اگر دنبال درآمد دلاری هستید و جویای کار نیز می باشید ، احتمالاً می‌دانید که روند کار در شرکت های مختلف چقدر خسته کننده است. با این حال ، وب سایت های مختلفی برای کمک به متخصصانی مانند شما در کار وجود دارد. در این مقاله ، ما بهترین سایت ها را برای فریلنسینگ و کسب درآمد دلاری جمع‌آوری کرده ایم.

سایت های فریلنسر چیست؟

سایت های فریلنسری، بسترهایی هستند که افراد به دنبال کار و کارفرمایان همه در ان حضور دارند و کارفرمایان پیشنهادها خود را ارسال می کنند.

در این سایت ها می توانید برای پروژه هایی که دوست دارید درخواست کنید که این عالی است. آنها به شما کمک می کنند اولین مشتری های خود را پیدا کنید و اعتماد کارفرمایان را جلب کنید.

علاوه بر این ، با گرفتن سفارش‌ها مختلف از کارفرمایان مختلف ، مهارت های خود را تقویت می کنید. سپس امتیاز و دریافت پیشنهادها شغلی برای شما نیز رشد خواهد کرد.

لیست بهترین سایت های فریلنسری خارجی:

1. Fiverr

Лучшие Сайты для Фриланса - Скриншот с Сайта Fiverr

بهترین سایت برای فریلنسری برای کاربان ایرانی همین سایت است فقط مراقب باشید با ای پی ایران وارد این سایت نشوید

توسط Fiverr به فریلنسرها دوره های آموزشی رایگان ارائه می شود تا به آنها در توسعه مهارت ها و یادگیری نحوه برقراری ارتباط با مشتری کمک کند.

2. Upwork 

Лучшие Биржи Фриланса - Снимок с Сайта Upwork

فضای کار در این سایت بسیار جالب و شفاف است . همچنین این سایت برای فریلنسرها امکان همکاری با بسیاری از مشتریان مشهور را فراهم می کند ، مانند Microsoft ، Airbnb ، Dropbox و غیره اگر به دنبال گزینه های جالب کار از راه دور در ساعات مختلف هستید ، باید به این سایت  مراجعه کنید.

اگر به دنبال گزینه های جالب کار از راه دور و کار در ساعت های مد نظر  هستید ، باید برای فریلنسینگ به این سایت مراجعه کنید.

3. Toptal 

Лучшие Сайты для Фриланса - Снимок из Сайта Toptal

Toptal یک مبادله مستقل است که ادعا می کند 3٪ از بهترین فریلنس های آزاد در سراسر جهان را می توان از آنها یافت. البته اگر به اندازه کافی برای پیشرفت مهارتهای خود تلاش کنید می توانید یکی از بهترین ها باشید.

4. www.simplyhired.co.uk

Лучшие Фриланс-биожи - Снимок из Сайта Simply Hired

Simply Hired بدون شک در لیست بهترین سایت های ما برای فریلنسری است. یکی از جالبترین ویژگی های این سیستم عامل امکان مشاهده فرصت های شغلی در نزدیکی یک مکان خاص است. علاوه بر این ، سایت لیستی از بالاترین حقوق  برای برآورد هزینه خدمات دارد.

همچنین می توانید رزومه ای را مستقیماً در سایت ایجاد کنید.

5.PeoplePerHour 

Лучшие Сайты для Фрилансеров - Скриншот из Сайта PeoplePerHour

بیش از 1.5 میلیون فریلنسر از این سایت استفاده می کنند. هر فریلنسر دارای یک امتیاز است که یک تبلیغ عالی است.

افراد مختلف در هر ساعت برای فریلنسری هستند ، اما به خاطر داشته باشید که رقابت زیادی در این وجود دارد. اگر می خواهید شانس بیشتری برای به دست آوردن شغل داشته باشید ، باید به طور مداوم قیمت گذاری خود را بهبود بخشیده و قیمت مناسب ارائه دهید.

