5 روش جدید در افزایش فوری فالوور اینستاگرام

در حال حاضر در بین شبکه‌های اجتماعی که در ایران وجود دارند، تلگرام و اینستاگرام از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند؛ تلگرام محیط محدودتری نسبت به اینستاگرام دارد و بیشتر به عنوان یک پیامرسان استفاده میشود و به همین دلیل راحت‌تر می‌توانید یک کانال را به خوبی اداره کنید.

اما در اینستاگرام با محیط بازتر و قابلیت‌های بیشتری رو به رو هستید زیرا اینستاگرام علاوه بر پیامرسان محیطی برای سرگرمی و ایجاد چالش های سرگرم کننده و همچنین محیطی بهتر برای به نمایش گذاشتن محصولات است ، به همین دلیل نیاز به راهکارهایی دارید تا بتوانید به خوبی صفحه موفقی را داشته باشید

اینستاگرام در جهان در رتبه ۵ پلتفرم برتر برای دیجیتال مارکتینگ و در ایران، در رتبه اول از این نظر قرار دارد. یکی از شروط بازاریابی دیجیتال موفق در این شبکه اجتماعی، جذب یا خرید فالوور فعال است. البته این کار آنقدر ها هم ساده نیست .

در این مقاله میخواهیم درباره ی راهکارهای افزایش فالوور اینستاگرام صحبت کنیم.

اما فالوور اینستاگرام چیست؟  فرد یا پیجی که یک صفحه اینستاگرام را دنبال می‌کند فالوور ا دنبال کننده مینامند . وقتی کسی صفحه اینستاگرام شما را دنبال می‌کند فالوور اینستاگرام یا دنبال‌کننده شماست.

تعداد مطالب پیج‌تان را زیاد کنید.
بهترین راهی که می‌توان برای افزایش فالوور ها انجام داد، تولید محتوای جذاب است. البته بسیاری از افراد تصور اشتباهی از محتوای اینستاگرام دارند.

استفاده از عکس‌های باکیفیت و مفهومی برای انتقال مفهوم به مخاطب، نوشتن یک کپشن هدفمند، تعیین زمان مناسب برای انتشار محتوا در کنار یک محتوای کاربردی و مناسب با زمان حال است که می‌تواند باعث افزایش فالوور شود. در غیر این صورت محتوای شما جذاب نخواهد بود. عموما ارزش یک پیج، به مطالب و تعداد آن است، به همین خاطر سعی کنید هر روز یک پست جدید در صفحه اینستاگرامی خود منتشر کنید. در کنار یک کپشن خوب باید از هشتگ‌هایی که با کسب و کار شما وجه اشتراک دارد، استفاده کنید اما تنها نباید به این موضوع بسنده کرد. شما می‌توانید از مطالب ترند و موضوعاتی که هشتگ گذاری بالایی دارند نیز برای تولید محتوای خود استفاده کنید. فراموش نکنید بسیاری از کاربران از طریق هشتگ‌‌ها شما را خواهند یافت. بنابراین باید سعی کنید تا از این عبارات برای جمع کردن فالوورهای هدفمند بهره ببرید.

صفحه کاربری خود را با هشتگ به دیگران معرفی کنید. سعی کنید مطالب مرتبط به هم را با هشتگ مخصوصی، مثلا با دسته یکسان و شماره یا عناوین متفاوت متمایز کنید، و همچنین برای برچسپ‌های هر مطلب، از یک فونت، اندازه و.. استفاده کنید.

سعی کنید تا حد امکان از نوشته‌ها و خلاقیت‌های خاص خود برای ایجاد یک پست استفاده کنید؛ مطالب تکراری در پست‌هایتان استفاده نکنید. می‌توانید برای متفاوت‌تر کردن پست‌تان از نظرسنجی، مسابقه و.. استفاده کنید.

صفحه را تبلیغ کنید.
در تلگرام به راحتی می‌توانستید در یک پست، آدرس صفحه خود را هم قرار دهید و سپس آن را به دیگر گروه ها فوروارد کنید تا کاربران با کلیک بر روی آن، به صفحه شما متصل شوند؛ اما در اینستا با محدودیتی همراه هستید، و برای تبلیغ بهتر است از ابزارهای تبلیغاتی استفاده کنید.

یکی از روش های تبلیغاتی در اینستاگرام خرید دایرکت انبوه اینستاگرام است که در تبلیغ صفحه اینستاگرامی شما میتواند از بهترین های حال حاضر باشد. سایت فالووان اولین سایت در حوزه ی ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام میباشد که بهترین بازدهی را در ارسال های خود دارد به این دلیل که با یوزر گیری دقیق و جداسازی اکانت های فیک و ذخیره سازی اکانت های منحصرفرد که این یوزر ها هدفمند و مطابق مطالب پیج شما جمع اوری شده است.

ارسال دایرکت را بعضی از سایت به صورت گروهی انجام میدهند که این کار بعث کاهش بازدهی تبلیغ شما میشود ولی فالووان ارسال دایرکت را به صورت تکی انجام میدهد.

روش دیگر برای تبلیغات ربات اینستاگرام ؛ ارسال پیام انبوه واتساپ و دیگر پنل های تبلیغاتی هم میتوانید استفاده کنید که سایت فالووان تمامی خدمات تبلیغاتی در همه ی پلتفرم ها را به کاربران خود ارائه میدهد. برای دیدن از سایر خدمات سایت فالووان کلمه flw1 یا فالووان را به فارسی در مرورگر گوگل سرچ کنید.

مسابقات اینستاگرامی راه اندازی کنید
برگذاری مسابقات اینستاگرامی یکی از بهترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام است که امروزه خیلی از پیج های معروف و همچنین پیج های ناشناخته در اینستاگرام از این روش استفاده می کنند.

