورت کاملاً انگلیسی آن مهارت جستجو کنید. ممکن است فکر کنید که اصلاً زبان انگلیسی را بلد نیستید! اگر زبان انگلیسی را بلد نیستید یوتیوب این امکان را فراهم کرده تا ویدیو های زبان اصلی یوتیوب را به صورت کاملاً زیرنویس فارسی شده دریافت کنید.

خوب حالا دیگر بهتر است به مهارت های لازم برای پول سازی بپردازیم!

1- به فکر کسب و کار شخصی باید

اگر زندگی افراد ثروتمند را نگاه کنید می‌بینید که تمام این افراد دارای کسب و کار و بیزینس شخصی هستند. اگر به دنبال پول سازی هستید شما هم باید به فکر تبدیل شدن به یک کارآفرین و راه اندازی کسب و کار شخصی خودتان باشید. شاید فکر کنید که اگر بخواهید شروع به کار آفرینی کنید یا یک کسب و کار راه اندازی کنید ممکن است نیاز به ۱۰ میلیون تومان سرمایه اولیه باشد. البته کاملاً درست است!اگر بخواهید یک کسب و کار فیزیکی و سنتی راه‌اندازی کنید ممکن است به صدها میلیون تومان سرمایه اولیه نیاز باشد ولی اصلاً ما از شما نمی خواهیم که به دنبال راه‌اندازی کسب و کارهای سنتی و فیزیکی باشید

شما با کمترین هزینه ممکن و با کمترین سرمایه و یا حتی بدون سرمایه می توانید یک کسب و کار مجازی در فضای اینترنت راه اندازی کنید. همانطور که گفتم اینترنت مانند یک منبع طلا است! فقط و فقط باید یاد بگیرید که چطور از این منبع طلا طلا استخراج کنید. شاید فکر کنید از طریق اینترنت نمی توانید به درآمدهای بالایی برسید! یا اینکه نمی توانید یک کسب و کار پر درآمد و پولساز راه‌اندازی کنید! اگر کاملاً اینطوری فکر می کنید کاملاً در اشتباهید.

با توجه به پیشرفت علم و صنعت و تکنولوژی باعث شده که اغلب کسب و کارها به سمت کسب و کارهای آنلاین بروند. بزرگترین مزیت کسب و کارهای آنلاین این است که شما می توانید به صورت کاملا اینترنتی تمام محصولات و خدمات که دارید را در فضای مجازی بفروشید. با توجه به بیماری کرونا اکثر افراد به صورت کاملاً اینترنتی خرید می کنند. و بعد از این که بیماری کرونا هم کامل تمام شود مردم دیگر عادت کرده اند تا هر محصولی را که می‌خواهند به صورت اینترنتی خرید کنند.

حالا شاید این سوال برایتان پیش بیاید که ما هیچ محصول و خدماتی برای فروش نداریم! چطور میتوانیم کسب و کار شخصی خود را راه اندازی کنیم؟ اگر هیچ محصولی برای فروش ندارد در ادامه به شما خواهیم گفت که چطور می‌توانید بدون نیاز به هیچ محصولی از طریق اینترنت یک کسب و کار پولسازی را راه اندازی کنید و به درآمد بالا برسانید.

2- انتخاب ایده مناسب

بعد از اینکه به این نتیجه رسیدید برای پولسازی حتماً باید یک کسب و کار شخصی داشته باشید حالا باید به دنبال انتخاب ایده برای راه اندازی کسب و کار تان باشید. برای انتخاب ایده شما به این نکته توجه کنید که اگر هر محصول فیزیکی میفروشید می توانید آن را به صورت کاملا اینترنتی و آنلاین بفروشید. اگر هم جز از دسته از افراد هستید که هیچ محصولی برای فروش ندارند می توانید یک مهارت و تخصص خاص را یاد بگیرید و به افرادی که می خواهند آن مهارت را یاد بگیرند آموزش بدهیم و در عوضش از آنها پول بگیرید.

شاید شما قبل از اینکه این مقاله را مطالعه کنید فقط فکر می کردید که برای رسیدن به پولسازی باید یک تولید کننده و وارد کننده محصول باشید! ولی حالا فهمیدید که شما با یادگیری یک مهارت و ارائه آن به دیگران می توانید به درآمد بالایی برسد. شما باید کامل بررسی کنید و ببینید که در چه زمینه مهارت و تخصص دارید مثلاً ممکن است در زمینه یک درس خاص مثل زبان انگلیسی یا زبان آلمانی و هر زبان دیگری مهارت داشته باشید. می توانید از همین مهارت آن شروع به پول سازی کنید.