6. Aquent

Топ Бирж Фриланса - Логотип Aquent

Aquent به عنوان یک شرکت مستقل جوایز بسیاری را از آن خود کرده است. این سایت فری لنسر به دلیل ارائه متخصصان بسیار ماهر در زمینه های خلاقیت ، دیجیتال و بازاریابی تاسیس و مشهور  شده است.  فارغ التحصیلان و فریلنسرهای تازه‌کار نیز می توانند در این سایت جا بیافتند و فرصت کار در این سایت هم واقعا خوب است

7. crowded.com

Лучшие Сайты для Фрилансеров - Снимок Из Сайта Crowded

افراد در این سایت پروسه استخدام را بر اساس هوش مصنوعی این پلتفرم کاندیدایی پیدا می کند که نیازهای آنها را براورده کند- قیمت خدمات ، تجربه و مهارت های لازم را کارفرمایان راحت از بین شما فریلنسرها با هوش مصنویی میتوانند پیدا کنند  ، فریلنسرها نیازی به درخواست دستی برای هر شغل ندارند. فقط اجازه دهید الگوریتم  این سایت کار خود را انجام دهد و سپس منتظر تماس کارفرما باشید.

8. roberthalf.com

Топ Бирж Фриланса - Снимок из Сайта The Creative Group

این سایت ها یافتن کارها را برای فریلنسرها بسیار آسان می کنند. آنها می خواهند.شما سریع کار پیدا کنید همچین فریلسنرها می توانند رزومه یا نمایه را در LinkedIn بارگذاری کنند و با سیستم این سایت آن پرفایل را یکپارچه کنند.

به محض اینکه پیشنهاد مناسبی ظاهر شد ، می توانید برای آن شغل اقدام کنید.

9. 99designs.co

Лучшие Сайты для Фриланса - Логотип Сайта 99designs

اگر به دنبال بهترین وب سایت های مستقل برای مشاغل طراحی هستید ، این سایت بهترین گزینه برای شماست. در اینجا فرصتهای زیادی برای اثبات توانایی های خود پیدا خواهید کرد – طراحی لوگو-کارهای گرافیکی-وکتور-psd و…. کارهایی است که این سایت مناسب آنهاست

10. Nexxt

Лучшие Биржи Фриланса - Снимок из Сайта Nexxt

جستجوی شغل در Nexxt ، براساس 4 معیار انجام می شود: شغل ، مکان ، تنوع جامعه و تمرکز جهانی. معیار سوم با هدف فراهم آوردن محیط کار فراگیرتر برای گروه های مختلف انجام می شود.

با تعیین معیارها ، می توانید شغلی را پیدا کنید که انتظارات شما را برآورده کند.

11. writeraccess.com

Лучшие Сайты для Фриланса - Снимок из Сайта Writer Access

به دنبال بهترین ها باشید ماین سایت مناسب نویسندگان است! که شامل نویسندگان محتوا ، نویسندگان کتاب ، مترجمان و… می شود  بهترین پلتفرمی است که انواع کار نوشتن ، از جمله نوشتن و ترجمه مقالات آنلاین ، مطالعات موردی ، مقالات فنی و موارد دیگر را پوشش می دهد.

این سایت برای فریلنسرها همچنین ویژگی های بسیاری مانند تجزیه و تحلیل محتوا ، بهینه‌سازی کلمات کلیدی و یک برنامه ریز محتوا را برای کارایی بیشتر ارائه می دهند.

12. TaskRabbit 

Топ Бирж Фриланса - Логотип TaskRabbit "Кролик"

این سایت فریلنسری محصوص کارهای خانه است.

اگر لوله کش میخواهید یا مبلمان خودرا تعمیر کنید و یا خدماتی را نیاز دارید که مربوط به منزل شما راست این سایت مناسب شماست اما نه برای ما ایرانی ها! شما باید در یکی از کشورهایی که این سرویس کار می کند زندگی کنید. تاکنون TaskRabbit فقط در ایالات متحده ، کانادا ، انگلیس ، فرانسه ، آلمان و اسپانیا در دسترس است. اگر در یکی از این کشورها هستید و به دنبال درآمد اضافی هستید ، این دقیقاً همان چیزی است که شما نیاز دارید.