سعی کنید در طراحی مسابقات خلاقیت به خرج دهید و از هدایای با ارزش برای برندگان مسابقه استفاده کنید. هرچه جوایز برندگان ارزشمند تر باشد مسلما افراد بیشتری وسوسه می شوند تا در مسابقه شما شرکت کنند.

مسابقات زیادی با موضوعات مختلف با توجه به حوزه کاری خود می توانید در اینستاگرام راه اندازی کنید. ولی چیزی که مهم است سعی کنید حتما شرکت کنندگان در مسابقه را دعوت به انجام دادن کاری کنید. مثلا از شرکت کنندگان بخواهید 5 نفر از دوستانشان را به مسابقه دعوت کنند و حتما از آن ها بخواهید مثلا 2 نفر از دعوت شوندگان باید پیج را حتما فالو کنند تا در مسابقه شرکت داده شوید.

همانطور که متوجه شدید مسابقات اینستاگرامی باعث افزایش فالوور سریع پیج تان می شود. پس حتما سعی کنید هر چند وقت یک بار مسابقاتی را در پیج اینستاگرام خود راه اندازی کنید.

فعالیت خود را مستمر ادامه دهید
حتی اگر در افزایش فالوور موفق عمل کرده باشید، دوری از فضای مجازی می‌تواند جرقه‌ای برای سقوط شما باشد. دقت کنید که مخاطبین خیلی سخت شما را فالو می‌کنند اما به راحتی می‌توانند شما را آنفالو کنند. بنابراین باید در بازه‌های متوالی و به صورت مستمر با مخاطبان خود در تعامل باشید.

مثلا تعیین کنید که هر روز راس ساعت 9 شب پست بگذارید و به این عهد خود پایبند باشید. در این صورت است که بین مخاطبان خود اعتماد سازی کرده‌اید.

خرید فالوور را تجربه کنید
برای افزایش فالوورها می‌توانید از فالوررهای فیک هم استفاده کنید ، ا به حال روش‌های کاربردی زیادی برای بالا بردن دنبال کننده‌های پیج اینستاگرامی ارائه کردیم. قطعا با انجام راهکارهای فوق می‌توانید کسب و کار خود را ارتقا دهید. اما یکی از مهمترین روش‌هایی که می‌توانید به راحتی فالوورهای خود را گسترش دهید، خرید فالوور است.

بسیاری از کسب و کارها وقت کافی برای تولید محتوای مستمر در اختیار ندارند. همچنین بعضی از افراد به تازگی وارد دنیای دیجیتال شده‌اند. اگر دنبال کنندگان شما پایین باشد، افراد کمی به شما اعتماد خواهند کرد و شانس شما برای فالو شدن کاهش می‌یابد. در این مواقع بهترین روشی که من به شما پیشنهاد می‌کنم، خرید فالوور است.اما خریدن فالوور اصولی دارد.

چه زمانی باید اقدام به خرید فالوور کنیم؟

همانطور که گفته شد افزایش فالوور اینستاگرام نیازمند برنامه ریزی و صرف زمان است. این درحالی است که بسیاری از افراد و صاحبین کسب و کار زمان کافی برای این کار را در اختیار ندارند. از سویی پیج‌های زیادی به تازگی به دنیای مجازی وارد شده‌اند. این پیج‌ها به دلیل کم بودن میزان فالوورها شانس کمتری نسبت به رقبای خود برای جذب فالوور دارند. 2 پیج در یک حوزه را تصور کنید که یکی 200 فالوور دارد، در حالی که دنبال کننده‌های پیج رقیب 200 هزار است. طبیعتا در این رقابت پیج دوم مخاطبین را به راحتی جذب خواهد کرد.

برای همین باید در چنین مواقعی به جای تلاش برای جذب ارگانیک فالوور، دنبال کننده‌هایی را خرید تا هم ارزش بیشتری کسب کرد و هم تعامل پیج را بالا برد.

از چه سایتی برای افزایش فالوور استفاده کینم؟؟

اگر به دنبال خریدن فالوور هستید، نیازی نیست نگران باشید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که از خدمات سایت فالووان استفاده کنید و پیشرفت چشمگیر خود را مشاهده نمایید. خرید فالوور فالووان بهترین روش برای کاربرانی است که می‌خواهند با سرعت به سمت موفقیت پیش بروند.

حال با افزایش فالوور صفحه ی شما جذاب شده است و کاربران مختلفی را به خود جذب میکند ولی پست های شما با توجه به تعداد فالوور های پیج لایک کمتری دارد و بازدید پست ها نسبت به تعداد فالوور ها کمتر است و این باعث میشود که کاربران متوجه تعداد فالوورهای فیک پیج شوند .

برای حل این موضوع میتوانیم از خرید لایک از سایت فالووان استفاده کنیم برای اینکه تعداد لایک ها با تعداد فالوورهای پیج برابری کند و طبیعی به نظر برسد باید بین تعداد لایک ها و تعداد فالوور ها یک نسبت 1به 10 داشته باشیم.
سخن اخر

سایت فالووان با ارائه خدمات مجازی اعم از تولید محتوا ادمینی پیج اینستاگرام و همچنین تبلیغات یکی از بهترین سایت ها با 7سال سابقه کاری و با کسب حداکثری رضایت کاربران و جلب رضایت کاربران ناراضی توانسته در این حوزه حرفی برای گفتن داشته باشد سایت فالووان تنها سایت بی واسطه در ارائه خدمات است که همه خدمات ارائه شده را صفر تا صد توسط مهندسین فعال در این شرکت راه اندازی شده است و پشتیبانی میشود

editor.2

نویسنده از: ۱۴۰۰/۰۹/۲۴

دیدگاه خود را بنویسید

سیزده − 11 =