اگر هم فکر می‌کنید جزو آن دسته از افرادی هستید که هیچ مهارت و تخصصی ندارید می توانید در زمینه ای که علاقه دارید شروع به یادگیری یک مهارت خاص کنید و در آن زمینه حرفه ای شوید و بعد از آن شروع به ساخت محصولات آموزشی کنید.

3- به فکر رفع نیاز مردم باشید

برای پولسازی شما فقط باید به دنبال رفع نیاز مردم باشید. باید کامل بررسی کنید که مردم چه نیازهایی دارند و شما چطور با ارائه محصولات و خدمات که دارید می توانید به آن ها کمک کنید تا نیازشان برطرف شود. اگر تولید کننده هستید با محصولاتی که تولید میکنید می توانید نیاز کاربران تان را برطرف کنید. اگر محصولات فیزیکی دارید با محصولات فیزیکی تا نمی‌توانیم نیازشان را کامل برطرف کنید. اگر هم به فکر فروش محصولات آموزشی هستید و می خواهید مهارت تان را بفروشید باید بررسی کنید و ببینید که کاربر ها چه نیازهایی دارند و شما با توجه به نیاز آنها شروع به ساخت یک محصول آموزشی کنید و به صورت آنلاین بفروشید.

4- هدف گذاری کنید

یکی دیگر از تکنیک های بسیار مهم پولسازی هدفگذاری است. هدف گذاری و مشخص کردن هدف باعث می شود شما دقیقاً بفهمید که چه چیزهایی می خواهید و مسیر زندگیتان را پیدا می کنید. وقتی هدف داشته باشید برای رسیدن به آن تلاش می کنید. اگر به دنبال پولسازی هستید من از شما می خواهم که اول از همه تمام اهداف خود را با جزئیات کامل مشخص کنید و برای رسیدن به آنها تلاش کنید. همین حالا یک دفتر یا سر رسید بردارید و هر هدف و خواسته که در زندگیتان دارید را با جزئیات کامل و دقیق بنویسید و مطمئن باشید اگر تلاش کنید به تمام اهداف و خواسته هایی که دارید در طول مسیر می رسید.

5- ذهن پولسازی داشته باشید

نمی دانم تا چه حد کتاب های موفقیت و بهبود فردی مطالعه کرده اید. نکته خیلی مهمی که می خواهم درباره پول سازی به شما بگویم این است که برای اینکه پول و ثروت وارد زندگی شما بشود باید ذهن ثروتمند بسازید. داشتن ذهن ثروتمند باعث می شود ایده های پولسازی وارد ذهنتان شود و با انجام آن ایده ها به آن ثروتی که می خواهید برسید.

وقتی ذهنیت مثبت و ثروتمندی داشته باشید هیچ وقت خودتان را محدود نمی کنید، دید محدود کننده نسبت به خودتان و توانایی هایتان ندارید. اما اگر خودتان را محدود کنید و ذهنیت تان طوری باشد که خودتان را محدود می کنید باعث می شود در مسیر پول سازی و ثروت آفرینی قرار نگیرید.

اگر کتاب زندگینامه افراد موفق را خوانده باشید در بین مطالب کتاب ها به این نکته می رسید که تمام افراد ثروتمند و موفق ذهن مثبت اندیش و ثروت آفرینی داشتند. وقتی هر مشکلی برایتان پیش می آید باید به نیمه پر لیوان نگاه کنید. نباید انگیزه تان را از دست بدهید و متوقف شوید. مطمئن باشید هر اتفاقی که در زندگی برایتان می‌افتد باعث رشد و پیشرفت شما می‌شود.

6- یادگیری مهارت بازاریابی اینترنتی

یکی دیگر از مراحل مهم پولسازی یادگیری تمام مهارت های بازاریابی اینترنتی است. اگر کسب و کار اینترنتی داشته باشید اگر بازاریابی نکنید نمی توانید کسی را وارد سایت تان کنید محصولات و خدماتتان را به آنها بفروشید و نه اینکه می‌توانید به درآمد برسید. کلا چه کسب و کار فیزیکی داشته باشید و چه کسب و کار اینترنتی یادگیری مهارت های بازاریابی بسیار مهم است. البته با توجه به اینکه هدف اصلی شما از پولسازی راه اندازی کسب و کار آنلاین است من به شما توصیه می کنم حتماً مقاله زیر را مطالعه کنید تا کامل با مهارت های بازاریابی آنلاین و دیجیتال مارکتینگ آشنا شوید.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

پنج − دو =