13. Skyword 

Слоган Skyword "Двигаем истории. Вперёд"

این سایت هم مخصوص نویسنده هاست مشاغل بازاریابی محتوا زیادی وجود دارد که می توانید در اینجا پیدا کنید. ثبت نام کنید تا به عنوان یک استراتژیست محتوای مستقل ، ویرایشگر و موارد دیگر شغل پیدا کنید.

این سرویس علاوه بر مشاغل آمریکایی یا انگلیسی زبان ، به سایر خدمات نیز کمک می کند. مشتریان Skyword در 27 کشور هستند و به 13 زبان صحبت می کنند.

14. Designhill 

Лучшие Сайты для Фриланса - Снимок из Сайта Designhill

ویژگی این سایت مستقل برای نکته اصلی این است که مشتری می تواند بلافاصله قیمت خدمات را ببیند و هزینه طراحی نهایی را محاسبه کند. این یک ویژگی بسیار مفید است زیرا بسیاری از طراحی ها با قیمت های مختلف در سایت وجود دارد.

15. freelancer.com

Лучшие Фриланс-биржи Снимок из Сайта Freelancer

بهترین سایت ها برای فریلنسینگ برای کسانی است که دنبال افراد مورد اعتماد هستند. این صرافی آزاد با 32 میلیون کاربر ثبت شده بزرگترین بستر تأمین منابع عمومی است. این سایت شامل هزاران شغل آزاد است.

می توانید به صورت رایگان در اینجا ثبت نام کنید و صدها شغل ارسال شده را هر روز انتخاب کنید.

Снимок из Сайта для Фрилансеров Guru

با ثبت نام در اینجا ، شما به 3 میلیون فریلنسر از سراسر جهان که بدنبال کار هستند می پیوندید. در مناطقی مانند توسعه وب ، ایجاد محتوا ، معماری و غیره می پیوندید.

17. hireable.com

Снимок Главного Экрана Биржи Фриланса Hireable

فایل های استخدام زیادی در این سایت موجود است که با توجه به تخخص خود یکی از آنها را انتخاب کنید

این سایت دارای یک رابط کاربری ساده است و فقط توابع لازم را دارد: هشدارهای شغلی ، توصیه ها ، توانایی ذخیره شغل و همچنین مشاغلی که برای آنها درخواست کرده اید.

18. FlexJobs

flexjobs

FlexJobs نه تنها بستری را برای فریلنسرها فراهم می کند ، بلکه همه را ترغیب می کند که این مسیر شغلی را امتحان کنند. علاوه بر این ، این سایت شما فریلنسرهایی از سراسر جهان است.

نتیجه گیری:

فریلنسر بودن به معنای داشتن آزادی انتخاب در کار و همچنین توانایی کار در هر کجا و مناسب خودتان است. برای کمک به شما در ادامه مسیر شغلی جدید خود ، بهترین سایت های آزاد را گردآوری کرده ایم.

در اینجا یک بررسی اجمالی از بهترین مبادلات آزاد برای بهترین ها وجود دارد:

  • Upwork یک سایت مستقل و آزاد است که ابزارهای لازم برای کار از راه دور را ارائه می دهد.
  • اگر یک طراح هستید باید Designhill را امتحان کنید .
  • Skyword یک بستر جهانی تأمین منابع عمومی برای ایجاد محتوا و فریلنسرهای بازاریابی است.
  • TaskRabbit فرصت هایی را برای فریلنسرهای آفلاین باز می کند.
  • WriterAccess اجازه می دهد تا هر کسی که عاشق نوشتن است از آن درآمد کسب کند.
  • فریلنسر بزرگترین شبکه مشاغل از راه دور است.
  • اگر کارگر فصلی هستید به Aquent بپیوندید ، زیرا این پلت فرم به طور خاص برای افراد حرفه ای ساخته شده است.
  • Nexxt بسترهای متنوع و متنوعی را برای هرکسی که قصد دارد کار خود را به عنوان فریلنسر در یک زمینه خاص آغاز کند فراهم می کند.
  • با Fiverr می توانید دوره های آنلاین رایگان شرکت کنید و مهارت های خود را افرایش دهید.

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

پانزده + یازده =